Instalacija softvera u mozak

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Morrison
    Alternativa addict
    • May 2011
    • 115

Instalacija softvera u mozak

Bio sam kod bioenergetičara i onda je rekao svim okupljenima da se možemo prijaviti za meditaacijubijele svjetlosti. Kaže da će nakon meditacije biti jedan zajednički tretman pomoću kojeg će nam ugraditi softver u glavu, a taj softver se zove: "Ja to mogu!". Kaže da nam taj softver može pomoći u nekim kriznim situacijama. Dalje od toga nije govorio, nego je nastavio s poslom.

Zna li netko o čemu se radi? Da li je to neka bioenergetska shema ili se radi o meditaciji pri kojom se "ja to mogu" koristi kao afirmacija? Ima li netko iskustva s ovakvim stvarima?
  • chameleon
    padanormalan
    • Jul 2011
    • 12422

Što bi drugo moglo biti do usađivanja stava tj. vjere u to da "sve se može kad se hoće" ili bolje: "sve se hoće kad se može".

Ne znam na koji način to misli učiniti ali bi možda trebalo pripaziti ako misli hipnozom djelovat na ljude budući da u tom procesu ne znaš što ti ubacuje u podvijest.
    Stone

Comment

• mdomba
      light
      • Jun 2009
      • 428

U thetahealing tehnici se to zove "download"... a radi se o vjerovanjima...

Comment

• Olio
        tragam...
        • Jul 2011
        • 5706

Instalacija softvera u mozak...
        pa to se događa svakodnevno, ali ne direktno, već indirektno, putem medija, ili osoba koje nameću mišljenja i stavove.
        U krajnjem slučaju, i deci u školi se nameće način razmišljanja, a ako se i to nazove instalacija softvera u mozak, onda jedino preostaje deinstalacija, ali pošto ona nije moguća sa mozgom, mora se naći zamena, mozak uvek funkcioniše, ako ne po ovom, onda po nekom narednom "programu" koji ga smenjuje...

dovoljno je videti vojnike koji idu 10 000 kilometara van svoje zemlje da ubijaju neke ljude koji nemaju veze sa njima...
        to je izuzetno "kvalitetno postavljen i instaliran" softver... a posledice su ratovi, i "posttraumatsko-depresivni simptom" nakon povratka iz tih ratova, kada je ludima jako teško da se "deaktiviraju" iz moda-ubijaj u mod-ne ubijaj, pa počnu ili da lude i ubijaju i maltertiraju okolinu, ili im se mora vršiti "reinstalacija pogodnog software-a", to jest odlazak kod psihijatara koji ima nameću sada nova i "prihvatljivija" softverska rešenja..........
        http://oliver-of-utopia.blogspot.com/?m=1

Comment

• Moldercuker
          Nisam guru
          • May 2011
          • 27145

Originally posted by chameleon
          Što bi drugo moglo biti do usađivanja stava tj. vjere u to da "sve se može kad se hoće" ili bolje: "sve se hoće kad se može".

Ne znam na koji način to misli učiniti ali bi možda trebalo pripaziti ako misli hipnozom djelovat na ljude budući da u tom procesu ne znaš što ti ubacuje u podvijest.
          Originally posted by Olio
          Instalacija softvera u mozak...
          pa to se događa svakodnevno, ali ne direktno, već indirektno, putem medija, ili osoba koje nameću mišljenja i stavove.
          U krajnjem slučaju, i deci u školi se nameće način razmišljanja, a ako se i to nazove instalacija softvera u mozak, onda jedino preostaje deinstalacija, ali pošto ona nije moguća sa mozgom, mora se naći zamena, mozak uvek funkcioniše, ako ne po ovom, onda po nekom narednom "programu" koji ga smenjuje...

dovoljno je videti vojnike koji idu 10 000 kilometara van svoje zemlje da ubijaju neke ljude koji nemaju veze sa njima...
          to je izuzetno "kvalitetno postavljen i instaliran" softver... a posledice su ratovi, i "posttraumatsko-depresivni simptom" nakon povratka iz tih ratova, kada je ludima jako teško da se "deaktiviraju" iz moda-ubijaj u mod-ne ubijaj, pa počnu ili da lude i ubijaju i maltertiraju okolinu, ili im se mora vršiti "reinstalacija pogodnog software-a", to jest odlazak kod psihijatara koji ima nameću sada nova i "prihvatljivija" softverska rešenja..........
          Slažem se

Comment

• Spring
            Administrator
            • Feb 2009
            • 5817

Afirmacija.
            www.alternativa-za-vas.com
            www.alternativa-webshop.com

Comment

• Flenac
              www.energoterapija.net
              • Feb 2012
              • 10

Siguran sam da je u pitanju afirmacija..
              http://www.energoterapija.net

Comment

• deltaforce
                Bualag
                • Aug 2012
                • 466

Po meni opis više sliči na jednu vrstu hipnoze. To nije loše, no treba obratiti pažnju da se instalirani dio poklapa s tvojim stavovima i željama... ono , da je kvalitetno usmjeren. Uglavnom, obično je te stvari potrebno nekoliko puta ponavljati prije nego budu instalirane i trebale bi imati izlazak iz neželjenog stanja i ulazak u željeno. Jer ako ideš novim programom "pregaziti" stari, siluješ kao prvo, kao drugo, stari koji koristiš godinama je jači i pobijedit će.

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                😀
                😂
                🥰
                😘
                🤢
                😎
                😞
                😡
                👍
                👎