Vlč. Zlatko Sudac

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Venus
    Xteam
    • May 2009
    • 217

Vlč. Zlatko Sudac

Zanima me šta ko misli na ovome forumu o vlč. Zlatku Sudac
    www.myvemma.com/bioenergija
  • Venus
    Xteam
    • May 2009
    • 217

I on lječi

Comment

• maped
      Banned
      • Mar 2009
      • 239

MA KAKAV ZLATKO SUDAC CISTA POLITIKA CRKVE TIP JE ZALUDJEN TO SE VIDI PO IZGLOGEDU PONASANJU DA JE POLITICAR TO SE VIDILO PO IZJAVAMA DALEKO OD SPIRITUALNOSTI.Na zalost posljednja prosvjetljena dusa u crkvi je bio ante padovanski davno.Cak je sam sebi urezivao kriz da bi pokazao iscjeliteljeske moci.Ja mislim da je to politicka osoba crkve jer kao mlade puno ne zanima crkva pa nekako privuci.Medjutim spiritualnost treba ici drugim nacinom zanimljivosti i igre po meni

Comment

• Venus
        Xteam
        • May 2009
        • 217

Originally posted by maped
        MA KAKAV ZLATKO SUDAC CISTA POLITIKA CRKVE TIP JE ZALUDJEN TO SE VIDI PO IZGLOGEDU PONASANJU DA JE POLITICAR TO SE VIDILO PO IZJAVAMA DALEKO OD SPIRITUALNOSTI.Na zalost posljednja prosvjetljena dusa u crkvi je bio ante padovanski davno.Cak je sam sebi urezivao kriz da bi pokazao iscjeliteljeske moci.Ja mislim da je to politicka osoba crkve jer kao mlade puno ne zanima crkva pa nekako privuci.Medjutim spiritualnost treba ici drugim nacinom zanimljivosti i igre po meni
        kako onda objašnjavaš njegove STIGME???

Comment

• maped
          Banned
          • Mar 2009
          • 239

Venus mislim da to nisu njegove stigme nego da je on to napravio sam politizacija crkve.Sto se tice stigmi jedna njemica mislim sad je vec pokojna katolkinja iz ne znam sad koje pokrajine je u stvari imala prave stigme kojoj su snimali na dan isusova suskrsnuca naporsto bi potekla krv iz ruku nogu to je pravi pokazatelj .Nazalost uvjek je problem otkriti prevaru od istine.

Comment

• teemo
            Guru
            • May 2009
            • 3140

Originally posted by Venus
            Zanima me šta ko misli na ovome forumu o vlč. Zlatku Sudac
            Ne znam o njemu puno, vidjela sam samo jedan intervju na hrt , i covjek propovijeda sasvim ok, evandjelje, angaziranije nego seoski pop( svecenik), nista drugo. Pa valjda ko vjeruje - vjeruje u boga a ne u njega.
            ...umnozi l`se blago ,
            nek vam srce za nj ne prione . Ps, 62,11

Comment

• Venus
              Xteam
              • May 2009
              • 217

Venus mislim da to nisu njegove stigme nego da je on to napravio sam politizacija crkve.Sto se tice stigmi jedna njemica mislim sad je vec pokojna katolkinja iz ne znam sad koje pokrajine je u stvari imala prave stigme kojoj su snimali na dan isusova suskrsnuca naporsto bi potekla krv iz ruku nogu to je pravi pokazatelj .Nazalost uvjek je problem otkriti prevaru od istine.

Vjerujem da ima prave stigme, i nevjerujem da je od crkve samo politička figura jer se je od crkve odcepio ove godine i stvorio svoju misiju.
              Crkva mu je čak zabranila zbog toga držati misu na Jarunu prošle godine imislim da od svih velečasnika u hrvatskoj je on jedini kojega mogu slušati i gdje stvarno imam osječaja da je primio duha svetoga i predo se svojoj sudbini

Comment

• tatjanaosijek
                New member
                • May 2009
                • 45

O stigmama ne mogu da kažem ni da li su prave, ni da nisu, ali intervju koji je da na tv , ne prija mi , nešto mi nije u skladu, nemam pojma što. Ne osporavam ono što ne znam, ali znam što osjećam. Ali pitanje je jako dobro,

Comment

• RED PILL
                  urug
                  • Apr 2009
                  • 15340

što bi naš narod rekao: nije zlato sve što sija...
                  http://www.aequilibrium-novum.hr/

Comment

• maped
                    Banned
                    • Mar 2009
                    • 239

Venus treba razlikovati price bilo kog covjeka od djela njegove aure i postupaka.Sto se tice same crkve u Hrvata kako bi ono rekli sigurno da ima jedan broj ljudi koji je na razini duhovnosti to je bio Ante Padovanski nekad nikad se nije bavio politikom inace bio je PROSVJETLJEN jedan red mudraca u katolickoj crkvi je nazalost nestao s vremenom izgleda da svoja znanja nisu imali kome ostaviti.Nazalost nisu jedini u povijesti svijeta koji su sa sobom nesto odnijeli a nisu uspjeli ostaviti na dobro sviju.Trebas razlikovati pojam prevedeno sveca KAD SE VEC NETKO TAKO ZELI PRESTAVITI.Ovdje upotrebljavas jednu rjec oprezno s njom veoma je znacajna .To sto se odvojio od crkve ne znaci da je svetac.Vracam se na pojam svetca ne znam sta to pod tim netko smatra ali opcenito je pravilo da ti ljudi posjeduju moci ili sto bi reklo u indiji sidije.Kazu da ih ima inace 24 na svom duhovnom putu ako kazu upuceni kad se covjek uzdigne neovisno iz koje je vjere ili dijela svijeta on onda dobiva te sidije ne znam kolikoje tko upucen a dostupnost je danas svima pristuna u vezi neke informacije ili pak djela nekog covjeke ili zene.Sta to podrazumijeva osim lijepih rjeci prvo tu bioenergiju sto je ti posjedujes venus zatim citanje misli na daljinu neki u indiji cak stvaraju mirise iz ruke zatim telekineza pomicanje predmeta slijedi teleporting osoba je istovremeno na dva mjesta zvusi fantastika postoje mnogi ljudi koji su bili u prisustvu tih ljudi jedan od danasnjice je sai baba zatim materijalizacija sai baba to stvara a novinari nikako da povjeruju da nema MADJIONICARSKOG TRIKA TU KOJEG INACE IMA KOD MADJIONICARA, zatim tu slijedi cak nevjerovatno da moze smanjiti tijelo po volji ispovijest seljaka iz indije kad je mahaprabhudji inace jedan od ucitelja yoge u svakodnevnom zivotu smanjio tijelo na cudo prisutnih ispred njega.SAM isus je posjedovao te moci primjer dizanja mrtvog Lazara iz groba stvaranje na zaprepastenje hrane na brdu kod jedne pripovijedi kad lsu ljudi bili gladni.To je prosvjetljen svetac u prisustvu takvih mi smo blagoslovljeni i osjecamo taj osjecaj ljepote i povezanosti s njim sto bi reklo feeling.Ne kazem da vlc Sudac ne tezi lijepim rjecima i dobrom kao svaki covjek ali nema te energije tj nije ih razvio u sebi.Hoce li tko to zna svatko na zivotnom putu moze doci do neceg zar ne.

Comment

• Venus
                      Xteam
                      • May 2009
                      • 217

Hvala na mišljenju...neznam dali je isto primiti duha svetoga i svetac ...ja sam gore napisala da mislim da je primio duha svetoga što svečenici sa polaganjem ruku trebaju primiti ali nemaju svi zato nemislim da je svetac i nisam tako napisala.

Ali mislim da je primio duha svetog i da je medij to pokazuje sa svojim slikama od MARIJE i ISUSA i mislim da je poseban svečenik koji je dobar za našu državu.

Comment

• teemo
                        Guru
                        • May 2009
                        • 3140

Venus, nemoj me zbunjivati Ja sam mislila da smo na krizmi , kod pravoslavaca je koliko mislim , i krstenjem, primila Duha Svetoga. Sta sad, to se ne broji...,
                        ...umnozi l`se blago ,
                        nek vam srce za nj ne prione . Ps, 62,11

Comment

• Blue_Knight
                          Ohm
                          • Apr 2009
                          • 2394

Maped, jako zanimljivo si to sve napisao, ali bilo bi lakše za čitati kad bi stavio odlomke i zareze.

Sudac ima element karizme, ali mi se ne svida da sad profaje DVD na TV-u.
                          "Karakter je čovjeku sudbina" (Heraklit)

Comment

• matko
                            Guru
                            • Jun 2009
                            • 553

Venus treba razlikovati price bilo kog covjeka od djela njegove aure i postupaka.Sto se tice same crkve u Hrvata kako bi ono rekli sigurno da ima jedan broj ljudi koji je na razini duhovnosti to je bio Ante Padovanski nekad nikad se nije bavio politikom inace bio je PROSVJETLJEN jedan red mudraca u katolickoj crkvi je nazalost nestao s vremenom izgleda da svoja znanja nisu imali kome ostaviti.Nazalost nisu jedini u povijesti svijeta koji su sa sobom nesto odnijeli a nisu uspjeli ostaviti na dobro sviju.Trebas razlikovati pojam prevedeno sveca KAD SE VEC NETKO TAKO ZELI PRESTAVITI.Ovdje upotrebljavas jednu rjec oprezno s njom veoma je znacajna .To sto se odvojio od crkve ne znaci da je svetac.Vracam se na pojam svetca ne znam sta to pod tim netko smatra ali opcenito je pravilo da ti ljudi posjeduju moci ili sto bi reklo u indiji sidije.Kazu da ih ima inace 24 na svom duhovnom putu ako kazu upuceni kad se covjek uzdigne neovisno iz koje je vjere ili dijela svijeta on onda dobiva te sidije ne znam kolikoje tko upucen a dostupnost je danas svima pristuna u vezi neke informacije ili pak djela nekog covjeke ili zene.Sta to podrazumijeva osim lijepih rjeci prvo tu bioenergiju sto je ti posjedujes venus zatim citanje misli na daljinu neki u indiji cak stvaraju mirise iz ruke zatim telekineza pomicanje predmeta slijedi teleporting osoba je istovremeno na dva mjesta zvusi fantastika postoje mnogi ljudi koji su bili u prisustvu tih ljudi jedan od danasnjice je sai baba zatim materijalizacija sai baba to stvara a novinari nikako da povjeruju da nema MADJIONICARSKOG TRIKA TU KOJEG INACE IMA KOD MADJIONICARA, zatim tu slijedi cak nevjerovatno da moze smanjiti tijelo po volji ispovijest seljaka iz indije kad je mahaprabhudji inace jedan od ucitelja yoge u svakodnevnom zivotu smanjio tijelo na cudo prisutnih ispred njega.SAM isus je posjedovao te moci primjer dizanja mrtvog Lazara iz groba stvaranje na zaprepastenje hrane na brdu kod jedne pripovijedi kad lsu ljudi bili gladni.To je prosvjetljen svetac u prisustvu takvih mi smo blagoslovljeni i osjecamo taj osjecaj ljepote i povezanosti s njim sto bi reklo feeling.Ne kazem da vlc Sudac ne tezi lijepim rjecima i dobrom kao svaki covjek ali nema te energije tj nije ih razvio u sebi.Hoce li tko to zna svatko na zivotnom putu moze doci do neceg zar ne.

Naše emocije govore o tome tko smo mi a ne osoba zbog koje se mi tako osječamo. Ako se osječamo "loše" pored nekoga trebamo vidjeti što nas to konkretno smeta kod te osobe te to potražiti u sebi i pročistiti. Ta osoba se našla u našem životu da bi smo osvjestili taj osječaj i suočili se sa njim te ga se rješili ako je potrebno ili pak ako je pzitivan da ga prihvatimo i uvedemo u svoj život i poboljšamo ga!

Comment

• Acarya
                              Okupan svjetlošću
                              • Jul 2009
                              • 2191

Nije to to,ono pravo.
                              Mozda je zapad kriv za to.

Zlatko sudac je jos jako daleko od duhovnosti.On treba rasti jos puno.Ali cini mi se da je na tome putu zapeo.

Njegove propvjedi ne obilazim niti ga pretjerano nesto pratim.

Njegova estradizacija i pomodavstvo,pop ikonizam i pretjerano naslikavanje prerasta u zutilo.U nekakvu medijsku pompu.Ne svida mi se to.
                              Cesto je politicki opredjeljen,pokazuje nacionalizam i primitivizam sto nije dobro.

Njegove stigme ne dokazuju nista.
                              Niti ne mogu tvrditi da to jesu stigme niti da nisu.
                              Cinjenica je da svi znamo koja je zadnja stigma.
                              Pitanje se postavlja gdje je ta stigma?Kada ce ona doci?
                              Kada pratimo u povijesti stigmaticne osobe mozemo zakljuciti da su oni vrlo brzo napustili svoja tijela ,izazvana zadnjom stigmom.

Zlatko se previse upusta utjecaju Maye i dok je ona prisutna kod njega nema nista od njega.Nazalost.

Ima mudrih rijeci,dijela i ostaloga,no sve u svemu mislim da nije to ono istinsko.
                              Bas kao i onaj pater sto se slikao s Cezijuskom.

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                              😀
                              😂
                              🥰
                              😘
                              🤢
                              😎
                              😞
                              😡
                              👍
                              👎