Pranicno isceljivanje

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Skylight
    Silence
    • Sep 2011
    • 98

Ja sam preko jedne osobe koja mi je napravila kratki tretman dok smo sjedili u kafiću spomenuo da me dugi niz godina muče bolovi/ukočenost u donjem dijelu leđa i u samo par poteza je "iščupala" kako je ona to nazvala "energetske vrpce". kad ju je otkinula na trenutak mi je došlo da zaplačem ( jer je došlo do otčepljivanja ) i osjetio sam kao da mi stoji neka "kaciga" staklo neka kruna ( krunska čakra je bila ) poviše glave na nekih 20 cm. Iznenada su mi se pršljenovi počeli namještati sami od sebe te mi je prija objasnila da je vrpca koju je makla ustvari sve potisnute emocije i da je možda neko ljubomoran na mene, da mi zavidi... pošto sa mamom imam dosta svađa objasnila mi je da je bol nastala tako što sam bivao "probadan" u pleksus od njenih napada... tako da sam nakon tog čuda poželio da i sam naučim pranic healing.

Sad imam završen basic tečaj, ali moram reć da nisam bio zadovoljan sa centrom u Splitu ( koji je nedugo nakon tečaja se zatvorio ) od 1650kn koje sam dao za tečaj nisam niti dobio knjigu or pranic healingu koja mi je NUŽNA ako mislim raditi tretmane. Al eto, zasad sam radio samo na sebi i na mami. Mama kaže da joj pomaže xD ponekad ulete koje kune od nje
    Think lightly of yourself, but deeply of the world ~ Miyamoto Musashi

Comment

• Krishna Balaram
      alternativa addict
      • May 2009
      • 2058

Originally posted by Skylight
      Ja sam preko jedne osobe koja mi je napravila kratki tretman dok smo sjedili u kafiću spomenuo da me dugi niz godina muče bolovi/ukočenost u donjem dijelu leđa i u samo par poteza je "iščupala" kako je ona to nazvala "energetske vrpce". kad ju je otkinula na trenutak mi je došlo da zaplačem ( jer je došlo do otčepljivanja ) i osjetio sam kao da mi stoji neka "kaciga" staklo neka kruna ( krunska čakra je bila ) poviše glave na nekih 20 cm. Iznenada su mi se pršljenovi počeli namještati sami od sebe te mi je prija objasnila da je vrpca koju je makla ustvari sve potisnute emocije i da je možda neko ljubomoran na mene, da mi zavidi... pošto sa mamom imam dosta svađa objasnila mi je da je bol nastala tako što sam bivao "probadan" u pleksus od njenih napada... tako da sam nakon tog čuda poželio da i sam naučim pranic healing.

Sad imam završen basic tečaj, ali moram reć da nisam bio zadovoljan sa centrom u Splitu ( koji je nedugo nakon tečaja se zatvorio ) od 1650kn koje sam dao za tečaj nisam niti dobio knjigu or pranic healingu koja mi je NUŽNA ako mislim raditi tretmane. Al eto, zasad sam radio samo na sebi i na mami. Mama kaže da joj pomaže xD ponekad ulete koje kune od nje
      Kniga o pranic healingu se moze skinuti sa mislim www.4shared.com.Ali meni izgleda dosta stara verzija.Nove imaju puno vise podataka ali nema veze i ova knjiga je dobra.
      Zaista u ovome treba prakse ali pod strucnim nadzorom.
      Meni sad ispadaju samo neki hitni slucajevi kao da sam na odeljenju za intenzivnu negu
      Majku od moje prijateljice su operirali od tumora na mozgu (da sam bar doznala ranije ne bih joj savetovala tu operaciju vec da ide kod John of Goda (on im je i tako u komsliku u Brazilu,mama je u cileu)i zena je prvog dana vristala i plakala od bolova a drugi dan posle tretmana kojoj sam joj poslala nije imala bas nikakvih bolova i doktor je rekao da je to cudo.Posle tri dana je imala pogorsanje sa povracanjem i bolovima i cistila sam i cistila i opet je bilo u redu.Jedan slomio vilicu i opet ciscenje.
      Ajd sad moram nekoga cistit
      .
      Hare Krishna Hare Krishna Krishna Krishna Hare Hare
      Hare Rama Hare Rama Rama Rama Hare Hare

Comment

• Krishna Balaram
        alternativa addict
        • May 2009
        • 2058

Jos nesto: mama moje prijateljice je zdravstveno bila gore i onda bolje posle ciscenja i pranic healinga i tako naizmenicno dok se nisam setila da stavim stit na ceonu cakru i ajna cakru.i otkad je nisam tretirala i sve je u redu.Dakle kad je nesto jako ozbiljno treba se staviti stit.

Comment

• tishh1
          New member
          • Sep 2012
          • 5

Dragi svi,

zadovoljstvo mi je pozvati Vas na dvodnevni seminar "Pranic Energy Healing - prvi stupanj" koji će se održati 20. i 21.10.2012. u holističkom centru "Soul", Petrova 53/4, Zagreb.

Na ovom seminaru javnosti će se imati priliku predstaviti gđica. Kristina Pascolo, ovlašteni instruktor "IThe nner Sciences".

Gđica. Pascolo će prezentirati cijeli spektar mogućnosti rada s energijom na najosnovnijoj razini, s naglaskom na fizičko ozdravljenje te razumijevanje „energetske anatomije“.

Pranic Energy Healing je učenje Master Choa Kok Sui-a, te se temelji na nekoliko različitih izvora:

◦ dubokom poznavanju Master Choa Kok Sui, koji je snimljen u svojoj metodi "Pranic Healing" iz osamdesetih godina 20. stoljeća, gdje predaje umjeće drevnih tehnika ozdravljanja koja su opisana vrlo precizno.

◦ sadrži ogromnu količinu bilješki koje je prikupila Charlotte Anderson (njegova duhovna pratiteljica i životna partnerica) tijekom posljednjih 14 godina života Master Choa Kok Sui-a.

Neke od tema koje se pojavljuju na seminaru „Pranic Energy Healing – prvi stupanj“ :

· Kako osjetiti energije blokova u energetskom tijelu
          · Uklanjanje kontaminiranih blokova iz energetskog tijela
          · Prijenos vitalne životne energije na pogođena područja
          · Kako osigurati vitalnu životnu energiju (samoizlječenje)
          · Davanje tretmana sebi, drugima i bez fizičke prisutnosti
          · Meditation on Twin Hearts

Polaznici seminara će tijekom razdoblja od oko 16 sati naučiti stara tradicionalna znanja mnogih kultura i nacija koja su objašnjena vrlo jednostavano i razumljiva su za svakoga.
          Svi principi su temeljito objašnjeni tako da polaznicima osiguraju adekvatno znanje i sposobnost da mogu proizvesti pozitivne rezultate.

Po završetku seminara svakom polazniku će biti uručen međunarodni certifikat!

Cijena:130 eura

Datum: 20. i 21.10.2012
          Vrijeme: 09:00-17:00

Prijave: kristina.pascolo@gmail.com (navesti ime, prezime, broj telefona)

Dobrodošli!

Comment

• Krishna Balaram
            alternativa addict
            • May 2009
            • 2058

pre mesec dva razumela sam poruku od Boga da moja prijateljica koju nisam videla vise od 20 godina i sa kojom nisam bila u nikakvom kontaktu .Proverila sam i skenirala i vidla da bubrezi i jetra trebaju hitno isceljenje.Nekako sam je jedva nasla na fejsbuku danas i onda smo produzile pricati na skypu.Rekla sam joj da je moram leciti i ona me je pitala sta i kad sam joj rekla bubrezi i iznad pupka ona se samo nasmejala jer je to tacno ,svakog jutra se probudi sa bolovima na desnoj strani(gde je jetra i oko polovine. Za bubrege -morala je piti tablete za sprecavanje prkomernog mokrenja- ne znam bas kakve su to tablete-eto kako ti moderna medicina samo ugusuje simptome i ne resava nisto -lepo stoji izreka sickness industry a ne health industry
            Dok sam joj to sredjivala ispalo je da joj i srce nije u redu i tako to ispade da sam je isceljivala najmanje dva sata a jos i njenog muza malo tamo.
            Jos nesto onima koji se time bave(pranicnim isceljivanjem) -moja zapazanja su da kad bubrezi nisu u redu onda ce i oci stradati Muz moje drugarice imao je blokiranu energiju u levom bubregu i lijevo oko mu je bilo gore .Tako sam mnogo puta uvidela tu povezanost.Ustvario procitala sam je u knjizi MArije Treben i onda proverila>Ona je zaista genijalni isceljitelj -herbalista lepo je uocila i povezanost izmedju mentalnih bolesti i bubrega
            Jos nesto kad neko ima visok pritisak obavezno proveriti paratiroidne zlezde.
            Jednu moju prijateljicu sam tretirala za visoki pritisak po knjizi Master Choa Kok Sui a njen pritisak je jos vise skakao ,nisam mogla verovati i onda pitam svog vodica jel uzrok te bolesti lezi negde drugde i odgovor je bio da i onda pitam -prvo sto mi palo na pamet kao najveca mogucnost dali su to endokrine zlezde i odgovor -da, i sa pitanjima i odgovorima dodjem do toga da je uzrok toga bolest paratiroidne zlezda .
            Kad sam je ocistila i inhibirala njoj se spustio pritisak ali opet je pocelo praviti probleme mesec dva kasnije dok je nisam istretirala za rak i to samo jednom i nije joj se vise pojavio.
            Tako i muz moje prijateljice je imao visok pritisak i prvo sam proverila paratireoidne zlezde i bile su upaljenjeA verojatno i kancerozne,anyway tretirala sam kao za cancer i onda sam morala ocistiti i meng main cakru.

Pozdrav svima

Comment

• Krishna Balaram
              alternativa addict
              • May 2009
              • 2058

Danas sam se opet cula sa prijateljicom i rekla je da nije spavala zbog bolova u desnom bubregu,
              JA se malo pocudila(s obzirom d asam je tretirala dan ranije) ali sam proverila da nema kamenje u bubregu i ispalo je da jeste i onda sam ga razbila na licu mesta sa bozanskom svetloscu Receno mi je da s tom svetloscu mogu uraditi sta zelim i reko evo mi prilike da to uradim i zaista moja prijateljica je kad sam zavrsila rekla da je bol nestao kao rukom odnesen(sto je ustvari i tacno).
              Pre toga mi je palo na pamet o ovim kamencicima kad je Stefkoss koga sam tretirala i pitala kako je on rekao da je imao puno bolova i da skoro nije mogao ustati( aja ocekivala da ce on biti bolje posle mog tretmana ) i kad mi je rekao gde je bol ja proverim i vidim d aima kamennje u bubrezima i tako ga istretiram ,nije trebalo ustvari dugo vremena.NAdam se da je bolje .Jos nisam nista cula od njega.

Comment

• Realista
                Guru
                • Dec 2009
                • 1733

Originally posted by Krishna Balaram
                Danas sam se opet cula sa prijateljicom i rekla je da nije spavala zbog bolova u desnom bubregu,
                JA se malo pocudila(s obzirom d asam je tretirala dan ranije) ali sam proverila da nema kamenje u bubregu i ispalo je da jeste i onda sam ga razbila na licu mesta sa bozanskom svetloscu Receno mi je da s tom svetloscu mogu uraditi sta zelim i reko evo mi prilike da to uradim i zaista moja prijateljica je kad sam zavrsila rekla da je bol nestao kao rukom odnesen(sto je ustvari i tacno).
                Pre toga mi je palo na pamet o ovim kamencicima kad je Stefkoss koga sam tretirala i pitala kako je on rekao da je imao puno bolova i da skoro nije mogao ustati( aja ocekivala da ce on biti bolje posle mog tretmana ) i kad mi je rekao gde je bol ja proverim i vidim d aima kamennje u bubrezima i tako ga istretiram ,nije trebalo ustvari dugo vremena.NAdam se da je bolje .Jos nisam nista cula od njega.
                Samo jos da pacijent uradi snimak PRE i POSLE tretmana i eto tebe na vrhu. Bila bi najpoznatija osoba na svetu. Naravno da ti to ne zelis. Ali koliko bi ljudi mogla usreciti, zamisli ! Zar to ne bi bilo divno ? Zasto zvanicno ne potvrdis svoju moc ?

Comment

• frust
                  aspirant
                  • Mar 2012
                  • 746

Originally posted by Realista
                  Samo jos da pacijent uradi snimak PRE i POSLE tretmana i eto tebe na vrhu. Bila bi najpoznatija osoba na svetu. Naravno da ti to ne zelis. Ali koliko bi ljudi mogla usreciti, zamisli ! Zar to ne bi bilo divno ? Zasto zvanicno ne potvrdis svoju moc ?

Možda se farmako-mafiji to ne bi svidelo.

Comment

• Krishna Balaram
                    alternativa addict
                    • May 2009
                    • 2058

Originally posted by frust
                    Možda se farmako-mafiji to ne bi svidelo.
                    Tako je, zato sam ja dobrocinitelj iz pozadine.
                    I ne aspiriam za nikakve vrhove ,glavni cilj mi je skupljati blagoslove od dobrih ljudi.
                    Sto s etice moje prijateljice ona ima dokumentirano lose bubrege,to joj je doktor rekao a iona sama zna ako neko zbog bolova ne moze spavati i ako je odjednom sve u redu i bol je nestao odkako sam joj ja radila tretman -ond ato meni i njoj nesto govori a druge mi ne,mamo potrebe uveravati u istinitost ,AKo pisem pisem samo da drugi imaju koristi od mog znanja i iskustva.

Comment

• Realista
                      Guru
                      • Dec 2009
                      • 1733

A koliko jos ima bolesnih koji trebaju tvoju pomoc, a ne znaju za tebe...
                      Morace platiti skupi tretman ultrazvukom da razbiju kamen u bubregu, a ti to uradis za cas na daljinu.

Comment

• Krishna Balaram
                        alternativa addict
                        • May 2009
                        • 2058

A koliko jos ima bolesnih koji trebaju tvoju pomoc, a ne znaju za tebe...
                        Morace platiti skupi tretman ultrazvukom da razbiju kamen u bubregu, a ti to uradis za cas na daljinu.
                        Tako je .
                        Savetujem ti da pogledas svoju zucnu kesu.

Comment

• Realista
                          Guru
                          • Dec 2009
                          • 1733

Jesam li ja to dobio besplatni pregled od tebe ?

Comment

• Krishna Balaram
                            alternativa addict
                            • May 2009
                            • 2058

Jesam li ja to dobio besplatni pregled od tebe ?
                            DA .bilo je jedna minuta pregled .Nisam gledala druge stvari.

Comment

• Krishna Balaram
                              alternativa addict
                              • May 2009
                              • 2058

Jos nesto ako neko ima probleme sa kamenima u bubrezima onda se treba pregledati i paratiroidna zlezda.Uocila sam tu energetsku vezu .Isto ne znam dali sma pomenula ranije veza izmedju ociju i bubrega.

Comment

• Krishna Balaram
                                alternativa addict
                                • May 2009
                                • 2058

jos nesto interesantno -cistila sam prijatelju jetru i opet i opet enrgija pada i onda pitam mog vodica dali ima neki drugi faktor koji obara energiju i ispalo je da pluca nisu bila u redu i kad smo ocistili pluca energija u jetri se normalizirala i bez da je cistimo.
                                Hvala Svevisnjem na svem znanju i na isceljitejskoj energiji koju nam salje

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎