Informirana ili ziva voda

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • goci
    Guru
    • May 2009
    • 685

Informirana ili ziva voda

Voda moze da pamti.

To bi bilo u naj kracem definicija koja u zadnje vrijeme zaokuplja paznju naucnika iz cijeloga svijeta.

Posle te informacije su se poceli pojavljivati na trzistu raznorazni proizvodi koji izboljsaju kvalitet vode. Njihova cijena dosta puta nije tako mala, posebno ako se uzme u obzir da je mnogo prizvoda i proizvodjaca tako da bi morali mnogo novca uloziti da sve kupimo jer svi tvrde da je njihov proizvod jedinstven i da nema slicnog u svijetu.

Moje misljenje je da i mi sami mozemo informirati vodu ako je natocimo u casu i prije nego je popijemo uputimo molitvu, mantru,rijeci zahvale....
    Jos bolje je ako te rijeci napisemo na,recimo flasu i pustimo da malo odstoji prije nego je upotrijebimo.
    Mislim da se moze dosta zdravstvenih tegoba odpraviti na takav nacin. pogotovo ako znamo da smo sastavljeni od 70-80% vode.
    Sto znaci da pravilno informirana i "dobra voda" donese pravu informaciju nasem cjelokupnom tijelu.
    Ja sam vec napravio par pokusaja sa bioenergetsko obradjenom vodom i moram reci da su me rezultati pozitivno iznenadili.
    Sa jednom takvom casom vode mi je uspjelo da odpravim migrenu koja je prestajala tek poslije jakih tableta koje stete organizmu.
    Ovdje je jos jedan link na kojem mozete procitati vise o tim nedavnim otkricima.

• Venus
    Xteam
    • May 2009
    • 217

Originally posted by goci
    Voda moze da pamti.

To bi bilo u naj kracem definicija koja u zadnje vrijeme zaokuplja paznju naucnika iz cijeloga svijeta.

Posle te informacije su se poceli pojavljivati na trzistu raznorazni proizvodi koji izboljsaju kvalitet vode. Njihova cijena dosta puta nije tako mala, posebno ako se uzme u obzir da je mnogo prizvoda i proizvodjaca tako da bi morali mnogo novca uloziti da sve kupimo jer svi tvrde da je njihov proizvod jedinstven i da nema slicnog u svijetu.

Moje misljenje je da i mi sami mozemo informirati vodu ako je natocimo u casu i prije nego je popijemo uputimo molitvu, mantru,rijeci zahvale....
    Jos bolje je ako te rijeci napisemo na,recimo flasu i pustimo da malo odstoji prije nego je upotrijebimo.
    Mislim da se moze dosta zdravstvenih tegoba odpraviti na takav nacin. pogotovo ako znamo da smo sastavljeni od 70-80% vode.
    Sto znaci da pravilno informirana i "dobra voda" donese pravu informaciju nasem cjelokupnom tijelu.
    Ja sam vec napravio par pokusaja sa bioenergetsko obradjenom vodom i moram reci da su me rezultati pozitivno iznenadili.
    Sa jednom takvom casom vode mi je uspjelo da odpravim migrenu koja je prestajala tek poslije jakih tableta koje stete organizmu.
    Ovdje je jos jedan link na kojem mozete procitati vise o tim nedavnim otkricima.

http://www.galaksija.com/voda.htm

Ja sam isto več koristila informiranu vodu za lječenje!!!

uspjelo je isto sa smanjenjem bolova.

Šta misliš o svetoj vodi iz svetišta?? Naprimer lourdes, marija bistrica međugorje, itd?
    www.myvemma.com/bioenergija

Comment

• goci
      Guru
      • May 2009
      • 685

Za svetu vodu mislim da bi je svako trebao imati u svome domu jer po mome misljenju to nekako direktna veza sa stvarstvom.
      Sta ti mislis o tome?

Comment

• Venus
        Xteam
        • May 2009
        • 217

Pa mislim da je to informirana voda sa božanskim vibracijama ili informacijom ili bar bi tako trebala biti!!
        www.myvemma.com/bioenergija

Comment

• goci
          Guru
          • May 2009
          • 685

Trebala bi biti i jeste tako. Bar ja tako mislim.
          Zasto dopustiti mogucnost da je mogu informirati ljudi a da to ne moze uraditi sila koja je sve stvorila.
          Pitanje o svetoj vodi je bilo potpuno na mjestu.

Comment

• goci
            Guru
            • May 2009
            • 685

Svaka nasa celija se sastoji iz odredjenih procenata vode sto automatski znaci da da je vazno kakvu vodu pijemo.
            Mislim da je sve sto nas okruzuje informacija ukljucujuci i nase tijelo i svaku celiju.
            Ako je to tacno onda je mnogo vazno kakvu informaciju unosimo sa vodom koju pijemo.
            Stara izreka kaze da je voda cista i moze se piti ako protece preko devet kamenova. Ovdje se misli na korito potoka ili rijeke.

Comment

• Hathor
              New member
              • May 2009
              • 88

Originally posted by goci
              Voda moze da pamti.

http://www.galaksija.com/voda.htm

To zadnje vrijeme traje već priiiliiičnooo dugo. Rađena su beskrajna istraživanja tijekom prošlog stoljeća i od kemičara i od fizičara i od biologa, kao i mnogih interdisciplinarnih područja. Zaista se odavno zna svojstvo vode. Činjenica je da svaka naša stanica, kao i svaka stanica na našoj planeti ima vodu. I naša planeta je uglavnom voda, a između ostalog ispunjena je mnoštvom živih bića koje mogu živjeti samo u vodi, bilo slanoj ili slatkoj. I mi sami smo rasli u vodi.
              Voda je elektrolit u večoj ili manjoj mjeri. Jednako tako je i programibilna. Istraživanja koja su rađena sa vodom dokazala su da ukoliko se u m3 (to je 1000 l) ulije kap morske vode, voda ima svojstvo morske vode. I još ako podsjetim da su u našim tjelima tekučine elektroliti, jasno jebez pretjeranog znanja kemije, da smo i mi podložni programiranju, ali isto tako i očitavanju informacija iz vode.

No, kako bi Vam bilo jednostavnije programirati vodu, možete u nju staviti 2-3 kapi limunovog soka. Sve ostalo je stvar tehnike i metode koju koristite. Još nešto vrlo važno: voda mora biti svježa.

Comment

• goci
                Guru
                • May 2009
                • 685

Hoces li nam objasniti zasto se stavlja limunov sok u vodu i zasto se lakse isprogramira na taj nacin.

Kada kazes da voda mora biti svjeza to znaci da nije dobra voda koju kupimo flasiranu u trgovinama.

Jesam li u pravu, ili i takvu vodu mozemo koristiti za programiranje?

Comment

• Hathor
                  New member
                  • May 2009
                  • 88

Svježa voda znači: upravo natočena u čašu. (Ni za piće Vam ne valja kad odstoji, recimo, noć.) Može i iz boce svježe otvorene, naravno.
                  Limun - zato što na taj način stvorimo ELEKTROLIT. To je prijemčljivije za programiranje, lakše je do iona i kationa. Energija je TO što želimo prenijeti (i misao je energija). Poruka će se lakše utisnuti u vodu, ali će ju tijelo isto tako lakše prepoznati i primiti.

/Elektroliti lakše prenose elektricitet./

Comment

• goci
                    Guru
                    • May 2009
                    • 685

Hvala ti na odgovoru.

Comment

• goci
                      Guru
                      • May 2009
                      • 685

Imam neku ludu ideju da bi se u buducnosti mogla koristiti informirana voda za lijecenje svih tegoba.

Neznam da li sam otisao predaleko ali kada procitam sve ove tekstove odgovor je vise nego jasan.

Nekako sam skoro uvjeren da nemoze biti drugacije.

Comment

• goci
                        Guru
                        • May 2009
                        • 685

Originally posted by Hathor
                        Svježa voda znači: upravo natočena u čašu. (Ni za piće Vam ne valja kad odstoji, recimo, noć.) Može i iz boce svježe otvorene, naravno.
                        Limun - zato što na taj način stvorimo ELEKTROLIT. To je prijemčljivije za programiranje, lakše je do iona i kationa. Energija je TO što želimo prenijeti (i misao je energija). Poruka će se lakše utisnuti u vodu, ali će ju tijelo isto tako lakše prepoznati i primiti.

/Elektroliti lakše prenose elektricitet./
                        Ako nisam dosadan jos nesto me zanima.

Da li ima veze odakle vodu natocimo, to jest da li mora biti odredjena kolicina minerala medju koje spada i kamenac. Moje misljenje je da kamenac nije dobrodosao.

Radis li i ti sa informiranom vodom.

Da li mi mozes preporuciti nekakav link gdje bi mogao dobiti vise informacija o tome jer mi je to jako zanimljiva tema.

Comment

• maped
                          Banned
                          • Mar 2009
                          • 239

Goci u potpunom si pravu voda i je dio nas cak 80% smo voda njen znacaj govori i ovaj indijac hira.Mislim da si u pravui DA OVDJE O POJMU INFORMIRANE VODE ENERGETIZIRANE I OSTALIH OBLIKA TREBA GOVORITI.Ne znam mnogo o tome medjutim nesto znam pojam informiranosti se izgleda koristiovisno koji je problem kad si bolestan.Moja saznanja kazu na hupedovoj stranici imas nesto o tom pojmu.Ja osobno sam doznao jednog mg iz zagreba koji prodaje biog chip koji energetizira vodu znaci povecava ph i energiju koja se gubi od izvora prirodnog cijevima.Sto to znaci kad pijemo primamo energiju vode manju od izvora kloriranu sto je jos gore.Naravno problem lexi u tome sto mi moramo vodu filtrirati radi klora NAZALOST U NE TAKO DAVNOJ PROSLOSTI PRINCIPOM OZONIRANJA SMO MOGLI UBIJATI BAKTERIJE U VODI MEDJUTIM I TU SE UMIJESAO PROFIT AMERIKANCI SU UBACILI KLOR DA BUDE PROFIT VECI I TAJ PROCES I DANAS KORISTIMO U ZEMLJAMA SVIJETA.Filtriranjem vode izbjegne se klor doduse i izgube neki minerali ali to mozes nadoknaditi u hrani medjutim energetizacijom vode dobijes vise energije te veci ph pijenjem bolji protok vode kroz organizam i povoljnije djelovanje na njega.Evo da doslovno napisem sta mi pise na plocici vorteks antene koju sam kupio od gospodina ms sci Draga Plecke pise ovo ne znam sta tko na forumu ima od ovih plocica.Pola do jedne litre vode nalije se u prozirnu staklneu posudu.Najbolje je koristiti izvornu ili vodu iz bunara,ali ako ona nije dostupna,moze se koristiti voda iz vodovoda.Prije stavljanja na vorteks antenu,vodutreba dvadesetak puta snazno protresti.Zatim se posuda s vodom stavlja na vorteks antenu i ostavlja da stoji izlozena suncu izmedju i osam sati.Takva voda dobra je za pice 24 sata.Ukoliko sunceva svijetlost nije dostupna posudu s vodom mozete ostaviti stajati na vorteks anteni preko noci,u zatvorenom prostoru.Vorteks antenu nemojte stavljati u vodu.Vodu na vorteks anteni nemojte drzati u blizini tv i drugih elektronskih uredjaja.I na kraju dodaje voda ni u kom slucaju ne moze zamijeniti terapiju koju vam preporuca lijecnik.Inace ova antena nosi naziv viktoria,koliko mi je poznato ima ih jos nekoliko vrsta.U svakom slucaju mislim da su ove stvari dobre za organizam sad koliko u nekom poremecaju pomazu da ti budem iskren ne znam.Ja sam probao okus s ove ovde i on je drukciji nego obicna kao i okus s vode biog chipa.Tu se postavlja jedno pitanje kako sam kazes ove vrst vode koje su izlozene energetizaciji da tako kazem u blizini PROVJERENIH SVETISTA MISLI SE NA ONA CIJA VODA TU OTKLANJA NEKE POREMECAJE U ORGANIZMU ,drugo je pitanje sta je u toj vodi mislim spoj cega osim megnetnog polja mozda je nesto u kemijskom molekularnom principu prisutno.Bilo bi interesantno kad bi netko tko ima tu vodu ili dodje do nje napisao da li su vrsili istrazivanja neki biolozi i ustanovili sat na molekularnoj razini ima.

POZDRAV SVIMA MAPED

Comment

• maped
                            Banned
                            • Mar 2009
                            • 239

Sam pojam i proucavanje vode i njihov utjecaj na zdravlje proucavali su mnogi dr biologije i srodnih disciplina jedan od njih je i dr.Jacques benvenste.Izgleda da voda osim svojih svojstava minerala energije danas zagadjivaca klora i teskih metala ima jedno svojstvo po drJacquesu Benvenste a to je po njegovom istrazivanju da voda cak i kad se otklone uzroci zagadjivanja kod nje recimo nastali iz nekog razloga pamti informaciju da je bila zagadjenja recimo nekim teskim metalom i kad tu pojavu otklonimo misli ase na fizicki kad otklonimo teski metal iz vode ili neku drugu supstancu koja je dospijela u vodu.Rjesenje se tu sastoji da treba vodu drzati na jednoj od plocica ili vorteks antena koje po istrazivanjima Njemaca na osnovu vedskih zapisa tu negativnu informaciju brisu i mi opet imamo vodu obogacenu po njegovim rijecima jednom divnom finom supstancom zvanom amrit.Moje osobno misljenje je u ovoj eri profita i nehumanosti da VODA IGRA VEOMA VAZNU ULOGU JER NAPROSTO NASE TIJELO I HRANA JE 70% VODA.tAKVA voda eventualno vrsi bolje izmjene tvari u stanici i otklanja neke informacije koj e izgleda na nasu kristalnu strukturu atoma nisu u pravilnom rasporedu.Daljna istrazivanja o zivoj ili informiranoj vodi se nastavljaju u svijetu na nama je da koristimo dobrobiti od onog sto je dostupno a ispitano a ne na ono sto nije testirano.
                            Maped

Comment

• dudda
                              New member
                              • Jul 2009
                              • 5

na koji način se informira voda?

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                              😀
                              😂
                              🥰
                              😘
                              🤢
                              😎
                              😞
                              😡
                              👍
                              👎