Ovisnost o vezi i seksu

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Uoo
    OOn
    • Oct 2009
    • 12425

Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
    Ivan 3:16

Comment

• moqui
      Fallen
      • Aug 2010
      • 1789

KokoKao

Comment

• Ezekiel
        Alternativa addict
        • Sep 2011
        • 335

Originally posted by moqui
        prvo moram vizualizirat "koja" bi to bila "ona" kad mi je svaka druga privlačna a ja nijednoj
        same here, meni svaki drugi privlacan a imam filing da mene nitko ne dozivljava al na kraju kad malo promijenis i poslozis neke kockice u glavi, stvari se promijene,,..eventually znas ono....vise ne mislim negativno o sebi nego mislim da sam komad i pol...i tako..

Comment

• Ezekiel
          Alternativa addict
          • Sep 2011
          • 335

nikad ne znas gdje je granica, jel? ne zelim osobne prepirke na forumu.

Comment

• moqui
            Fallen
            • Aug 2010
            • 1789

kakve osobne i kakve prepirke?

izrekla si neistinitu tvrdnju da te nitko ne doživljava. a ja znam da nas ima više koji te žele. sad ako baš nećeš nijednog.. onda što se žališ?
            rekao sam samo nešto što možeš shvatiti kao kompliment, da nas ima više i da možeš čak birat. to što ti svaki kompliment shvaćaš kao uvredu, to moraš riješit sama sa sobom.
            KokoKao

Comment

• Ezekiel
              Alternativa addict
              • Sep 2011
              • 335

znas ti dobro na sto ja mislim. ajde sad cooldown i uzivajmo u forumu

Comment

• chameleon
                padanormalan
                • Jul 2011
                • 12422

Originally posted by moqui
                Jedan prekid veze sam vremenom prebolio a i odmah se našla tu prijateljica koja je bila zaljubljena u mene ali me prerano zaskočila i bila preposesivna, mrzila žene itd tako da nismo bili najsretniji.. ipak ono što je uvjek funkcioniralo je bio vanzemaljski seks tako da kad smo i prekinuli kao da nismo tj. nastavili smo se viđat al izgleda da je i tome došao kraj i ja to preteško prihvaćam jer vremenom su se izmjenile uloge, ja sam postao spreman za vječnost s njom, totalno sam zaljubljen a njoj to više nije važno pa čak više ni seks koji je bio predobar..

kako je za mene najveći izvor sreće imat curu ili barem prijateljicu/ljubavnicu koja nema još nekog sa strane i kako me seks napuni energijom više od ikakvog sungazinga, orgonita, kristala i sličnoga tako mi prekidi preteško padaju, kao da sam u paklu, ne vidim izlaz jer sam inače šutljiv i prve 2 cure su došle meni same od sebe, nisam tip za ulete i traženje cure, nove nema na vidiku, žudim za bivšom s kojom sam bio par godina a onda smo par godina "prekidali" ali i dalje je bilo vatreno no sad je ipak došao kraj, ne mogu vjerovat da više ne želi ništa osim nekakve službene kave na kojoj je ne smijem ni dotaknit..

zbog svega toga sam i na poslu otužan, palo mi je samopouzdanje, ne znam di ću, što ću.. ne mogu se pomirit da sam ostao potpuno sam, venem, želim bit sretno zaljubljen

Moqui, ja, da je to moj slučaj, prvo što bih napravio je da bi prekinuo sa ponavljanjem afirmacije u sebi i javnosti da sam u očaju jer ne mogu naći curu.
                Ako to u sebi ponavljaš onda se svojski trudiš zadržati situaciju kakvom jeste. Znam da takve misli dolaze same po sebi ali se možeš barem potruditi da u takvim prilikama skrećeš pozornost na nešto drugo...bilo što. Možeš počet pjevušit nešto u glavi ili samo brojat.

Ako to u javnosti ponavljaš, odbijaš cure jer zrelija cura neće sa tobom prohodat iz sažaljenja.

Zaljubljivanje i veza dolazi onda kada bude vrijeme za to. Neke stvari se trebaju poklopiti. Uvijek se to poklopi osim ako se radi o nekim teškim psihičkim poremećajima koji mogu svaku priliku uprskat.
                Vjerujem da ti nemaš nikakav težak psihički poremećaj pa ne trebaš brinut o tome da se tvoj trenutak neće dogoditi u vrijeme kada se treba dogoditi.
                Stone

Comment

• Ezekiel
                  Alternativa addict
                  • Sep 2011
                  • 335

slazem se u potpunosti, chameleon...

i sama sam prosla kroz tu fazu jako losih misli o sebi, svom prijasnjem izgledu, nekim estetskim nedostacima, nula samopouzdanja, sheme poput nece me nijedan tip nikad htjeti zbog toga i toga,...a s godinama sam to pocela mijenjati i ljudi su jednostavno poceli ulaziti sami od sebe u zivot...nije se to dogodilo preko noci, to je bio dugotrajan proces prihvacanja sebe i svega skupa al zelim reci da sam primjetila da kad mi se stav promijenio, promijenila se i situacija - polako ali sigurno nije ni sada sve savrseno no zadovoljnija sam nego prije..

Comment

• chameleon
                    padanormalan
                    • Jul 2011
                    • 12422

Originally posted by Ezekiel
                    slazem se u potpunosti, chameleon...

i sama sam prosla kroz tu fazu jako losih misli o sebi, svom prijasnjem izgledu, nekim estetskim nedostacima, nula samopouzdanja, sheme poput nece me nijedan tip nikad htjeti zbog toga i toga,...a s godinama sam to pocela mijenjati i ljudi su jednostavno poceli ulaziti sami od sebe u zivot...nije se to dogodilo preko noci, to je bio dugotrajan proces prihvacanja sebe i svega skupa al zelim reci da sam primjetila da kad mi se stav promijenio, promijenila se i situacija - polako ali sigurno nije ni sada sve savrseno no zadovoljnija sam nego prije..
                    Činjenica je da taj najteži period treba nekako prebroditi. Ali...to što veliš, kada prođeš to iskustvo, kasnije znaš kako funkcionira pa ako ikad dođeš opet u napast radit si probleme....barem ih umanjiš..koliko je to moguće.
                    Stone

Comment

• madagaskar
                      Guru
                      • Sep 2011
                      • 557

Originally posted by chameleon
                      Činjenica je da taj najteži period treba nekako prebroditi. Ali...to što veliš, kada prođeš to iskustvo, kasnije znaš kako funkcionira pa ako ikad dođeš opet u napast radit si probleme....barem ih umanjiš..koliko je to moguće.
                      Idući puta ćemo možda i znati umanjiti probleme, odnosno znat ćemo u čemu leži korijen problema i da smo to mi sami i percepcija koju imamo o sebi no podrška i razumijevanje budućeg partnera u tom segmentu su itekako važni.
                      razbijte sve svoje iluzije kako biste ih mogli zamijeniti novima

Comment

• chameleon
                        padanormalan
                        • Jul 2011
                        • 12422

Originally posted by madagaskar
                        Idući puta ćemo možda i znati umanjiti probleme, odnosno znat ćemo u čemu leži korijen problema i da smo to mi sami i percepcija koju imamo o sebi no podrška i razumijevanje budućeg partnera u tom segmentu su itekako važni.
                        Naravno. Iskustvo u svim segmentima pomaže.
                        Stone

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                        😀
                        😂
                        🥰
                        😘
                        🤢
                        😎
                        😞
                        😡
                        👍
                        👎