Bioenergija

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • lucy

Originally posted by matko
    Pozdrav lucy, naravno da možeš raditi i pomagati drugima i ono što je predivno jest tvoj osječaj da trebaš raditi: Energija je inteligentna i ne prenosi sobom nikakove bolesti na druge, to je moguče samo ako tako razmišljamo jer naše misli kreiraju i našu stvarnost. Ti si očigledno vrlo otvorena i spremna s ljubavlju pomoči svakome stoga ne slušaj druge več sebe.Ako osječaš da želiš i možeš pomočo, uradi to kao što si radila i do sada. I zapamti jedno - svaka naša misao je kreativna i stvara/kreira naša uvjerenja!!!

Matko, hvala na poticajnom postu i pozitivi koja zrači iz svake riječi

Verdana, super, baš mi je drago, očeš nam malo opisati iskustvo?

Comment

• Verdana
      New member
      • Dec 2010
      • 78

za početak sretno Valentinovo svima! nadam se da ljubav pršti na sve strane

Sunčica, Lucy, jučer sam se ulovila da vam odgovorim i nikako da završim post. Iskustvo je bilo predivno i strašno intenzivno, kao i sve u školici, pa mi treba malo da oblikujem sve kako treba...

Dakle počelo je kao obična meditacija. Već sam x puta pokušala odvojiti se astralnim tijelom od fizičkog i nikada do sada nisam uspjela. Ovo se desilo totalno spontano i neočekivano, zato sam bila poslje malo u šoku! Vjerovatno mi je krunska čakra i protok energije sada dosta otvoren prema gore, jer dosta radim na sebi kroz školicu, pa se to tako lako desilo.
      Dakle, u meditaciji smo se trebali skoncentrirati na osjete nergije unutar sebe. Jako sam ju lijepo osjetila i uživala sam u tom osjećaju. Tjelo mi je postajalo sve lakše dok ga više nisam ni osjetila. Ispred sebe sam vidjela dvije crvene kugle koje su se naizmjence kretale gore dolje u određenom ritmu. Prvo polagano, a zatim se ta frekvencija iznenada ubrzala. Kako se frkvencija loptica ubrzala, mene je nešto povuklo prema gore. Vidjela sam mnogo boja oko sebe, sve je bilo šareno. Lebdjela sam oko nekih zidova na kojima su bile te boje i opet počela ubrzavati. Odjednom je sve nestalo i u istom trenutku sve POSTALO. Osjećala sam da sam dio univerzalne energije, dio toga što uvijek govorimo da nas sve čini jednim! više se nisam osjećala kao pojedinac, već mi je srce i duša bilo puno, ispunjeno beskrajnom ljubavi. Sve je imalo smisla, tamo gore!!! To je bio toliko lijep osjećaj, bila sam svjesna da sam to ja, da je moje tijelo negdje dolje, i kada nam je naša učiteljica rekla da se lagano vratimo bilo mi je užasno teško to napraviti. Čak i kada sam otvorila oči i gledala oko sebe, micala prste još uvijek sam osjetila da nisam jedno sa svojim tijelom, da mi je duh odvojen, i to mi je bilo užasno čudno. Nešto novo i neobično. Tu se pojavio lagani strah! Što ako se ne uspijem vratiti??? Nekako sam uspjela postati svjesna situacije i ljudi oko sebe, ponovno sam bila u tijelu. E, tada se desila neoobična stvar - Srce mi se uzlupalo, tresla sam se i plakala. Gore je bilo taaako lijepo da se jednostavno nisam htjela vratiti. Dojam je bio prejak!!! Jedan od kolega koji pohađa samnom školicu također je jako emotivno doživio to iskustvo. Zamolila nas je učiteljica da se ustanemo i zagrlimo, a on je isti tren kad me zagrlio rekao "Ideeeeš"! poslje sma ga pitala zašto je to napravio i rekao je da je osjetio sve što sam proživjela i da sam još uvijek gore. Tako sam se malo tresla dok smo bili zagrljeni i poslje je sve bilo super!!! ZAGRLJAJ ČINI ČUDA! LJUDI GRLITE SE TO JE NEPROCJENJIVO!!!

Eto, nadam se da sam vam uspjela dočarati svoje predivno iskustvo!! Nemojte me pitati kako sam to uspjela jednostavno se desilo! i nadam se da će se ponoviti ako pokušam opet!

Comment

• Verdana
        New member
        • Dec 2010
        • 78

Originally posted by sunčica
        Kakvo je bilo prvo astralno iskustvo, može malo detaljnije, pliiiiz...
        Koliko dugo ti traje škola bioenergije?

Ako ti je ovako burno na početku, šta li te još lepo čeka...
        Sunčica, školica je koncipirana u 4 seminara. Jedan seminar - jedan vikend. Subota i nedjelja popodne, 4 sata. Seminari su svaki drugi vikend. U trećem mjesecu kreće nova školica za prvi stupanj! Poslala sam link u jednom od prijašnjih postova, pa se javi ako si zainteresirana

Comment

• 2310980
          New member
          • Feb 2011
          • 2

Draga Vedrana čitajući tvoje iskustvo totalno sam se uživjela u događaj i sama sam sebe zapitala -a kako se vratila natrag! Također ti hvala što si podijelila sa nama svoje iskustvo, pribilježiti ću se za školicu u trećem mjesecu ako sve bude išlo po planu. Također radim na sebi i jučer sam imala predivno prvo iskustvo sa aurom no neću o tome ovdje.
          Svima lijepi pozdrav i Bog Vas blagoslovil.........

Comment

• lucy

Originally posted by Verdana
            Eto, nadam se da sam vam uspjela dočarati svoje predivno iskustvo!! Nemojte me pitati kako sam to uspjela jednostavno se desilo! i nadam se da će se ponoviti ako pokušam opet!

zanimljivo kako se je teško vratiti u tijelo i kako je "bestjelni" osjećaj prirodniji od ovog uobičajenog, jednog kada ga se proba
            Super, baš mi je drago zbog tvog iskustva

Comment

• BiO
              New member
              • Nov 2010
              • 67

Originally posted by Verdana
              za početak sretno Valentinovo svima! nadam se da ljubav pršti na sve strane

Sunčica, Lucy, jučer sam se ulovila da vam odgovorim i nikako da završim post. Iskustvo je bilo predivno i strašno intenzivno, kao i sve u školici, pa mi treba malo da oblikujem sve kako treba...

Dakle počelo je kao obična meditacija. Već sam x puta pokušala odvojiti se astralnim tijelom od fizičkog i nikada do sada nisam uspjela. Ovo se desilo totalno spontano i neočekivano, zato sam bila poslje malo u šoku! Vjerovatno mi je krunska čakra i protok energije sada dosta otvoren prema gore, jer dosta radim na sebi kroz školicu, pa se to tako lako desilo.
              Dakle, u meditaciji smo se trebali skoncentrirati na osjete nergije unutar sebe. Jako sam ju lijepo osjetila i uživala sam u tom osjećaju. Tjelo mi je postajalo sve lakše dok ga više nisam ni osjetila. Ispred sebe sam vidjela dvije crvene kugle koje su se naizmjence kretale gore dolje u određenom ritmu. Prvo polagano, a zatim se ta frekvencija iznenada ubrzala. Kako se frkvencija loptica ubrzala, mene je nešto povuklo prema gore. Vidjela sam mnogo boja oko sebe, sve je bilo šareno. Lebdjela sam oko nekih zidova na kojima su bile te boje i opet počela ubrzavati. Odjednom je sve nestalo i u istom trenutku sve POSTALO. Osjećala sam da sam dio univerzalne energije, dio toga što uvijek govorimo da nas sve čini jednim! više se nisam osjećala kao pojedinac, već mi je srce i duša bilo puno, ispunjeno beskrajnom ljubavi. Sve je imalo smisla, tamo gore!!! To je bio toliko lijep osjećaj, bila sam svjesna da sam to ja, da je moje tijelo negdje dolje, i kada nam je naša učiteljica rekla da se lagano vratimo bilo mi je užasno teško to napraviti. Čak i kada sam otvorila oči i gledala oko sebe, micala prste još uvijek sam osjetila da nisam jedno sa svojim tijelom, da mi je duh odvojen, i to mi je bilo užasno čudno. Nešto novo i neobično. Tu se pojavio lagani strah! Što ako se ne uspijem vratiti??? Nekako sam uspjela postati svjesna situacije i ljudi oko sebe, ponovno sam bila u tijelu. E, tada se desila neoobična stvar - Srce mi se uzlupalo, tresla sam se i plakala. Gore je bilo taaako lijepo da se jednostavno nisam htjela vratiti. Dojam je bio prejak!!! Jedan od kolega koji pohađa samnom školicu također je jako emotivno doživio to iskustvo. Zamolila nas je učiteljica da se ustanemo i zagrlimo, a on je isti tren kad me zagrlio rekao "Ideeeeš"! poslje sma ga pitala zašto je to napravio i rekao je da je osjetio sve što sam proživjela i da sam još uvijek gore. Tako sam se malo tresla dok smo bili zagrljeni i poslje je sve bilo super!!! ZAGRLJAJ ČINI ČUDA! LJUDI GRLITE SE TO JE NEPROCJENJIVO!!!

Opis ovoga iskustva vrlo je slikovit iako je naziv popularan ali nijebaš precizan. Svima nam treba biti jasno da ne postoje dva jednaka čovjeka i svatko od nas drugačije doživljava razna iskustva. Ne znam za vašu školicu koja tako brzo pomiče granice. Napredak mora biti temeljit i primjeren svakome naosob. Želim vam puno sreće u daljnjem radu.
              Poklanjam zanimljiv link sa besplatnom e-knjigom:

Moj poslijediplomski je: www.amorc.hr

Sretno Valentinovo!

Comment

• Verdana
                New member
                • Dec 2010
                • 78

Originally posted by BiO
                Opis ovoga iskustva vrlo je slikovit iako je naziv popularan ali nijebaš precizan. Svima nam treba biti jasno da ne postoje dva jednaka čovjeka i svatko od nas drugačije doživljava razna iskustva. Ne znam za vašu školicu koja tako brzo pomiče granice. Napredak mora biti temeljit i primjeren svakome naosob. Želim vam puno sreće u daljnjem radu.
                Poklanjam zanimljiv link sa besplatnom e-knjigom:

Moj poslijediplomski je: www.amorc.hr

Sretno Valentinovo!
                BiO, hvala punona linku, lijepim željam i odgovoru općenito...iako, moram priznati, ne mogu dokučiti je li on negativan ili pozitivan.

Želim samo naglasiti da je školica u koju idem itekako s naglaskomna individalan rad, jer su grupe jako male, i svatko od nas je ovo što sam gore opisala doživio na svoj način.... zašto sam ja u tom trenu to doživjela baš tako i toliko intenzivno ne znam. Granice, vjerujte i nisu pomaknute baš tako brzo, Sada sam se istinski prema svemu tome otvorila, i odbacila vecinu sumnji i strahova. Mozda je upravo to bila kljucna stvar. u skolici nema nikakvog čarobiranja koje bi s namjerom izazvalo takav nagli skok, kako vi kažete. Niti jednom tecaju ne umanjujem vrijednost ili ucinkovitost, ali ja sam se na ovom valjda nasla s razlogom. Ponavljam svaki od nas tamo smo imali potpuno razlicita iskustva....

Mozete li mi pojasniti komentar za moj naziv svoga iskustva, vjerujem da ga nisam dobro nazvala jer nemam puno iskustva..

Comment

• gruji44
                  Svjetlost, Znanje, Ljubav
                  • Dec 2010
                  • 2258

Pozdrav! Htjela sam vam se malo pohvaliti da sam odblokirala svoj kotačić u glavici uz pomoć moje drage kolegice sa foruma i krenula sa prvim terapijama. Osječaj maženja aure je prekrasan!
                  Rezultati tretmana fenomenalni! Idemo dalje pomagat ljudima u nevolji!
                  http://planetzemlja.wix.com/mirjanagrujic

Comment

• Verdana
                    New member
                    • Dec 2010
                    • 78

Originally posted by gruji44
                    Pozdrav! Htjela sam vam se malo pohvaliti da sam odblokirala svoj kotačić u glavici uz pomoć moje drage kolegice sa foruma i krenula sa prvim terapijama. Osječaj maženja aure je prekrasan!
                    Rezultati tretmana fenomenalni! Idemo dalje pomagat ljudima u nevolji!
                    JUPIHURAAAA!!! :))))

Comment

• Diana
                      <3
                      • Oct 2009
                      • 7086

Iscjeljivanje je ZAISTA dar i na taj način treba ići dalje...

( nevezano za zadnje postove)
                      :)

Comment

• gruji44
                        • Dec 2010
                        • 2258

Originally posted by Forrest
                        Iscjeljivanje je ZAISTA dar i na taj način treba ići dalje...

( nevezano za zadnje postove)
                        Slažem se s tobom! Zato kažem idemo dalje pomagat ljudima kojima je naša pomoć potrebna!

Comment

• Diana
                          <3
                          • Oct 2009
                          • 7086

Idemo :))

Sanathana Sai Sanjeevini je moja pomoć ljudima( nije bioenergija vec vibracije ozdravljenja)
                          :)

Comment

• gruji44
                            • Dec 2010
                            • 2258

Sanathana Sai Sanjeevini je moja pomoć ljudima( nije bioenergija vec vibracije ozdravljenja)

Comment

• lucy

Kaj je to?

Comment

• 33:1:22
                                OM
                                • May 2010
                                • 575

Jel mogu u vas nabaviti whole body i neutralize kartice?

''Life is God`s gift to you.The way you live it is your gift to God.''
                                Život je stvaran samo kad jesam.

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎