Bioenergija

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Diana
    <3
    • Oct 2009
    • 7086

Daaa!!!!Predobra stvar!
    :)

Comment

• Diana
      <3
      • Oct 2009
      • 7086

Imam cijelu knjigu prevedenu na hr!Ima i zaštita protiv svinjske gripe

Comment

• matko
        Guru
        • Jun 2009
        • 553

Originally posted by Forrest
        Imam cijelu knjigu prevedenu na hr!Ima i zaštita protiv svinjske gripe
        Bok, može malo više o tome svemu, nisam do sada čuo za to? Hvala ti unaprijed!

Comment

• Malina
          Guru
          • Feb 2011
          • 3984

Iscjeljivanje je ZAISTA dar i na taj način treba ići dalje...

( nevezano za zadnje postove)

Comment

• sunčica
            • Dec 2009
            • 8629

I mene zanima o čemu se radi. Reci na malo više.
            Gledaj dalje nego što vidiš.

Comment

• Diana
              <3
              • Oct 2009
              • 7086

Imate link, ak netko ne zna Engl nek mi se javi pp , rado cu sve objasniti :))

Comment

• gruji44
                Svjetlost, Znanje, Ljubav
                • Dec 2010
                • 2258

Imate link, ak netko ne zna Engl nek mi se javi pp , rado cu sve objasniti :))
                Ja se prva javljam!!
                http://planetzemlja.wix.com/mirjanagrujic

Comment

• Diana
                  <3
                  • Oct 2009
                  • 7086

Oky, saljem na mail :))

Comment

• lamal
                    Guru
                    • Sep 2011
                    • 2696

Pozdrav svima!
                    Da li mi mozete preporuciti nekog pravog bioenergeticara u Srbiji?
                    Je li imao ko iskustva u radu sa ljudima sa napadima panike,anksioznoscu i depresijom?Imaju li tretmani bioenergije pomoc u ovom slucaju i koliko tretmana je otprilike potrebno!
                    Ljubim vas!
                    ABRE LOS OJOS
                    Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic.

Comment

• Lucky 8
                      New member
                      • Oct 2011
                      • 3

Zanima me dali netko zna nekog bioenergeticara u zadru?

Comment

• Lucky 8
                        New member
                        • Oct 2011
                        • 3

Zanima me dali netko zna nekog bioenergeticara u zadru?

Comment

• Lucky 8
                          New member
                          • Oct 2011
                          • 3

Meni treba sad neki bioenergeticar koji radi po njegovoj metodi. Posto nikad nisam bila kod bioenergeticara,htjela bi ici kod nekog dobrog.

Comment

• mario532
                            New member
                            • Oct 2011
                            • 7

Originally posted by Venus
                            Ja se bavim bioenergijom 7 godina izlječila sam razne bolesti od razno raznih ljudi u hrvatskoj i u inozemstvu ( njemačoj )

Meni se ta sposobnost ukazala upotrebila sam ruke i ljudi su ozdravili od bolesti koju su imali cjeli život ili samo kratko...

Moraš paziti samo da se ne preopteretiš znači ne previše sati i ljudi moraš znati granicu svoju....

JA RADIM PO INTUICIJI TO JE NAJBOLJA TEHNIKA......TAMO KUD TE RUKE VODE

I to je super ....
                            dali imate iskustva sa hidrocefalusom,ja sam Mario Staver i operiran sam vec dva puta i to prvi puta2006 godine u 6.mjesecu tada mi je postavljen Pudenz kateter s odvodom u trbusnu supljinu,adrugi puta je napravljena endoskopska ventrikulostomija 3.mozdane komore,sve je uredu osim otezanog hodanja ,za jednu dionicu mi treba duplo vise vremena .Dali ce to ostati tako ili moram sam nesto poduzeti.Pozdravljam Vas i zahvaljujem na odgovoru

Comment

• Flenac
                              www.energoterapija.net
                              • Feb 2012
                              • 10

Na ovome bih mjestu želio nešto reći o onima koji se navodno groze naplaćivanja tretmana, jer kao "nije etično naplaćivati dar" koji smo eto, ničim izazvani dobili. Naravno, dijelom se slažem sa njima (iako, ja ne naplaćujem dar, već isključivo svoje vrijeme), ali istovremeno ne mogu razumjeti taj mentalni sklop koji dijeli dobit sa raznim vlasnicima hotela, pansiona i konferencijskih dvorana koje puni ljudima kojima je potrebna pomoć, tvrdeći kako je sve "besplatno", a istovremeno naplaćuje nekoliko dana smještaja, te nakon svega govori kako se dobrovoljni prilozi mogu ostaviti na nekakvom stolu??? Vrlo mali broj ljudi će otići a da ne ostavi ništa - jednostavno im je neugodno!!! Zato takav način naplate (jer i to je način naplate) ja smatram neetičkim, prevarantskim i šarlatanskim.
                              Moj način naplate je klasičan i "starinski", u smislu da moje vrijeme košta toliko i toliko, ukoliko ste zadovoljni, vratiti ćete se, a ukoliko niste, nećete. Također, ne naplaćujem unaprijed, jer to isto ne smatram poštenim.
                              Ispričavam se, ako sam nekoga uvrijedio ili povrijedio ovim mojim osvrtom, ali nisam više mogao otrpiti cinično varanje ljudi pod krinkom poštenja. Franjo Lenac (ime sam napisao, kako netko ne bi rekao da se skrivam) I da, molim Vas nemojte mi se ovim putem javljati jer ovo nije bila reklama! Hvala!
                              http://www.energoterapija.net

Comment

• lamal
                                Guru
                                • Sep 2011
                                • 2696

Originally posted by Flenac
                                Na ovome bih mjestu želio nešto reći o onima koji se navodno groze naplaćivanja tretmana, jer kao "nije etično naplaćivati dar" koji smo eto, ničim izazvani dobili. Naravno, dijelom se slažem sa njima (iako, ja ne naplaćujem dar, već isključivo svoje vrijeme), ali istovremeno ne mogu razumjeti taj mentalni sklop koji dijeli dobit sa raznim vlasnicima hotela, pansiona i konferencijskih dvorana koje puni ljudima kojima je potrebna pomoć, tvrdeći kako je sve "besplatno", a istovremeno naplaćuje nekoliko dana smještaja, te nakon svega govori kako se dobrovoljni prilozi mogu ostaviti na nekakvom stolu??? Vrlo mali broj ljudi će otići a da ne ostavi ništa - jednostavno im je neugodno!!! Zato takav način naplate (jer i to je način naplate) ja smatram neetičkim, prevarantskim i šarlatanskim.
                                Moj način naplate je klasičan i "starinski", u smislu da moje vrijeme košta toliko i toliko, ukoliko ste zadovoljni, vratiti ćete se, a ukoliko niste, nećete. Također, ne naplaćujem unaprijed, jer to isto ne smatram poštenim.
                                Ispričavam se, ako sam nekoga uvrijedio ili povrijedio ovim mojim osvrtom, ali nisam više mogao otrpiti cinično varanje ljudi pod krinkom poštenja. Franjo Lenac (ime sam napisao, kako netko ne bi rekao da se skrivam) I da, molim Vas nemojte mi se ovim putem javljati jer ovo nije bila reklama! Hvala!
                                Ja u potpunosti podrzavam naplacivanje bilo kog dara koji osoba ima.Nazalost novac nam je potreban za zivot,a ako je tako,i neko ima dara kakve mnogi imaju na ovom forumu,po meni to je nesto sto bi najpre trebalo da se placa,i ne bi bilo alternativa nego zvanicna zanimanja priznata i od strane medicine.
                                ABRE LOS OJOS
                                Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic.

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎