Metoda prof. dr. Zanatte

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Znatiželjna
    ili željna znanja
    • Feb 2011
    • 8

Metoda prof. dr. Zanatte

Moje prvo pitanje za sve zainteresirane je da li itko ima kakva iskustva ili poznaje osobu koja se bavi bioterapijom (pranoterapijom) temeljenoj na metodi dr.Zanatte?

Naime, prije više godina mi je sada već nažalost pokojni obiteljski prijatelj koji se i sam bavio bioterapijom rekao da imam sposobnosti da se bavim bioterapijom i preporučio da nabavim knjigu dr.A.Zanatte (Udžbenik bioterapije) što sam ja olako shvatila jer sam u neku ruku mislila da je pogriješio iako sam cijeli dotadašnji život bila uvijek u nekim alternativnim vodama, da tako kažem i dosta sam čitala i interesirala se o raznim vrstama terapija iako nisam niti pomišljala da bih se time ikada bavila, više sam nekako htjela zadovoljiti moju vječnu znatiželju. Neki dan je stigla knjiga koju sam jedva uspjela nabaviti jer je prijevod izašao samo 1989 u Beogradu u maloj tiraži i dosta mi je vremena trebalo da ju nađem.

Vezano uz prethodno pitanje je da li itko zna kako doći u kontakt s institutom u Milanu gdje se mjeri biopotencijal i navodno postoji i neka vrsta škole za terapeute?

Nadam se da nije previše za početak
  • alison
    back to basic
    • Mar 2010
    • 9616

klikni na sljkedeći linjk

Broširani povez
    Izdavač: AKVARIJUS BEOGRAD
    Godina: 1989
    Redni broj izdanja: PRVO
    Stanje: kao nova 2360 din.

AKVARIJUS - Priručnik - rečnik profesionalne pranoterapije, Metoda prof. dr Zanatte, osnivača bioterapije u Italiji, Praktičan priručnik za isceljivanje 310 bolesti, Ilustracije, 437 str /Mag

A ovj kod je reklama za Miljenka oberana koji radi tom metodom...
    HTML kod:
    http://www.google.hr/url?sa=t&source=web&cd=1&sqi=2&ved=0CBUQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.miljenko-oberan.site40.net%2Fimages%2FMiljenko%2520Oberan.doc&rct=j&q=dr.A.Zanatte%20Ud%C5%BEbenik%20bioterapije%20download&ei=gkFtTZj4A5Gj4QaIvdjwBA&usg=AFQjCNFX6ov3XSM0aTLDTR5hZWzie6cS2Q&sig2=GlYs6K-xQBFMHfXIA3c1yg&cad=rja
    Last edited by alison; 01-03-11, 20:01.
    TRAŽIM LJUDE, ŠTO VIŠE LJUDI,
    KOJI IMAJU NEOGRANIČENU SPOSOBNOST UVJERENJA
    DA NE POSTOJI NEŠTO ŠTO JE NEMOGUĆE UČINITI
    (H. FORD).
    pridruži nam se u bblj

Comment

• Znatiželjna
      ili željna znanja
      • Feb 2011
      • 8

alison hvala za kod (reklama)

sorry ako nisam bila dovoljno jasna ali knjigu sam uspjela nabaviti i to upravo preko knjižare koju si navela u postu
      ali svejedno hvala na trudu

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
      😀
      😂
      🥰
      😘
      🤢
      😎
      😞
      😡
      👍
      👎