Prejaka glazba - problemi sa sluhom

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • smoki
    New member
    • Mar 2009
    • 24

Prejaka glazba - problemi sa sluhom

Trebam savjet u vezi problema sa usima.

Prije 3 godine bio sam na jednom koncertu preblizu pozornice.

Glazba je bila prejaka i nakon toga samo problemi s usima i sluhom.

Odmah drugi dan ostao sam napola zaglusen. I nakon dosta vremena i najmanja buka bi mi stvarala bol u usima.
    I danas nakon vise od 3 godine ostao mi je sum vise pisak u usima i blaga zaglusenost.

Ljecnik je rekao da se tinitus ne moze izlijeciti i da je to trajno ostecenje kao poslijedica prejake buke.

Problem je da jos nisam izgubio sluh nego nakon te nesretnog dogadaja prejako cujem one zvukove koje zdravi ljudi normalno cuju.

U svakom slucaju gdje god idem moram stititi usi od buke.

Primjecujem da je buka i glazba na koncertima previse glasna i da sigurno dovodi do ostecenja osjetljivog slusnog aparata.

Ocito tehnicarima na koncertima nije vazno koliko ce ljudi imati poslijedice nakon slusanja prejake glazbe.
    Ne postoji nikakva zastita i sigurnosna udaljenost od zvucnika i nitko o tome ne brine.

Pretpostavljam da vjerovatno nisam unistio usi sam ti jednim koncertom nego je to poslijedica vjerovatno preglasne glazbe u disko klubovima i koncertima na kojima sam prisustvovao u proslosti.

Da li netko ima iskustva ili zna za neko prirodno lijecenje koje moze ublaziti ili barem popraviti stanje osjetljivosti na normalnu razinu buke?

Smoki
  • Spring
    Administrator
    • Feb 2009
    • 5817

Tinitus se može liječiti sa Bio Hopi svijećama.

Pročitaj više ovdje: http://www.alternativa-forum.com/bio-hopi-svijece/
    www.alternativa-za-vas.com
    www.alternativa-webshop.com

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
    😀
    😂
    🥰
    😘
    🤢
    😎
    😞
    😡
    👍
    👎