Geopatogena sevanja

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • goci
    Guru
    • May 2009
    • 685

Pokuscu ovako reci. Znamo da celije komuniciraju medju sobom sa nekom vrstom inormacija. To rade sve zdrave celije. E sada ako uzmemo u obzir da je bolest ustvari poremecaj komunikacije medju celijama onda nam je jasno da neke druge negativne informacije budu intenzivnije u odnosu na pozitivne automatski se tako pocnu i ponasati. Znaci ako su i naucnici dokazali da spavanje na takvom mjestu nije dobro zbog ..... necu opet nabrajati jer je dosta puta vec napisano, dobijemo neki zakljucak.
    Sve na nasem planetu je informacija u bezbroj oblika. Kazu da misao ima energiju koja se moze osjetiti kao nesto pozitivno ili negativno sto znaci da to moze biti samo odaslana informacija koja putuje kroz prostor u vidu energije (tako mi zovemo sve sto ne znamo rasclaniti) do nekoga kome je namijenejna a dosta puta i kome nije namijenejna.
    Malo zurim pa neznam jesam li napisao u pravom kontekstu ali cu popraviti ako bude nejasnoce.

Comment

• Ash
      Guru
      • Dec 2009
      • 990

Originally posted by goci
      .
      Sve na nasem planetu je informacija u bezbroj oblika. Kazu da misao ima energiju koja se moze osjetiti kao nesto pozitivno ili negativno sto znaci da to moze biti samo odaslana informacija koja putuje kroz prostor u vidu energije (tako mi zovemo sve sto ne znamo rasclaniti) do nekoga kome je namijenejna a dosta puta i kome nije namijenejna.
      Slažem se da je na planetu kao i u univerzumu sve informacija (frekvencija). I svijest je po meni informacija, informacija najviše frekvencije, frekvencije nedjelovanja. Nešto kao stvaralački potencijal...

Ako uzmemo u obzir da je sve sastavljeno od djelatnih frekvencija (parašakti, praiskonska stvaralačka energija, djelatna svijest), barem u materijalnim ravnima postojanja, tada se nameće barem meni logično pitanje; "što je potrebno da bi se mi uskladili sa frekvencijama koje su podržavajuće u osvještavanju čovjeka?" Ako nemamo temeljnog uvjeta, a to je zdravlje (frekvencije koje obnavljaju, osnažuju) na svim razinama postojanja, onda bez obzira što mi poduzimali, koju metodu, osuđeni smo u početku na neuspjeh.

Vjerovatno su radi toga drevni narodi posvećivali veoma veliku pažnju radiesteziji posebice pri gradnji svetišta, i građevina koje su imale naglasak na bilo kakvom duhovnom uzdizanju pojedinca... Ta mi se poveznica čini baš zanimljivom, između radiestezije i duhovnog samorazvoja...

Smatram da bi radiestezija trebala biti osnovna disciplina svima onima koji misle krenuti na bilo koji način u osvještavanje svoje istinske ljudske prirode.

Comment

• goci
        Guru
        • May 2009
        • 685

Originally posted by Ash
        što je potrebno da bi se mi uskladili sa frekvencijama koje su podržavajuće u osvještavanju čovjeka?.

Ne izgubiti ono iskonsko sto je u nama od rodjenja.
        Traziti odgovore od univerzuma uz pomoc prirode.
        Imati bar toliko dostojanstva da ne unistavamo svepoprijek sto je ustvareno mnogo prije nas. Postovati tu silu koja je neizmjerna i koja nas pored sve nase bezobrastine pusta da smo gospodari ovoga planeta.
        Mislim da ovakva situacija nije dosla sama od sebe vec je namatnuta od raznih nazovimo necistih sila.
        Jedino zajednickim snagama mozemo da pobijedimo ovo ludilo koje je nastalo i koje neposredno utice na nase psihe koje svakim danom postaju opterecenije.
        Samim tim nase zdravlje je naruseno i udaljujemo se svakodnevno od univerzuma.
        Sjetite se svih prosvecenih ljudi, vraceva,gurua, svi su zivjeli na udaljenim mjestima,daleko od ljudi u skladu sa pirodom.

Comment

• gavrict
          New member
          • Mar 2010
          • 21

Postoji jedna zastita koju mozemo vrlo jednostavno sami sebi napraviti.

Uzmemo komad bakarne zice debljine 0.5mm i savijemo u krug.
          Krug neka bude promjera 30cm.

Kada to uradimo postavimo pod leziste gdje spavamo.

Povratna informacija od ljudi koji su tako uradili je bila ta da su bolje spavali, odredjene teskoce su nestajale i uopste su se bolje osjecali preko cijelog dana.
          .
          Nebi se ja igrao sa takvim stvarima!Sam budi svoj majstor...opasno!!!Možemo mi sebi pomoći ali i pogoršati stvar.Puno godina sam na terenu,svega i svačega ima.Ljudi stavljaju folije,limenke sardela,prerađeno motorno ulje,olovoi,td.Evo jednog primjera olovo,ako ga stavimo ispod kreveta štetna zračenja koja dolaze iz zemlje su eliminirana.Veliki problem je taj što olovo kad počne oksidirati za čas se stvori karcinom,i tako sa svim različitim primjerima.Nije to promjeniti žarulju i tu postoji opasnost da vas ubije struja.Najbolje je pošteno platiti radiestezistu da Vam dođe izmjeriti zračenja i skloniti se na čistu poziciju,ako je nema na najblažu!!!

Comment

• gavrict
            New member
            • Mar 2010
            • 21

Originally posted by Dražen-Zgb
            Cini mi se da sam ja prozvan u ovom postu!
            Goci,ja ni u jednom trenutku nisam rekao da nam ne stete ukljuceni aparati i da smo imuni na elektrosmog,ja sam te samo pitao dali postoji nacin da se zastitimo od ukljucenih elektricnih uredaja unutar prostora u kojem zivimo ili je neophodno sve iskljucivati,pogotovo nocu???

Siguran sam da postoji nacin da se zastitimo od ove vrste zracenja,a da ipak ne iskljucujemo aparate osim mobitela,(pogotovo ako ga tokom noci drzimo pored glave).
            Ljetos sam vrlo kratko boravio u Labinu,u apartmanu u kojem nisam registrirao ni jedno jedino negativno zracenje,u apartmanu u kojem su bila ukljucena raznovrsna elektricna pomagala.Zbog vremenske ogranicenosti,i zbog toga sto je vlasnik apartmana bio odsutan,nisam mogao dobiti informaciju zasto u tom apartmanu nisam registrirao ni jedno negativno zracenje.
            Slažem se elktrosmog zrači i da ga što manje treba biti u barem na mjestu di spavamo(i bilo bi dobro uređaje isključiti).Ono što tebe Dražene muči zašto nije bilo zračenja u apartmanu?Odgovor je jednostavan:sigurno je bilo ljeto i prozori i vrata su često otvorena na taj nači elektrosmog izlazi vani.Možete primjetiti da zimi Vam se često događa kad primite se za metal dolazi do iskrica.To je zato što se praznimo od elektro smoga i puno smo u zatvorenim prostorijama di je velika koncetracija zračenja.Znači dobro je zimi zračiti prostorije ne samo zbog zraka već i svih drugih energija.Pitanje dali postoji zaštita od elektrosmoga,sigurno da postoji ali ipak je najbolje što manje elektronike u sp. sobama.

Comment

• dklikic
              Alternativa addict
              • Dec 2009
              • 351

e...zanima me molim vas ovo za foliju,mislim da sam čak i Dragu Plečka čula da je to jedan oblik zaštite za zračenja ili se varam.......
              a čula sam i za svježi luk on u prostoriji upija štetno zračenje ?imate li kakva saznanja o tome? tnx...tnx
              TAMO SAM, GDJE JE SVJETLO,TAMO ME POTRAŽITE,DOĐITE

Comment

• gavrict
                New member
                • Mar 2010
                • 21

Originally posted by dklikic
                e...zanima me molim vas ovo za foliju,mislim da sam čak i Dragu Plečka čula da je to jedan oblik zaštite za zračenja ili se varam.......
                a čula sam i za svježi luk on u prostoriji upija štetno zračenje ?imate li kakva saznanja o tome? tnx...tnx
                Problem folije je taj što upija zračenja i postoji trenutak kad se napuni i dolazi do isijavanja(kontra efekt).Prava funkcija tog oblika zaštite ovisi o uzemljenju.Laik nemože znati dali je uzemljnje dobro i dali ga uopće ima.A još gore je od toga prikopčati foliju na radijator(što puno ljudi radi),jer u zgradi ostali stanari isto tako mogu prikopčati razne aparate.Nedaj bože da neko slučajno ili namjerno prkopča za radijator neispravan uređaj,direktno električnu energiju.Dolazi do strujnog udara i možete poginuti.Iz ovog malog primjera dolazi se do zaključka koliko latentne opasnosti se kriju.Ja sam pobornik da se sklonimo na čistu poziciju.ako nemožemo onda na najblažu moguću,nikako bezveze stavljati zaštite za koje niste sigurni,jer možete stvoriti puno veće probleme.Postoje danas stopostotne zaštite od svih navedenih oblika zračenja i vani se koriste u građevini prilikom gradnje.To su posebne mreze koje stavljaju u vanjske zidove u podove i na krov.Zaštitu rade specijalne firme sa licencom(Njemačka...) ,ali jedan metar mreže košta oko 350 eura,za jednu kuću ili stan cjena zaštite može biti veća nego vrijednost stana ili kuće.što Nas 99% smrtnika u Hrvatskoj si nemožemo priuštiti.I opet je vezano sa uzemljenjem,to je princip koji se spomije sa namotajem žica.Poanta svega nemojte se igrati sa zračenjem!!!Danas mnogi pljuju po altenativi jer nisu si dali malo truda detaljno proučiti i stalno govore kako ništa nije naučno dokazano.I nije tako kako oni misle,sve je dokazano i spada u područje kvantne fizike.Samo pogledaj te primjere prije 30 god što je alternativa govorila,danas se koristi u klasičnoj medicini,industrije itd.Svi primjeri nano tehnologije,recimo hard disk u komp. je nano magnet,nekada se mislilo da je zemlja ploha a neki su ljudi tvrdili da je okrugla i nažalost ih stajalo života.Srećom živimo u drugo doba,zbog mišljenja neće nam oduzeti život.Ali opreza nikad dosta i nemojte svašta stavljati na krevet ipak se radi o vašem zdravlju!!!!

Comment

• goci
                  Guru
                  • May 2009
                  • 685

Originally posted by gavrict
                  .
                  Nebi se ja igrao sa takvim stvarima!Sam budi svoj majstor...opasno!!!Možemo mi sebi pomoći ali i pogoršati stvar.Puno godina sam na terenu,svega i svačega ima.Ljudi stavljaju folije,limenke sardela,prerađeno motorno ulje,olovoi,td.Evo jednog primjera olovo,ako ga stavimo ispod kreveta štetna zračenja koja dolaze iz zemlje su eliminirana.Veliki problem je taj što olovo kad počne oksidirati za čas se stvori karcinom,i tako sa svim različitim primjerima.Nije to promjeniti žarulju i tu postoji opasnost da vas ubije struja.Najbolje je pošteno platiti radiestezistu da Vam dođe izmjeriti zračenja i skloniti se na čistu poziciju,ako je nema na najblažu!!!

Neznam sta ljudi sve stavljaju pod krevete i cak mi malo bezveze da stavljauju i preradjeno ulje iako ja nisam nailazio na takve slucajeve.
                  Kazes da dosta radis na terenu u pronalazenju zracenja.
                  Sa cime radis, na koji nacin ispitujes zracenja i kakve metode koristis pri otklanjanju istih kada nije moguce postelju nikuda premaknuti zbog pomanjkanja prostora?

Comment

• dklikic
                    Alternativa addict
                    • Dec 2009
                    • 351

Zahvaljujem na odgovoru Gavrict,no kakva je štetnost sa bakrenim žicama debljine0,5 savijene u promjeru 30cm rubovi izlorani salotepom i salotepom se spojie žice dakle ne spajam dva kraja žice jedan uz drugi.....ja sam to napravila mojim kolegama prije kada sam pročitala post,jučer i sebi ,spavala sam kao bebica inače se prevrčem budim par puta itd.....nemogu razmjestiti krevet nigdje i nikako drugačije,probala sam sa mirisnim uljima,stavila sam ogromnu paprat na ormarić pored kreveta,rozenkvarc i to poveći kamen....pa ništa...no do lani negdje ljeta sam tamo spavala jako dobro i odmorno i onda se nešto promijenilo,neznam što......vidjet ćemo dalje...treba mi stići amulet orgonit pa ću i to upotrijebiti
                    TAMO SAM, GDJE JE SVJETLO,TAMO ME POTRAŽITE,DOĐITE

Comment

• gavrict
                      New member
                      • Mar 2010
                      • 21

Neznam sta ljudi sve stavljaju pod krevete i cak mi malo bezveze da stavljauju i preradjeno ulje iako ja nisam nailazio na takve slucajeve.
                      Kazes da dosta radis na terenu u pronalazenju zracenja.
                      Sa cime radis, na koji nacin ispitujes zracenja i kakve metode koristis pri otklanjanju istih kada nije moguce postelju nikuda premaknuti zbog pomanjkanja prostora?
                      Joj goci što sve ljudi stavljaju!!!!Jedna baka je stavila konzervu sardine jer joj je prijateljica rekla da štiti od zračenja(20 godina je konzerva bila ispod kreveta),drugi slučaj je ovo što spomenio prerađeno ulje u kanisterima koji su prerezani na pola.Slažeš se sigurno samnom da to nemože pomoći već šteti našem organizmu.Ima jaku puno primjera na stonine ovakih situacija!Štetna zračenja mjerim rašljama,viskom i "L" antenama imam razne elektronske aprate za mjerenje zračenja,ali njih u principu ne koristim.Izmjerim zračenja ako nema čiste pozicije,onda im savjetujem da se sklone sa čvorova i vode na linije.Normalno ljudima objasnim ako su na linijama da to nije zdravo nego samo blaže od čvorova i vode. Ljudi me pitaju kako ostatak zračenja mogu riješiti,a ja im objasnim iskreno.Recimo ova žaštita koju ti spominješ(bakrena žica namotana u spiralu) moraju imati dobro uzemljenje.Pozovu električare ispitaju uzemljnje ako je dobro nabave spirale i riješili su problem.Ljudi su prezadovoljni a meni je to najbolja reklama.NEPRODAJEM NIKAKVE ZAŠTITE!Ono što ja naplaćujem pregled prostora i ako ima treba voda za bunar.S tim ako slučajno nema vode di sam rekao i na toj dubini ja plaćam troškove kopanja a to je 50 eura po metru dubine.Ako me pitaju za dekice sa magnetima onda im objasnim da to služi za terapeutske svrhe.Ako više nisu na čvorovima to je već veliki pomak i ako uzmu dekicu od nekoga to će im sigurno pomoći ali kao terapija.Da slučajno neko nemisli da ja zagovaram da se ljudi netrebaju zaštiti,nikako već kažem da samo malo pripaze što će staviti jer nepomaže sve,nešto što nije dobro može i odmoći,stvoriti ozbiljne zdrastvene probleme.Normalno na terenu sam nailazio na dobre zaštite,kada nisam mogao pronaći nikakva zračenja.Ni rašljama niti viskom,a niti sa skupim apartima kojima se detktiraju EM,visoke i niske frekvencije(zračenja dalekovoda,trafo stanica,veza odašiljača,mikrovalovi,Gama,Alfa,Beta ...) koji se inače vani službeno koriste za kontrolu svih ovih zračenja.Pozitivna iskustva sam imao:bio je neki uređaj koji je uštekan u struju i kupljen u Americi.Pokazao mi ga je ali nisam ga moga dugo gledati da bih vidio oznake proizvođača.Pozitvna iskustva sam imao spiralama ali ne sa svim!U preko 8000 tisuća pregleda naišao samo na dva slučaja da je kuča kompletno ima zaštitu sa ovim mrežama prilikom gradnje(koje koštaju kao suho zlato),sa kristalima(ne uvjek) dosta ovisi kako ljudi održavaju kristale(čiste).Uzmu kristal i onda nežele ih održavati,čistiti.Normalno ako se bar jedno mjesečno neočiste oni nemogu štiti.I to nije mali broj osoba koji neodržavaju svoje kristale,više njih neodržavaju nego što ih održavaju.

Comment

• gavrict
                        New member
                        • Mar 2010
                        • 21

Zahvaljujem na odgovoru Gavrict,no kakva je štetnost sa bakrenim žicama debljine0,5 savijene u promjeru 30cm rubovi izlorani salotepom i salotepom se spojie žice dakle ne spajam dva kraja žice jedan uz drugi.....ja sam to napravila mojim kolegama prije kada sam pročitala post,jučer i sebi ,spavala sam kao bebica inače se prevrčem budim par puta itd.....nemogu razmjestiti krevet nigdje i nikako drugačije,probala sam sa mirisnim uljima,stavila sam ogromnu paprat na ormarić pored kreveta,rozenkvarc i to poveći kamen....pa ništa...no do lani negdje ljeta sam tamo spavala jako dobro i odmorno i onda se nešto promijenilo,neznam što......vidjet ćemo dalje...treba mi stići amulet orgonit pa ću i to upotrijebiti
                        Žice(odnosno spirale) su dobra stvar samo ih treba uzemljiti.Ako nema uzemljenje spirala će preuzimati zračenja ali dolazi do zasićenja odnosno nema se kamo odvesti negativna enrgija.Ako se žica namotava kao u sličaju transformatora da bi se jačina enrgije povećala ili smanjila to je druga stvar.Električna enrgija dalekovodom ogromne snage dolazi do trafo stanice i trafo stanica smanji na 220v i 50-60hz.Obrnuti postupak je u elektrani.Štetna zračenja su ustvari frekvencije(Hartman oko 40hz,Curry oko 130hz,voda oko 60hz itd.).Naš organizam radi na frekvenciji od 8hz do 9,1hz i događa se to da se pokušava prilagoditi frekvenciji zračenja ali je primjer kao sa toplinom plus25 stupnjeva nama je super 40 stupnjeva jedva izdržavamo a plus 100 stupnjeva konstantno dovodi do smrti.I stva stvar sa toplinom ako idemo u minus.Govori nam da nas određene frekvencije lječe oko 9Hz Schumanova frekvencija(Frekvencija zemlje),a ekstremno visoke i ekstremno niske stvaraju velike probleme.Ekstremno visoke frekvencije su Alfa-Beta-Gama zrake a ekstrmno niske frekvencije mikrovibracije.Pitanje je kada se žica namotava na koju jačinu energiju spuštamo.Okvirno ako je nešto 40hz kako laik može znati,dali je spustio na 9hz što e dobro ili 20hz što je i dalje štetno slabije ali dalje štetno.Samo suprotni smjer namotavanja žice dovodi do povećavanja.Prvih par dananamje bolje poslje slična stvar.Ima tu još različitih detalja koji su izostavljni,samo pokušavam približiti koji problemi mogu nastati od nečega da bude odlično do nečga što će još više nam stvarati probleme.Tako blizu a tako daleko.

Comment

• goci
                          Guru
                          • May 2009
                          • 685

Prvih par dananamje bolje poslje slična stvar.Ima tu još različitih detalja koji su izostavljni,samo pokušavam približiti koji problemi mogu nastati od nečega da bude odlično do nečga što će još više nam stvarati probleme.Tako blizu a tako daleko.

Mjeranja koja sam ja radio su pokazala da "zica" i dalje djeluje jednako kao i prvi dan kada je postavljena. Zasto nebi isli sa stajalista da takva vrsta zastite ustvari odbija zracenja koja su stetna. Predlazem da napravis takvu jedni zastitu i ispitas djelotvornos pa poslije odredjenog vremena dodjes sa informacijama koje ce biti iz prve ruke.
                          Dalje, ako se i zasiti sa vremenom takva vrsta zastite onda nemoze biti nista slabije nego prije.
                          Pisali su neki da mozemo sa mislima neutralizirati zracenja sto ja nisam ispitivao i neznam da li je moguce al predpostavimo da jeste.
                          Ako je tako onda imamo u mislima stalno da zastita djeluje i mi ustvarimo mislenu blokadu stetnih zracenja koje djeluje bez nekih dodatnih ceremonija da svaki puta iznova moramo raditi takve afirmacije. Znaci jos jedna pozitivna stvar u takvoj vrsti zastite.
                          Naravno ja nisam rekao da stiti sto odstotno ali svede to na podnosljivu mjeru.
                          Da treba umaknuti leziste sa takvog mjesta ako je moguce sam vec pisao u prijasnjim postovima.

Comment

• goci
                            Guru
                            • May 2009
                            • 685

Lijepo je da si zadovoljna sa takvom vrstom zastite.

Comment

• gavrict
                              New member
                              • Mar 2010
                              • 21

Mjeranja koja sam ja radio su pokazala da "zica" i dalje djeluje jednako kao i prvi dan kada je postavljena. Zasto nebi isli sa stajalista da takva vrsta zastite ustvari odbija zracenja koja su stetna. Predlazem da napravis takvu jedni zastitu i ispitas djelotvornos pa poslije odredjenog vremena dodjes sa informacijama koje ce biti iz prve ruke.
                              Dalje, ako se i zasiti sa vremenom takva vrsta zastite onda nemoze biti nista slabije nego prije.
                              Pisali su neki da mozemo sa mislima neutralizirati zracenja sto ja nisam ispitivao i neznam da li je moguce al predpostavimo da jeste.
                              Ako je tako onda imamo u mislima stalno da zastita djeluje i mi ustvarimo mislenu blokadu stetnih zracenja koje djeluje bez nekih dodatnih ceremonija da svaki puta iznova moramo raditi takve afirmacije. Znaci jos jedna pozitivna stvar u takvoj vrsti zastite.
                              Naravno ja nisam rekao da stiti sto odstotno ali svede to na podnosljivu mjeru.
                              Da treba umaknuti leziste sa takvog mjesta ako je moguce sam vec pisao u prijasnjim postovima.
                              Pozdrav goci
                              Pa govorim iz osobnog iskustava i dugogodišnjeg iskustva sa terena.Nešto štiti a nešto ne i o tome ovisi puno detalja.Kud odbija?Ako zračenja dolaze iz zemlje ajd da njih odbije,što je sa kozmičkim zračenjem koje dolaze odozgo njih nismo riješili!!!!Što sa zračenjima koja dolaze bočno!!!Ako je princip stvaranja nekog polja zaštitnog tu je veliki problem pretvaranja enrgije!!!Kroz jedan primjer budem objasnio!Elektrčna energija ima dvije vrste zračenja,frekvencija i EM( elektromagnetno polje).Instalacije u stanu nama zrači frekvencija je EM je jako slabo.Trafo stanica emitira zračenja EM,vidiš to su različite strukture zračenja.Ako jedno pretvaramo drugo pojačavamo.Uzmite kompas i prođite pored trafo stanice udaljenosti od par metara.Kompas neće više pokazivati sjever u pravom smjeru i govori nam da je došlo do poremećaja magnetizma.Sada je glavno pitanje,da riješili smo jedno zračenje ali smo stvorili drugo!!!Kako jedna normalna osoba može znati što je uradila o tome ja stalno govorim,nestavljajmo svašta na krevet jer možemo stvoriti još veće problem.Mentalna zaštita moguća!To može uraditi jedna osoba od par milijuna.To je ustvari matrijalizacija stvari,ko može mentalno zaštititi se taj može i stvoriti neki predmet ili 100.000 eura pa nismo mi svi Saibabe!I sada neko čuje da je dovoljno samo zamisliti kako nema zračenja i da je svoj problem riješio.Istina je da samo promili ljudi može to uraditi i osoba nastavlja dalje spavati na tom mjestu.Godine prolaze a stvaraju se zdrastveni problemi i na kraju je frustrirana.Moramo se zapitati tko je tome kriv!Ona koja je lakovjerno poslušala ili mi koji smo joj to rekli!iI jedni i drugi su krivi.Ona plaća svojim zdravljm,a mi koji smo joj to rekli???Jednog dana svi mi budemo polagali račune nekome!!!I ja se nebih igrao sa takvim stvarima,jer nisam svoje zdravlje našao na cesti.Opet ponavljm nemam ništa protiv da ljudi zaštićuju ali se sigurno moraju zamisliti što se sve može dogoditi,i koja se opasnost krije!!!

Comment

• goci
                                Guru
                                • May 2009
                                • 685

Pozdrav goci
                                Pa govorim iz osobnog iskustava i dugogodišnjeg iskustva sa terena.Nešto štiti a nešto ne i o tome ovisi puno detalja.Kud odbija?Ako zračenja dolaze iz zemlje ajd da njih odbije,što je sa kozmičkim zračenjem koje dolaze odozgo njih nismo riješili!!!!Što sa zračenjima koja dolaze bočno!!!Ako je princip stvaranja nekog polja zaštitnog tu je veliki problem pretvaranja enrgije!!!Kroz jedan primjer budem objasnio!Elektrčna energija ima dvije vrste zračenja,frekvencija i EM( elektromagnetno polje).Instalacije u stanu nama zrači frekvencija je EM je jako slabo.Trafo stanica emitira zračenja EM,vidiš to su različite strukture zračenja.Ako jedno pretvaramo drugo pojačavamo.Uzmite kompas i prođite pored trafo stanice udaljenosti od par metara.Kompas neće više pokazivati sjever u pravom smjeru i govori nam da je došlo do poremećaja magnetizma.Sada je glavno pitanje,da riješili smo jedno zračenje ali smo stvorili drugo!!!Kako jedna normalna osoba može znati što je uradila o tome ja stalno govorim,nestavljajmo svašta na krevet jer možemo stvoriti još veće problem.Mentalna zaštita moguća!To može uraditi jedna osoba od par milijuna.To je ustvari matrijalizacija stvari,ko može mentalno zaštititi se taj može i stvoriti neki predmet ili 100.000 eura pa nismo mi svi Saibabe!I sada neko čuje da je dovoljno samo zamisliti kako nema zračenja i da je svoj problem riješio.Istina je da samo promili ljudi može to uraditi i osoba nastavlja dalje spavati na tom mjestu.Godine prolaze a stvaraju se zdrastveni problemi i na kraju je frustrirana.Moramo se zapitati tko je tome kriv!Ona koja je lakovjerno poslušala ili mi koji smo joj to rekli!iI jedni i drugi su krivi.Ona plaća svojim zdravljm,a mi koji smo joj to rekli???Jednog dana svi mi budemo polagali račune nekome!!!I ja se nebih igrao sa takvim stvarima,jer nisam svoje zdravlje našao na cesti.Opet ponavljm nemam ništa protiv da ljudi zaštićuju ali se sigurno moraju zamisliti što se sve može dogoditi,i koja se opasnost krije!!!

Pozdrav.
                                Ja sam konkretno govorio za zastiu koju sam ovdje naveo da isprobas i onda nesto napises o tome. Nije se odnosilo ne sve druge zastite koje se prodaju ili neznam kako vec dolaze do ljudi. Da nebi bilo zabune ja ne zelim pisati o stvarima koje nisam isprobao.
                                U afirmacije ili nazovi kako hoces to ni ja ne vjerujem jer mi se cini skoro nemoguce da djeluju. Ako bi to htjeli onda bi morali imati konstantan izvor enrgije koji bi skretao zracenje ili bolje reci neku drugu energiju sa njene putanje koja u ovom slucaju steti zivim bicima.
                                NAJ BOLJA ZASTITA JE DA S UMAKNU OSOBE SA TAKVIH MJESTA!!! To vise necu pisati jer dosta puta sam rekao. I mislim ko hoce moze razumjeti.
                                Hajdemo sad biti iskreni malo i reci da naj stetnija zracenja dolaze iz zemlje i ne desi se uvijek da se poklope sa kozmickim. Hocu reci da je rijetko da se sva zajedno nadju na istom mjestu jer onda osobe koje spavaju na takvom mjestu relativno brzo obole i ..... znamo sta slijedi. Naj bolji pokazatelj djelovanja zastite je osoba koja je koristi. Ako se poslije postavljanja u ovom slucaju zice, san nedvojbeno izboljsa a samim tim i raspolozenje, i naravno odmor onda mislim da nema potrebe dvoumiti. Ja nisam sto posto rekao da je to nesto sto djeluje i da ljudi moraju to postavljati jer u konacnoj fazi ja zaista nemam nikakve koristi od toga. Kako ti napisa mogu samo sebi pogorsati karmu sto mi nije potrebno. Iznosim svoja iskustva koja smatram da nekome mogu pomoci i vidim da se javljaju ljudi kojima pomaze. Neznam koliko ih ima sto su takvu vrstu zastite napravili i osjetili njeno djelovanje ili nisu nista osjetili.
                                Znaci ako se jave onda mozemo da napravimo poredjenje kojih je vise. Ovu temu sam otvorio sa namjerom da ljude informisem po svojoj naj boljoj moci i da im u konkretnom slucaju ponudim neku vrstu zastite. Ima li takvih tema na forumu koje pronose neke neispitane teorije? Ima dakako i ja dosta puta sa cudjenjem citam kako ustvari ljude strase bez nekog savjeta kako to izbjeci.
                                Nebi previse debatirao jer mi se to desilo par puta na nekim drugim temema i na kraju sam shvatio da stalno moram isto pisati i tako drugi isto odgovaraju i samo se vrtimo u krug sto je mnogo naporno.

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎