Bioenergija

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Flenac
    www.energoterapija.net
    • Feb 2012
    • 10

Originally posted by lamal
    Ja u potpunosti podrzavam naplacivanje bilo kog dara koji osoba ima.Nazalost novac nam je potreban za zivot,a ako je tako,i neko ima dara kakve mnogi imaju na ovom forumu,po meni to je nesto sto bi najpre trebalo da se placa,i ne bi bilo alternativa nego zvanicna zanimanja priznata i od strane medicine.
    Apsolutno se slažem sa svime rečenim!
    http://www.energoterapija.net

Comment

• lucy

Originally posted by Flenac
      Na ovome bih mjestu želio nešto reći o onima koji se navodno groze naplaćivanja tretmana, jer kao "nije etično naplaćivati dar" koji smo eto, ničim izazvani dobili. Naravno, dijelom se slažem sa njima (iako, ja ne naplaćujem dar, već isključivo svoje vrijeme), ali istovremeno ne mogu razumjeti taj mentalni sklop koji dijeli dobit sa raznim vlasnicima hotela, pansiona i konferencijskih dvorana koje puni ljudima kojima je potrebna pomoć, tvrdeći kako je sve "besplatno", a istovremeno naplaćuje nekoliko dana smještaja, te nakon svega govori kako se dobrovoljni prilozi mogu ostaviti na nekakvom stolu??? Vrlo mali broj ljudi će otići a da ne ostavi ništa - jednostavno im je neugodno!!! Zato takav način naplate (jer i to je način naplate) ja smatram neetičkim, prevarantskim i šarlatanskim.
      Moj način naplate je klasičan i "starinski", u smislu da moje vrijeme košta toliko i toliko, ukoliko ste zadovoljni, vratiti ćete se, a ukoliko niste, nećete. Također, ne naplaćujem unaprijed, jer to isto ne smatram poštenim.
      Ispričavam se, ako sam nekoga uvrijedio ili povrijedio ovim mojim osvrtom, ali nisam više mogao otrpiti cinično varanje ljudi pod krinkom poštenja. Franjo Lenac (ime sam napisao, kako netko ne bi rekao da se skrivam) I da, molim Vas nemojte mi se ovim putem javljati jer ovo nije bila reklama! Hvala!
      Podržavam naplaćivanje u potpunosti.
      Nije samo do toga da je u redu da će si čovjek naplatiti vrijeme koje je utrošio, nego je do toga da onaj koji plati, pokazuje da cijeni nečiji rad i trud.
      Apsurdno je očekivati nešto besplatno... možda čak i malo bezobrazno. Masa ljudi koja se bavi bioenergijom ili divinacijom its. konstantno radi na sebi, seminari i literatura nisu besplatni.

Mislim da sam već spomenula energetski link koji se stvara kada nešto primamo.. primanje nikada nije jednosmjerno, proces je uvijek dvosmjeran (na ovaj ili onaj način).

Comment

• Flenac
        www.energoterapija.net
        • Feb 2012
        • 10

Originally posted by lucy
        Podržavam naplaćivanje u potpunosti.
        Nije samo do toga da je u redu da će si čovjek naplatiti vrijeme koje je utrošio, nego je do toga da onaj koji plati, pokazuje da cijeni nečiji rad i trud.
        Apsurdno je očekivati nešto besplatno... možda čak i malo bezobrazno. Masa ljudi koja se bavi bioenergijom ili divinacijom its. konstantno radi na sebi, seminari i literatura nisu besplatni.

Mislim da sam već spomenula energetski link koji se stvara kada nešto primamo.. primanje nikada nije jednosmjerno, proces je uvijek dvosmjeran (na ovaj ili onaj način).
        Da, imaš pravo. Ja taj dvosmjerni proces zovem nekakvom "svemirskom ili univerzalnom ravnotežom"...

Comment

• LIK
          ←↑→↓
          • Oct 2009
          • 3195

Originally posted by lamal
          Ja u potpunosti podrzavam naplacivanje bilo kog dara koji osoba ima.Nazalost novac nam je potreban za zivot,a ako je tako,i neko ima dara kakve mnogi imaju na ovom forumu,po meni to je nesto sto bi najpre trebalo da se placa,i ne bi bilo alternativa nego zvanicna zanimanja priznata i od strane medicine.
          Slažem se.

Iako više mi se sviđa naplata ako ti pomognem ...

Bioenergija nije nikakav dar i može je prakticirati svatko tko to želi kao i sve ostale metode koje se spominju na ovome forumu.

Comment

• Ritam
            New member
            • Dec 2011
            • 42

Originally posted by LIK

Bioenergija nije nikakav dar i može je prakticirati svatko tko to želi kao i sve ostale metode koje se spominju na ovome forumu.
            Ali kako početi?
            kojim putem krenuti?

Comment

• Flenac
              www.energoterapija.net
              • Feb 2012
              • 10

Originally posted by LIK
              Ne bih se složio... SVI to imamo u sebi i svi možemo pomagati (i sebi i drugima), ali nisu svi jednako dobri provodnici energije i to se ne može naučiti. Naravno, bitno je reći da puno više ljudi posjeduje dar bolje provodljivosti nego što se misli. Drugim riječima biti dobar bioenergetičar može biti puno više ljudi nego se misli. Ali da, to je dar i mislim da se ne može naučiti. A oni koji misle da su naučili i koji su dobri u tome što rade, vjerojatno su prirodno izuzetno nadareni i nikakvo im učenje nije niti trebalo.

Comment

• matko
                Guru
                • Jun 2009
                • 553

Ne bih se složio... SVI to imamo u sebi i svi možemo pomagati (i sebi i drugima), ali nisu svi jednako dobri provodnici energije i to se ne može naučiti. Naravno, bitno je reći da puno više ljudi posjeduje dar bolje provodljivosti nego što se misli. Drugim riječima biti dobar bioenergetičar može biti puno više ljudi nego se misli. Ali da, to je dar i mislim da se ne može naučiti. A oni koji misle da su naučili i koji su dobri u tome što rade, vjerojatno su prirodno izuzetno nadareni i nikakvo im učenje nije niti trebalo.
                Svo znanje o svemu nalazi se u svakome od nas kroz povezanost s poljem univerzalne svijesti/svestvoriteljem/bogom/višim sebstvom ili kako ga tko več zove i svi, baš svi mozemo kanalizirati energiju i pomagati sebi i drugima. Protočnost kanala to jest bioenergetičara ovisi o njegovoj svjesnosti, dakle viša razina svjesti čišći kanal, bolji protok energije i sama terapija jest učinkovitija. No potrebno je shvatiti da svatko tko prima tretman pronalazi osobu sa kojom kroz obostranu interakciju treba proživjeti određeno iskustvo a istovremeno primit če tetman koji je u tom trenutku za njega dostatan, druga je stvar što bi smo mi kao ljudi, po prirodi smo jako nestrpljivi, htjeli da se sve dogodi odjednom. Vjerujem da svatko tko prakticira bilo koju tehniku i način pomaganja ljudima zna da svaka osoba prima onoliko koliko u tom trenutku može "nositi" i to nije ništa novog niti spektakulatno. Isto tako svaki rad s energijom kao posljedicu ima preuzimanje odgovornosti za vlastiti život i sve što nam se događa a činjenica je da mnogi još nisu spremni to prihvatiti i prepuštaju odgovornost drugima, no to je isto tako njihov izbor. Ipak sada je vrijeme velikog buđenja i sve više ljudi je spremno prihvatiti odgovornost za sebe i suodgovornost za sve kojima pomaže kroz bilo kakav energetski rad!

Comment

• Diana
                  <3
                  • Oct 2009
                  • 7086

Da, imaš pravo. Ja taj dvosmjerni proces zovem nekakvom "svemirskom ili univerzalnom ravnotežom"...
                  Razmjene energija
                  :)

Comment

• egzorcist
                    ca' ari
                    • Jun 2011
                    • 1913

Naplata?
                    Svakako, ako je došlo do iscjeljenja.
                    Ako nije, čemu naplata?
                    Tako može raditi svaka budala.
                    Ja sam nešto odradio i plati mi, bez obzira jel' došlo do poboljšanja ili nije.
                    Ja sam za to da se rezultati naplačuju!
                    ...ako tvoj brod ne pristaje u luci ti doplivaj do njega...

Comment

• vedera
                      Alternativa addict
                      • Jul 2011
                      • 447

Originally posted by LIK
                      Slažem se.

Iako više mi se sviđa naplata ako ti pomognem ...

Moram nešto reći nije baš tako...svatko se može baviti to da "ali" nekima to bolje ide....Bila sam kod tri različite osobe..istraživala nešto ...nekima to ide da veliš vauuuu
                      da kažem konkretno..kod jednog stričeka kada uđeš u salu energiju skoro pa možeš opipati prstima..prostor je sav napucan vibrama...čovjek blješti koliko je pun energije.

Comment

• Flenac
                        www.energoterapija.net
                        • Feb 2012
                        • 10

Originally posted by egzorcist
                        Naplata?
                        Svakako, ako je došlo do iscjeljenja.
                        Ako nije, čemu naplata?
                        Tako može raditi svaka budala.
                        Ja sam nešto odradio i plati mi, bez obzira jel' došlo do poboljšanja ili nije.
                        Ja sam za to da se rezultati naplačuju!
                        Potpuno pogrešno! Tako ne može raditi svaka budala, jer tada (ako nije uspješna) ta budala bi vrlo brzo ostala bez posla, odnosno klijenata. A kao što sam već rekao, naplaćuje se vrijeme. Eto čemu naplata. Druga je stvar kada ljudi postanu pohlepni pa tretmane suludo naplaćuju.

Comment

• LIK
                          ←↑→↓
                          • Oct 2009
                          • 3195

Potpuno pogrešno! Tako ne može raditi svaka budala, jer tada (ako nije uspješna) ta budala bi vrlo brzo ostala bez posla, odnosno klijenata. A kao što sam već rekao, naplaćuje se vrijeme. Eto čemu naplata. Druga je stvar kada ljudi postanu pohlepni pa tretmane suludo naplaćuju.
                          Ljudi su malo čudni u tim kriterijima i misle kada netko skuplje naplaćuje da je i kvalitetniji.
                          Već puno puta viđena prijevara, a pogotovo kada iscjelitelj ima veliku karizmu.

Comment

• LIK
                            ←↑→↓
                            • Oct 2009
                            • 3195

Originally posted by vedera
                            Moram nešto reći nije baš tako...svatko se može baviti to da "ali" nekima to bolje ide....Bila sam kod tri različite osobe..istraživala nešto ...nekima to ide da veliš vauuuu
                            da kažem konkretno..kod jednog stričeka kada uđeš u salu energiju skoro pa možeš opipati prstima..prostor je sav napucan vibrama...čovjek blješti koliko je pun energije.
                            Naravno, kao i svaki drugi posao.

Kada nešto radimo sa ljubavlju i strašću i kada tu nađemo sebe uspješniji smo u tome

Comment

• thor 555
                              Alternativa addict
                              • May 2010
                              • 295

Slazem se da kao i svakom poslu ima talentiranijih i u bioterapiji ali i tako da nema granice u napredovanju,tako da sa ustrajnim radom,kako u lijecenju drugih tako i radom na sebi svaka psihofizicka zdrava osoba moze postati jako kvalitetan bioterapeut

Comment

• vedera
                                Alternativa addict
                                • Jul 2011
                                • 447

Originally posted by thor 555
                                Slazem se da kao i svakom poslu ima talentiranijih i u bioterapiji ali i tako da nema granice u napredovanju,tako da sa ustrajnim radom,kako u lijecenju drugih tako i radom na sebi svaka psihofizicka zdrava osoba moze postati jako kvalitetan bioterapeut
                                pitala sam ga u čemu je stvar kaže da je poziv osjetio u srcu..nije bilo bi-ne bi učio ..radio...znao je odmah da je to ono što je tražio.

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎