Škola bioenergije u Osijeku

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • alteatea
    AlteaTea
    • Feb 2012
    • 8

Copy-paste ću ovdije nešto što sam napisala već na jednom drugom forumu na temu BIOHOM-a ....

Bila i završila, i dobila diplomu male škole bioenergije u Biohomu kod gđe. Jadranke Zebec...
    Sad sam diplomirani BIOENERGETIČAR-BIOTERAPEUT...! JUPI...!
    Hm, gdje da počnem, probat ću kratko...
    Bilo je zanimljivo dok je trajalo... Kad se prisjetim svega ostaje mi osiječaj kao ono: jesam magare iaaa...
    Tresla se brda rodio se miš... Od cijelog trajanja te kvazi škole očekivala sam puno više, zaista da ću nešto istinski novo i neponovljivo tamo saznati ali od toga zaista ništa...
    Iako sam bila jedna kao od najboljih u grupi koja pohađa to i svi su tvrdili da iz mene zrači energija da sam ja bas upravo stvorena za to, ja zaista nisam osječala ništa...
    Bilo je tu vježbi vizualizacije energetskih lopti, rad s viskom, meditacije, rad s kolegama..bla bla...
    Ljudi su tu upadali u stanja meditacije, plakali, smijali se, jedino ja eto skeptik bila i ostala pa ništa, iako sam se pravila kao da sudjelujem u svemu tome nisam osjetila ništa...
    Da skratim, mislim da se ovdje radilo o vrlo emocionalnim osobama koje su pohađale tečaj i najmanjom sugestijom
    upadali u određenja stanja te netko tko nije čvrsto na tlu može biti vrlo lako zaveden...
    Što se tiče bioenergije, mislim da je to jedanveliki Bullshit i da se tu samo radi o manipuliranju i davanju određene sugestije da nas uvjeri u nešto čega nema...!
    Zato sam se počeo interesirati za hipnozu i razne tehnike manipuliranja ljudskom psihom i na tome područiju se mogu raditi čuda... Milton Erickson.. (NLP) Neuro-linguistic programming...
    Moj idol Darren Brown... progooglajte malo i vidite njegove dokumentarce, vidite kako je ljudska svijest podložna manipulaciji i do čega dovodi...
    Što se tiče BIOHOMA mogu reći samo - nikome nije stalo do vas doli vas samih, u pitanju je na kraju ipak samo LOVA...!!!

Comment

• alteatea
      AlteaTea
      • Feb 2012
      • 8

Kad vas na prvom satu škole bioenergije Gđa Zebec dočeka sa diskretno "transparentno" postavljenom slike Sai Babe i objasni vam da je on njen idol i jadna predivna Božanska osoba... onda bi pametnome to bilo dovoljno...
      Sai Baba koji je bio dokazano najobičniji prevarant i manipulator masama...

Za sve vas koji ste u sumnjama i dvojbama preporučila bih vam ovu zanimljivu knjigu možda vam neke stvari postanu malo jasnije:
      Voja Antonić - Da li postoje stvari koje ne postoje
      imate je lako skinuti besplatno na netu u pdf-u.

Ljepi pozdrav svima...

Comment

• thor 555
        Alternativa addict
        • May 2010
        • 295

Ne bi se slozio sa tobom da je bioenergija Sugestija i manipulacija,jer sam uspjesno lijecio neke zivotinje a zna se da na njh i na djecu do 3g.ne utice sugestija itd. Zao mi je sto si imala lose iskustvo sa tim tecajem.ja sam zavrsio kod z.d i kod njega nema nikakve vizualizacije niti nista sta si navela ovdje.bioenergija postoji i sa njom mozemo lijeciti i izlijeciti siroku paletu bolesti,cak i onim ljudima sa teskim bolestima mozemo ublaziti tegobe.problem je sta su ljudi to izmistificirali i zakomplicirali da bi se okoristili sa time,a istina je da je to prejednostavno,jer sve sta je od te stvaralacke sile ili ti boga podareno ljudskom roduje jednostavno.

Comment

• Ash
          Guru
          • Dec 2009
          • 990

Mnogi takvi tečajevi su samo uzimanje novaca ljudima za ništa... Ima ljudi koji zaista barataju pravim znanjima i mogu nas naučiti konkretnoj metodi koja daje rezultate. No, takvi ljudi nažalost u večini slučajeva ne podučavaju druge, osim izuzetaka, npr. Zdenko Domančić.

Mnogim ljudima se može svašta "desiti" na tim tzv. seminarima. To se dešava večinom ženama nestabilnih emocija i vjerski izmanipuliranih ljudi. I općenito ljudima koji nisu uzemljeni, nego "žive u oblacima."

Ali ne treba odmah odbaciti bilo koju mogućnost rada sa bioenergijom. Jedno iskustvo nije pokazatelj sveopčeg stanja na toj sceni...

Comment

• nabla
            New member
            • Jul 2012
            • 1

Bili smo kod gosp.Rudića i moram na žalost, reći da je njegov odnos prema klijentima iznimno neprofesionalan. Na žalost, njegovo ponašanje nije profesionalno i jednostavno nije prihvatljivo. Niti malo ne sporim njegove sposobnosti i njegovo znanje. Odnos prema radu,klijentima je , bar u mojem slučaju, bio loš.

Comment

• saibos
              New member
              • Nov 2011
              • 23

Možeš li biti malo konkretnija. Što se dogodilo?

Comment

• alteatea
                AlteaTea
                • Feb 2012
                • 8

Originally posted by nabla
                Bili smo kod gosp.Rudića i moram na žalost, reći da je njegov odnos prema klijentima iznimno neprofesionalan. Na žalost, njegovo ponašanje nije profesionalno i jednostavno nije prihvatljivo. Niti malo ne sporim njegove sposobnosti i njegovo znanje. Odnos prema radu,klijentima je , bar u mojem slučaju, bio loš.
                Da, budi barem malo konkretnija prije nego pohraćkaš čovijeka na forumu i odeš...

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                😀
                😂
                🥰
                😘
                🤢
                😎
                😞
                😡
                👍
                👎