Zalisci

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • stef12
    New member
    • May 2017
    • 2

    Zalisci

    Imam 20g, i poceli su da mi se stvaraju zalisci.
    Dali ima neki nacin da to ukinem i da povratim izgubljeni dio kose?
    Lijeva strana mi je vise "zalizana" od desne strane.
  • Jesam
    Supermoderator
    • Mar 2011
    • 14483

    #2
    Kontrola hormona - vjerojatno imaš višak testosterona koji se pretvara u DHT, ili imaš manjak željeza, cinka, B vitamina, joda ... Potrebna je prvenstveno kvalitetna dijagnostika kako bi mogao ispravno i ciljano terapirati.
    slobodni.net za slobodni svijet

    Comment

    • stef12
      New member
      • May 2017
      • 2

      #3
      Originally posted by Jesam
      Kontrola hormona - vjerojatno imaš višak testosterona koji se pretvara u DHT, ili imaš manjak željeza, cinka, B vitamina, joda ... Potrebna je prvenstveno kvalitetna dijagnostika kako bi mogao ispravno i ciljano terapirati.
      Sta mislis da bi rebalo da uradim?

      Comment

      • Jesam
        Supermoderator
        • Mar 2011
        • 14483

        #4
        Trebao bi napraviti hormonalne pretrage - endokrinolog bi te na njih trebao uputiti - zna se što se tu gleda (spolni hormoni i njihov međuodnos).

        Dodatno bi mogao napraviti pretrage na vitamine i minerale ali uzrok također može biti i npr. u štitnjači.

        Stručan endokrinolog bi svakako trebao znati na koje će te pretrage poslati i što istražiti.

        Nije za zanemariti ni stres, pa ako si trenutno u lošoj životnoj fazi, znaj da i to može utjecati na ispadanje kose.
        slobodni.net za slobodni svijet

        Comment

        • Ivan20091980
          New member
          • Dec 2017
          • 38

          #5
          Ja sam također imao problema sa zaliscima i opadanjem kose i počeo sam piti ovu tinkturu https://www.svijetbilja.com/cijena/tinktura-od-koprive/ koja mi je puno pomogla. Uz nju sam i promijenio način prehrane gdje sam izbacio sve životinjske proizvode. Kosa mi se skroz oporavila.

          Comment

          • Moldercuker
            Nisam guru
            • May 2011
            • 27145

            #6
            Meni takodjer otpada kosa i to cudno od cela prama nazad, ali u slovo U

            Comment

            • jopa11
              Alternativa addict
              • Mar 2015
              • 155

              #7
              Originally posted by Moldercuker
              Meni takodjer otpada kosa i to cudno od cela prama nazad, ali u slovo U
              Nisam ni ja puno bolji. Sličan problem, iako još nije toliko jako, ali vidim kuda vodi pa mi nije svejedno

              Comment

              • Moldercuker
                Nisam guru
                • May 2011
                • 27145

                #8
                Originally posted by jopa11
                Nisam ni ja puno bolji. Sličan problem, iako još nije toliko jako, ali vidim kuda vodi pa mi nije svejedno
                Ja sam inace jako ponosan na svoju kosu, to mi je nesto sto smatram najvrijednijim na meni, bez kose ja nisam ja i tesko cu se s time pomirit. Bojim se kompleksa

                Comment









                Latest Topics

                Collapse

                There are no results that meet this criteria.

                Working...
                😀
                😂
                🥰
                😘
                🤢
                😎
                😞
                😡
                👍
                👎