Pružanje rogova za vrijeme tretmana

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • vedera
    Alternativa addict
    • Jul 2011
    • 447

Originally posted by Morrison
    A kako onda na svakoga različito djeluje?
    Pa naravno da drugačije djeluje ali sve je stvar psihe..možda i očekivanja pacijenta da se " treba..mora " bacati po podu da bi liječenje bilo efikasno tko zna

Originally posted by thor 555
    da psihokineza sluzi da kontrolirano savijas ljude,tj ako te ja povucem nazad ti se savijas za nazad itd.ali ako te ja povlacim za nazad a ti dizes ruke u zrak igrcis seu neku drugu stranu onda je to cudno. psihokineza sluzi samo kao psiholosko sredstvo da drugi ljudi i pacijent vidi da to nije samo bezvezno mahanje
    tako je..s time da sam svom terapeutu rekla da to ne radi samnom i nije.Sada znam kako se to događa..kakav je osjećaj kada te netko poteže..povlači za energetske strukture pa se miče i fizičko tijelo..zapravo jako zanimljivo jer se nevidljivo povlačenje osjeća fizički.
    Kada sam gledala druge dok ih terapeut pomiče imali su zatvorene oči..kao da spavaju...opušteni..umireni...kada su bili gotovi imali su snene oči te im se spavalo...eto to znam gledajući iz prvog reda

Comment

• thor 555
      Alternativa addict
      • May 2010
      • 295

Zelim vam Svima sretnu i uspjesnu 2012 godinu

Comment

• filipsostaricc
        New member
        • Dec 2012
        • 21

Ovisi o ljudima, ja sam pocetnik bio energeticar, jake su energije, neetko prihvaca odjedamput puno a netko malo energije, a nekome pak nakon par dana dođe energija koju je primio. Ja recimo kad primim energiju od univerzuma boga, podjetinim kao malo dijete, tolika sreca radost. Ljubav, Srce Dusa, se ispune energijom. Zamisli te to kao magnet koji privlaci svojom silom energijom, a mi upijamo tu pozitivnu energiju vijecnu, koju nam je podario BOG, SA ANĐELIMA ITD.. I ISUS je bio bio energeticar, iscjelitelj itd... poslan od BOGA da pomogne ljudima.

Comment

• VirdisSolis
          New member
          • Dec 2013
          • 18

Originally posted by Diana
          " moj vas sef seta" scary.... Ja ne bih vise išla tam:):)
          Ja sam mislim da je komentar bio sarkastican, jer ljudi odmah prave bauk oko necega. Osobu se moze savijati na razne nacine. Razlika je imunolosko sistemu. Ako je ostecen, osobu je lakse savijati, da li sada naprijed ili nazad, hodanje, ruke gore-dole ili drugacije. Osobu se vuce za energetski omotac i moze se dosta toga s time igrati. To je u biti ono sto rade terapeutui. Neko ko je zdrav je teze saviti, ali nije nemoguce. Vec terapeut ne zeli nekoga razbijati, da bi nakon toga mogao savijati.
          Kako smo svi razliciti, tako i svatko razlicito reaguje na terapije. Ljudi koji imaju emocionalne blokade-probleme mogu nakon ili tokom tremana plakati.

Jedan bioterapeut kod kojeg se ljudi bacaju po podu, kako ste spominjali radi u Bijeljini. Ima i emisija o njemu, gdje se mogu vidjeti terapije i reakcije pacijenata.

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
          😀
          😂
          🥰
          😘
          🤢
          😎
          😞
          😡
          👍
          👎