Bioenergija

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • matko
    Guru
    • Jun 2009
    • 553

Originally posted by thor 555
    ja sam imao srecu pa radim sa dvojicom dugogodisnjih terapeuta,moram reci da u grupi zna biti i do 50 ljudi i svakodnevno svjedocim ozdravljenje ljudi tj rezultatima rada.jako puno sam naucio od njih u odnosu kad sam radio sam.kad sam dosao raditi sa njima prvo su mi rekli da ono sta sam naucio kod z.d i nije sve bas tako.kada su me ispravili neke stvari koje smo ucili kod z.d.,a prije sam ih radio tocno tako,prevrtio sam dvd jedno 100 puta,stvari su se poslozile same od sebe.u bioterapiji je sve rad,rad i samo rad i to je najvaznija stvar u cijeloj ovoj prici.mozete zavrsiti 100 tecajeva i procitati jos toliko knjiga ali ako to ne svedete na konstantni rad tada nista od svega toga.u hr ima jako puno zavrsenih bioterapeuta ali ih jako malo dosegne svoj maksimum i nakraju najcesce odustanu,zasto? jer je tesko naci i stvoriti kriticnu masu ljudi tokom cijele godine,to je bio i moj problem,ta redovna konstanta.otkada radim sa njima to je ogromna,ogromna razlika.ovdje se provlaci da mi trebamo neku dozvolu da bi lijecili,o kojoj je dozvoli rijec i od koga? da terapeut mora biti duhovno uravnotezen definitivno stoji,ali to ne znaci da moras meditirati 10h na dan ili zivjeti u asramu,samim radom i u doticaju sa energijom ti se vremenom duhovno nadogradujes.malo sam razgovarao sa njima vezano za ovu debatu,znate kakav sam odgovor dobio?nikakav samo su me blijedo pogledali i jedan i drugi i rekli samo ti radi a za drugo ne mozgaj.ovo je moje misljenje generalno o cjeloj ovoj prici,tko zeli nek je prihvati a tko nezeli neka se drzi svog uvjerenja.ja s ipak drzim njihove filozofije samo ti radi jer vidim da to iako prejednostavno odlicno funkcionira.poz svima
    Dozvolu za rad na nekome tražimo ako nekog tretiramo na zahtjev drugih osoba, iako samom zamolbom/izjavom da energija učini sve što je potrebno za najviše dobro osobe koju će mo tretirati, energija će učiniti upravo to dakle tretirati će je i pokazati će se rezultat ili neće ako osoba nije za to spremna! Osobno kada radim s osobama za koje je netko drugi zatražio pomoć iz čisto psiholoških razloga volim imati privolu za tretiranje mada to nje nikakav uvjet za rad! No kao i sve kroz rad i iskustvo stižu spoznaje!

Comment

• JANG
      Guru
      • Feb 2013
      • 1390

ja sam imao srecu pa radim sa dvojicom dugogodisnjih terapeuta,moram reci da u grupi zna biti i do 50 ljudi i svakodnevno svjedocim ozdravljenje ljudi tj rezultatima rada.jako puno sam naucio od njih u odnosu kad sam radio sam.kad sam dosao raditi sa njima prvo su mi rekli da ono sta sam naucio kod z.d i nije sve bas tako.kada su me ispravili neke stvari koje smo ucili kod z.d.,a prije sam ih radio tocno tako,prevrtio sam dvd jedno 100 puta,stvari su se poslozile same od sebe.u bioterapiji je sve rad,rad i samo rad i to je najvaznija stvar u cijeloj ovoj prici.mozete zavrsiti 100 tecajeva i procitati jos toliko knjiga ali ako to ne svedete na konstantni rad tada nista od svega toga.u hr ima jako puno zavrsenih bioterapeuta ali ih jako malo dosegne svoj maksimum i nakraju najcesce odustanu,zasto? jer je tesko naci i stvoriti kriticnu masu ljudi tokom cijele godine,to je bio i moj problem,ta redovna konstanta.otkada radim sa njima to je ogromna,ogromna razlika.ovdje se provlaci da mi trebamo neku dozvolu da bi lijecili,o kojoj je dozvoli rijec i od koga? da terapeut mora biti duhovno uravnotezen definitivno stoji,ali to ne znaci da moras meditirati 10h na dan ili zivjeti u asramu,samim radom i u doticaju sa energijom ti se vremenom duhovno nadogradujes.malo sam razgovarao sa njima vezano za ovu debatu,znate kakav sam odgovor dobio?nikakav samo su me blijedo pogledali i jedan i drugi i rekli samo ti radi a za drugo ne mozgaj.ovo je moje misljenje generalno o cjeloj ovoj prici,tko zeli nek je prihvati a tko nezeli neka se drzi svog uvjerenja.ja s ipak drzim njihove filozofije samo ti radi jer vidim da to iako prejednostavno odlicno funkcionira.poz svima
      Drago mi je Thorr da si počeo raditi sa terapeutima inače i sam znaš kad si u prostoriji sa puno ljudi da je i energija jača i sasvim su drugi uvjeti nego kad smo prije 2 god otišli iz Opatije sa glavom poput balona i malim sitnim koracima pravili svoj iscjeliteljski put...
      Dobar terapeut zna i osjeća koliko može raditi sa pacijentima-to je njegov potencijal ali da je potreban rad rad i samo rad to je istina,jer svaki je pacijent informacija za terapeuta i terapeut od njega uči...

Comment

• Jesam
        Supermoderator
        • Mar 2011
        • 14483

Prvi rezultati neposrednog iscjeljivanja nisu upitni i to je ono sa čime se terapeut ponese i misli da je problem riješen. No, bez sudjelovanja pacijenta u procesu, nema trajnog izlječenja a to uključuje osvještavanje uzroka problema. Bioterapeut nema moć iscjeljivanja - niti jedan. Ako radi isključivo na energetskoj razini onda iscjeljuje isključivo simptomatski, jednako kao i klasična medicina, s tom razlikom što ne koristi lijekove pa je utoliko neškodljivije.

Dobronamjerno sam ti savjetovla da pročitaš Lazareva i Ogorevca - i u tvom vlastitom, ali i u interesu tvojih pacijenata. A ti radi kako hoćeš.
        slobodni.net za slobodni svijet

Comment

• madagaskar
          Guru
          • Sep 2011
          • 557

Originally posted by Jesam
          Prvi rezultati neposrednog iscjeljivanja nisu upitni i to je ono sa čime se terapeut ponese i misli da je problem riješen. No, bez sudjelovanja pacijenta u procesu, nema trajnog izlječenja a to uključuje osvještavanje uzroka problema. Bioterapeut nema moć iscjeljivanja - niti jedan. Ako radi isključivo na energetskoj razini onda iscjeljuje isključivo simptomatski, jednako kao i klasična medicina, s tom razlikom što ne koristi lijekove pa je utoliko neškodljivije.

Dobronamjerno sam ti savjetovla da pročitaš Lazareva i Ogorevca - i u tvom vlastitom, ali i u interesu tvojih pacijenata. A ti radi kako hoćeš.
          Ovaj post potpisujem u potpunosti, no pretpostavljam da svaki bioterapeut zna da ne iscjeljuje on.

Lazareva i Ogorevca bi zaista svakome preporučila, bio terapeut ili ne.
          Kome se neda čitati Lazareva može ga gledati na you tubeu, ja to stalno radim i toliko sam svojih uvjerenja iskopala nakon svake njegove "propovijedi"

Sa Thorom se slažem da je potreban rad i samo rad jer nekako razmišljam da je svaki početak težak te je logično da i u energetskom radu postoje "iskušenja" koja trebaju ili odvratiti terapeuta ili ga osnažiti za daljnji rad jer ipak tečaj sam po sebi ne znači ništa, praksa i rezultati govore o kvaliteti rada nekog terapeuta.
          razbijte sve svoje iluzije kako biste ih mogli zamijeniti novima

Comment

• matko
            Guru
            • Jun 2009
            • 553

Originally posted by Jesam

Osobno bih to ipak malo drugačije opisao! Energetskim radom možemo učiniti sve, bez problema se rješavaju i najdublja uvjerenja no niti energija ne radi protiv volje klijenta, klijent je taj koji odlučuje, bilo svjesno ili nesvjesno, koliko daleko će ići i koliko će tretman biti uspješan. Smatram da je kod većine klijenata još uvijek prisutno prebacivanje odgovornosti za svoje zdravlje i cjelokupan život na iscjeljitelja, liječnike i mnoge druge i to je uzrok tek djelomičnog uspjeha u iscjeljenju. Svaka osoba koja je shvatila da ako želi stvaran i dugotrajan učinak iscjeljenja/liječenja treba promjeniti puno toga u životu, bez toga nema trajnih rezultata!Dosta ljudi je prihvatilo i promjenilo svoj način života dok nisu ozdravili a nakon nekog vremena polako se vratili starim navikama i premisama života što je uzrokovalo ili povrat iscjeljene bolesti ili neku novu bolest i stanja.Zapravo sam tako to i shvatio u svom radu. I sam kada nesvjesno se počnem ponašati kao nekada u nekim situacijama, doživim isto!

Comment

• KrustiKA
              New member
              • Aug 2011
              • 51

Hvala vam, svima!!!!!!!
              “Pomiri se sa sobom i pomirit će se sa tobom i nebo i zemlja!”

Comment

• JANG
                Guru
                • Feb 2013
                • 1390

Originally posted by matko
                Osobno bih to ipak malo drugačije opisao! Energetskim radom možemo učiniti sve, bez problema se rješavaju i najdublja uvjerenja no niti energija ne radi protiv volje klijenta, klijent je taj koji odlučuje, bilo svjesno ili nesvjesno, koliko daleko će ići i koliko će tretman biti uspješan. Smatram da je kod većine klijenata još uvijek prisutno prebacivanje odgovornosti za svoje zdravlje i cjelokupan život na iscjeljitelja, liječnike i mnoge druge i to je uzrok tek djelomičnog uspjeha u iscjeljenju. Svaka osoba koja je shvatila da ako želi stvaran i dugotrajan učinak iscjeljenja/liječenja treba promjeniti puno toga u životu, bez toga nema trajnih rezultata!Dosta ljudi je prihvatilo i promjenilo svoj način života dok nisu ozdravili a nakon nekog vremena polako se vratili starim navikama i premisama života što je uzrokovalo ili povrat iscjeljene bolesti ili neku novu bolest i stanja.Zapravo sam tako to i shvatio u svom radu. I sam kada nesvjesno se počnem ponašati kao nekada u nekim situacijama, doživim isto!
                Potpisujem sve matko što si napisao
                I sama nakon 3 god upoznajem samu sebe...

Comment

• Mikki
                  Zdrava Energija
                  • Nov 2011
                  • 14

Bioenergeticar na prvom mestu treba da preda dobru volju pacijentu za izlecenje. Problem je sto svi znamo da je bolest ciscenje duse i da u nekim slucajevima kada dodje do izlecenja, to se desava samo u kratkom roku, aposle ide sve po starom.

Najdelotvornije izlecenje je licni rad na sebi. Izbacimo lose emocije i prihvatimo svet oko sebe takvog kakav jeste i u tom slucaju ce energija teci neometano...

Comment

• lolitahejz
                    New member
                    • Mar 2013
                    • 5

Ćao, izvinjavam se što 'upadam ovako', da li me neko može uputiti na par stvar koje me zanima, ili bar proslijedi dobru knjigu. Otkrila sam da posjedujem jaku bioenergiju, tj tetak mi je to rekao. E sad, kako mogu da je poboljšam i da liječim druge ljude. Pokušavala sam par stvar i i bilo je čudno. Na neke ljude nemam povratnu reakciju kada prelazim rukom po nekom djelu tjela, a kod nekih imam. Tipa: toplo hlano, peckanje, ili neko vibriranje. Plizzz help :)

Comment

• lucero
                      svjetlo
                      • Nov 2009
                      • 4471

Originally posted by sarko
                      Za energetsko punjenje i pražnjenje ti je najbolje sljedeće:
                      Svaki dan moraš pojesti 5 suhih šljiva i nakon toga pričekati 10-ak minuta pa tek onda popiti vode. Najbolje mlaki Donat-a.
                      Nakon toga napraviš kolut-naprijed u smjeru od juga prema sjeveru.
                      Ako ne osjetiš energetski poriv, onda popij još mlake vode.
                      Kad si to sve učinila, malo pričekaš i osjetit ćeš kako će te energija sama odvesti na mjesto gdje ćeš osjetiti veliko tjelesno (a i energetsko) olakšanje.
                      Ovo energetsko punjenje i pražnjenje provoditi 1-2x mjesečno.

Bit će da si ti energetski,a i tjelesno,ful olakšan.Baš super što si se potrudio pomoći i prenijeti joj mudrost koja te čini takvim.
                      "Kuda koracam hoću da bacam
                      snopove zlatne svjetlosti."

Comment

• lucero
                        svjetlo
                        • Nov 2009
                        • 4471

Lolita,ja ne radim bioenergijom,ali ti mogu poslati knjigu Barbare Brennan "Iscjeljiteljske ruke" da prostudiraš najprije.Samo mi javi mail.

Comment

• thor 555
                          Alternativa addict
                          • May 2010
                          • 295

Svim alternativkama na ovom forumu zelim sretan 8 mart

Comment

• smješko
                            Guru
                            • Apr 2011
                            • 3709

Svim alternativkama na ovom forumu zelim sretan 8 mart
                            Eee ovdje sam zaboravio
                            Čestitke i od mene
                            Attached Files
                            Najbolji način držanja muškarca je zagrljaj
                            Naša svijest opaža kao stvarnost ono što postoji u našoj svijesti
                            Ono što u drugima zamječuješ,to u sebi jačaš

Comment

• lucero
                              svjetlo
                              • Nov 2009
                              • 4471

Fala dečki fala!

Nema nam Lolite.A mi se tu skoro počupali nakon njenog pitanja. Tja,obrisani su tragovi...a baš bilo postalo zabavno.

Comment

• smješko
                                Guru
                                • Apr 2011
                                • 3709

Originally posted by lucero
                                Fala dečki fala!

Nema nam Lolite.A mi se tu skoro počupali nakon njenog pitanja. Tja,obrisani su tragovi...a baš bilo postalo zabavno.
                                Ma javit će se več ona,nesumnjam.
                                Proučava znanje....
                                fakat se nasmijem sa ovim tvojim smajlekom
                                Najbolji način držanja muškarca je zagrljaj
                                Naša svijest opaža kao stvarnost ono što postoji u našoj svijesti
                                Ono što u drugima zamječuješ,to u sebi jačaš

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎