Ovisnost o vezi i seksu

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • moqui
    Fallen
    • Aug 2010
    • 1789

Ovisnost o vezi i seksu

Jedan prekid veze sam vremenom prebolio a i odmah se našla tu prijateljica koja je bila zaljubljena u mene ali me prerano zaskočila i bila preposesivna, mrzila žene itd tako da nismo bili najsretniji.. ipak ono što je uvjek funkcioniralo je bio vanzemaljski seks tako da kad smo i prekinuli kao da nismo tj. nastavili smo se viđat al izgleda da je i tome došao kraj i ja to preteško prihvaćam jer vremenom su se izmjenile uloge, ja sam postao spreman za vječnost s njom, totalno sam zaljubljen a njoj to više nije važno pa čak više ni seks koji je bio predobar..

kako je za mene najveći izvor sreće imat curu ili barem prijateljicu/ljubavnicu koja nema još nekog sa strane i kako me seks napuni energijom više od ikakvog sungazinga, orgonita, kristala i sličnoga tako mi prekidi preteško padaju, kao da sam u paklu, ne vidim izlaz jer sam inače šutljiv i prve 2 cure su došle meni same od sebe, nisam tip za ulete i traženje cure, nove nema na vidiku, žudim za bivšom s kojom sam bio par godina a onda smo par godina "prekidali" ali i dalje je bilo vatreno no sad je ipak došao kraj, ne mogu vjerovat da više ne želi ništa osim nekakve službene kave na kojoj je ne smijem ni dotaknit..

zbog svega toga sam i na poslu otužan, palo mi je samopouzdanje, ne znam di ću, što ću.. ne mogu se pomirit da sam ostao potpuno sam, venem, želim bit sretno zaljubljen

KokoKao
  • Uoo
    OOn
    • Oct 2009
    • 12425

dobar dokumentarac za tebe

Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
    Ivan 3:16

Comment

• moqui
      Fallen
      • Aug 2010
      • 1789

ma ne volim te neke opširne stvari a u kojima se na kraju niš konkretno ne kaže. volim jednostavne nedvosmislene kratke i jasne rečenice.
      KokoKao

Comment

• Uoo
        OOn
        • Oct 2009
        • 12425

ucinilo mi se da sam i bio direktan kad sam preporucio dokumentarac koji je jako jako konkretan..

ako ces skracenu verziju koja ti mozda nece imati previse smisla..

dolje:
        korijen
        zmijica
        tesko
        gusto
        pakao

gore:
        sunce
        cvijet
        lako
        prozracno
        raj

kuda uperimo svoju energiju tu i mi sami zavrsimo.. na gore prema krunskoj i kozmosu (bogu) ili na dole prema zmijici (adamu, evi i jabuki)

nema smisla trazit sv. gral.. gral smo mi.. i ne treba ga naci nego napuniti.. a to je dosta tesko ako na dnu ima rupica na koju stalno kaplje, tj. duh silazi u materiju pomocu orgazmicke energije.. drugim rjecima sotonin rep i strelica na njemu koja pokazuje prema dole je jasan indikator gdje nas odvodi takav tok energije.. dakle pakao, patnju, razocaranje..strpljivi ucitelji..

daleko od toga da pametujem i uzimam ovo sto ti kazem zdravo za gotovo.. (uvjek nam ostaje bijela tantra )
        samo ti dajem do znanja da je ovo mozda pozitivna stvar za tebe ako si dopustis dovoljno otvorenosti da ju sagledas iz svih kuteva..
        Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.

Comment

• moqui
          Fallen
          • Aug 2010
          • 1789

a kao ne bi se trebali seksat (osim nekim posebnim tehnikama) jer to nam oduzima energiju jer sperma ima puno ođasa koji se nepovratno gubi m znam nešt mrvu o tome, stisneš točku pa imaš orgazam al bez izbacivanja sperme, to mi uspjeva kad sam sam.. ali bez obzira na tehnike ako seks oduzima energiju zašto smo nakon seksa nekako blaženi, sretni, samopouzdaniji, privlačimo ljude a bez njega mutni, tužni, neprivlačni..???

uglavnom nisam zapravo htio naglasit toliko seks koliko ODNOS, emotivnu vezu, cura i dečko, prijatelj, prijateljica, ljubavnik, ljubavnica, jednostavno da imaš nekog tko ti je i kome si poseban, držanje za rukice, zagrljaji, meni je besmisleno živit bez toga, to je zdravo za kožu, mladolikost, serotonin, ovo ono ili tako nešto.. to mi je važnije od karijere, materijalnih dobara itd, moja ovisnost je imat curu i držat je za ruku i tako dalje

što sad ispada da za duhovan napredak moram živit u samoći.. pa i neki yogiji su živjeli sa ženama, ja oću to
          KokoKao

Comment

• zoricab
            Super Moderator
            • Mar 2009
            • 22098

Imam ja nešto za tebe:

Stojeći zatvorenih očiju , nacrtajte zamišljeni krug ispred vas .
            Stojeći izvan kruga , izgovarajte u njega pozitivne afirmacije tipa „ja sam „ ( u prvom licu , i u sadašnjem vremenu , kao da su već ostvarene ) .
            Tako ćete kreirati hologram pozitivne energije .
            Npr. , u slučaju da želite bogatstvo , izgovarajte : „ ja sam oličenje bogatstva „ , „ ja sam magnet za novac „ , „ novac dolazi u moj život „ JA SAM SRETNO ZALJUBLJEN, ...
            Ako želite zdravlje , kreirajte pozitivne afirmacije koje ga najbolje opisuju po vašim shvatanjima. (U tvom slučaju reci kakvu vezu želiš, na primer). Posle par minuta ( 2 – 3 min. ) ponavljanja afirmacija , stupite u krug i hologram pozitivne energije koji ste kreirali .
            Raširite ruke , prigrlite pozitivnu energiju , a zatim dodirnite rukama predeo srca . Ispružite ruke ispred i odgurnite energiju u svim pravcima , u kvantno polje oko vas.
            Univerzum istog trenutka ostvaruje vaš zahtev .

Verujte da se to SADA već dešava.

Vežbu radite svakodnevno , par puta na dan .
            Radite samo sa jednom željom dok se ne ostvari , pa tek onda predjite na drugu .

Kada vam se ispuni , ne zaboravite da iskažete ZAHVALNOST .
            Javi nam kad se ostvari...

Veliki pozdrav
            Budućnost pripada onima koji veruju u lepotu svojih snova!

Comment

• LIK
              ←↑→↓
              • Oct 2009
              • 3195

Originally posted by moqui
              a kao ne bi se trebali seksat (osim nekim posebnim tehnikama) jer to nam oduzima energiju jer sperma ima puno ođasa koji se nepovratno gubi m znam nešt mrvu o tome, stisneš točku pa imaš orgazam al bez izbacivanja sperme, to mi uspjeva kad sam sam.. ali bez obzira na tehnike ako seks oduzima energiju zašto smo nakon seksa nekako blaženi, sretni, samopouzdaniji, privlačimo ljude a bez njega mutni, tužni, neprivlačni..???

uglavnom nisam zapravo htio naglasit toliko seks koliko ODNOS, emotivnu vezu, cura i dečko, prijatelj, prijateljica, ljubavnik, ljubavnica, jednostavno da imaš nekog tko ti je i kome si poseban, držanje za rukice, zagrljaji, meni je besmisleno živit bez toga, to je zdravo za kožu, mladolikost, serotonin, ovo ono ili tako nešto.. to mi je važnije od karijere, materijalnih dobara itd, moja ovisnost je imat curu i držat je za ruku i tako dalje

što sad ispada da za duhovan napredak moram živit u samoći.. pa i neki yogiji su živjeli sa ženama, ja oću to
              Slažem se da je ljubavni odnos nešto predivno možda čak i smisao života, ali isto tako je predivno imati mir sam sa sobom.
              Vjerojatno kad postigneš tu samodovoljnost i veću ljubav prema sebi lakše ćeš privlačiti osobe suprotnog spola koje ti pašu.

Život nas uvijek testira sa ovakvim 'prizemljenjima' te nam daje prostor za napredak i učenje pa će sljedeći puta 'pad' biti blaži

Comment

• LIK
                ←↑→↓
                • Oct 2009
                • 3195

Originally posted by zoricab
                Imam ja nešto za tebe:

Javi nam kad se ostvari...

Veliki pozdrav
                Da bi se ovako manifestiralo potrebno je da energetski sustav bude gotovo stalno u pozitivnim vibracijama, a to nije baš uvijek lako i treba dosta rada na sebi

Comment

• zoricab
                  Super Moderator
                  • Mar 2009
                  • 22098

Originally posted by LIK
                  Da bi se ovako manifestiralo potrebno je da energetski sustav bude gotovo stalno u pozitivnim vibracijama, a to nije baš uvijek lako i treba dosta rada na sebi
                  Slažem se Lik
                  Ali vredi početi...pozitivne misli makar na kratko mogu pokrenuti Univerzum u našu korist...

Iskreno se nadam da će pomoći svima koji oko sebe budu slali pozitivne vibracije...

Mogui...držim ti palčeve...

Comment

• moqui
                    Fallen
                    • Aug 2010
                    • 1789

trebam prvo pričekat da mi popusti tuga i slično.. problem je i što ni sam točno ne znam što precizno želim, npr. svaki put na jogi kad treba donijet sankalpu ne znam što bi odlučio pa izrešetam nešto općenito ljubav, zdravlje, mir, radost, sklad tralala

također dosta osciliram, jedan tren se osjećam najzadovoljniji na svijetu, pozitivan, samopouzdan, pun energije, a već slijedeći padnem u duboku tugu, nemoć, bezvoljnost, letargičnost.. iako ni jedno ni drugo se osobito ne primjećuje izvana ali iznutra valjda idem iz najvećih dubina u najveće visine i obratno, par sati mi se čini da nemam nikakvih problema na svijetu, da sam izvan svega, ali uvjek nakon mrvu pozitive slijede frustracije, nemoć, umor, usamljenost, pospanost itd
                    KokoKao

Comment

• moqui
                      Fallen
                      • Aug 2010
                      • 1789

a zanimljivo, morat ću probat i to s krugom

ček, najprije se moram odlučit želim li ponovo bit s bivšom ili želim privuć neku totalno novu
                      KokoKao

Comment

• zoricab
                        Super Moderator
                        • Mar 2009
                        • 22098

ček, najprije se moram odlučit želim li ponovo bit s bivšom ili želim privuć neku totalno novu
                        Dovoljno je da afirmacija bude: " Ja sam srećno zaljubljen" i upravo ćeš privući "onu pravu".

Ali evo i saveta korak po korak...

Prvi korak: Definišite jasno vaše glavne ciljeve. Ako ne znate šta želite onda Vam Univerzum ne može pomoći. Izjavite jasno šta želite i budite što odredjeniji. Zapisivanje cilje u formi namjere uvijek pomaže
                        Primjer: ” Namjeravam zaraditi 20 000 mjesečno (u kojoj hoćete valuti)”, “namjeravam upoznati osobu svog života.” i sl.

Drugi korak: Smisli dobru afirmaciju za svaki od svojih ciljeva. Afirmacija mora biti uvjerljiva i mora biti istinita. Korištenje emocionalnih riječi uvijek pomaže. Primjer “Biram da ostvarim 100 000 (uzmite koju hoćete valutu) SADA. Prihvatam to ili nešto bolje.” Korištenje riječi “biram” dodaje ekstra uvjerljivost afirmaciji nego kad bismo samo rekli “ostvariću 100 000″, onda nam naša podsvijest ne bi vjerovala.
                        Uvijek dodajte ono “prihvatam to ili nešto više” vašoj afirmaciji i bićete zapanjeni koliko je to “više”. Korištenjem riječi SADA , pokrećete moć kreacije, stvaranja , zato što je SADA jedino vrijeme koje postoji, i jedino vrijeme kad možete iskroistiti moć kreacije .SADA je jedino vrijeme za ostvarivanje tj. manifestaciju onoga što želimo, za čim težimo. Kad kažemo “SADA” onda iskazujemo istinu.

Nemojte se zafrkati pa reći “ali ja ne vidim tih 100 000?”. To što trenutno posjedujete je iluzija, a tih 100 000 vec posjedujete na energetskom nivou, tako da iskazujete istinu.

Treći korak:
                        Programirajte svoju podsvijest afirmacijama koje ste smislili. Jednom kad Vaša podsvijest prihvati afirmacije kao istinu, kreacija se dešava automatski. Vjerovatno ste čuli da Vaše konzistentne misli postaju Vaša realnost (ono o čemu mislimo najviše vremena je ono što dobijamo)

Afirmacije su jedan od najmoćnijih načina da ono što najviše želite pretvorite u konzistentnu misao. Da bi Vaš podsvjesni um što brže prihvatio afirmaciju kao istinu, morate ga strpljivo uvjeravati govoreći mu istinu opet i nanovo.Ovdje je jedna istina na koju se morate stalno podsjećati, svaki put kad izgovarate Vašu afirmaciju.
                        ” Na višem (dubljem) nivou sam povezan sa najvišom inteligencijom univerzuma koja je stvorila i uvijek će stvarati cijeli fizički svijet. Zbog toga imam moć da kreiram sve što poželim u bilo koje vrijeme”.

Četvrti korak: Praćenje vlastitih misli od momenta do momenta, koncentracija. Um uvijek ima tendenciju da misli negativno, to je priroda ljudskih bića, i to je rezultat evolucije.

Ključevi Manifestacije (Manifestations keys), odličan resurs za one koji žele da znaju više, materijal je na engelskom. Manifestations Keys

O autoru: Song Cheng Xiang je kreator “Quantum Mind Power”, audio programa, naučno dokazana brainwave tehnologija koja brzo i jednostavno otključava skrivene moći našeg podsvjesnog uma i prirodno privlači moć, blagostanje i uspjeh u naše živote.
                        Nauči više : Quantum Mind Power
                        Prevod : Zakonprivlačnosti.com
                        Last edited by zoricab; 24-04-11, 22:49.

Comment

• SAS
                          Guru
                          • Aug 2009
                          • 740

ma ostavi se onog sto je bilo pa proslo, planeta zemlja je krcata s srodnim dusama, a ti se budes mrcvario s stom jednoteistom tako da zbilja nema smisla

Bez obzira da li mislis da mozes ili da ne mozes,
                          u svakom slucaju si u pravu.
                          - Henry Ford

Comment

• Uoo
                            OOn
                            • Oct 2009
                            • 12425

daleko od toga da bilo tko mora zivjeti u samoci i da to ima veze sa duhovnim napretkom.. tu se slazemo.. :)

a poanta onoga sto ja govorim nije sprecavanje izbacivanja sperme nego sprecavanje samog orgazma.. imamo izbor svrsavat nekoliko sekundi dnevno i onda imat te emotivne uspone i padove o kojima pricas.. (pakao) ili napunit sveti gral do vrha i neprestano vodit ljubav sa citavim postojanjem.. (raj)
                            ako gral curi dole na rupicu kapat ce na zemlju i hraniti crve.. to postajemo energetski.. no ako se gral napuni i prelijeva preko vrha iz njega ce doci piti bogovi.. i to postajemo energetski

dakle u prvom slucaju "probusenog grala" nasa energija curi van u gustom obliku niskih vibracija i time se spajamo na takve kompatibilne vibracije u nasoj okolini.. u drugom slucaju energija nam bljesti na van u visoko frekventnom obliku koji obuhvaca sasvim drugu dimenziju postojanja i na to se prikopcavamo vibrirajuci na tom nivou..

razlog iz kojeg osobe koje se sexaju privlace slicne je jer energetski osjecaju da su kompatibilni i da se trebaju za opstanak.. sto se vise sexas vise ti sexa treba.. a ako mislis da si privlacan ljudima tako probaj apstinirat jedno 2 mjeseca pa ces vidjet kad se ljudi na ulici pocnu okretat i rojit za tobom
                            ali u tom trenutku to ti nije ni bitno u egoisticnom smislu jer si nadrasao one niske zivotinjske porive a iz tebe prsti ljubav.. i ne trazis od nikoga nesto nego drugi instinktivno osjecaju da samo bivajuci u tvojoj blizini postaju smireniji i doslovno se ljece..

inace oscilacije su sama karma tj. "proslost" iliti gusta sadasnjost koja stize i udara nas u valovima.. sto ti je veci duhovni napredak to je manja sansa da ces imat sljedecu inkarnaciju kao covijek pa karma pokusava zgurati sve ono sto trebas odraditi u vise zivota u ovom zivotu.. dakle paradoksalno ako te zivot sve jace samara na dobrom si putu

zato su cesto sveci i visoko duhovne osobe na posebno jakom karmickom udaru.. odradjuju sve karmicke zaostatke odjednom jer je to njihova zadnja inkarnacija u tijelu.. phew

no mozes iskociti sa kotaca karme tj. patnje.. on ce se i dalje vrtiti i odvrtiti sam po sebi jos ucinkovitije nego da si tamo jer kad nisi tamo ne mozes stvarat novu karmu pa se kotac brze i zaustavi gubeci energiju.. dakle nije nuzno da si unutar kotaca.. ali to najcesce automatski biramo po navici misleci da je kotac sve sto postoji..

biti pomiren i prijatelj sa svakom situacijom bez iznimke i zadrzati smirenost je jedan od puteva van kotaca.. naravno ovo je simplificirano.. prodor svijesti van granica ega na nacin da ga obuhvaca kao svoj dio, ali ne prihvaca kao jedinu stvarnost.. drugim rijecima ako je ego barcelona VS real madrid mi bi trebali biti stadion na kojem se utakmica igra.. pozdina svijesti.. poistovjetimo li se sa samom loptom ego ce nas napucavat amo tamo doslovno do besvijesti..

Comment

• SAS
                              Guru
                              • Aug 2009
                              • 740

hm kako bih to objasnio koliko ja znam citajuci taoisticku knjigu seksualnu energiju je moguce preusmijeriti umijesto klasike prema dolje moze ici prema gore pa tako da orgazmi nisu iskljuceni, pa prema tome se mozete seksati kolko ocete

Bez obzira da li mislis da mozes ili da ne mozes,
                              u svakom slucaju si u pravu.
                              - Henry Ford

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                              😀
                              😂
                              🥰
                              😘
                              🤢
                              😎
                              😞
                              😡
                              👍
                              👎