Pranicno isceljivanje

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • madagaskar
    Guru
    • Sep 2011
    • 557

Originally posted by Veronica
    da, rezultati su uistinu cudesni. naime, kljuc uspjesnog lijecenja lezi u temeljitom ciscenju ustajale, bolesne energije. a nakon toga slijedi punjenje pranom odgovarajuce boje (na naprednom stupnju). brzo efikasno i vrlo jednostavno za primjenu u svakodnevnom zivotu.
    Pranom se može čistiti ustajala, negativna energija.
    Može se energizirati odgovarajućim bojama te oslobađati od
    patogenih organizama i elementala.

Najbolje je viskom odrediti gdje je uzrok pa tek onda raditi.

Nakon svakog tretmana običavam postaviti zaštitu oko aure pacijenta, iako napominjem da nije trajna i da se zaštita treba obnavljati.

HVALA Rasi na nesebičnoj pomoći što se tiče ove tehnike
    razbijte sve svoje iluzije kako biste ih mogli zamijeniti novima

Comment

• madagaskar
      Guru
      • Sep 2011
      • 557

Raso molim te još samo informaciju u vezi postavljanja zaštite (štita),
      ja postavljam oko cijele aure a vidim da ti pišeš kako postavljaš po čakrama,
      što je ispravnije?

Comment

• Krishna Balaram
        alternativa addict
        • May 2009
        • 2058

Originally posted by madagaskar
        Raso molim te još samo informaciju u vezi postavljanja zaštite (štita),
        ja postavljam oko cijele aure a vidim da ti pišeš kako postavljaš po čakrama,
        što je ispravnije?
        obe su ispravne samo na cakrama je jace.ali nista ne traje dugo .pogotovo sto mi sabotiramo te stiteveiznutra u jednoj mal;oj knjizici koja se zove quiet mind pise o armour of love
        kad smo puni ljubavi onda nam je to najbolja zastita.
        Hare Krishna Hare Krishna Krishna Krishna Hare Hare
        Hare Rama Hare Rama Rama Rama Hare Hare

Comment

• madagaskar
          Guru
          • Sep 2011
          • 557

Originally posted by Krishna Balaram
          obe su ispravne samo na cakrama je jace.ali nista ne traje dugo .pogotovo sto mi sabotiramo te stiteveiznutra u jednoj mal;oj knjizici koja se zove quiet mind pise o armour of love
          kad smo puni ljubavi onda nam je to najbolja zastita.
          u pravu si, primjetila sam i sama da ni jedna zaštita nije trajna i da se mora obnavljati.
          A naravno najbolja zaštita bi bila da osoba riješi sve svoje unutarnje konflikte

Comment

• IncognitoJa
            New member
            • May 2013
            • 2

Downloadovao sam knjigu "Pranic healing". Svidja mi se.
            Da li postoji prevod knjige na bilo koji od jezka sa podrucja bivse YU?
            Svejedno je da li je u stampanom ili elektronskom obliku? Pitam jer su ovde ljudi koji se duze bave ovom tematikom pa mozda vec znaju ono sto bih ja morao da proveravam /mozda i/ danima

Comment

• Krishna Balaram
              alternativa addict
              • May 2009
              • 2058

Originally posted by IncognitoJa
              Downloadovao sam knjigu "Pranic healing". Svidja mi se.
              Da li postoji prevod knjige na bilo koji od jezka sa podrucja bivse YU?
              Svejedno je da li je u stampanom ili elektronskom obliku? Pitam jer su ovde ljudi koji se duze bave ovom tematikom pa mozda vec znaju ono sto bih ja morao da proveravam /mozda i/ danima
              znam da jedna osoba ima knjigu na hrvatskom>Ako te interesira ko javi na pm

Comment

• kozmo
                New member
                • Nov 2012
                • 69

Originally posted by Realista
                Jesam li ja to dobio besplatni pregled od tebe ?
                Nismo videli kakvi su rezultati ???

Comment

• VirdisSolis
                  New member
                  • Dec 2013
                  • 18

Jos nesto ako neko ima probleme sa kamenima u bubrezima onda se treba pregledati i paratiroidna zlezda.Uocila sam tu energetsku vezu .Isto ne znam dali sma pomenula ranije veza izmedju ociju i bubrega.
                  U kom smislu, ako smijem pitati? Ja imam - 6 dioprtiju i cilindre.

Ja sam tek poceo citati i istrazivati o prana healing. Kupio sam si knjigu od Choa Kok Sui o energetskoj zastiti i tu sam procitao o prana healing. Da li neko mozda ima elektronske knjige o energetskoj medicini. ISTRAZUJEM razne metode, jer zelim vise saznati i skupljam materijal za dokumentarni film.

Citam ove postove i drago mi je da postoje ljudi koji su spremni podjeliti svoje znanje i misljenje.

Comment

• Krishna Balaram
                    alternativa addict
                    • May 2009
                    • 2058

Comment

• Krishna Balaram
                      alternativa addict
                      • May 2009
                      • 2058

Eto u medjuvremenu sam jos vise naucila o pranicnom lecenju.Interesantno kako su pomenuli plavu boju oko Tesle a ja bas najvise radim sa tom bojom ali nije ona obicna plava prana vec ima visi duhovni kvalitet.I te duhovne boje imaju svoju inteligenciju jer slede tvoju nameru i instrukcije a ako je nesto stetno onda samo one duhovne boje nece to uraditi(moze se pogresiti sa obicnim pranicnim bojama ali sa visim ne moze jer jednostavno one nece delovati stetno\)..
                      Evo odgovor i realisti da su to ne herzijanskki talasi pa se zato aura ne moze zabeleziti.
                      Ali naravno neverni Toma moze jos zeleti da ostane neverni Toma
                      ostaje neverni Toma.Realista treba proveriti i svoje oci,mislim bukvalno kod lekara.
                      Pozdrav

Comment

• zagorac
                        New member
                        • Aug 2013
                        • 3

pozdrav
                        koje su to boje koje imaju svoju svijest i za što se koriste pošto Master Choa Kok Sui navodi samo Električnu ljubičastu kao pranu koja ima svoju svijest

Comment

• Krishna Balaram
                          alternativa addict
                          • May 2009
                          • 2058

Originally posted by zagorac
                          pozdrav
                          koje su to boje koje imaju svoju svijest i za što se koriste pošto Master Choa Kok Sui navodi samo Električnu ljubičastu kao pranu koja ima svoju svijest
                          postoji i elektricno bijela.isto i zlatna boja i jos jedna koju ja najvise koristim ali mogu je predati ili reci samo odredjenim osobama za koje sam dobila dozvolu inace je plave nijanse.Sve boje koje postoje u duhovnom svetu .a to je puno vise nego ovde i sve one imaju svoju inteligenciju.Zlatna boja dolazi od zenske osobe a plava i elektricno bijela boja koje najvise koristim dolaze od muske osobe(muski aspekt Boga) jer je on koji zeli raditi preko mene. Isto sam ocela raditi sa purpurnom bojom od Nikole tTesle samo je prizovem i ona cisti i to jako dobro.Jako dobra boja,jako.
                          Moram samo napomenuti nesto sto je jako vazno a to ej da se obavezno mora radiesteziski pregledati kuca bolesnika.U pocetku sam se ubijala lececi i kod nekih mi odmah da rezultat(tj kod svih) ali kod nekih taj efekat se izgubi brzo. na kraju kad sam naucila radiesteziju shvatila sam sta je bilo uzrok tome.Sada pribncip mi je da prvo pregledam kucu raidestezijski a posebno tamo gde ososba spava pa onda nadjem bezbedno mesto za spavanje i ostali deo kuce naravno i onda koregiram porwemecene energije u tijelu.Jedan decak je dobio tri vrste epilepsije i mogao je umreti sa svakim napadom.Otac me zamolio da im pomognem i ja sam prvo pregledala gde spava i glav adecaku je bila kao u sendvicu bombardovana od Curry kosmickih zrakka i od podzemnih voda.a intenzitet tih stetnios zracenja je bio smrtonosan.Promenio je mesto ,5 puta sam ga istretirala energijom i nikad viswe nije dobio napade ,cak je prestao koristiti lekove sam od sebe.Naravno premestio je svoj krevet.
                          Jos jedan slucaj Moj kum je imao neku strasnu krizu dijareja ,temperatura ....I ja obicno radim pod vodjstvom Boga ,uvijek pitam sta treba da se uradi i otkako sam sredila stomak receno mi je mozak .Kad sam to pocela cistiti bilo je uf lele .trajalo je mozda ciscenje mozga oko tri sata.Jako lose.Kuma mi nije rekla da on ima problema sa glavom i kad sam im se javila rekla sam da je kum sigurno imao glavobolju i da je bilo gore stanje nego sa stomakom .Ona pita kuma i on potvrdi.
                          Idem ja posetim njih posle nekog vremena i kum mi isprica san da je nesto preko glave (krunske cakre koja je komunikacija sa visim bicima) NJEMU REKLO DA MU JE ISTEKLA VOZACKA DOZVOLA I DA NE MOZE DA VOZI VISE.mENI JE TO BILO VEOMA ALARMANTNO jer dusa je vozac u tijelu i kad ona nema dozvolu za vozenje tijela to znaci samo jedna stvar-smrt ili napustanje tijela se sigurno moze ocekivati.Onda ja reko da ipak proverim mesto gde kum spava(nisam se setila da to uradim ranije jer kum spava na tom mestu vec 15 godina a on je uvijek bio relativno zdrav pa sam po tome mislila da spava na dobrom mestu) I naravno na jastuku je imao jakozracenje odozgo i odozdo.Promenila sam polozaj spavanja i kum je spavao ko beba .Pre toga bi spavao uz sva moguca uznemirenja jedno 4-5 sati .
                          zaspao bi oko 2 ujutru,probudio se u cetri i opet u 6 zaspao da bi s e opet probudio za dva sata.Jos mu je glava bila jako usijana i vruca.Ja sam prvog dana koregirala njegove energije i kako sam isla mesto za mestom glava bi se hladila i evo vec vise od pola meseca nema vise nikakvih problema ni sa glavom ni sa spavanjem.

Comment

• Krishna Balaram
                            alternativa addict
                            • May 2009
                            • 2058

Originally posted by VirdisSolis
                            U kom smislu, ako smijem pitati? Ja imam - 6 dioprtiju i cilindre.

Ja sam tek poceo citati i istrazivati o prana healing. Kupio sam si knjigu od Choa Kok Sui o energetskoj zastiti i tu sam procitao o prana healing. Da li neko mozda ima elektronske knjige o energetskoj medicini. ISTRAZUJEM razne metode, jer zelim vise saznati i skupljam materijal za dokumentarni film.

Citam ove postove i drago mi je da postoje ljudi koji su spremni podjeliti svoje znanje i misljenje.
                            pa eto kod tebe na primer u ovom momentu je i levo oko blokirana energija i u levom bubregu a u desnom oku i bubregu imas kongestiranu energiju.A paratitoidna zlezkda je kongestirana .Visok Pritisak? sto je jako verojatno jer
                            su i nadbubrezne zlezde jako kongestirane.Posto sad verojatno spavas proveri radiestezijski svoj stan .

Comment

• zagorac
                              New member
                              • Aug 2013
                              • 3

zanimljivo zapažanje o purpurnoj boji
                              ona se javlja u liječenju Tesla Metamorphosis i po slikama slikanih pip kamerom svi praktikanti tesla liječenja oko sebe imaju purpurnu boju.

Comment

• VirdisSolis
                                New member
                                • Dec 2013
                                • 18

pa eto kod tebe na primer u ovom momentu je i levo oko blokirana energija i u levom bubregu a u desnom oku i bubregu imas kongestiranu energiju.A paratitoidna zlezkda je kongestirana .Visok Pritisak? sto je jako verojatno jer
                                su i nadbubrezne zlezde jako kongestirane.Posto sad verojatno spavas proveri radiestezijski svoj stan .
                                Kao prvo, hvala na odgovoru i na dijagnozi. Ja sam se preselio u Austriju prije 20-tak dana, radim u nekom malom mjestu, koje nema ni poste Kako bi ja mogao sam provjeriti radiestezijski svoj stan? Ja se inace bavim bioenergijom, zavrsio sam prvi stepen kod Domancica, ali tom metodom ne mogu sam sebe raditi. Da li vi radite terapije na daljinu?

Hvala vam u svakom slucaju.

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎