Alternativa Forum

Najbolji post 14.12.2009-21.12.22009

Ovo je diskusija na temu Najbolji post 14.12.2009-21.12.22009 u podforumu Novogodišnja zabava 2009
Zoricab http://www.alternativa-forum.com/bol...html#post19674...

Natrag   Alternativa Forum > Razno > Arhiva > Novogodišnja zabava 2009

Alternativa Forum

Novogodišnja zabava 2009 Nagradna igra, čestitke i zafrkancije prilikom nadolazeće Nove Godine.

Rezultati ankete: Najbolji post ovog tjedna!

Zoricab 5 41.67%
Red Pill 7 58.33%
Glasači: 12. Vi ne možete glasati

Odgovor
LinkBack Opcije Teme Način Prikaza
Nepročitano 15-12-09, 23:10   #11
Administrator

Spring's Avatar

Datum registracije: Feb 2009
Spring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond repute
Spring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond repute
Zadani

Zoricab

Alternativno lečenje gihta

Spring je offline   Reply With Quote

Nepročitano 16-12-09, 06:53   #12
<3

Diana's Avatar

Datum registracije: Oct 2009
Diana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond repute
Diana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond reputeDiana has a reputation beyond repute
Very angry

Acraya

Regresija 00.37 15.12.2009

:)

Podijeli post!

Diana je offline   Reply With Quote
Diana, hvala ti na korisnom postu!
zoricab (16-12-09)
Nepročitano 16-12-09, 08:45   #13
Super Moderator

zoricab's Avatar

Datum registracije: Mar 2009
zoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond repute
zoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond reputezoricab has a reputation beyond repute
Zadani

Za Minjabg

Citat:
Pozitivno razmisljanje je bitno u zivotu...naravno ne moze se sa par afirmacija, dobiti sta zelis.Tajna je izmedju ostalog,skup znanja o samokontroli misli...nisu oni rekli nista novo, ali su mnogobrojna ,,uputstva'' sakupili na jednom mestu ...Ljudi mogu u svoj zivot,,prizvati''i lose i dobro...neki su optimisti, neki pesimisti...
Setite se neobjasnjivih izlecenja tesko bolesnih, ili razboljevanja potuno zdravih.Psiha je cudo...to je bezdan sa kojim se ne treba igrati.Treba nauciti piti sa tog izvora...
Ako si pozitivac, ti siris to lepo raspolozenje,i ono je ,, zarazno'' kao i smeh.Tako se prenosi na nivo kolektivne svesti ...pa je neka sredina prijatna.
Ima nekih stvari koje me podsecaju na delove iz ,,Cetiri sporazuma...'' i slicnih knjiga.
Da, ja mislim da je Univerzum zaista briga sta ja mislim...ako mislim lose nekome, vratice mi se lose,jer ja stalno mislim o losim stvarima...To je kao svadja ...kada krene, tesko se zaustaviti, i sve je gore i gore.
Ako mislim dobro, lepe misli me obuzimaju sve vise, i mislim sve lepse...
Nista ne treba uzimati kao gotov proizvod, vec malo zagrebati po povrsini - to je naravno samo moje misljenje, sa kojim se neko moze ali ne mora sloziti

Budućnost pripada onima koji veruju u lepotu svojih snova!

Podijeli post!

zoricab je offline   Reply With Quote
Nepročitano 16-12-09, 08:50   #14
Super Moderator

zoricab's Avatar

Zadani

Za franceska

Citat:
Život se troši na mnoge smislice i mnoge besmislice, biti racionalan čitav život je idealnost koja vjerovatno ima mane pa je upitan kvalitet te idealnosti! Iskustvo sakupljeno kroz život nas pečati i određuje i u ovom trenutku naše datosti smo rezultat našeg iskustva koje smo akumulirali kroz život. Imam šezdeset godina i sjetno gledam unazad sa osjećanjem sakatosti zbog ne konzumiranja gledanja u sunce. SAS možeš mislit da se u mom iskustvu nalazi 1000 sati gledanja u sunce.... Puste želje, pusti snovi, ali život je pred nama i veoma je bitno kvalitetno ga privesti kraju. Uvesti univerzum ljubavi u vlastiti život i biti emiser ljubavi je jedno od najbitnijih iskustava svakog pojedinca, a nadam se da je gledanje u sunce katalizator takve ideje. Pozdrav pun ljubavi i toplih želja svima na ovom forumu. Francesko

Podijeli post!

zoricab, hvala ti na korisnom postu!
minjabg (16-12-09)
Nepročitano 16-12-09, 10:27   #15
Super Moderator

zoricab's Avatar

Clapping

Citat:
Originally Posted by dianamaximus Pogledaj Post
Acraya

Regresija 00.37 15.12.2009
Još jedan glas za Acyija!!!

Citat:
Kažu da male bebe znaju sve, njihove duše su se tek smjestile u ovozemaljska tijela, izabravši taj svoj život kako bi riješile neke karmičke dugove. Znaju što će im se događati, kakav će život imati, sjećaju se svojih prošlih života i točno znaju što trebaju postići i napraviti u sadašnjem životu.

Kako rastu, ta slika blijedi, sjećanja se brišu, a svjesne spoznaje, učenje, zapažanje materije i nametnuta pravila sve više preuzimaju to biće. Sve što je podsvjesno sve više se potiskuje, dok iz nekih razloga opet te podsvjesne reakcije i unutarnji osjećaj ne izbiju na površinu, no tada je to drugačije oblikovano. U životu nam se može dogoditi da se nađemo negdje i odjednom nam se sve učini poznato i blisko.

Često puta je to sjećanje iz nekog prijašnjeg života, no uglavnom taj osjećaj ne ide dalje od prepoznavanja. Ako doživimo nešto takvo trebamo imati u vidu da se to nije slučajno dogodilo. To što smo se našli na takvom mjestu sigurno ima svoju poruku, nešto iz prošlosti nas želi podsjetiti na događaje koji su zasigurno značajni za sadašnjost. One suptilnije duše mogu imati druge načine podsjećanja iz prošlih života pa im tako poruke dolaze kroz snove ili vizije, no tu se najčešće radi o određenih isječcima iz prošlosti.

Jedini sigurni način koji nam omogućava uvid u sve prošle živote je individualna nehipnotička regresija.

Upravo taj oblik regresije je najbolji zato što za vrijeme cijele seanse imamo potpunu kontrolu na svim razinama, svega smo svjesni, možemo odbiti vidjeti ono što ne želimo ako procijenimo da nam to može štetiti ili djelovati traumatično i u svakom slučaju iz tog iskustva donosimo ono što je najbolje za nas, a omogućava nam kvalitetan uvid u ono što je bilo i što se isprepliće sa sadašnjosti.

Ono što nam nehipnotička regresija može pružiti je pregled prošlih života do detalja koje sami želimo vidjeti, no te životne priče koje gledamo nisu toliko bitne u smislu što smo bili, koliko je značajno to iskustvo same duše, modeli ponašanja, reakcije, razmišljanja, postupci, događaji koji su uvjetovani tuđim odlukama, a tiču se nas, naši potezi prema drugima i na kraju kakav nam je osjećaj ispunjenosti tog života, jesmo li izvršili zadatak potpuno, djelomično ili ga prenijeli dalje, u neki kasniji život.

U regresiju se treba upustiti kada imamo probleme koje ne možemo ni na koji način riješiti, kada su u nas usađeni strahovi koje si ne možemo na normalan način objasniti, kada nas muče pitanja poslovnog ili ljubavnog neuspjeha, intenzivnih zdravstvenih problema i kada želimo raditi na sebi u smislu duhovnog izgrađivanja. Zapravo je regresija preporučljiva svakome tko traži odgovor više, jer ćemo putem nje saznati puno više o stazama kojima je kročila naša duša, o njenim iskustvima i svemu što smo donijeli sa sobom u ovaj život.

Uvid u prošle živote nam može skratiti put u rješavanju karmičkih repova koje vučemo za sobom. Ako vidimo što je bio osnovni problem u prošlom životu, pa još ako nađemo neke paralele sa sadašnjim životom i shvatimo da možda ponavljamo neke greške, to možemo puno brže početi mijenjati kada vidimo gdje su korijeni svega toga.

Još jedna zanimljivost je da neke naše frustracije, nemire, nezadovoljstva i blokade možemo riješiti samo sjećanjem iz ranog djetinjstva u ovom životu. Nekada je i to dovoljno da shvatimo što je uzrok nekih problema, a čim to osvijestimo, otvara nam se i prilika za rješavanje svega toga.

Podijeli post!

zoricab, hvala ti na korisnom postu!
Diana (16-12-09)
Nepročitano 16-12-09, 12:19   #16
Ohm

Blue_Knight's Avatar

Datum registracije: Apr 2009
Blue_Knight has a reputation beyond reputeBlue_Knight has a reputation beyond reputeBlue_Knight has a reputation beyond reputeBlue_Knight has a reputation beyond repute
Blue_Knight has a reputation beyond reputeBlue_Knight has a reputation beyond reputeBlue_Knight has a reputation beyond reputeBlue_Knight has a reputation beyond reputeBlue_Knight has a reputation beyond reputeBlue_Knight has a reputation beyond reputeBlue_Knight has a reputation beyond repute
Zadani

+1 i od mene za Acyja!

Citat:
Tuzno.Ja nikada ne cu zaboraviti dan kada me je majka nazvala da je moj pas poginuo.Napustio je tijelo jer je za njom izasao iz dvorista i udario ga je auto.
Tada sam se slomio jednostavno.Ne mogu vam opisati nasu povezanost,koja je velika iako ga nema.Ja mozda jos nisam povjerovao da on vise nije tu.Da ga nema.Da je otisao dalje.Vjerujem u dan kada cu ga moci zagrliti,kada cu cucnuti i vidjeti njegovu radost sto me je ugledao,kako trci prema meni svom snagom,skace mi u krilo,ja ga dizem a on me lize i lize,skici,cvili od srece.
Na jednom ogledalu velikom imam njegove slike sve povjesane.On je tu iako ga nema.Nekada navecer razmisljam o njemu i srce mi se para.
Ovu povezanost moze shvatiti samo onaj tko je znao sto znaci imati psa ili macku.Onaj koji je svog clana obitelji smatrao kao jednopravnim s svim ostalima.Onaj s kime je pas spavao u krevetu.Onaj tko ga je volio.Onaj koje se srce lomi kada se sjeti da ga vise nema.Tesko mi je.To je jedna od mojih bolnih tocaka,koju vam ne mogu opisati.
Sada mi mogao do sutra o njemu pisati.Kada ovo tipkam treperim sav,grc u zelucu.
Ako je cmizdravo,neka je,ako je previse neka je.

Zelim ti svjetlost i ljubav,zelim ti Bozji blagoslov.
Znam da si napredovao,da je tvoja dusa prosla sto je trebala i da si otisao dalje

"Karakter je čovjeku sudbina" (Heraklit)

Podijeli post!

Blue_Knight je offline   Reply With Quote
Hvala na korisnom postu!
minjabg (16-12-09), zoricab (16-12-09)
Nepročitano 16-12-09, 12:28   #17
Administrator

Spring's Avatar

Datum registracije: Feb 2009
Spring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond repute
Spring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond reputeSpring has a reputation beyond repute
Zadani

Spring je offline   Reply With Quote
Nepročitano 16-12-09, 21:04   #18
LIK
←↑→↓

LIK's Avatar

Datum registracije: Oct 2009
LIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond repute
LIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond reputeLIK has a reputation beyond repute
Zadani

Za RED PILL-a

Citat:
Originally Posted by RED PILL Pogledaj Post
ma gledaj Komšinice (skoro sam napisao susjeda), čovjek ne treba bježati od sebe u neke projekcije dobroga i uzvišenoga...

ako je agresivan, neka krene od toga da to prizna sebi, prihvati sebe i oprosti si...nema u tome ništa loše i oslobađa trenutno za razliku od gušenja te iste karakteristike nekim izmišljenim projekcijama...

jednostavno je i djelotvorno, jer samo kad sebe možete prihvatiti onakvima kakvi jeste (kada ste goli golcati) moći ćete i druge prihvatiti onakve kakvi uistinu i jesu (ponekada i agresivni, zločesti ili kakvi već)...

ljudi su polovični jer si ne žele pogledati sjenu, prihvatti i onu "negativnu" stranu...svi se uglavnom prezentiramo u najboljem svjetlu, kao sveci, jer piše da bi tako trebalo...

evo, počnite alternativno od danas...prihvatite sebe kakvi jeste sa svim mogućim manama, emocijama mislima kakve imate...bile one ružne ili lijepe...

i gle čuda, pa među nama i nema neke razlike...ljudi smo...i to je dovoljno da se razumijemo...

LIK je offline   Reply With Quote
Hvala na korisnom postu!
teemo (16-12-09), Uoo (13-11-10)
Nepročitano 16-12-09, 23:20   #19
osmeh

minjabg's Avatar

Datum registracije: Jul 2009
minjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond repute
minjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond reputeminjabg has a reputation beyond repute
Zadani

Citat:
Originally Posted by Ramya108 Pogledaj Post
minjabg je offline   Reply With Quote
Nepročitano 16-12-09, 23:28   #20
osmeh

minjabg's Avatar

Datum registracije: Jul 2009
Zadani

Za Acaryu :

Citat:
Originally Posted by Acarya Pogledaj Post
Tuzno.Ja nikada ne cu zaboraviti dan kada me je majka nazvala da je moj pas poginuo.Napustio je tijelo jer je za njom izasao iz dvorista i udario ga je auto.
Tada sam se slomio jednostavno.Ne mogu vam opisati nasu povezanost,koja je velika iako ga nema.Ja mozda jos nisam povjerovao da on vise nije tu.Da ga nema.Da je otisao dalje.Vjerujem u dan kada cu ga moci zagrliti,kada cu cucnuti i vidjeti njegovu radost sto me je ugledao,kako trci prema meni svom snagom,skace mi u krilo,ja ga dizem a on me lize i lize,skici,cvili od srece.
Na jednom ogledalu velikom imam njegove slike sve povjesane.On je tu iako ga nema.Nekada navecer razmisljam o njemu i srce mi se para.
Ovu povezanost moze shvatiti samo onaj tko je znao sto znaci imati psa ili macku.Onaj koji je svog clana obitelji smatrao kao jednopravnim s svim ostalima.Onaj s kime je pas spavao u krevetu.Onaj tko ga je volio.Onaj koje se srce lomi kada se sjeti da ga vise nema.Tesko mi je.To je jedna od mojih bolnih tocaka,koju vam ne mogu opisati.
Sada mi mogao do sutra o njemu pisati.Kada ovo tipkam treperim sav,grc u zelucu.
Ako je cmizdravo,neka je,ako je previse neka je.

Zelim ti svjetlost i ljubav,zelim ti Bozji blagoslov.
Znam da si napredovao,da je tvoja dusa prosla sto je trebala i da si otisao dalje.
minjabg je offline   Reply With Quote
Odgovor

Opcije Teme
Način Prikaza

Pravila Pisanja Postova
Vi ne možete otvoriti novu temu
Vi ne možete odgovarati na postove
Vi ne možete pridružiti datoteku
Vi ne možete editirati Vaše postove

BB kod je On
Smajlići su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off
Trackbacks are On
Pingbacks are On
Refbacks are On

Vremenska Zona je GMT +1. Trenutno je 15:30 sati.

Iz ponude izdvajamo: