Dakle kak je taj NONI dobar!!! (Tahitian Noni, 300kn boca)
Nakon oko 5 godina dobila sam bocu i počela ga pijuckati sasvim bez ikakvih očekivanja. Nakon 3-4 dana - najednom sam postala jača, zdravija, čak i puno lakše podnosim stres! Dakle zaista nije placebo, jer uopće nisam ni mislila na Noni!
Netko je spominjao ožiljak - svaki put kad popijem Noni iz čašice, talog namažem na male ožiljke na licu. Nadam se da ću vam se uskoro javiti i zbog toga!
Sin (8 god.) je navalio na Noni. Jedno jutro se probudio sa po svemu sudeći "školskom" virozom, dala sam mu par puta po žličicu Nonija i do popodne se nismo više ni sjetili da bi trebao bit bolestan!
Ja imam onog sa crncem i školjkom.
Vidjela sam po raznim ljekarnama jeftiniji Noni u plastičnoj boci, ali nije me privukao.
Ja pijem taj jeftiniji već par mjeseci i meni je skroz OK. Košta 200 Kn, mislim da je distributer "Odisej". Gnjusnijeg je okusa od Tahitian Nonija ali je 150 kn jeftiniji.
Moram ti naglasit da ja imam stvarno velike probleme sa želucem, već 10 godina. I meni stvarno pomogne.
Probaj, nadam se da ćeš imati isto iskustvo. Ukoliko ne, uvijek se možeš vratiti na stari
I beg to dream and differ from the hollow lies,
this is the dawning of the rest of our lives...on holiday...
mi pijemo noni vec godinama - ovaj bas originalni, 4 komada u pakiranju.
dad je to otkrio jer smo dosta u tim zdravim vodama, a i meni je preslo u naviku tako da redovito pijemo vec barem 5 godina sigurno ako ne i vise. sad smo na encore-u bili, iako ja barem ne znam razliku.
najvise sto me ulovi i to ako je kratka prehlada, bez tmpt, imam inace malo problema sa sinusima, ali ne znam koliko na to noni moze utjecati.. za to su homeopatske tablete! gripu nisam i inace nikad imala, po zimi malo pojacam dozu.. inace sam prije uvijek uzimala propolis, c-vitamine i sl. - i sad uzimam, ali ne toliko kao prije zbog nonija.
i kakav je noni od calivite? njihov uzimam c-vitamin 300 i zadovoljna sam, glavno da je na prirodnoj bazi, a i radim za calivitu pa mi je isplativije.
Tahitian Noni International, kompanija koja je prva po prodaji i istraživanju noni ploda i soka, proizvela je novi bioaktivan napitak po imenu MAX. Noni je i dalje glavni izvor iridoida ( bioaktivnih sastojaka ), ali osim nonija u Maxu su iridoidi iz drijena, masline i borovnice. Novi Max je 4 puta jači od Original nonija i toplo ga preporučam.
Osobno nisam probao noni proizvode od enciana, ali imam prijatelje koji su probali i nisu bili zadovoljni. Uglavnom su ga komentirali kao "običan sok od maline"...