Mali asteroidi u natalnom horoskopu

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Silvio Sponza
    Guru
    • Feb 2021
    • 597

Originally posted by Silvio Sponza
    Nešto bi napisao o tome da je štrajk pravosuđa se pojavio onda kada je divovski planet Neptun tranzitira zadnju dvanaestinu ili zadnji podznak znaka Riba . Dakle 360 stupnjeva podjeljeno s 12 znakova je jednako 30 stupnja svaki znak , dok 30 podjeleno s 12 je jednako 2,5 stupnja svaki podznak ili tako zvana dvanaestina . Neptun je došao na 27,5 stupnja Riba 4.6.2023. , te retrogradno ponovo dolazi na 27,5 stupnja Riba 27.7.2023. pa postoji mogučnost da nakon tog datuma prekine štrajk . Taj zadnji podznak je bitan jer planet koji tranzitira se već priprema da tranzitira sljedeći znak , a u tom tranzitu je sljedeći zmak Ovan . Neptun ima astrološke osobine slične Jupiteru , a Jupiter ima osobine znaka Strijelca što je muški znak , a Ovan je jednako tako muški znak , pa samim time raste kriza u djelatnostima gdje je velika prevlast ženskih gdje se ne poštuje muška kvota , a među tim djelatnostima nije samo prevosuđe nego i astrologija i još neke .. .

Kada je Neptun ranje u povjesti bio u Ovnu bilo je puno muških u tajicama , to je nešto globalno i politike koje su se tome suprostavljale tada zapadale su u sve veču krizu zbog toga što je Ovan poćeo naštimavati globalnu situaciju tako da im se nije štimalo , zbog toga u takvoj situaciji koja god stranka bude bila na vlasti bude zapadala u krizu ako masa ženskih exsponira svoj spol i masa muških skriva svoj spol , dakle nisu bitni pojedinci jer pojedinaca ima i ovakvih i onakvih i oni ne promjene globalnu situaciju nego je bitno kako je masa ljudi jer oni mjenjaju globalnu situaciju . Rat koji je trenutno u središtu Evrope istrijebljuje prvenstveno muški spol , te upravo to bude stvorilo kontre efekat da dođe muško doba zbog reakcije univeruma koji treba zaštioti muški spol kojeg se pod diktaturom prisilno istrijebljuje u ratu ( tako je bilo i u Hrvatskoj prvo su stradavali muški u ratu , a nakon toga su se ženske sve više razboljevale , te zbog toga sada ljudi u Htvatskoj žele zaobiči to loše iskustvo ) , međutim toliko je bilo ratova u povjesti i još ima muških ima približno jednako kao i ženskih , a pri tome se nije rađalo više muške djece od ženske djece koliko je muških bilo nakon rata manje nego su se povečavale bolesti i zaštopale zdrastveni sustav , tako u Africi gdje ima puno rata ima i puno bolesti jer jedno zlo iza sebe vuće drugo zlo , za to ne treba znati astrologiju jer je to statistika pokazala kroz povjest . Međutim Neptun treba napraviti 3 konjuncije na os Ovna , pa nakon prve konjunkcije kroz povjest se pokazalo da diktature nisu prihvatile drugo doba nego su forsirale prijašnju situaciju dok nisu same sebi nanjele nesreču i izgubile , dakle pitanje je koliko je ljudski rod evulvirao i koliko je sposoban ispraviti greške iz povjesti , zbog toga godine koje sljede je za očekivati još veću globalnu krizu jer uz patuljasti planet Haumea na os Škorpiona za dvije godine dolazi i divovski planet Neptun na Ovna , a već sljedeće godine bude bio vrlo blizu osi Onva i to sasvim sigurno donosi povjesne promjene ljudskog roda i drugih prirodnih događaja kao povečanje bolesti kao prirodna biološka reakcija na rat , ako ne eskalira u nuklearni jer bi to bila jednako tako povjesna katastrofa . Međutim ne treba vam astrologija da znate da li bude globalna kriza još veća dovoljno da promatrate da ako masa ženskih ne žele biti u društvo muških koji si ne skrivaju svoj spol onda znaći da bude globalna kriza još veća i društveno i reaktivno biološki

Citiram moj post da čitateljima dokažem utjecaj divovdkih planeta , pa možete proičitati datume koje sam napisao koliko je Neptun tranzitirao kroz zadnji podznak znaka Riba , te taj tranzit usporediti s vremenom trajanja štrajka u pravosuđu , evo link datuma objave prekida štrajka https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/...---794219.html . Dakle tranzit divovskog planeta Neptuna djeluje egzaktno na dan . To je ujedno dobro da neki ljudi misle da astrologija ne funkcionira jer ti ljudi ne znaju da rade onako kako planete s njima upravljaju , ali savakako da ne funkcionira ona novinarska astrologija . Dakle štrajk je završio kada je geocentričnim retrogradnim kretanjem Neptuna prošao tranzit zadnje dvanaestine znaka Riba i time popustio utjecaj Neptuna na os Ovna koji je stvorio krizu djelatnosti u kojima je muški spol podzastupljeni , međutim sljedeće godine Neptun bi se trebao približiti do osi Ovna , te je tada za oćekivati još veću krizu u tim djelatnostima . Prema tome utjecaj divovskih planeta se itekako primjeti dok utjecaj patuljastih planeta je sljabljeg inteziteta , ali pa se onda primjeti po sporossti njihoviog kretanja jer duže vrijeme ćine aspekte , pa time utječu na povjesna razdoblja .

Comment

• Jesam
      Supermoderator
      • Mar 2011
      • 14468

Originally posted by Jesam
      Kakva je to Jing Yuan teorija?
      Budeš mi odgovorio?
      slobodni.net za slobodni svijet

Comment

• Silvio Sponza
        Guru
        • Feb 2021
        • 597

Budeš mi odgovorio?
        Nemam potrebu ništa dokazivati ljudima koji nemaju pojima astrologiju , dapače drago mi je da ne znaš astrologiju

Prema tome ja tu ne pišem zbog tebe nego zbog ljudi koji su taj topic doveli do najčitanjeg topic-a astrologije

Ako ti misli da diploma astrologa koju znanstvenici ne priznaju je neko mjerilo znanja astrologije onda se izvoli družiti sa diplomiranim astrolozima .

Kada sam ja sredinom devedesetih godina inicirao okupljanje tadašnjih Hrvatskih astrologa za otvaranje Udruge astrologa Hrvarske tada skoro da i nije nilo diplomiranih astrologa u Hrvatskoj , a tadašnji astrolozi su bili podosta naćitani i stranih astroloških literatura čiji su autori nili među vrhunskim astolozima u svijetu .

Međutim iz nekog ne poznatog razloga Hrvatski medji meni godinama nedaju prostora vezano za moje znanje
        , ja engleski znam slabo pa zbog toga pišem na hrvaskim forumima , gdje su očito moderatori ( ćini se ponajviše ženski ) opsjednuti mojom astrološkom teorijom

Ako vas smeta istinu koju pišem i ako vas smeta da u demokraciji kao alternativni astrolog napišem moje mišljenje zbog čega je došlo do tako velike globalne krize onda banirajte me

Evo nisam diplomirani astrolog nego sam alternativni astrolog , pa ako je vam na alternativi diploma astrologa bitna , a ja nemam diplomu astrologa onda me banirajte , baš sam znatižrlja tko vam bude na astrologiji doveo-la veču ćitanost od odve koju sam ja doveo .

Što više hrvatskih medija me cenzurira to više imam dokaza kako me ti medji tretiraju kao veliku manjinu koja ima vrlo mala prava na svoje vlastito mišljenje u Hrvatskoj

Još ranje na drugim forumima hrpa ženskih su me napadale zbog moje astrološke teorije jer im se nije sviđala moja teorija , pa su poslje pojavljivali muški koji su nili u društvu sa tim ženskama i koji su mi podvaljivali dijagnoze deluzije jer ih je smetala istina koju pišem , pa se ba nekim furumima izbrisali kompleetni topic-i , dok index forum gdje gdje su mi svašta podvaljivali i loše me tratirali kompletno je izbrisan , dok je forum.hr gdje su mi jednako tako podvaljivali deluzije , radne nesposobnosti skrbnike .. jednako tako zamalo ukinut

Oćenito astrolozi u Hrvatskoj više nemaju ni najmanje medijskog prostora

Čim si astrolog sa lakočom ti netko može podvalioti da imaš deluziju jer misliš da planete imaju veze sa događajima na zemlji

Međutim ne primječujem više da me znanstvenici loše tretiraju , dapače povečava se broj znanstcenika koji me podržavaju , već čini se da su još samo novinari-ke ( ne svi ) oni-e koji me loše tretiraju ( za koje su moja autorska djela bezvrijedni nerad )

Zbog toga stvarno ako ja kao alternativni astrolog nemam pravo na svoje mišljenje o pojavi globalne krize onda me banirajte

Još jednom budem ponovio , ma koliko vas ta istina smetala , da na astrofonima radi hrpa ženskih i vrlo malo koji muški astrolog , te da meni to nalikuje na diskriminaciju koju hrvatski mediji prešučuju , a ne budem spominjao političke stranke koje takvo nešto podržavaju ( ali ljudi to znaju jer se u kafičima priča koje su stranke kakve i priča se što mediji prešučuju jer je u njiohovom interesu ) , pa me onda baniraj jer sam napisao tu istinu

Comment

• Jesam
          Supermoderator
          • Mar 2011
          • 14468

Kakva je to Jing Yuan teorija?
          Odgovori mi na pitanje. U čemu je problem? Što se izvlačiš?

Kako sad nemaš potrebe ništa dokazivati? Pa jedino što radiš je pokušaj dokazivanja vlastite teorije.

Jel ti to ne znaš o čemu pišeš možda?
          Last edited by Jesam; 03-08-23, 06:47.
          slobodni.net za slobodni svijet

Comment

• Silvio Sponza
            Guru
            • Feb 2021
            • 597

Odgovori mi na pitanje. U čemu je problem? Što se izvlačiš?

Kako sad nemaš potrebe ništa dokazivati? Pa jedino što radiš je pokušaj dokazivanja vlastite teorije.

Jel ti to ne znaš o čemu pišeš možda?
            Je li ti uopće znaš o čemu pišeš ?

Toćmo znam sateliti koje stranke mene predstavlja netkim tko ne razumje ništa
            , prtema tome nije teško razumjeti čiji si satelit , i one druge stranke znaju koji sateliti od te stranke svašta mi podvaljuju lažu ( to je još poćelo s index-om , pa nastaničo sa forumom hr ) , dakle upravo je to bitno dakazati drugim strankama koju stranku večina HR medija preferira

Comment

• Silvio Sponza
              Guru
              • Feb 2021
              • 597

Originally posted by Silvio Sponza
              U toj situaciji večinom su znanstvenici u širokom , a dosta sportaša su u tajicama , tako astrološki promatrajuči zbog toga su se znanstvenicima dogodile pogreške u predviđanjima pandemije , ali to ne znači da znanstveniči ne mogu promjeniti naćin razmišljanja onda kada primjete da se globalna situacija promjenila .

Ipak za sada su sportaši oni koji puno više mogu pomoći u zaustavljanju globalnih katastrofa nego što to znanstvenici mogu u toj situaciji

Šta se tiće ženski sumnjam da ženske ne budu bile sa sportašima zbog tajica jer spotaši imaju više energije od znanstvenika i time su potentniji i mogu više zadovoljiti ženske nego što znanstvenici mogu zadovoljiti ženske , svakako pišem općenito a ne za sve znanstvenike i sve sportaše , niti za sve ženske
              Globalna kriza je počela pojavom Corona virusa koji iako je za puno njih bio slabi virus , ali svejedno se svjet nakon toga puno promjenio , Tako u zadnje vrijeme pojavim rata u sredini Europe , širi se ratni mentalitet i time se povečava nasilje , a to nije samo kod velikih nego se u zadnje vrijeme ono što mediji objavljuju se povečava i maloljetničko nasilje evo jedan link https://n1info.hr/crna-kronika/dozna...ijesne-odjece/
              međutim tu odgovornost nije samo na maloljetnicima nego i na velikima koji tako odgajaju maloljetnike , dakle stereotipi kakva treba biti muška odječa i kakva treba biti ženska odječa , a svi znamo dobro da veliki oblače dječake u široko i djevojčice u tajice u čemu veliku ulogu takvog stereotipnog oblačenja imaju mediji i modni brendovi , a paralelno s time maloljetničko nasilje se povečana , a onda reakcija univerzuma poveča i bolesti i zaštopa zdrastveni sustav jer jedno zlo iza sebe vuće drugo zlo , iako puno njih misle da jedno nema veze sa drugim , te upravo zbog toga se globalna kriza povečava

Comment

• Silvio Sponza
                Guru
                • Feb 2021
                • 597

Novinarska astrologija u kojoj se niti ne zna tko je autor članka link
                Zakoračili smo u mjesec kolovoz, a astrolog otkriva koji horoskopski znak će imati najviše sreće u ovom ljetnom mjesecu. U zapadnoj astrologiji postoji 12 znakova horoskopa, svi s različitim osobinama osobnosti i karakteristikama.

Savjetujem vas da ne vjerujete u takve prognoze , to nema veze sa astrologijom , poznato je da vrhunski astrolozi odbijaju pisati prognoze na osnovi samo Sunca na nekog znaka

Ono što je primjetno medjima nije bitno astrologiju predstaviti ono što astrologija stvarno je nego pozivati se na astrologiju kako bi mogli privuči određeni dio publike

To međuostalomn može biti jedan od razloga zbog kojih ovaj topic na kojem pišem ima 60 697 ćitanja do sada , što je najčitanji topic na rublici astrologije tog foruma , jer ljudi vole znati o nekoj vrsti astrologije koja u masmedjima nema prostora

Comment

• Silvio Sponza
                  Guru
                  • Feb 2021
                  • 597

Inače ne namjerava pisati tu moju kopliciranu astrološku teoriju , pa zbog toga malo pišem o astrologiji s teoretskog aspekta , već pišem pojednostavljeno da razumju ljudi koji se ne bave astrologijom , ali čitaju astrologiju iz znatiželje kao hobi

U mojoj kompliciranij astrološkoj teoriji postoji hjerarhija dispozitora koja je matematički defiinirana . Inače u klasičnoj astrologiji postoji hjerarhija dispozitora , ali nije definirana pa dolazi do grubih pogrešaka . Dakle imamo redosljed gdje je jedan planet vlada drugim planetom i on vlada trečim planetom i tako redom dok se ne stigne do zadnjeg utjecajnog planeta , pa ako uzmemo u obzir da planetoidi do 600 kilometara u diametru prosječne gustoće imaju utjecaja na događaje na Zemlji posredstvom Sunca , dakle fizikalno momentom sile ili možda čak angularnim momentom vektorskog produkta , onda ima nešto više od 50 otkrivenih planetoida koji utječu u astro chartu i kada ih sve stavimo u sustav hjerarhije dispozitora onda ima toliko podataka da ni najbolji astrolog to ne zna odgonetnuti . Ipak možda u budučnosti nudu programi koji zahvaljujuči brzim kompjutera budu izračunali tu količinu podataka i odgonetnuli dominantni utjecaj od svih planeta koje su u sistemu , tako da je u budučnosti uz pomoć kompjutera moguče da astrologija bude točnja od ove današnje . Uglavnom po onom što sam ja bez takvih programa več s ovim današnjim programima uspio odgonetnuti , ako nisam nešto propustio , onda bi sadašnji astrološki dominantni planet Sunčevog sistema bio Haumea po kojem je došlo do te globalne krize kada je došao u zadnji podznak ili dvanaestinu znaka Vage što znači na 27,5 stupnja Vage , te je tek krajem prošle godine došao na os Škorpiona . Međutim on se poslije opet vratio na Vagu gdje je sada , a to znači da je ovo ljeto pokušaj povratka na staro doba . Onda evo vam link https://www.astro.com/swisseph/haumea.htm efenerida Haumea-e , pa možete pogledati na kojem je stuplju kojeg datuma Haumea bila i ton usporediti s promjenom globalne situacije . Sumnjam da budete bilo gdje u Hrvatskoj mogli nači astrologa-inju koji-a vam može to objasniti jer vrlo malo astrologa se bavi s interpretacijum utjecaja patuljastih planeta jer je to relativno nova astrologija koju sam ja puno istraživao , pa zbog toga i pišem na tom topicu

Potpis autora ;

Silvio Sponza

Popis patuljstih planeta srednje gustoće večih od 600 km u diametru koje uračunavam u astro chart ,

te sam ih poredao po znakovima kojima astrološkim matematičkim računom odgovaraju

RR245
                  WP509
                  WK509

VG18
                  UZ224
                  VP113
                  Buffy
                  KZ39
                  TY364

Pluton
                  Makemeke
                  Orcus
                  AZ84
                  Ixion
                  Varda
                  Makemake
                  UZ413
                  Chaos
                  EZ51
                  OF69
                  VS2

Vesta

FY27
                  JO179
                  RE64
                  Ceres

XA192
                  AW197

Sedna
                  Gonggong
                  DR15
                  MS4
                  SM55
                  RN43
                  RM43
                  FZ27

GV9
                  Salacia
                  QH181
                  OG19
                  ST291 ( granični utjecaj )

Eris
                  UK126
                  AG37
                  UX25
                  TC302

Haumea
                  Quaoar
                  Varuna
                  KH162
                  RF43
                  LL37

TX300
                  OP32

EK139

Planeti poredani po matematičkom računu kojim znakovima odgovaraju

Sunce s osobinama Ovna i Ascendeta

Mars sa osobinama Bika

Saturn sa osobinama Djevice

Jupiter sa osobinama Strijelca

Neptun sa osobinama Strijelca

Venera sa osobinama Jarca

Merkur sa osobinama Vodenjaka

Uran sa osobinama Riba

Kao što se vidi planetama sam definirao astrološke kompatibilnosti s drukčim znakovima nego što je to definirano u klasičnoj astrologiji , a kao autor tu ne budem napisao moj matematički izraz kako su te osobine izračunaze , dakle moja astrologija i klasična astrologija puno se razlikuju , te se zbog toga predstavljam alternativnim astrologom ( bez diplome jer nema tko da mi da diplumu za astrološku teoriju čiji sam ja autor )

To moje znanje do sada puno hrvatskih masmedija nisu spomenuli bez ikakve statističke provjere po kojo bi eventualno imali razloga takvu teoriju ne objaavljivati , ali za hrvatske medije sve što ja radim je bezvrijedno ( pa čak i moja autorska muzika koju možetev prije čuti na stranim strabicama nego na hrvatskim stranicama , a da ne pišem o mom znanstvenom radu po kojem se "pljuva" bez recenzentske provjere po hrvatskim forumima , dakle to je istina koju budem pisao kako me se kao autora u Hrvatskoj loše tretira , a jedna mi je doktorica znanosti rekla da u tu ima puno ljudi koji su zavidni na tuđem znanju )

Silvio Sponza

Comment

• Silvio Sponza
                    Guru
                    • Feb 2021
                    • 597

Originally posted by sanci986
                    Prva četiri otkrivena asteroida - Ceres, Palas Atena, Vesta i Juno - predstavljaju iskuljučivo ženski arhetip, baš kao i Mesec i Venera, s tom razlikom što ga predstavljaju u suvremenom obliku.
                    Činjenica da je konvencionalna astrologija koristila samo dvije planete da bi izrazila ženski princip jeste pokazatelj da su postojale samo dvije društveno prihvatljive uloge žene: supruga (Venera) i majka (Mesec). Bili smo odsečeni od svih drugih mogućih izraza ženske moći. Problem nije samo u seksualnim ulogama, već se odnosi i na sve jin aspekte ljudskog iskustva, od našeg stava prema majci prirodi do nepoznavanja svojstava desne hemisfere mozga.

Originalno, ove boginje potiču iz doba obožavanja boginje majke, perioda koji je počeo da se gasi kada su religije o nebeskim božanstvima počele da preovlađuju negde tokom Doba Bika. Sklapajući djeliće slagalice o tome kako su ljudi doživljavali ove boginje tada, u praiskonsko doba, shvaćamo kako su legende vremenom mutirale zahvaljujući pojavi novih religioznih stremljenja koja su usmeravala različita politička previranja u društvu.

Ovde se polazi od premise da su istorijska doba i kosmološke predstave nerazdvojno isprepletane. Da bismo dobili cjelokupnu sluku sva četiri asteroida, moramo uzeti u obzir njihovo božansko poreklo: svaka od ovih boginja ima arhaično unutrašnje i novo spoljašnje lice. Vanjsko lice je modernizirano: svima nam je poznato. Unutrašnje lice nam je mnogo manje poznato i predstavlja ključ ličnog oslobođenja. Zbog toga natalnu kartu možemo sagledati na potpuno drugačiji način.

Na ovoj stranici si možete napraviti natalnu kartu, a za prikaz asteroida i položaja u znakovima kliknite pod DIPLAY OPTIONS - POPUNITE ONE KVADRATIĆE (secondary asteroids i .....) i dobit ćete detaljnu analizu natalne karte.
                    Get a full instant astrological analysis with this free interactive birth chart and personalized daily forecast. No sign-up needed

S tim tekstom se ne slažem jer po matematičkim proračunima Vesta ima osobine znaka Raka koji je ženski znak , ali Ceres , Juno , Palas imaju osobine znaka Lava koji je muški znak , međutim Juno i Palas imaju znatno manju masu pa ih se može zanemaariti u astro chartu ( iako možda utječu na manja biča na primjer na insekte , jedne godine sam primjetio da je dolaskom Palas-a na Lava u jesen lišće kasnije palo što bi moglo značiti da Palas utjeće i na insekte koji imaju manju masu od lišća ) , dok Vesta ima graničnu masu pa djelomično utjeće na događaje na Zemlji koji su vezani za ljude i uglavnom sisavce , a i neke druge životinje .
                    Dok šta se tiče Ceres-a po onom što sam istraživao cini se da ipak utječe ( ali ne znam da li Ceres utječe na Slonove i Kitove jer oni imaju puno veču masu od ljudi ) . Šta se tiče divovskih planeta oni Utjieču na sve životinjske vrste na Zemlji , a i na druge objekte koji nisu mehanički učvršćeni za Zemlju

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                    😀
                    😂
                    🥰
                    😘
                    🤢
                    😎
                    😞
                    😡
                    👍
                    👎