Bioenergija ili kundalini

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • nuna007
    Alternativa addict
    • Aug 2010
    • 277

Bioenergija ili kundalini

Volela bih da cujem vasa iskustva i misljenja o spontanom dizanju kundalinija. U ovom trenutku nisam sigurna da li je to kundalini ili bioenergija koju svi imamo prema knjizi Quantum touch

Nisam spontano otvarala cakre niti meditirala na njih ..radila sam samo sungazing i sada sam napravila pauzu da vidim da li to bas ima takav uticaj na mene...

Evo i sta mi se sve desava....osecala sma trnce po celom telu i uz malo disanja ali u glavnom dovoljno mi je da mislim na dlanove i ti trnci izlaze na dlanove...experimentisala sam sa ukucanima i oni osecaju toplotu na bolnim mestima kada drzim ruke na njima...mama je cakl osecala i pojacavanje boli i setanje boli ... bas kao sto i pise u toj knjizi ...ali to nije sve odavno sam pocela da vidim aure a sada vidjam i neke loptice bele i leptirice.. preko dana vidjam one male bele tackice za koju kazu da je prana...a ove su vece loptice kao da su te iste samo gusce....

Po celom telu imam promena...imala sam i neke dve borice na celu jedna je skroz nestala a ne mazem ih antirid kremama....zadnjih para dan sam osecala velike uplive negativne energije , jako puno nervoze bez razloga i sada sam usla u neki period plakanja...emaptija za sve zivo.... nesto kao kada sam bila trudna....

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
😀
😂
🥰
😘
🤢
😎
😞
😡
👍
👎