Geopatogena sevanja

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • goci
    Guru
    • May 2009
    • 685

Originally posted by Relax

znam, 30 cm množim s Pi i to je nešto malo manje od metra,
    ali treba mi naravno za više mjesta

stavila sam kćeri pod krevet, već prvo jutro se probudila jako vesela i pjevajući, a inače je mrgud ("grizem kad se probudim")
    vidjet ćemo što će biti dalje

Cini mi se da se nismo razumjeli.

Ja sam mislio da trebas zicu za detektovanje stetnih zracenja.

Ako stavljas pod krevet za zastitu onda je to svakako bakrena zica ne od mesinga.

Comment

• goci
      Guru
      • May 2009
      • 685

Originally posted by Krishna Balaram
      Goci jel moze slika od napravljene zice.Da budem sigurna da sam razumela .Hvala.
      Ja sam juce ili prekjuce stavila zastitu kao sto je pisalo u knizi Ivane Galic i visak mi pokazuje da je jacina stetnog zracenja samo mala,nestetna i kosmicka i od podzemnih voda.
      Imam drugih stetnih zracenja koja se osecaju(od drugih ljudi) i ne znam kako da se covjek zastiti od njih.Pitam se pitam.
      Potrudicu se da stavim i sliku cim uhvatim malo vise vremena.

Comment

• goci
        Guru
        • May 2009
        • 685

Originally posted by Krishna Balaram
        Goci jel moze slika od napravljene zice.Da budem sigurna da sam razumela .Hvala.
        Ja sam juce ili prekjuce stavila zastitu kao sto je pisalo u knizi Ivane Galic i visak mi pokazuje da je jacina stetnog zracenja samo mala,nestetna i kosmicka i od podzemnih voda.
        Imam drugih stetnih zracenja koja se osecaju(od drugih ljudi) i ne znam kako da se covjek zastiti od njih.Pitam se pitam.

Kakva je to zastita koja pise u knjizi?
        Ako hoces podijeliti sa nama informaciju.
        I ja se vec duze vrijeme borim sa stetnim zracenjima koje odaju negativni ljudi. Za sada nemam neko konkretnog odgovora do toga da se psihicki covjek zastiti sa raznim poljima koja za nepovjerovati funkcionisu jako dobro ali ih treba biti svejestan.

Comment

• Krishna Balaram
          alternativa addict
          • May 2009
          • 2058

Originally posted by goci
          Kakva je to zastita koja pise u knjizi?
          Ako hoces podijeliti sa nama informaciju.
          I ja se vec duze vrijeme borim sa stetnim zracenjima koje odaju negativni ljudi. Za sada nemam neko konkretnog odgovora do toga da se psihicki covjek zastiti sa raznim poljima koja za nepovjerovati funkcionisu jako dobro ali ih treba biti svejestan.
          pise o slamenoj prostirci ili bambusovom podmetacu .Pitala je visak gde da ga stavi u sobi i rekla je da je samo na jednom mestu stavila na podu i ceo stan je bio zasticen i tako i ja uradih.Imala sam jedan slamnati podmetac od kusa trave i stavila to na mestu gde mi je visak pokazao i osetila sam promenu. Inace stan mi je tako bio los da je to nemoguce.Uvijek kad sam u stanu nisam bila najzdravija ali sad je bolje odkad sam postavila ovu zastitu.Ali imam je samo nekoliko dana pa cu videti kako ide
          Za zastitu opd drugih ljudi ja se lecim posle napada i molim se jako puno..Ja odmah osetim te negativne energije.Ono sto dosta pomaze je ne gajiti negativna osecanja osobito ne ljutnje prema onima koji odasiljaju te negativne stvari i slati im ljubav.To ce ih odmah blokirati..Nije uvijek lako ali treniram se ,treniram svoj um toleranciji.
          Usput receno nasla sam tu knjigu u pdf na internetu odguglala sam Ivana Galic i radiestezija ii pojavio se link .Akio ne nadjete ,potrazicu kasnije link .Sad nemam vremena
          Hare Krishna Hare Krishna Krishna Krishna Hare Hare
          Hare Rama Hare Rama Rama Rama Hare Hare

Comment

• goci
            Guru
            • May 2009
            • 685

Našao sam takodje informaciju da su ljudi stavljali krst uradjen od aluminijaste folije koja se koristi u domaćinstvu na mjesta koja su pokazivala zračenje. Navodno takav krst rasprši zračenje.

Comment

• gavrict
              New member
              • Mar 2010
              • 21

Predavanje na temu ŠTETNO ZRAČENJE saki dan u 20h (web conference) na blogu http://stetnazracenja.blogspot.com/ .Broj osoba ograničen,dođite 15 minuta ranije.Možete saznati zanimljive informacije i možda nešto zaradite.

Comment

• Slaviša
                New member
                • Jan 2014
                • 1

Ja sam imao mnogo problema sa lošim spavanjem a i sa zdravljem poprilično. Hronično sam bio umoran i neispavan a imunitet 0… A kada odem negde na odmor ja se resetujem pa budem ko nov. Logički sam razmisljao i shvatio da verovatno nešto nije u redu sa stanom gde zivim ili krevetom…
                Požalio sam se jednom prijatelju i on je došao sa nekim likom koji se bavi rašljarstvom i ustanovio zračenje podzemne vode tu iznad kreveta… Posavetovali su me da prebacim krevet na drugo mesto ali to nije bilo moguće posto je stan bio jako mali a i merenjem je utvrdjeno da je skoro ceo stan je bio manje više pod zračenjem.
                Jedno pola godine sam probavao neke piramide, pa neke zice sa strujom ali je sve otprilike jedna velika nula po pitanju zaštite od zračenja. Već sam polako počeo da gubim nadu i sasvim slučajno na vašaru pronadjem neku tezgu sa proizvodima od trske (rogoza). Sam Bog zna zašto sam ja tu stao i počeo da razgovaram sa prodavačicom… Malo sam razgledao i video da tu ima svačega: torba od trske, podmetači,neki ukrasi a najviše je bilo asura od trske. Pitao sam prodavačicu zar ih još prodaje pošto je prošla sezona odlaska na more i plažu a ona mi kaže da se to koristi za ispod kreveta kao zaštita od zračenja podzemnih voda… Bila mi je malo neverica ali mi je prodavačica delovala prilično ubedljivo u celoj priči. Cena asure je bila beznačnajna, svega par eura pa sam uzeo da probam a ako ništa drugo koristiću je za letovanja. Dosao sam kuci, ubacio ispod kreveta i čekao rezultate. Prve noći sam imao nemiran san, stalno sam nešto sanjao. Druge noći je već bilo malo bolje ali ništa specijalno bolje tako da sam se malo razočarao ali nisam hteo pomerati asuru već sam je ostavio da leži ispod kreveta jer velim to je prirodno i nemože da škodi. Kako je vreme prolazilo počelo sam sve lepše i lepše da spavam, sve sam se manje noću budio, košmari su nestali i postepeno je nestajao onaj hroničan umor. Zravlje se u roku od dva meseca dobrim delom normalizovalo… Onda sam došao u situaciju da se opet budim rano ujutru (oko 5h) ali ovoga puta je to bila znatna razlika u odnosu na pre jer se sada budim tako rano jer se organizam dovoljno odmorio i naspavao… Za samo 5-6 sati ja se naspavam više nego ranije za duplo više.

Comment

• Krishna Balaram
                  alternativa addict
                  • May 2009
                  • 2058

Originally posted by Slaviša
                  Ja sam imao mnogo problema sa lošim spavanjem a i sa zdravljem poprilično. Hronično sam bio umoran i neispavan a imunitet 0… A kada odem negde na odmor ja se resetujem pa budem ko nov. Logički sam razmisljao i shvatio da verovatno nešto nije u redu sa stanom gde zivim ili krevetom…
                  Požalio sam se jednom prijatelju i on je došao sa nekim likom koji se bavi rašljarstvom i ustanovio zračenje podzemne vode tu iznad kreveta… Posavetovali su me da prebacim krevet na drugo mesto ali to nije bilo moguće posto je stan bio jako mali a i merenjem je utvrdjeno da je skoro ceo stan je bio manje više pod zračenjem.
                  Jedno pola godine sam probavao neke piramide, pa neke zice sa strujom ali je sve otprilike jedna velika nula po pitanju zaštite od zračenja. Već sam polako počeo da gubim nadu i sasvim slučajno na vašaru pronadjem neku tezgu sa proizvodima od trske (rogoza). Sam Bog zna zašto sam ja tu stao i počeo da razgovaram sa prodavačicom… Malo sam razgledao i video da tu ima svačega: torba od trske, podmetači,neki ukrasi a najviše je bilo asura od trske. Pitao sam prodavačicu zar ih još prodaje pošto je prošla sezona odlaska na more i plažu a ona mi kaže da se to koristi za ispod kreveta kao zaštita od zračenja podzemnih voda… Bila mi je malo neverica ali mi je prodavačica delovala prilično ubedljivo u celoj priči. Cena asure je bila beznačnajna, svega par eura pa sam uzeo da probam a ako ništa drugo koristiću je za letovanja. Dosao sam kuci, ubacio ispod kreveta i čekao rezultate. Prve noći sam imao nemiran san, stalno sam nešto sanjao. Druge noći je već bilo malo bolje ali ništa specijalno bolje tako da sam se malo razočarao ali nisam hteo pomerati asuru već sam je ostavio da leži ispod kreveta jer velim to je prirodno i nemože da škodi. Kako je vreme prolazilo počelo sam sve lepše i lepše da spavam, sve sam se manje noću budio, košmari su nestali i postepeno je nestajao onaj hroničan umor. Zravlje se u roku od dva meseca dobrim delom normalizovalo… Onda sam došao u situaciju da se opet budim rano ujutru (oko 5h) ali ovoga puta je to bila znatna razlika u odnosu na pre jer se sada budim tako rano jer se organizam dovoljno odmorio i naspavao… Za samo 5-6 sati ja se naspavam više nego ranije za duplo više.
                  Hvala za ovo
                  >Razmisljala sam i smatram da razlog zasto odmah ti nije bilo bolje posle postavljana trske je zbog toga sto je trebalo vreme da ti se energija u organizmu vrati u normalu posle stetnog delovanja podzemnih voda.Kao drugo isto postoje kozm,icka racenja i zato je zdravo stav;ljati trsku na krovu ,kao sto su to ranije puno cesce radili.
                  U svakom slucaju hvala na ovome sto si podelio sa nama

Comment

• periklo
                    New member
                    • Jun 2011
                    • 58

Originally posted by Relax
                    znam, 30 cm množim s Pi i to je nešto malo manje od metra,
                    ali treba mi naravno za više mjesta
                    Ne znam jesam li dobro shvatio pa me ispravite.
                    Dakle bakrena žica debljine 1,5 mm2, promjera 30 cm, krajevi nisu spojeni nego približeni i izolirani trakom (crvene kockice).
                    Je li tako ili ...?

Hvala !!

Ne pilite piljevinu.

Comment

• odel
                      :-))
                      • Sep 2009
                      • 710

Periklo,tako sam i ja shvatila.Žica je tanka pa sam krug"učvrstila"selotejpom na komad kartona.Nije pravilno geometrijsko tijelo,ali nema veze

Comment

• goci
                        Guru
                        • May 2009
                        • 685

Žica je na krajevima spojena i nije izolirana sa trakom.
                        Trak je samo zato da drži krajeve spojene.
                        Znači malo krajeve "prepustimo" jedan preko drugog i zlijepimo selotepom da ostanu spojeni.
                        Znam da sam obećao sliku postaviti Krishni Balaram ali to dosada nisam uradio jer mi vrijeme ne dopušta.
                        Izvinjavam se na tome.

Comment

• periklo
                          New member
                          • Jun 2011
                          • 58

Znači mogu i ovako kao dolje na slici.
                          Tamo gdje je palac, stavim ili selotejp ili kliještima zakvačim žicu za žicu ili čvrsto stisnem tako da se krajevi međusobno povežu i drže jedan za drugi.

Jel to ok, ili ?

Ne pilite piljevinu.

Comment

• goci
                            Guru
                            • May 2009
                            • 685

Tako treba uraditi i postaviti na mjesto gdje je zračenje.

Spavanje može par dana biti malo lošije na početku ali je to kratkotrajna promjena kojoj slijedi bolje spavanje i bolji odmor.

To iz razloga dok se ne naviknete na drugačiju energiju.

Takva promjena se osjeti posebno ako je zračenje bilo jako i duži vremenski period.

Comment

• Micika
                              New member
                              • Apr 2014
                              • 1

Asure od trske

Originally posted by Slaviša
                              E ljudi probala sam ovu stvar sa trskom ispod kreveta i mogu reci da je super stvar, mnogo lepše spavam, nemam više košmare i činimi se da imam mnogo više energije nego ranije... Sada ću i za dečije krevete da nabavim još koji komad ovih asura od trske...

Comment

• Krishna Balaram
                                alternativa addict
                                • May 2009
                                • 2058

Originally posted by Micika
                                E ljudi probala sam ovu stvar sa trskom ispod kreveta i mogu reci da je super stvar, mnogo lepše spavam, nemam više košmare i činimi se da imam mnogo više energije nego ranije... Sada ću i za dečije krevete da nabavim još koji komad ovih asura od trske...
                                jel moze neko da mi pookaze kako izgledaju te trske .neku sliku sa neta?
                                Hvala

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎