Pružanje rogova za vrijeme tretmana

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Morrison
    Alternativa addict
    • May 2011
    • 115

Pružanje rogova za vrijeme tretmana

Ja se na tretmanu kod bioenergetičara krećem, ali samo lagano, malo naprijed, malo nazad.

Neki ljudi se kreću dosta brzo, neki plešu, neki se vrte u krug ogromnom brzinom. Jedan tip maše glavom, trza ekstremno brzo, kao da je propuhao.

Jedna cura se za vrijeme tretmana baci na pod i onda se koprca kao riba na suhome. Mlatara rukama i nogama o pod. Zatim ljubi svoje ruke i okreće ih prema gore (vjerojatno šalje poljupce anđelima nebeskim). Zatim pruža rogove u zrak (vjerojatno to ide svim negativnim silama).

Jednom je bioenergetičar bio iznad nje dok je ona pružala rogove u zrak i onda bioenergetičar kaže: "Vidite vi, ona to meni..." :)))

Nije mi jasno kako je to moguće da neki ljudi izvode ovakve svinjarije. Ja se malo krećem naprijed i nazad jer me vuče nevidljiva sila, ali mogao bi stajati i na mjestu kada bi htio, al hodam čisto da vidim jesam li napet i koliko sam se opustio.

Nije mi jasno zašto se neki ljudi toliko pretjerano majmunišu za vrijeme tretmana. Što ih tjera na to? Čemu? Zašto?
  • vedera
    Alternativa addict
    • Jul 2011
    • 447

Nikad vidjela..barem ne uživo...gdje si ti to bio da susrećeš te razno razne dogodovštine...pomicanje..sagibanje..hodanje naprijed-nazad ok ali ovo????

Comment

• Diana
      <3
      • Oct 2009
      • 7086

Jednom sam doživjela da se zena nekontrolirano ponasala, ali je imala nesto- tj postojao je razlog zasto ne moze kontrolirati pokrete.
      :)

Comment

• thor 555
        Alternativa addict
        • May 2010
        • 295

meni se to dogodilo kad sam jednom covjeku radio bioterapiju,svaki put kad sam mu radio psihokinezu on se cudno savijao,kao da je djavo u njemu,i to svaki put u 4 dana terapije.nije mi to jasno.

Comment

• Diana
          <3
          • Oct 2009
          • 7086

Ova za koju ja znam je imala nesto u mentalima i zivcima, znaci fizički razlog.
          @ thor- moguće...Tko zna kaj ima

Comment

• thor 555
            Alternativa addict
            • May 2010
            • 295

da,neznam,prvo sam mislio da nesto psihicki nije u redu sa njim,on mi je rekao da se dobro osjeca kad mu radim psihokinezu i da mu to stvara neki poriv da se tako grci i izvija.cak i kod balansiranja isto se pocne cudno savijati i grciti tako da stvarno neznam o cemu je rijec

Comment

• Diana
              <3
              • Oct 2009
              • 7086

Ne reagiramo svi isto :) nekad davno davno kad sam bila s tatom na tretmanu- njega je to tak supilo, skoro se srušio tamo i spavao je nakon toga 2 dana( budio se jesti i na wc hahah) a meni nis :) bilo mi je smiješno i dalje sam bila "divlja" ;)

Comment

• Morrison
                Alternativa addict
                • May 2011
                • 115

Originally posted by vedera
                Nikad vidjela..barem ne uživo...gdje si ti to bio da susrećeš te razno razne dogodovštine...pomicanje..sagibanje..hodanje naprijed-nazad ok ali ovo????
                Ne bihtio reći kojijeto bioenergetičar da ne bi bilo krivo shvaćeno pa da ne ispadne da sprdam preko interneta. Radi se o jednome koji je vrlo poznat i kod njega svaki tjedan dođe nekoliko stotina ljudi.

Uglavnom kad su ga ljudi pitali zašto svirazličito skakuću i plešu za vrijeme tretmana, on je rekao da o tome odlučuje njegov šef. Kaže: "Moj šef vas šeta onako kako on misli da treba".

Meni ni dan danas nije jasno što je na stvari.

Comment

• Diana
                  <3
                  • Oct 2009
                  • 7086

tko zna tko je njegov sef

Comment

• Morrison
                    Alternativa addict
                    • May 2011
                    • 115

Nije rekao. To i mene zanima.

Bilo je zanimljivo kad je jedna cura za vrijeme tretmana plesala break dance, a jedna baba koja je prvi put došla i nije imala poma o čemu se radi (mislila je da svi moraju tako plesati) govori: "Ajme meni Gospe moja, ne mogu ja ovako plesat!".

Comment

• Diana
                      <3
                      • Oct 2009
                      • 7086

" moj vas sef seta" scary.... Ja ne bih vise išla tam:):)

Comment

• vedera
                        Alternativa addict
                        • Jul 2011
                        • 447

Originally posted by thor 555
                        meni se to dogodilo kad sam jednom covjeku radio bioterapiju,svaki put kad sam mu radio psihokinezu on se cudno savijao,kao da je djavo u njemu,i to svaki put u 4 dana terapije.nije mi to jasno.
                        čekaj malo... što nije psihokineza način da savijaš ljude u svim smjerovima??? koliko ja znam ona tome i služi čak sam u nekom članku pročitala da je ona sredstvo za atrakciju ...da baš i nema učinke liječenja

Comment

• Morrison
                          Alternativa addict
                          • May 2011
                          • 115

A kako onda na svakoga različito djeluje?

Comment

• thor 555
                            Alternativa addict
                            • May 2010
                            • 295

Originally posted by vedera
                            čekaj malo... što nije psihokineza način da savijaš ljude u svim smjerovima??? koliko ja znam ona tome i služi čak sam u nekom članku pročitala da je ona sredstvo za atrakciju ...da baš i nema učinke liječenja

da psihokineza sluzi da kontrolirano savijas ljude,tj ako te ja povucem nazad ti se savijas za nazad itd.ali ako te ja povlacim za nazad a ti dizes ruke u zrak igrcis seu neku drugu stranu onda je to cudno. psihokineza sluzi samo kao psiholosko sredstvo da drugi ljudi i pacijent vidi da to nije samo bezvezno mahanje

Comment

• 5.element
                              New member
                              • Jan 2011
                              • 373

..rekli bi da služi za predstavu koju "pacijenti" očekuju

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                              😀
                              😂
                              🥰
                              😘
                              🤢
                              😎
                              😞
                              😡
                              👍
                              👎