Alternativa Forum

Najbolji post 7.12.2009-13.12.2009

Ovo je diskusija na temu Najbolji post 7.12.2009-13.12.2009 u podforumu Novogodišnja zabava 2009
Ovaj tjedan se bliži kraju i moramo odabrati pobjednika! Molim Vas ...

Natrag   Alternativa Forum > Razno > Arhiva > Novogodišnja zabava 2009

Alternativa Forum

Novogodišnja zabava 2009 Nagradna igra, čestitke i zafrkancije prilikom nadolazeće Nove Godine.

Rezultati ankete: Najbolji post prošlog tjedna!

Zoricab 4 44.44%
Anni 5 55.56%
Glasači: 9. Vi ne možete glasati

Odgovor
LinkBack Opcije Teme Način Prikaza
Nepročitano 11-12-09, 21:09   #1
Administrator

Spring's Avatar

Datum registracije: Feb 2009
Spring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond repute
Spring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond repute
Warning Najbolji post 7.12.2009-13.12.2009

Ovaj tjedan se bliži kraju i moramo odabrati pobjednika!

Molim Vas da ovdje prijavite post, koji Vam se najviše svidio, a onda ćemo izabrati pobjednika!

Zadnja promjena:
Spring je offline   Reply With Quote

Nepročitano 11-12-09, 21:17   #2
Administrator

Spring's Avatar

Zadani

Ja ću biti prva!

Binauralni Ritam

i

Lekovito dejstvo kristala -napetost

Nepročitano 11-12-09, 21:42   #3
onaj koji oblikuje

RED PILL's Avatar

Datum registracije: Apr 2009
RED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond repute
RED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond reputeRED PILL has a reputation beyond repute
Confused

ja ne mogu biti objektivan, meni su najbolji svi moji postovi

RED PILL je offline   Reply With Quote
Hvala na korisnom postu!
Blue_Knight (12-12-09), Boris (12-12-09), Diana (12-12-09), lucero (12-12-09)
Nepročitano 11-12-09, 21:47   #4
Okupan svjetlošću

Acarya's Avatar

Datum registracije: Jul 2009
Acarya has a reputation beyond reputeAcarya has a reputation beyond reputeAcarya has a reputation beyond reputeAcarya has a reputation beyond reputeAcarya has a reputation beyond reputeAcarya has a reputation beyond reputeAcarya has a reputation beyond repute
Acarya has a reputation beyond reputeAcarya has a reputation beyond reputeAcarya has a reputation beyond reputeAcarya has a reputation beyond reputeAcarya has a reputation beyond reputeAcarya has a reputation beyond reputeAcarya has a reputation beyond reputeAcarya has a reputation beyond reputeAcarya has a reputation beyond reputeAcarya has a reputation beyond reputeAcarya has a reputation beyond repute
Zadani

Meni je najbolji moj Reinkarnacija

Salim se,pa ne znam.Pogledam malo pa javim.
Acarya je offline   Reply With Quote
Nepročitano 12-12-09, 00:36   #5
Guru

Komšinica's Avatar

Datum registracije: Nov 2009
Komšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond repute
Komšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond repute
Zadani

Citat:
Originally Posted by RED PILL Pogledaj Post
ja ne mogu biti objektivan, meni su najbolji svi moji postovi

Bog je veliki, ja sam mala.

www.porodicnahomeopatija.com

Podijeli post!

Komšinica je offline   Reply With Quote
Nepročitano 12-12-09, 00:39   #6
Guru

Komšinica's Avatar

Datum registracije: Nov 2009
Komšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond repute
Komšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond reputeKomšinica has a reputation beyond repute
Zadani

Citat:
Originally Posted by Acarya Pogledaj Post
Vage! Obožavam vas! Ako od vas ne poludim u ovom životu, neću ni od koga.

Bog je veliki, ja sam mala.

www.porodicnahomeopatija.com

Podijeli post!

Komšinica je offline   Reply With Quote
Hvala na korisnom postu!
Blue_Knight (12-12-09), Diana (12-12-09)
Nepročitano 12-12-09, 09:45   #7
osmeh

minjabg's Avatar

Datum registracije: Jul 2009
minjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond repute
minjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond repute
Zadani Natjecanje za najbolji post: 07.12.-14.12.2009. MOJA PRIJAVA

Ovo poklanjanje je bas lepo...ne mislim uopste na nagradu,jer je zaista ne bih uzela, prepustila bih vama da je prosledite nekome kome je potrebnija.
Ali se ovih dana, bas dobro zabavljam u biranju poklona...
I onda se, na trenutak, zamisih o ljudima iz nekih nedodjija (nedodjija u smislu zivotnih situacija,koji nemaju nikoga i nista )
Nekada nismo uopste svesni koliko smo srecni ...
Ovu sliku vam poklanjam,kao specijalni ,,osvezivac pamcenja'' koliko nismo nesrecni,i pored sviih nedaca koje nas nekada sustignu ...

Zadnja promjena:
minjabg je offline   Reply With Quote
Hvala na korisnom postu!
Blue_Knight (12-12-09), Boris (12-12-09), Diana (13-12-09), Komšinica (12-12-09), zoricab (12-12-09)
Nepročitano 12-12-09, 13:12   #8
Administrator

Spring's Avatar

Zadani

Citat:
Originally Posted by Acarya Pogledaj Post

Salim se,pa ne znam.Pogledam malo pa javim.
Pa ne kažem, da prijavite svoj post.
Upravo trebate prijaviti post od nekog drugog, a ne svoj!!!

Hvala na korisnom postu!
Blue_Knight (12-12-09), Diana (13-12-09), zoricab (12-12-09)
Nepročitano 12-12-09, 16:39   #9
Guru

Lupio Pax's Avatar

Datum registracije: Mar 2009
Lupio Pax has a reputation beyond reputeLupio Pax has a reputation beyond reputeLupio Pax has a reputation beyond reputeLupio Pax has a reputation beyond reputeLupio Pax has a reputation beyond repute
Lupio Pax has a reputation beyond reputeLupio Pax has a reputation beyond reputeLupio Pax has a reputation beyond reputeLupio Pax has a reputation beyond reputeLupio Pax has a reputation beyond reputeLupio Pax has a reputation beyond reputeLupio Pax has a reputation beyond reputeLupio Pax has a reputation beyond reputeLupio Pax has a reputation beyond reputeLupio Pax has a reputation beyond reputeLupio Pax has a reputation beyond reputeLupio Pax has a reputation beyond reputeLupio Pax has a reputation beyond repute
Zadani

ajme nisam stigla niti jedan pročitati - bila sam zauzeta pregledavanjem poklona

Podijeli post!

Lupio Pax je offline   Reply With Quote
Lupio Pax, hvala ti na korisnom postu!
Diana (13-12-09)
Nepročitano 12-12-09, 16:48   #10
LIK
←↑→↓

LIK's Avatar

Datum registracije: Oct 2009
LIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond repute
LIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond repute
Zadani

Da teško je naći koji super post zadnjih tjedan dana kad svi boravimo na novogodišnjoj zabavi
LIK je offline   Reply With Quote
Odgovor

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Pisanja Postova
Vi ne možete otvoriti novu temu
Vi ne možete odgovarati na postove
Vi ne možete pridružiti datoteku
Vi ne možete editirati Vaše postove

BB kod je On
Smajlići su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off
Trackbacks are On
Pingbacks are On
Refbacks are On

Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 13:36 sati.

Iz ponude izdvajamo: