Bioenergija

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • goci
    Guru
    • May 2009
    • 685

Obavjestavam sve zainteresovano da radim terapije po metodi Zdenka Domancica i da takodje po dogovoru organizujem kako skupinske tako i pojedinacne terapije.
    Terapije su mocne i ucinkovite i dosta puta provjerene na ljudima i zivotinjama.
    Izboljsanje je vidljivo dosta puta vec po prvoj terapiji, u drugim slucajevima po zavrsenim cetiri dnevnim terapijama.
    Ujedno vrsim mjerenja geopatogenih ili ti stetnih zracenja i savjetujem pri postavljanju postelja u spavaonicama.
    Sva pitanja vezana oko termina, mjesta i organizacija terapija saljite iskljucivo na privatne poruke.

Comment

• goci
      Guru
      • May 2009
      • 685

Zanimljivo je procitati na forumu mnoge teme a posebno o bioenergiji, geopatogenim sevanjima i jos ponekim stvarima gdje se objasnjavanjem kolko je to obicna stvar ustvari jos vise mistificira sve zajedno.
      Mnogo puta sam rekao da nemoze svatko raditi bioenergiju u smislu aktivnog bavljenja istom.
      Nemoze svatko mjeriti geopatogena zracenja.
      Takodje, nemoze svatko biti vrhunski sportista, doktor, predsjednik......
      Bioenergija nije i nece nikada biti jednostavna za raditi i to sam rekao neznam ni sam koliko puta.

Comment

• LIK
        ←↑→↓
        • Oct 2009
        • 3195

Uvijek smo 'bolji' u onome što radimo s ljubavlju.

Sama tehnika bioenergije je vrlo jednostavna. Eventualni problem nekim ljudima je zadržati stanje 'bez uma' kada se tratmani rade pa su samim time efekti nešto slabiji.

Comment

• goci
          Guru
          • May 2009
          • 685

Istina kako je tehnika mnogo jednostavna i bas tu sada postoji malo dileme oko samih tehnika. Nevjerujem da itko radi bioenergiju strogo po jednoj samoj tehnici pridrzavajuci se svih uputa. Uvijek je to mjesavina dvije ili tri naucene stvari sa primjesom neki licnih dodataka.
          Znaci i pored toga terapije djeluju.
          Ne mislim omalovazavati niti uzdizati ni jedan nacin rada vec samo malo razmisljam naglas.

Comment

• goci
            Guru
            • May 2009
            • 685

Zasto kazem da nemogu svi raditi bioenergiju.
            Iz preprostog razloga jer je istina takva i zato sto vidim da se dosta ljudi mnogo dvoumi oko toga hoce li raditi terapije ili nece poslije zavrsenog tecaja.

Mnogi posude novac da zavrse tu skolu i onda shvate da nije to put kojim zele krenuti.

Nemogu a da se ne sjetim jednog odlomka iz knjige gdje pise "i pojavice se mnogi isjeljitelji a medju njima i mnogi lazni".

Danas svi rade sve i malte zive od lazi i prevara.
            Pogledas malo novine sve sami "proroci , vidovnjaci, bioenergeticari....."

Ja sam nekako malo podsvjesno malo namjerno napisao naj prije da radim bioterapije a onda dodao u drugom postu da nemogu svi to raditi.
            Znam da vas je mnogo pomislilo vidi ovoga Gocija pa on pokusava reci da samo on radi terapije i samo on ima taj dar a nitko drugi.
            Mozda ste i pomislili vidi kako ovaj lik pise kontraverzno i malo bezobrazno kao da je izmislio svijet.

Razlog je jednostavan.

Zaista radim terapije i podosta dobrih bioenergeticara me pitalo zasto ne radim kada mi je to dano i imam dar takav.
            Ja se ne osjecam puno bolji od drugih ljudi u dosta stvari a ima ponekih gdje sam mnogo drugaciji.
            Nevolim nepravdu, nepostenje i pohlepu nepodnosim.
            Mogao bi sada napisati jos ponesto o tim temema ali ne spada u ovaj topic.

Mnogo stvari sam procitao na forumu gdje znam da clanovi ne pisu iskreno niti iz iskustva a posebno kod geopatogenih sevanja sam opazio podosta neistine.
            Onda sam odlucio da malo i ja nastupim na takv nacin da vidim kakav je odziv.
            Ali nisam dugo izdrazao da ne rastumacim taj svoj nastup.

Uglavnom predlazem svim buducim bioterapeutima da dobro premisle prije nego pocnu raditi terapije jer to nije pusto mlataranje rukama kako neki pisu vec je zaista odgovoran posao gdje zapamtite dobro nikada ne daje samo terapeut pacijentu vec i obratno.

Receno je uvijek da svaka osoba koju sretnes u zivotu ili ti nesto dadne ili nesto uzme u ovom ili onom smislu.

Lijep vam pozdrav.

Comment

• LIK
              ←↑→↓
              • Oct 2009
              • 3195

Ja i dalje tvrdim da bioenergiju može raditi ama baš svatko.
              Dosta njih je vrlo nemoralno, bahato, i slično pa su opet dosta uspješni. Naravno oni će svoju lekciju naučiti na neki drugi način, ali to nije bitno, bitno je da bioenergiju može raditi svatko ko to želi.
              A prevaranti postoje u svim branšama pa tako i ovdje i to nije ništa čudno...

Zašto to neki rade, a neki ne nakon tečaja ?

Pa mislim da je ko u svakom drugom poslu tj. iskustvu. Najprije imaš neke razloge da odeš na tečaj, a kad sam tečaj prođeš uvidiš da to nije za tebe i ideš dalje. Tako je to sa svim stvarima u životu.

Comment

• thor 555
                Alternativa addict
                • May 2010
                • 295

Kada netko otide na neki tecaj da zavrsi za bioterapeuta treba se zapitati zasto to zeli,po meni je tu kljucni problem,jer oni koji imaju namjeru raditi od toga kojekakav biznis u vecini slucajeva se razocaraju.kad bi se to sve posmaralo kao neka vrsta humanitarnog rada garantiram ti da bi bilo jako malo zavrsenih bioterapeuta.ima jako puno onih koji su rodeni bioenergeticari pa se sa time ne bave jer imaju imaju potpuno krivo razmisljanje o tome ili nisu na neki nacin duhovno osvjesteni.ja kad sam se odlucio ici na taj tecaj citao sam i za i peotiv z.d ali ja sam se odlucio da idem jer prvenstveno slusam sebe,a tako savjetujem i druge,ako ti srce kaze idi,idi.ako stvarno to zelis raditi,svarno,ja sam uvjeren da mozes izrasti u odlicnog bioterapeuta.

Comment

• goci
                  Guru
                  • May 2009
                  • 685

Govorim prvenstveno o bavljenju bioenergijom profesionalno.
                  I naravno nezaobilazno je sam kvalitet terapije.
                  Mislim da vecina zna o cemu govorim?
                  Recimo, zavrsi netko tecaj i trebate pomoc.
                  Dali bi otisli kod takvog ucenika ili bi se raspitali radje o nekom tko za sobom ima uspjesna iscjeljenja vise stotina ljudi?

Comment

• thor 555
                    Alternativa addict
                    • May 2010
                    • 295

Za sve u zivotu je potrebna praksa i tako i za to.i taj koji je izlijecijo njih sto je prvo naucio hodati pa onda poceo trcati,ako me razumijes sta zelim reci.

Comment

• goci
                      Guru
                      • May 2009
                      • 685

Zasto onda i sam Domancic kaze da nemogu svi ljudi biti vrsni bioterapeti nego ako nista drugo pomoci svojima kod kuce !?

Sta to znaci po vasem misljenju?

I kako se ogleda ta praksa terapeuta koju je stekao u vremenu od zavrsetka tecaja do profesionalnog lijecenja?

Comment

• thor 555
                        Alternativa addict
                        • May 2010
                        • 295

Ocito nisi dobro shvatio sta je on rekao,ti sa zavrsenim 1.stupnjem nisi dobio diplomu pa se nemozes eksponirati da lijecis po metodi z.d. A ako si uspjesan u lijecenju svojih bliznjih onda ces biti uspjesan i kod ostalih pacijenata jer je svoje najteze lijeciti iz razloga jer je tesko eliminirati zelju i namjeru.kada si zavrsio tecaj najvise rezultata ces imati kod laksih bolesti tj kod akutnih i kod laksih oblika depresije i tjeskobe.vremenom,sta sam ja primjetio kod sebe,puno manje mi treba da se konektam tj prije sam na nekom mjestu drzao ruke 3min.a sada je dovoljno 1.5.,a sa time je odmah i vremenski kraci tretman.ovo je moje opazanje kod mene,neznam kako je kod drugih bioterapeuta.jos sta sam primjetio da kod tretmana osjecam pritisak u predjelu 3oka i u tom trenutku kao da mi je vid nekako zamucen,neznam to objasniti.ako netko ima tako nesto slicno volio bi da mi objasni.

Comment

• goci
                          Guru
                          • May 2009
                          • 685

Vidis, kod mene je drugacija situacija.
                          Odmah na prvom tecaju smo kako i seminar zahtijeva izabrali jednog ucenika sa kojim smo radili terapije.
                          Uglavnom, bio je to jedan gospodin koji je rekao da ima problema sa laktom dugo vremena. Radio sam terapiju kako sam naucio na seminaru i rekao je da je bol nestala.
                          Pitao sam ga drugi dan kako se osjeca rekao je nasmijan da super i ne osjeca nikakvih teskoca.
                          Dok recimo kod mene glavobolja koja je bila konstantna ne da nije nestala nego se svakim danom povecavala.
                          Naravno nisam ni ocekivao neke promjene jer prije seminara sam isao na tretmane cetiri dana zaredom upravo zaradi migrene i nisam osjetio ama bas nikakvu promjenu nabolje. Cak stavise rekao bi da je bilo svaki dan slabije jer cim sam zakoracio u prostoriju pritisak u glavi je poistajao veci.
                          Slabo sam se osjecao i to se nastavljalo do kraja terapija.
                          Ipak i pored toga sam se odlucio napraviti tecaj.
                          Takva su moja iskustva i mozda me bolje razumite zasto ja imam takav stav do rada sa bioenergijom.
                          Dodao bih takodje da pri radu terapija nekada osjetim naval takve energije da se jednostavno preznojim a to posebno u slucajevima kada pacijenti imaju neke hronicne probleme.

Comment

• thor 555
                            Alternativa addict
                            • May 2010
                            • 295

Sta se tice migrene koje imas,neznam kako su ti radili tretman ali ona moze biti uzrokovana sa problemom vratne kraljeznice pa u slucaju ako nije tretman urodio plodom mozda se treba pozabaviti sa kraljeznicom,a mozda i sa sinusima,tesko je to ovako znati.sta se tice ove vrucine sto osjecas mislim da,posto se i ti kupas u toj energiji,tvoji energetski kanali se ciste.u pocetku sam se i ja osjecao kao da kuham iznutra,cak su mi se ptvorili sinusi kao da imam neku alergiju.kasnije se to sve smiri,tako da jedino onaj ko osjeti vrucinu i ostale simtome su pacijenti.

Comment

• goci
                              Guru
                              • May 2009
                              • 685

Dobro, informacije od g. Karla Kordele bliskog saradnika g. Domancica je da dodje vise energije nego sto sam ja u stanju propustiti i da je to svakako dobro za mene i pacijente.
                              Medjutim, radio sam duze vrijeme terapije i takvih manifestacija nije bilo a onda sam imao jednu osobu koja je bila pod jakim stresom i to mi se dogadjalo.

Sto se tice tretmana radjeni su profesionalno u Kranjskoj Gori u Sloveniji prije podosta vremena. Znaci radjeno je u timu gdje je bio prisutan i Zdenko Domancic i jos teraputa tako da nemozemo postavljati pitanje ne dijagnoze ne nacina zdravljenja jer su od ustanovitelja metode i njegovog tima.

Uglavnom nisam se niti malo bolje osjecao.

Comment

• nada3
                                New member
                                • May 2012
                                • 6

Je li netko imao isskustva s bioenergetičarem Petranović Nikolom iz Požege ?

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎