Bioenergija

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Joke
    Joke
    • Mar 2010
    • 381

Da samo se srcem dobro vidi, nego jel mi može tko od vas preporučiti ako zna neku knjigu u vezi bioenergije ili drugih iscjeljiteljskih sposobnosti jer me sve to jako zanima i žedan sam znanja pa vas molim da mi preporičite neku knjigu
    Najbolji su dio čovjekova života
    njegova mala, bezimena nezapamćena
    djela dobrote i ljubavi

Comment

• gruji44
      Svjetlost, Znanje, Ljubav
      • Dec 2010
      • 2258

Originally posted by Joke
      Da samo se srcem dobro vidi, nego jel mi može tko od vas preporučiti ako zna neku knjigu u vezi bioenergije ili drugih iscjeljiteljskih sposobnosti jer me sve to jako zanima i žedan sam znanja pa vas molim da mi preporičite neku knjigu
      Imaš od Osmana Hasanpašića puno literature za radiesteziju, radiestezija i bioenergija, moć kamenja. Mislim da imaš i tu na forumu nekih knjiga na linku literatura, pa pogledaj.
      http://planetzemlja.wix.com/mirjanagrujic

Comment

• Sandra
        Golden heart
        • Dec 2010
        • 45

Dragi moji,

želim Vam sve najbolje u Novoj 2011. godini sa puno zdravlja, ljubavi, mira i naravno veselih trenutaka...

Puno, puno lijepih pozdrava od Sandre...
        Sandra

bioenergetičar Z.D.

Comment

• Sandra
          Golden heart
          • Dec 2010
          • 45

Originally posted by matko
          Draga gruji44, osobno sam prošao više seminara i tečajeva za razne metode i tehnike iscjeljivanja i puno toga sam naučio no sada nakon toliko rada i godina shvatio sam po meni jednu vrlo važnu činjenicu; - budi to što jesi, sama si več počela iscjelivati i kao što si učinila u radu s viskom kroz rad i djelovanje češ najviše naučiti a prije svega slušaj svoje srce, svoj unutarnji glas - vjeruj mi nema boljeg učitelja niti gurua od toga. Svatko od nas je jedinka za sebe ( iako smo svi jedno) i mi sami najbolje če mo osjetiti što je i kakav način rada najbolji za nas i onog koga tretiramo! Prouči literaturu, porazgovaraj sljudima koji se bave iscjeljivanjem, pitaj ovdje na forumi, pretraži internet ali ostani svoja i neka te vode tvoji osječaji!
          Šaljem ti puno, puno ljubavi i želim ti da budeš TI!

Lijep pozdrav draga Gruji44,

baš si mi uljepšala dan nakon što sam pročitala tvoj raniji post. Nadam se da ćeš se uskoro naći u svemu tome i da ćeš biti jako zadovoljna dobivenim rezultatima.
          Naime, jako je važno da budeš slobodna, pozitivna i opuštena u svom radu (preporučila bi to za svaku vrstu posla, ali ovo je jedan od najljepših... hehe..) a ja vjerujem da ćeš uspjeti u željenom.

Matko preeeeekrasno si ovo sročio i ono što je najvažnije, to je i istina. Držim se toga u potpunosti.

Pusa svima!

Ciao
          Sandra

bioenergetičar Z.D.

Comment

• matko
            Guru
            • Jun 2009
            • 553

Originally posted by Sandra
            Lijep pozdrav draga Gruji44,

baš si mi uljepšala dan nakon što sam pročitala tvoj raniji post. Nadam se da ćeš se uskoro naći u svemu tome i da ćeš biti jako zadovoljna dobivenim rezultatima.
            Naime, jako je važno da budeš slobodna, pozitivna i opuštena u svom radu (preporučila bi to za svaku vrstu posla, ali ovo je jedan od najljepših... hehe..) a ja vjerujem da ćeš uspjeti u željenom.

Matko preeeeekrasno si ovo sročio i ono što je najvažnije, to je i istina. Držim se toga u potpunosti.

Pusa svima!

Ciao

Comment

• gruji44
              • Dec 2010
              • 2258

Hvala ti Sandra na ovim lijepim rijećima!
              Od uvijek sam bila svoja i ostat ću takva jer sam uistinu takva. Ne želim se mjenjati, mogu se prilagoditi!
              Još se tražim ali nadam se da ću se uskoro nać, jer sve mi je to novo ali zanimljivo. Trenutna je faza ćitam i ućim. Prvo ispitujem viskom uzrok, a tek onda mogu ići na određene moguće tretmane. Smatram da je tako ispravno, da prvo nađem uzrok neke bolesti ili poremećaja, njega otklonim,a tek onda može ići lijećenje. Jer logika mi nalaže ćemu lijećit nešto što ne znaš uzrok i ćemu trošit energiju ako taj uzrok nisi maknuo. Tada nisi ništa napravio osim što si potrošio hrpu svoje energije, stanje ćovijeka možda se privremeno poboljša ali se vrlo brzo opet vrati na staro. Znaći nisi ništa napravio!

Da li griješim?!

Comment

• matko
                Guru
                • Jun 2009
                • 553

Da li griješim?![/quote]

Draga gruji, kada nešto radiš s iskrenom nakanom, ispunjena ljubavlju nikada ne možeš pogriješiti. Osobno smatram da nitko nikada ne griješi več djeluje na razini svoje svijesnosti u tom trenutku. I sam sam radio dosta dugo na sličan način, nastojao sam pronači uzrok i tada djelovati ali sada znam da za to nema potrebe jer energija bezuvjetne ljubavi koju kanaliziramo je daleko svjesnija onog što je potrebno tretiranoj osobi nego li mi kao terapeuti ( čast izuzecima koji su doista u cjelosti povezani sa svejedinstvom). Moj sadašnji način rada (uglavnom ) se odvija ovako; - lagano se umirim i položim ruke na osobu, ponekad kada osjetim da bi osobi bilo nelagodno tada su ruke odmaknute 10 - 15 cm i energija poteče. Što če se događati i da li če djelovati na način da ukloni ili ublaži teškoču zbog koje je osoba došla to doista ne znam i prije tretmana to i kažem osobi, a za mene i nije toliko bitno. Bitno je to da znam da energija djeluje a kako i na koji način te kakav če biti krajnji ishod ne opterečujem se sa tim. Uputno je ljude upoznati s načinom svog djelovanja s energijom bezuvjetne ljubavi i tada se rijetko dogodi da netko se ljuti jer se nije dogodilo ono što je možda očekivao.
                I to ti je skoro sva mudrost mog "rada"!
                S ljubavlju te pozdravljam i znam da češ i ti pronači sebe i djelovati onako kako te tvoje srce(duša) vodi!

Comment

• gruji44
                  • Dec 2010
                  • 2258

Hvala ti Matko na ovom postu!
                  Kako lijepo rečeno, položim ruke i energija poteče!
                  Tako je i kod mene kad se moje dijete udari pa saniram bol. Ovisno gdje se udari ali obavezno i ja na istom mjestu osjetim jačinu te njegove boli. Neki dan je mog muža jako boljela glava, već je problijedio od boli. Sjela sam kraj njega, svoju desnu ruku sam stavila u njegovu lijevu i kako ti kažeš pustila energiju. Jako mi se zavrtilo i osjetila sam tupu bol u čeonom dijelu glave. Sve je to trajalo ma nekih 2-3 sekude. Supruga je prestala boljeti glava, a ja sam bol osjetila još nekih 10 min. i onda je prestala.
                  To je moje prvo svjesno puštanje energije.

Comment

• matko
                    Guru
                    • Jun 2009
                    • 553

Originally posted by gruji44
                    Hvala ti Matko na ovom postu!
                    Kako lijepo rečeno, položim ruke i energija poteče!
                    Tako je i kod mene kad se moje dijete udari pa saniram bol. Ovisno gdje se udari ali obavezno i ja na istom mjestu osjetim jačinu te njegove boli. Neki dan je mog muža jako boljela glava, već je problijedio od boli. Sjela sam kraj njega, svoju desnu ruku sam stavila u njegovu lijevu i kako ti kažeš pustila energiju. Jako mi se zavrtilo i osjetila sam tupu bol u čeonom dijelu glave. Sve je to trajalo ma nekih 2-3 sekude. Supruga je prestala boljeti glava, a ja sam bol osjetila još nekih 10 min. i onda je prestala.
                    To je moje prvo svjesno puštanje energije.
                    Ništa se ne brini, to je sasvim normalna pojava dok se ne navikneš jer je protok energije bio izuzetno jak a to se dešava kada se nekog doista voli svom svojom dušom(bezuvjetno). Kroz kratko vrijeme češ se priviknuti i to če nestati. Ovo sa preuzimanjem boli je posljedica tvoje podsvjesne želje da sama preuzmeš bol koju češ ti kod sebe lakše riješiti nego tvoj suprug pa se stoga i zadržala kod tebe još desetak min. Pokušaj na početku tretmana (dok sama ne pronađeš svoj način) jednostavno zapovijediti _ "Kanaliziram energiju bezuvjetne ljubavi za najviše dobro .....( ime osobe koju tretiraš)"- i nastavi dalje s tretmanom, Ja obično nastojim razmišljati o nekom ugodnom događaju i nastojim osvjestiti taj ugodan osječaj, tako se lakše distanciram od očekivanja bilo kakovog rezultata tretmana!

Comment

• gruji44
                      • Dec 2010
                      • 2258

Hvala na savjetu, pokušat ću iako je to teško kad se radi o nekom ko ti je posebno drag. Tako mi je i kad radim viskom. Teško je distancirat svoje osjećaje koji mogu pomutit točne odgovore, pa ćesto provjeravam po nekoliko puta.

Comment

• goci
                        Guru
                        • May 2009
                        • 685

Nezelim nikoga ispravljati ali dosta uspjesnih bioterapeuta osjeca bol na mjestima na kojim i pacijent kojeg tretiraju.
                        Znaci, nije povezano ni sa kakvim rodbinskim vezama.
                        Jednostavno je odvisno od terapeuta.

Comment

• gruji44
                          • Dec 2010
                          • 2258

Hvala ti Goci! Koliko sam ćitala ima ljudi koji su i primatelji i davatelji, a ima ljudi koji su samo davatelji. Kod ovih prvih piše da moraju pripazit s kojom rukom rade. S obzirom da ja jako osjećam sva moguća zraćenja, ćak i kad mi neko dođe u posjetu ako je bio izložen zračenju ja reagiram, mislim da spadam u prvu skupinu ljudi.
                          A možda mi se i ćini?! Morat ću tu stavku istražit.

Comment

• goci
                            Guru
                            • May 2009
                            • 685

Lijecenje bioenergijom nije nikakava sala jer se mozes "nauzeti" negativnih energija od pacijenta.
                            Trebas terapeut biti mnogo oprezan pri radu samom.
                            Danas postoje razne tehnike koje jednu istu bioenergiju uzimaju za svoje izume i ubjedjuju sve potencijalne ucenike kako treba izabrati bas njihovu metodu i naravno mastno platiti.

Comment

• sunčica
                              :)
                              • Dec 2009
                              • 8629

Imam jedno pitanjce.
                              Nisam pročitala ovu temu od početka, iako je pratim, pa se unapred izvinjavam ako ste već pisali o tome. Ne bavim se bioenergijom, ali me veoma zanima.

Interesuje me da li je tačno da bioenergetičar ne može lečiti sam sebe, već isključivo druge, i ako je to tačno, zašto je tako?
                              Gledaj dalje nego što vidiš.

Comment

• goci
                                Guru
                                • May 2009
                                • 685

Opste pravilo je kako bioenergeticar nemoze lijeciti sam sebe.
                                Glavni razlog toga je sto ruka i tijelo imaju istu frekvencu.
                                Mozda i zbog nekih zahtjevnijih tretmana koji teraput nemoze izvesti sam na sebi.
                                Ali licno meni to nije nikako logicno.
                                Recimo ako je teraput samo provodnik energije kakve veze ima onda sa time frekvenca?
                                Energija bi morala "proticati" kroz terapeuta nepromijenejna pa kada netko kaze da frekvenca tijela i ruke jesu isti zakljucujemo da ipak ima nekih promjena pri prenosu.

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎