Kristali: punjenje i elektriziranje

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • jaz
    Alternativa addict
    • Sep 2010
    • 304

Originally posted by lucero
    Meni je preporučen dućan Nebeski dar u Sesvetama.
    http://www.nebeski-dar.hr/
    i ja isto preporučujem nebeski dar.... ali da niste uspjeli tako uništiti topic dojmovi i preporuke ... našli biste tamo link....

Comment

• Hazzard007
      New member
      • Oct 2010
      • 45

Ja sam nedavno narucio Malahit (poslje nove epizode spirit scienca), posto volim zelenu izgleda mi prekrasno, a i tamo kazu da smanjuje stres, uklanja podsvjesne blokade, balansira cakre i energiju. Pa me zanima kolko se on cesto mora puniti i koja je najbolja tehnika za njega ?

Comment

• jaz
        Alternativa addict
        • Sep 2010
        • 304

Originally posted by Hazzard007
        Ja sam nedavno narucio Malahit (poslje nove epizode spirit scienca), posto volim zelenu izgleda mi prekrasno, a i tamo kazu da smanjuje stres, uklanja podsvjesne blokade, balansira cakre i energiju. Pa me zanima kolko se on cesto mora puniti i koja je najbolja tehnika za njega ?
        mora se ćesto prazniti pomoću hematita, a puni se s gorskim kristalom. Ne smije se izlagati vodi, suncu, kiselinama,sapunu i toplini jer ga uništavaju.

Comment

• persona
          ...
          • Oct 2011
          • 471

..... mogu li se kristali, koji se čiste vodom, staviti npr u neku platnenu vrećicu i staviti pod mlaz izvorske vode da se čiste ....

..... često čitam da ih treba čisiti pod mlazom mlake vode i to po nekoliko minuta ..... ako nije nužno da bude mlaka ja bih to čistila na izvoru .... nakako si mislim da je ta izvorska voda ipak čišća za čišćenje od one vodovodne jedino je problem što je ona jako hladna ...... ima li to ikakve veze ..... zna li tko .....

Comment

• Uoo
            OOn
            • Oct 2009
            • 12425

Originally posted by persona
            ..... mogu li se kristali, koji se čiste vodom, staviti npr u neku platnenu vrećicu i staviti pod mlaz izvorske vode da se čiste ....

..... često čitam da ih treba čisiti pod mlazom mlake vode i to po nekoliko minuta ..... ako nije nužno da bude mlaka ja bih to čistila na izvoru .... nakako si mislim da je ta izvorska voda ipak čišća za čišćenje od one vodovodne jedino je problem što je ona jako hladna ...... ima li to ikakve veze ..... zna li tko .....
            moze naravno.. to je idealno!

samo nemoj jos vruce kristalice iz djepa stavit direkt pod hladan izvor da ne napuknu radi nagle promjene temperature..

radi toga se savjetuje mlaka voda ali mos ih i postupno.. malo smocit rukice.. pa njih rashladit malo.. i tek onda u izvor..
            Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
            Ivan 3:16

Comment

• persona
              ...
              • Oct 2011
              • 471

.... i baš mi ti daš savjet , a malo prije sam rekla .....

.........

Comment

• Hera
                New member
                • Jan 2012
                • 40

lijep pozdrav svima! Oprostite što upadam samo tako,ali sad mi je dubioza:prvu zimu imam kristale,ne da nema sunca,nego nema ni normalne svjetlosti,magla je i hladno je(znam da znate da je tako vani :) )...
                Kako da sad punim svoje ljubimce?One koji vole sunce...

Comment

• luzinterna
                  New member
                  • Aug 2014
                  • 8

Nailazim na neke potpuno oprečne podatke o punjenju i čišćenju kristala pa me zanima sljedeće.

Ametist - dali se puni na indirektnom dnevnom svjetlu ili par sati uz gorski kristal?

Krizopras - dali se puni na suncu ili uz gorski kristal preko noći?

Labradorit - dali se puni 1h na direktnom suncu u posudi sa vodom ili 2 dana u vodi.?

Kalcit - dali se puni
                  pored gorskog kristala 2h na suncu ili pored gorskog kristala van doticaja sunca?

Riolit - dali se puni direktno na suncu,a prazni preko noću u posudi vode s gorskim kristalom?

Također me zanima kada radimo ćišćenje nekog kristala sa gorskim kristalom,dali nakon toga moramo posebno napraviti čišćenje gorskog kristala?
                  Dali u isto vrijeme možemo držati pod mlazom vode više različitih kristala?

Hvala na točnim informacijama.
                  Orao gnijezdo vrh Timora vije,jer slobode u ravnici nije.

Comment

• radiestezija-th
                    The Holographic Universe
                    • Dec 2010
                    • 97

Orgonit za kristale

Nakon dugo vremena, ispunjenog radiestezijskim mjerenjem, predstavljam tekst o svojim zapažanjima vezanim za vječni upit orgonitaša 'da li orgonit može prazniti i puniti kristale?'.

Više o tome na http://radiestezija-th.blogspot.com
                    Don’t waste your life believing you can’t.
                    http://radiestezija-th.blogspot.com

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                    😀
                    😂
                    🥰
                    😘
                    🤢
                    😎
                    😞
                    😡
                    👍
                    👎