Bioenergija

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • gruji44
    Svjetlost, Znanje, Ljubav
    • Dec 2010
    • 2258

Pročitala sam u knjigama o bioenergiji da čovijek koji se misli bavit profi time , kao prvo mora biti zdrav jer u suprotnom sebe može jako zeznut! Kad razmišljam to mi ima neke logike jer stvarno možeš nakupit svega i svaćega od drugih ljudi i ako ti tijelo to ne može dobro akumulirat onda si s vremenom u banani.
    Jel možda krivo razmišljam?
    Ja se ne bavim time ali ćitam jer me zanima.
    http://planetzemlja.wix.com/mirjanagrujic

Comment

• sunčica
      :)
      • Dec 2009
      • 8629

Originally posted by gruji44
      Pročitala sam u knjigama o bioenergiji da čovijek koji se misli bavit profi time , kao prvo mora biti zdrav jer u suprotnom sebe može jako zeznut!
      Mene baš to i buni. Koliko ima potpuno zdravih ljudi koji bi se mogli baviti bioenergijom (mislim, ko je danas apsolutno zdrav?), a sve i da je neko jeste, šta se dešava ako oboli?

Tad treba da batali svoj dar?
      Gledaj dalje nego što vidiš.

Comment

• goci
        Guru
        • May 2009
        • 685

Pročitala sam u knjigama o bioenergiji da čovijek koji se misli bavit profi time , kao prvo mora biti zdrav jer u suprotnom sebe može jako zeznut! Kad razmišljam to mi ima neke logike jer stvarno možeš nakupit svega i svaćega od drugih ljudi i ako ti tijelo to ne može dobro akumulirat onda si s vremenom u banani.

Ne razmisljas krivo.
        Ja stalno upozoravam da nije bezazleno raditi terapije i to sam mnogo puta cuo od iskusnih terapeuta.
        Moram reci da donekle govorim i iz iskustva.

Comment

• gruji44
          • Dec 2010
          • 2258

Zato sam ja odlućila ne baviti se bioenergijom dok ne sredim sebe.
          I onako me štetna zračenja dosta smetaju pa se moram pazit kad radim viskom i zaštitit najbolje što znam, a da još me puca i tuđa energija...

Može li se bioenergetski pregled radit teleradiesteziski? I kako se radi ako se smije znat?

Comment

• Verdana
            New member
            • Dec 2010
            • 78

Zato sam ja odlućila ne baviti se bioenergijom dok ne sredim sebe.
            I onako me štetna zračenja dosta smetaju pa se moram pazit kad radim viskom i zaštitit najbolje što znam, a da još me puca i tuđa energija...

Može li se bioenergetski pregled radit teleradiesteziski? I kako se radi ako se smije znat?

Ja mislim da bi ti bavljenje bioenergijom samo pomoglo da se zaštitiš od kupljenja tuđih energija i loših zračenja. Kad naučiš kako, naravno, a to što si jako osjetljiva ti je samo predispozicija da budeš sjajan terapeut

Comment

• Verdana
              New member
              • Dec 2010
              • 78

Nedavno sam saznala upravo suprotno! Naravno da dobar bioterapeut mora biti protočan i energetski uravnotežen, ali nije istina da ne smije raditi ako je bolestan. Naprotiv! Dobar bioterapeut će znati kako biti samo protočnik energije, i jednako kao što će znati kako ne pobrati simptome i bolesti od osobe koju liječi znat će i kako da njoj ne prenese svoje. Protok energije koji se dešava dok bioterapeut radi, njemu čini jednako dobro kao i njegovom pacijentu, tako da može biti samo na dobitku i brže ozdraviti.

Eto, tako su meni rekli, meni ima logike i vjerujem u to...nadam se da sam u pravu

pozdrav svima!

Comment

• Tina
                Guru
                • Apr 2010
                • 1049

Originally posted by Verdana
                Protok energije koji se dešava dok bioterapeut radi, njemu čini jednako dobro kao i njegovom pacijentu, tako da može biti samo na dobitku i brže ozdraviti.

Eto, tako su meni rekli, meni ima logike i vjerujem u to...nadam se da sam u pravu

Slažem se !
                “Samo srcem čovjek može vidjeti ispravno; bitno je očima nevidljivo.” - Antoine de Saint-Exupery

Comment

• 2310980
                  New member
                  • Feb 2011
                  • 2

Pozdrav, evo krenula sam čitati od prve stranice ali mi se i neda baš. Naime zadnje vrijeme čitam knjige o bioenergiji i išla sam na mjerenje biopotencijala ( koji je 8) jer bi željela pomoći ljudima a i sebi. zanima me kome ići na tečaj tj. na poduku kako bi aktivirala bioenergiju u sebi i gledanje aure. Vjerujem da znate i možete mi dati prepotuku.
                  Unaprijed hvala

Comment

• gruji44
                    • Dec 2010
                    • 2258

Originally posted by 2310980
                    Pozdrav, evo krenula sam čitati od prve stranice ali mi se i neda baš. Naime zadnje vrijeme čitam knjige o bioenergiji i išla sam na mjerenje biopotencijala ( koji je 8) jer bi željela pomoći ljudima a i sebi. zanima me kome ići na tečaj tj. na poduku kako bi aktivirala bioenergiju u sebi i gledanje aure. Vjerujem da znate i možete mi dati prepotuku.
                    Unaprijed hvala
                    Dobro nam došla!!!
                    Imaš pametnih stvari i tečajeva na HUPED-ovoj stranici, a mislim da bi ti i Verdana mogla reć kamo ona ide na tečaj.

Comment

• lucy

Ja bih nagonski stavljala ruke ljudima na glavu, leđa, vrat, ako bi ih trebalo smiriti ili kada bi ih nešto boljelo. Ili odrasle ili djecu, bez neke obuke ili razmišljanja.
                      Na poslu bi me svako malo netko tražio da "položim ruke". Ne bih se poslije osjećala ispražnjeno ili izmučeno, zapravo ne bih osjećala nikakvu promjenu, jedino bih se ponekad malo zacrvenila (i ljudi isto).

Od kad sam pročitala da nije u redu to raditi ako nisi potpuno zdrav, prestala sam, jer imam astmu.
                      I ono što me čudi je intuicija... osjećaj da bih i dalje to trebala raditi bez obzira na moju bolest.

Comment

• matko
                        Guru
                        • Jun 2009
                        • 553

Originally posted by lucy
                        Ja bih nagonski stavljala ruke ljudima na glavu, leđa, vrat, ako bi ih trebalo smiriti ili kada bi ih nešto boljelo. Ili odrasle ili djecu, bez neke obuke ili razmišljanja.
                        Na poslu bi me svako malo netko tražio da "položim ruke". Ne bih se poslije osjećala ispražnjeno ili izmučeno, zapravo ne bih osjećala nikakvu promjenu, jedino bih se ponekad malo zacrvenila (i ljudi isto).

Od kad sam pročitala da nije u redu to raditi ako nisi potpuno zdrav, prestala sam, jer imam astmu.
                        I ono što me čudi je intuicija... osjećaj da bih i dalje to trebala raditi bez obzira na moju bolest.
                        Pozdrav lucy, naravno da možeš raditi i pomagati drugima i ono što je predivno jest tvoj osječaj da trebaš raditi: Energija je inteligentna i ne prenosi sobom nikakove bolesti na druge, to je moguče samo ako tako razmišljamo jer naše misli kreiraju i našu stvarnost. Ti si očigledno vrlo otvorena i spremna s ljubavlju pomoči svakome stoga ne slušaj druge več sebe.Ako osječaš da želiš i možeš pomočo, uradi to kao što si radila i do sada. I zapamti jedno - svaka naša misao je kreativna i stvara/kreira naša uvjerenja!!!

Comment

• Verdana
                          New member
                          • Dec 2010
                          • 78

Dobro nam došla!!!
                          Imaš pametnih stvari i tečajeva na HUPED-ovoj stranici, a mislim da bi ti i Verdana mogla reć kamo ona ide na tečaj.
                          Za 2310980 i za sve koje interesira škola bioenergije

Ja trenutno pohađam "tečaj" o kojemu možete čitati na linku, i uživam u njemu. Ja imam samo riječi hvale. Grupa je mala - 6 ljudi. Svatko od nas ima individualan pristup, a najveća vrijednost ove školice je to što nas uči da pronađemo u sebi onaj najprirodniji i nama najbolji način kako iscjeljivati, a uz to vidjeti sve ono oko sebe što možda do sada nismo vidjeli, ili nismo vjerovali u to :)

Mogu reći da se meni desio jedan predivan preokret u životu otkako sam krenula u Jadrankinu školicu, jer napokon, kada se pogledam u ogledalo vidim pravu sebe :)

Preporučam SVIMA koji žele upoznati sebe i taj predivan svijet oko nas koji je tako lako vidjeti i osjetiti

Comment

• sunčica
                            • Dec 2009
                            • 8629

Originally posted by lucy

Ako nisi imala nikakve propratne reakcije koje su ti smetale, ne vidim razlog zbog čega bi trebala da prekineš da pomažeš drugima.

To mi sa bioenergijom nikako nije jasno - ko je danas apsolutno zdrav, da nema baš nikakvih smetnji?! I kad bi se bolest mogla preneti na iscelitelja, ko bi se onda uopšte i bavio isceljivanjem?

Ja bih ti savetovala da slušaš sebe i da postupiš po sopstvenoj intuiciji. Ako ti tvoje više ja kaže da je to ono pravo, onda samo napred.

Comment

• Verdana
                              New member
                              • Dec 2010
                              • 78

bioterapija

Bok svima! Moram va se pohvalti da sam jučer radila svoj prvi pravi i svjesni bioenergetski tretman!!! predivan je osjećaj da ono što osjećaš u sebi stvarno djeluje i druga strana osjeti jednako jako i intenzivno kao i ti!

Osim toga dozivila sam i svoje prvo astralno iskustvo!

Sve u svemu bio je jucer intenzivan dan u mojoj skolici bioenergije!

Comment

• sunčica
                                • Dec 2009
                                • 8629

Originally posted by Verdana
                                Bok svima! Moram va se pohvalti da sam jučer radila svoj prvi pravi i svjesni bioenergetski tretman!!! predivan je osjećaj da ono što osjećaš u sebi stvarno djeluje i druga strana osjeti jednako jako i intenzivno kao i ti!

Osim toga dozivila sam i svoje prvo astralno iskustvo!

Sve u svemu bio je jucer intenzivan dan u mojoj skolici bioenergije!
                                Kakvo je bilo prvo astralno iskustvo, može malo detaljnije, pliiiiz...
                                Koliko dugo ti traje škola bioenergije?

Ako ti je ovako burno na početku, šta li te još lepo čeka...

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎