Bioenergija

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • maped
    Banned
    • Mar 2009
    • 239

POSTOVANJE

Lik i Ash nisam balavac nisam prestar u 30 sam ali imam neka predzanja, moram ma kako zvucao po vama egoisticno sto govori samo da ne razumijete stvari ili ih necete da razumite sto bi reklo u dalmaciji pravi se blesav. ustaroj indiji supostojali doktori koji su temeljiji folozofiju lijeci sam sebe.To je tocno sto kazes Ash kad bolest napreduje treba doktor ALI TI MI ZDENKO NI IJEDAN BIOENERGETICAR NE OTKLANAS UZROK BOLESTI A TO JE ZIVOT,tu covjek svojim samorazvojem mudroscu pogotovo danasu Hr i ovo doba recesije mora znati kako otpustiti problem kako biti strpljiv i kako biti i razvijati svoj potencijal U SUPROTNOM VRTI SEUVJEK U ZACARANOM KRUGU ZVANOM BOLEST BILO TKO .Opet isticem velika slova ne radi vikanja vec radi isticanja.LJUDI MORAJU PRONACI SAMI SEBE U 21 VJEKU NITKO IM TO NECE DONIJETI RJESENJA KAD OSTANU BEZPOSLA U 50 KADIM NETKO UMRE KAD VIDE KUD IH VODE EMOCIJE I SAMOCA ITD NAVODIM PROBLEME DANASNJICE KOJI SU UVJEK BILI U PROSLOSTI COVJECANSTVA ISTI PROBLEMI. U tome je razlika alternative i klasicne medicine sto prava alternativa nudi ukloni uzrok a ne posljedicu kao sto klasicna radi vec 150 godina.Zato ja ovdje ne sto filozofiram ili pametujem TO POTVRDJUJE ZIVOT ISTICEM UZ DUZNO POSTIVANJE THETA ISCJELJENJA REIKI ITD METODE STARIJE I PROKUSANE 1000 GODINA AYURVEDA SOLARNA YOGA YOGA,JER SU TO NAUKE ZIVOTA I KAKO ZIVJETI AYURVEDA NAZADNJE I YOGA TE TOME UCI.Vecina bolesti nastaje na planu psihe JER SMO DANAS PO DRAZNIM ARHETIPOVIMA STVARNOSTI U KOJE VJERUJEMO I KOJE NAM NETKO NAMECE OD PROIZVODJACA DO TZV RELIGIJE CRKVE I SEKTI ITD. Svaki covjek zena porodica moraju znati naci sebe i pitati gdje i cemu ih to zivot uci previse gledamo vani NE UNUTRA STO KAZE ISUS POGLEDAJ UNUTRA JE UVJEK VJECNI MIR.Trazimo ogrilice slave a ogrilica je na nama trazimo rjesenja a potrebno je stanje prisustva.Malo sam oduzio pricu jer smatram vaznim kako rece Merlin Arthuru kad ga pita ovaj Merlin kaze sto misli jesu li ti ljudi sretni cijeli zivot jedno uzimaju drugo odbacuju i vjecno cijeli zivot to rade nikad ne nalaze ispunjenje i mir u sebi i na kraju nisu zadovoljni.

MAPED

Comment

• Ash
      Guru
      • Dec 2009
      • 990

Originally posted by maped
      POSTOVANJE

Lik i Ash nisam balavac nisam prestar u 30 sam ali imam neka predzanja, moram ma kako zvucao po vama egoisticno sto govori samo da ne razumijete stvari ili ih necete da razumite sto bi reklo u dalmaciji pravi se blesav.
      Ja razumijem što ti pričaš ali to nema veze sa bioterapijom niti ovim pdf-om, nego sa nečim drugim. Duhovnost i rad na sebi je jedno, a liječenje je nešto sasvim drugo. Bilo bi predivno kada bi svi radili na sebi i nitko ne bi bio bolestan. Ali, realnost je nešto drugo. Iscjelitelj je tu da liječi bolesne ljude i to je to... Za ovo ostalo što pišeš postoje Gurui.

Comment

• Ash
        Guru
        • Dec 2009
        • 990

Originally posted by LIK
        Mislim da bi opcenito bioterapeuti trebali biti oprezniji i na vrijeme reci klijentu da potrazi pomoc drugdje ukoliko ne pomažu, a sa medicinskih nalaza je vidljivo da je bolelest ubrzala svoj napredak ...
        Mislim da laici ne bi trebali pisati ovako paušalne izjave koje se ne temelje na istini... Da je osoba stigla na vrijeme preživjela bi... Zašto nije i da li je radi toga umrla nije problem terapeuta.

Comment

• Ash
          Guru
          • Dec 2009
          • 990

Originally posted by nagual
          momak ti kaze da zna slucaj,a ti kazes da je to rekla kazala.
          ja ne zelim niti spominjat svoje slucajeve jer me "iskusniji kolege" prozivaju kriminalcem i sarlatanom bez da ista kazem a kamoli da nesto i spomenem...
          Domancic je mocan iscjelitelj,al je bahat i prepotentan.nema,veze,zna posao.
          I ja mogu reći da letim na forumu. Jedno je forum drugo su relevantni dokazi...

Treba to sve i potkrijepiti medicinskim nalazima, bilo da se radi o Theti ili bilo kojoj drugoj metodi. Do tog trenutka se radi o spekulaciji.

Domančić je močan kao i njegovi terapeuti, barem večina njih koja se time bavi profesionalno. Neki su bahati više neki manje, a neki nisu uopće. Da li to mjenja činjenicu da liječe i pomažu ljudima? I to mogu dokazati medicinskim nalazima, a ne pričama po forumima.

Mislim da se brkaju mnoge stvari kada su u pitanju iscjelitelji. Oni nisu sveci niti Gurui, niti je to njihova zadaća. To su obični ljudi sa sposobnošću da liječe bioenergijom. Sa svim svojim dobrim i lošim stranama kao ljudi. No, njihova djela govore o njihovom krajnjem izražaju, a to je pomaganje bolesnim i potrebitim.

Comment

• nagual
            prijatelj
            • Apr 2010
            • 657

pardon,zaboravio sam da se tema zove "domancic je mocan, a ostali iscjelitelji sigurno moraju biti lazovi"
            sve 5.

Comment

• Ash
              Guru
              • Dec 2009
              • 990

pardon,zaboravio sam da se tema zove "domancic je mocan, a ostali iscjelitelji sigurno moraju biti lazovi"
              sve 5.
              Citirao sam tebe koji si izjavio da je Domačić moćan. Ja sam se samo složio sa tvojom konstatacijom

Comment

• Ash
                Guru
                • Dec 2009
                • 990

Originally posted by Tina

Nije se radilo o bolesti konkretnoj , theta se nije radila zbog fizičke bolesti, za izlječenje raka se išlo u Maroko a theta se primala na daljinu zbog psihe, tad i poslije. Uopće u ovoj priči s rakom, se theta ne veže za izlječenje raka i to ne razumijem. Zašto stručnjak za thetu nije liječio rak na osobi; al dobro pustimo sad to jer to nije bit što sam htjela reći.
                Po meni je za smirivanje psihe mnogo bolji Reiki nego Theta, i mnogo brža metoda. Možda Theta "stručnjak" nije liječio karcinom zato jer ne može?

Comment

• LIK
                  ←↑→↓
                  • Oct 2009
                  • 3195

Originally posted by Ash
                  Mislim da laici ne bi trebali pisati ovako paušalne izjave koje se ne temelje na istini... Da je osoba stigla na vrijeme preživjela bi... Zašto nije i da li je radi toga umrla nije problem terapeuta.
                  Bitno da je tebi savjest čista...

Nadalje također je važno da ljudi vide kod koga se idu liječiti...

Još cu jednom ponoviti, bioterapija može napumpati karcinom u vrlo kratko vrijeme ...

Comment

• nagual
                    prijatelj
                    • Apr 2010
                    • 657

bitno je i napomenit da bioenergija posto djeluje generalno,a ne fokusirano na uzrok(za razliku od thete)radi na nacin na pobudi simptome i uzrok i dovede ga na povrsinu,meni je doslo mnogo ljudi koji su rekli da su se nakon bioenergije osjecali uzasno,ili jos losije.ne bi htio da me se krivo interpretira,bioenergija radi ok.al eto,podatka radi.

Comment

• Ash
                      Guru
                      • Dec 2009
                      • 990

Originally posted by LIK
                      Bitno da je tebi savjest čista...

Nadalje također je važno da ljudi vide kod koga se idu liječiti...

Još cu jednom ponoviti, bioterapija može napumpati karcinom u vrlo kratko vrijeme ...
                      Kako terapeut može biti kriv za to ako osoba dođe prekasno na terapiju? Ljudi su si sami krivi što ne dođu na bioterapiju prije kemoterapije. Takvi ljudi kada ih "ubiju" službene metode liječenja dolaze na tretmane i očekuju da će ih terapeut napraviti zdravima u roku par dana. Ponekad se i to dešava, ali rijetko. Ne može čovjek koji je praktički pojeden od karcinoma ozdraviti u roku "5 min".

Svatko onaj koji se liječi po metodi ZD-a može biti siguran u njenu ispravnost i sigurnost. Metoda je tako koncipirana da ne šteti ljudskom organizmu ako je koristi kvalificirani terapeut.

Što se tiče tumora, ponekad dolazi do burnih reakcija u tijelu pa tako i na tumoru. Zato sam naglasio da laici ne bi trebali pisati o nečemu što ne razumiju, jer tako dovode ljude u obmanu i zbunjenost. Na taj način su suodgovorni za moguću smrt nekoga tko će se povoditi za takvim neistinama i neće doći na vrijeme na terapiju. Metoda po ZD-u je spasila mnoge živote i to će nastaviti raditi i dalje na zadovoljstvo brojnih bolesnika.

Comment

• LIK
                        ←↑→↓
                        • Oct 2009
                        • 3195

Da se i ja malo nadopunim.

Nisam na svetoj misiji protiv bioenergije.
                        Pošto imam jaku vlastitu bioenergiju razmisljam da odem na seminar.

Bioenergija je pomogla mnogima kao što sam napisao npr. u neklim temama da ljudi provaju s bioenergijom.
                        Ali mislim da je bitno reci da bioenergija ne pomaze uvijek dok bi neka druga metoda mogla pomoci, isto vrijedi i sa suprotnom logikom.

Mislim da je bitno iskljuciti ego kod iscjeljivanja te priznati da ne mozes pomoci kod nekih stvari i na vrijeme uputiti klijenta dalje ...

Comment

• Ash
                          Guru
                          • Dec 2009
                          • 990

bitno je i napomenit da bioenergija posto djeluje generalno,a ne fokusirano na uzrok(za razliku od thete)radi na nacin na pobudi simptome i uzrok i dovede ga na povrsinu,meni je doslo mnogo ljudi koji su rekli da su se nakon bioenergije osjecali uzasno,ili jos losije.ne bi htio da me se krivo interpretira,bioenergija radi ok.al eto,podatka radi.
                          Kvalificirani bioteraput djeluje i na uzrok problema samim time što radi sa suptilnim tijelima bolesnika. Bitno je napomenuti da je važno koja metoda bioterapije se koristi jer nisu sve jednake. Ima dobrih i onih lošijih. Također ima mnogo ljudi koji su nakon Thete osjećali samo veliko olakšanje po pitanju financija...

Comment

• LIK
                            ←↑→↓
                            • Oct 2009
                            • 3195

Originally posted by Ash
                            Kvalificirani bioteraput djeluje i na uzrok problema samim time što radi sa suptilnim tijelima bolesnika. Bitno je napomenuti da je važno koja metoda bioterapije se koristi jer nisu sve jednake. Ima dobrih i onih lošijih. Također ima mnogo ljudi koji su nakon Thete osjećali samo veliko olakšanje po pitanju financija...
                            Pa naravno da je tako o tome se i radi ...

Ali koliko mogu zaključiti iz tvog pisanja ti misliš da ukoliko ne pomogne bioterapija da nemoze pomoci niti jedna druga metoda ili pak bioterapija nekog drugog oblika osim ZD ...

Comment

• nagual
                              prijatelj
                              • Apr 2010
                              • 657

Lik,nemoj vise pisat,necu ni ja.covik nam je lipo objasnia da smo laici i lazovi.i da ne znamo.i da se ne mijesamo.theta ne radi,bioenergija radi,nije istina da bioenergija izvuce uzrok i pojaca simptome,nego je kasno.i sve je laz sta god kazemo.mi ne znamo,on zna.jednostavno je.
                              jedan prelijep citat je bio na forumu-ne mijenjaju stavove oni koji vole vise sebe nego istinu.

sjecam se sad zasto sam bio odustao od komunikacije preko foruma.

Comment

• Ash
                                Guru
                                • Dec 2009
                                • 990

Originally posted by LIK
                                Pa naravno da je tako o tome se i radi ...

Ali koliko mogu zaključiti iz tvog pisanja ti misliš da ukoliko ne pomogne bioterapija da nemoze pomoci niti jedna druga metoda ili pak bioterapija nekog drugog oblika osim ZD ...
                                To je moje uvjerenje temeljeno na iskustvu. Jer nisam još naišao na metodu koja tako brzo i učinkovito djeluje na bolest. Ima još terapeuta koji su kvalitetni, naravno. Ali i ti terapeuti rade na gotovo identičan ili sličan način ZD metodi manipulirajući aurom.
                                Nije ZD bogomdana i svemoguća metoda. Ali je temeljena na nekim energetsko-fiziološkim zakonitostima koje brzo rješavaju probleme. I tko to shvati, tj. prirodno osjeti biti će dobar terapeut. Ima par takvih terapeuta u Zagrebu koji nisu vezani uz ZD metodu. Kod jedne terapeutkinje sam i sam bio radi jedne bolesti. Svima njima je poveznica taj specifičan rad na auri.

Ali zašto ne promjeniti terapeuta, slažem se. Nismo se još dotakli te teme. Ponekad se desi da terapeut jednostavno karmički nije kompatibilan sa karmom pacijenta. No, to su već finese i nisu baš česte u praksi.

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎