Celulit i kako ga se rijesiti

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • merkat
    samo sjedim
    • Aug 2011
    • 4608

Originally posted by gordanaa
    E ovo prvi puta čujem da se muški rod boji ženskih mišića! Ljudi moji, pa kud ide ovaj svijet?!?

A ako se već bojiš mišića, ostavi se štipanja jer im moj muž obiluje.

I dosta ove zafrkancije.
    Jel mu odgovoris kad ti kaze "ti uopce nemas celulita"-"znam, ti imas tako cvrste misice Manuelo"

Ma ne bojim se misicavih zena ali nije lipo zavidit zenu koja pari ka musko bez "visuljka".
    Mora sam pitat za stipkanje, stipkanje nije pipkanje
    Uostalom, smatram da Kartagu treba razoriti.

Comment

• gordanaa
      drog
      • Apr 2011
      • 2625

Originally posted by merkat
      pa ako ima celulita koji izbije kad ga stisnes ili ako se pokazuje oko guze sam od sebe pa to nije razlog za past u depresiju, mislit samo na to i gledat druge kako imaju manje ili vise. Nije ni dobro da se one koje ga nemaju hvale onima koje ga imaju jer im ne pomazu sa tim.
      Imas celulit, OK, pocni vjezbat bilo kako i nemoj jest smeca iz ambalaze i gotovo. Svaki covjek je savrsen sa celulitom ili bez.
      Glupi razlog za padati u depresiju, u tome se u potpunoma slažemo. To zbog čega curke uspoređuju koja ga ima više, a koja manje je opet priča za sebe. Opet ponavljam to ne treba naglašavati kao estetski problem iako znam da 90% žena to tako gleda.

Celulit je ustvari mjesto, masna naslaga, gdje se nakupljaju razna smeća iz našeg organizma i ne žele van. To ti je kao kad ne bi mogao povući vodu u WC školjci nakon velike nužde. Žene ga imaju češće i više što zbog razloga što u startu imaju više masnih naslaga od muškaraca, što zbog hormonalnih razloga. Ipak se danas učestalije može vidjeti i na debeljuškastim muškarcima.
      Originally posted by Namjerni prolaznik
      Zar se može ljubav dati a da nisi prvi? To je nešto što iz tvojega srca istiće, a ne imitacija tuđeg ponašanja.

http://www.facebook.com/orgonitizadar

Comment

• gordanaa
        drog
        • Apr 2011
        • 2625

Jel mu odgovoris kad ti kaze "ti uopce nemas celulita"-"znam, ti imas tako cvrste misice Manuelo"
        Ne, kažem mu da nemam pojma.

Ne volim ni body bildere, a kamoli body bilderice ili bilo koga tko im sliči!
        Zar se može ljubav dati a da nisi prvi? To je nešto što iz tvojega srca istiće, a ne imitacija tuđeg ponašanja.

Comment

• merkat
          samo sjedim
          • Aug 2011
          • 4608

Originally posted by gordanaa
          Ne, kažem mu da nemam pojma.

Ne volim ni body bildere, a kamoli body bilderice ili bilo koga tko im sliči!
          Odgovori mu da ima cvrste misice, to ce mu laskat iako nece pokazat.

Moras volit bar arnolda svarcernejgera, barem zbog izvrsne mimike u glumi i savrsenog izgovora
          Uostalom, smatram da Kartagu treba razoriti.

Comment

• gordanaa
            drog
            • Apr 2011
            • 2625

Moras volit bar arnolda svarcernejgera, barem zbog izvrsne mimike u glumi i savrsenog izgovora

Comment

• ariana246
              New member
              • Nov 2017
              • 3

Bok, imam plantazu ljesnjaka i razmisljam da pocnem proizvoditi ljesnjakovo ulje. Napravila sam kratku anketu da vidim ima li zainteresiranih i bi li mi se isplatilo. Stavljam ovdje jer je ulje odlicno protiv celulita pa se nadam da cete mi pomoci. Ako netko ima vremena i volje za ispuniti bila bih vam jako zahvalna. :)
              Biljno ulje lješnjaka (Coryllus avellana) bogato je proteinima i nezasićenim masnim kiselinama, sadrži vitamin B1, vitamin B6, kao i manje količine ostalih vitamina B, te vitamin E. Primarno se koristi za masnu i mješovitu kožu, te za problematičnu kožu s aknama. Zbog svoje visoke upojnosti vrlo brzo prodire u kožu i ne ostavlja masan trag. Kožu tonizira i zateže i na taj način održava njenu elastičnost i čvrstoću, te sužava pore. Lješnjak učvrščuje kapilare, potiče regeneraciju stanica, te pospješuje cirkulaciju. Rješava probleme proširenih i/ili upaljenih vena, te popucalih kapilara,a time i smanjuje bolove i osjećaj težine u nogama. Djelotvorno je kod tretiranja strija, ožiljaka i celulita jer potiče cirkulaciju i regeneraciju stanica, isto tako, sadržaj vitamina E ubrzava proces zacjeljivanja kože.

Comment

• johanson
                New member
                • Aug 2014
                • 82

ulje ti je vrlo delikatna stvar, posebno lješnjak, jer brzo-brzo oksidira i gotovo je-nije više jestivo.....
                Sada može svatko od nas kupiti malu oljarnu od 200 eura pa dalje....ja imam takvu mašinu i sam si pravim sva ulja po potrebi.

Comment

• szomszu
                  Banned
                  • Aug 2017
                  • 182

vježbom, masažom, utrljavanjem duboko u sve pore.

Comment

• nensav
                    New member
                    • Jan 2017
                    • 75

Da li neko zna nešto o masaži maderoterapija. Dolazi iz Kolumbije koja uklanja celulit. Inače radi se starim dobrim oklagijama.

Koliko znam ništa ne može potpuno da uništi celulit pa prepostavljam da je i ovo malo prenaduvana stvar?

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                    😀
                    😂
                    🥰
                    😘
                    🤢
                    😎
                    😞
                    😡
                    👍
                    👎