Savjet za liječenje raka, HITNO!

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • dani.o
    New member
    • Apr 2011
    • 5

Savjet za liječenje raka, HITNO!

Pozdrav svima.

Trebam pomoć i nadam se da će netko imati brzi odgovor na moje pitanje.

Sestra moje šogorice prošle godine otkrila je da ima rak želuca. Bila je na operaciji u Zg i odstranili su joj 80% želuca i još nešto tkiva ispod rebara. Prošla je liječenje kemoterapijom da bi joj prije mjesec dana otkrili dva tumora na maternici, jedan 20cm promjera, a drugi 10cm promjera, koje je operirala prije deset dana. Tokom operacije otkrili su da je opet i želudac zahvaćen i sada je opet čekaju kemoterapije.
    Moja šogi odlučila je pomoći joj ugovaranjem bioenergetičara, jer ne zna što bi drugo. Ugovorila je liječenje na daljinu kod učenika doktora Dumančića, ne znam ime. Jučer me nazvala i rekla da je saznala da za par dana u grad dolazi jedan drugi, također dobar bioenergetičar.E tu sada dolazi moje pitanje;

Šogoricu zanima da li je dozvoljeno liječenje bioenergijom kod dva doktora u isto vrijeme?

Unaprijed zahvaljujem na svakom odgovoru.

Pozdrav od Dani.
  • SAS
    Guru
    • Aug 2009
    • 740

dapace moguce je bioenergija i doktori u isto vrijeme jer bioenergicar nece nista napraviti takvoga sto bi joj moglo odmoci ili ce pomoci ili se nece nista zbiti, trece kao losije opcije nece biti u kombinaciji s doktorima

al problem je taj slijedeci kaj je prosla brdo operacija zbog kojih su joj povadivili organe, i vrlo vjerojatno jos ju ceka prosirenje raka po citavom tijelu posto nije rijesen uzrok vec se samo vade metastaze i organi tako da...

Bez obzira da li mislis da mozes ili da ne mozes,
    u svakom slucaju si u pravu.
    - Henry Ford

Comment

• dani.o
      New member
      • Apr 2011
      • 5

al problem je taj slijedeci kaj je prosla brdo operacija zbog kojih su joj povadivili organe, i vrlo vjerojatno jos ju ceka prosirenje raka po citavom tijelu posto nije rijesen uzrok vec se samo vade metastaze i organi tako da...[/quote]

Ma svima nama je to jasno, tako i mojoj šogi, ali želi znati da je pokušala sve i da joj je barem malo olakšala.

Hvala na brzom odgovoru.

Comment

• alison
        back to basic
        • Mar 2010
        • 9616

progooglaj malo na ovu temu.... -> http://www.alternativa-forum.com/kar...ight=marihuana
        TRAŽIM LJUDE, ŠTO VIŠE LJUDI,
        KOJI IMAJU NEOGRANIČENU SPOSOBNOST UVJERENJA
        DA NE POSTOJI NEŠTO ŠTO JE NEMOGUĆE UČINITI
        (H. FORD).
        pridruži nam se u bblj

Comment

• SAS
          Guru
          • Aug 2009
          • 740

Originally posted by dani.o
          Ma svima nama je to jasno, tako i mojoj šogi, ali želi znati da je pokušala sve i da joj je barem malo olakšala.

Hvala na brzom odgovoru.
          Originally posted by alison
          to je kod nas pretesko nabaviti tu konoplju posto je zakonom kaznjivo, no opet mislim da je zadnji vlak vec odavna otiso, bas zato kaj su organi povađeni i tijelo vrlo tesko moze opstati bez tih kljucnih organa na duze vrijeme kao sto je to zeludac

Bez obzira da li mislis da mozes ili da ne mozes,
          u svakom slucaju si u pravu.
          - Henry Ford

Comment

• alison
            back to basic
            • Mar 2010
            • 9616

Originally posted by SAS
            to je kod nas pretesko nabaviti tu konoplju posto je zakonom kaznjivo, no opet mislim da je zadnji vlak vec odavna otiso, bas zato kaj su organi povađeni i tijelo vrlo tesko moze opstati bez tih kljucnih organa na duze vrijeme kao sto je to zeludac

Originally posted by SAS
            u ovom svijetu za nista nepostoji garancija cak ni da sad oces otici u trgovinu i vratiti se kuci bilo ziv, ozlijeden ili mrtav (npr. zbog rupe u sahtu ili od auta i tome slicno)

pa tako niti jedna praksa nije garancija da ce ti donijeti dobroga, losega ili nista donijeti

za sve treba probati, i za sve treba biti svijestan da je moguce, ako se potrudis to ostvariti tu zelju da postoji mogucnost da ce se nesto dogoditi !
            TRAŽIM LJUDE, ŠTO VIŠE LJUDI,
            KOJI IMAJU NEOGRANIČENU SPOSOBNOST UVJERENJA
            DA NE POSTOJI NEŠTO ŠTO JE NEMOGUĆE UČINITI
            (H. FORD).
            pridruži nam se u bblj

Comment

• Tina
              Guru
              • Apr 2010
              • 1049

SAS, dani.o je pitala koliko shvaćam dal je u redu imati tretmane u isto vrijeme od 2 različita bioenergetičara a ne od doktora medicine i bioe. .

Ja smatram da nema smisla raditi terapije s 2 bioenergetičara a napose ako je jedan od njih zd.

Ja znam što bih za sebe odlučila da moram u toj situaciji, izabrala bih ZD bioterapeuta i to po preporuci, u liječenju bi mi na 1.mjestu bila GNM , na drugom mjestu ZD.

Držim palčeve sestri od šogice!
              “Samo srcem čovjek može vidjeti ispravno; bitno je očima nevidljivo.” - Antoine de Saint-Exupery

Comment

• dani.o
                New member
                • Apr 2011
                • 5

Originally posted by Tina
                SAS, dani.o je pitala koliko shvaćam dal je u redu imati tretmane u isto vrijeme od 2 različita bioenergetičara a ne od doktora medicine i bioe. .

Ja smatram da nema smisla raditi terapije s 2 bioenergetičara a napose ako je jedan od njih zd.

Ja znam što bih za sebe odlučila da moram u toj situaciji, izabrala bih ZD bioterapeuta i to po preporuci, u liječenju bi mi na 1.mjestu bila GNM , na drugom mjestu ZD.

E sad, pošto nemam iskustva sa bioenergijom i slično, zanima me što znači ZD, a što GNM?

Comment

• sunčica
                  :)
                  • Dec 2009
                  • 8629

E sad, pošto nemam iskustva sa bioenergijom i slično, zanima me što znači ZD, a što GNM?
                  ZD - Zdenko Domančić
                  GNM - Germanska nova medicina
                  Gledaj dalje nego što vidiš.

Comment

• Drago
                    Alternativa addict
                    • Sep 2009
                    • 292

Može se u principu istovremeno liječiti kod dva ili više bioenergetičara,međutim njima treba to reći jer ne mogu svi raditi na taj način,a neki nemogu osjetiti da je tu još netko sa svojim tretmanima i to može biti i kontraproduktivno za pacijenticu.
                    Što se tiče liječenja na daljinu,za ovih bijednih 39 godina koliko se aktivno bavim bioenergijom,nikada se nisam osvjedočio da je takvo što moguće.
                    Moguće jest bez fizičkog kontakta,ali samo u situaciji kada su nam aure preklopljene,odnosno kada smo u istoj prostoriji.
                    I sam to često koristim.
                    DERIIII!!!

Comment

• Tina
                      Guru
                      • Apr 2010
                      • 1049

Originally posted by Drago
                      Što se tiče liječenja na daljinu,za ovih bijednih 39 godina koliko se aktivno bavim bioenergijom,nikada se nisam osvjedočio da je takvo što moguće.
                      Moguće jest bez fizičkog kontakta,ali samo u situaciji kada su nam aure preklopljene,odnosno kada smo u istoj prostoriji.
                      I sam to često koristim.

Dragi Drago ako je vama potrebno da su vam aure s pacijentom preklopljene ne znači da to nije moguće ; čudi me da niste čuli za takva iskustva u 39 godina. Jer ja čak ni nemam toliko godina života a kamoli iskustva pa znam da je takvo što moguće.

Svaki bioenergetičar radi na svoj način i shvaćam da neki ne tretiraju na daljinu iz kojih god razloga nebitno je, samo mi je žao da još niste potvrdili da je to ipak moguće(kad, tko i na koji način je isto nebitno), ja sam takva iskustva doživjela i prekrasna su.
                      “Samo srcem čovjek može vidjeti ispravno; bitno je očima nevidljivo.” - Antoine de Saint-Exupery

Comment

• Drago
                        Alternativa addict
                        • Sep 2009
                        • 292

Dragi Drago ako je vama potrebno da su vam aure s pacijentom preklopljene ne znači da to nije moguće ; čudi me da niste čuli za takva iskustva u 39 godina. Jer ja čak ni nemam toliko godina života a kamoli iskustva pa znam da je takvo što moguće.

Svaki bioenergetičar radi na svoj način i shvaćam da neki ne tretiraju na daljinu iz kojih god razloga nebitno je, samo mi je žao da još niste potvrdili da je to ipak moguće(kad, tko i na koji način je isto nebitno), ja sam takva iskustva doživjela i prekrasna su.
                        Nemojte izvrtati ono što ja kažem i napišem.Ja sam tu napisao da se ja nisam osvjedočio osobno,a ne da je apriori nemoguće.Prihvaćam mogućnost da je moguće,za mnogo takvih navodnih događaja sam čuo,međutim ja se time nisam osvjedočio osobno.Znam da je moguće skenirati ljude na daljinu,moguće je i otkriti gdje se netko nalazi,ali u većini tih slučajeva je potreban prethodni fizički kontakt ili kakav energetski trag,pa se traži od ljudi da se donese nešto što je recimo nestala osoba koristila,ili nokti,kosa ili neoprana odjeća.
                        To da netko može utjecat na osobu koju nikad prije nije vidio,i od koje nema nikakvog traga,oprostit će te mi ali to je meni malo(i to ne malo)nevjerovatno.
                        Možda je moguće,ali nije vjerovatno.
                        Trebate znati da bioenergetičari mogu otići u suprotnost,pa umjesto da pomažu i liječe oni odmažu i izazivaju bolesti pa i smrt.To vam je takozvana bijela i crna magija.
                        Čak i oni koji se bave zlom i nanošenjem boli i neprilika drugima,uvijek traže da im se donese nešto od osobe na koju se treba djelovati. Kada bi oni mogli bez toga pa to bi bilo strašno!
                        Po teoriji djelovanja na daljinu oni bi mogli ubit koga požele,što sada na svu sreću nije slučaj.
                        Da vam pojednostavim,ja ne mogu liječit na daljinu što opet neznači da nije moguće.Međutim,kada se ja osobno osvjedočim da je to moguće odmah ću tu i na drugim stranicama gdje pišem potvrditi da je to moguće.A do tada ću uvijek tvrditi da se ja nisam u to osvjedočio,ali možda je moguće i bez energetskog traga to raditi.
                        DERIIII!!!

Comment

• Krishna Balaram
                          alternativa addict
                          • May 2009
                          • 2058

Pozdrav svima.

Trebam pomoć i nadam se da će netko imati brzi odgovor na moje pitanje.

Sestra moje šogorice prošle godine otkrila je da ima rak želuca. Bila je na operaciji u Zg i odstranili su joj 80% želuca i još nešto tkiva ispod rebara. Prošla je liječenje kemoterapijom da bi joj prije mjesec dana otkrili dva tumora na maternici, jedan 20cm promjera, a drugi 10cm promjera, koje je operirala prije deset dana. Tokom operacije otkrili su da je opet i želudac zahvaćen i sada je opet čekaju kemoterapije.
                          Moja šogi odlučila je pomoći joj ugovaranjem bioenergetičara, jer ne zna što bi drugo. Ugovorila je liječenje na daljinu kod učenika doktora Dumančića, ne znam ime. Jučer me nazvala i rekla da je saznala da za par dana u grad dolazi jedan drugi, također dobar bioenergetičar.E tu sada dolazi moje pitanje;

Šogoricu zanima da li je dozvoljeno liječenje bioenergijom kod dva doktora u isto vrijeme?

Unaprijed zahvaljujem na svakom odgovoru.

Pozdrav od Dani.
                          Zao mi je da cujem o nedacama sestre vase sogorice.U knjizi Zdravlje iz bozje apoteke od Marije Treben (mozete skinuti knjigu sa www.4shared.com ) Pise da za sve probleme sa Gastrointestinalnim traktom se mogu resiti sa cajem od Idjirota Acorus calamus.Pored bioenergije nama trebaju hranljive materije.Promeniti dijetu je veoma vazno i dobro je procitati Loise Hay.
                          Ja licno bih probala kod vise bioenergeticara ako ne znas dali je neko dobar .Ako sa sigurnoscu znas da je neko veoma dobar onda ne treba ici u shoping,drzi se do te osobe.
                          Ali to je samo moje misljenje.Isto ponekad nije moguce ici kod samo jednog bioenergeticara i da zelis.Recimo ode negde ili ti odes pa ne mozes ga posetiti onda svakako bih preporucila produziti sa bio tretmanom kod bilo kog drugog ko isto moze pomoci.
                          Hare Krishna Hare Krishna Krishna Krishna Hare Hare
                          Hare Rama Hare Rama Rama Rama Hare Hare

Comment

• dani.o
                            New member
                            • Apr 2011
                            • 5

Hvala Vam svima na Vašim odgovorima i pomoći. Divni ste

Comment

• korisnica
                              New member
                              • May 2011
                              • 63

Originally posted by Drago
                              što podrazumjeva to u istoj prostoriji ?

Ja sam svojim očima gledala kako Domančić iz jedne prostorije manipulira aurom osobi u drugoj prostoriji. Kroz zatvorena vrata....kojih 10 metara (ili više) je bio daleko.
                              Mislim da je moguć i rad na daljinu.
                              Ja ne bih išla kod više od jednog bioterapeta odjednom.

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                              😀
                              😂
                              🥰
                              😘
                              🤢
                              😎
                              😞
                              😡
                              👍
                              👎