Ovisnost o nikotinu

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • buda
    smijeh je lijek za sve
    • Jul 2011
    • 25915

Originally posted by Diana
    Eeee o tome ja pricam
    znam, znam jako dobro malo sam samo obložila kosti, ali ne znam ko će me hraniti...financijski mi se više isplatilo pušenje

Comment

• Diana
      <3
      • Oct 2009
      • 7086

Originally posted by Gnosis
      Ja to ne kužim ,znao sam prije zapaliti ali nikada nisam razvio naviku ,zapravo više sam znao zapaliti radi društva -ne znam ali cigarete mi ne pružaju nikakvo zadovoljstvo pa mi je dosadno i zapaliti :) !

Neke stvari moras proci da bi razumio .
      Tvoj rodjak je bio nesretan, fuckalo mu se za zdravlje ...

Nek mu je laka zemlja, nadam se da je sada pronasao svoj mir
      :)

Comment

• Diana
        <3
        • Oct 2009
        • 7086

Originally posted by buda
        znam, znam jako dobro malo sam samo obložila kosti, ali ne znam ko će me hraniti...financijski mi se više isplatilo pušenje

Vec sam danas razmisljala da ostavim do 5 cigareta dnevno, to mi i ne bi bio neki udrac po dzepu

Malo sam izgubljena bez cigarete : zapalila bih i onda se ogledavam , ne znam kaj da radim

Comment

• Gnosis
          Aquarius
          • Nov 2012
          • 8866

buda -ma žao je i meni ali nažalost svi mi odabiremo(makar dijelimično) svoju sudbinu a on je odabrao svoju ,vodio sam ga na odvikavanje ,pisao recepte za ljekove,nosio pijanoga -isključili su mu struju evo 5 mijeseci već jer nije radio ,a sve je dao na piće ...ali on je otac moga bratića koji nažalost ide tatinim stopama čini mi se :(
          "They must find it difficult, those who have taken authority as truth, rather than truth as authority."
          Gerald Massey

Comment

• buda
            smijeh je lijek za sve
            • Jul 2011
            • 25915

Originally posted by Diana
            Vec sam danas razmisljala da ostavim do 5 cigareta dnevno, to mi i ne bi bio neki udrac po dzepu

Malo sam izgubljena bez cigarete : zapalila bih i onda se ogledavam , ne znam kaj da radim
            meni nisu problem ruke, već mi fali dim u ustima
            danas mjesec dana...neću popustiti iz principa

bolje nemoj ni tih 5, brzo ćeš povisiti broj

Comment

• buda
              smijeh je lijek za sve
              • Jul 2011
              • 25915

buda -ma žao je i meni ali nažalost svi mi odabiremo(makar dijelimično) svoju sudbinu a on je odabrao svoju ,vodio sam ga na odvikavanje ,pisao recepte za ljekove,nosio pijanoga -isključili su mu struju evo 5 mijeseci već jer nije radio ,a sve je dao na piće ...ali on je otac moga bratića koji nažalost ide tatinim stopama čini mi se :(
              da...ne znam šta da ti kažem...nešto nam je zapisano u genima, a ono drugo je okolina u kojoj živimo i razvijamo se

Comment

• Gnosis
                Aquarius
                • Nov 2012
                • 8866

Dijana nije on bio nesretan ,ništa ga nije boljelo imao je mladu preljepu ženu ,dobroga sina i sve je to profućkao ...sa odvikavanja kada se vraćao kući rekao je sinu da mu kupi šest piva -kome je tjerao inat -samo sebi
                "They must find it difficult, those who have taken authority as truth, rather than truth as authority."
                Gerald Massey

Comment

• Diana
                  <3
                  • Oct 2009
                  • 7086

Dijana nije on bio nesretan ,ništa ga nije boljelo imao je mladu preljepu ženu ,dobroga sina i sve je to profućkao ...sa odvikavanja kada se vraćao kući rekao je sinu da mu kupi šest piva -kome je tjerao inat -samo sebi
                  Nemoj osudjivati, ne znas zasto je njemu to trebalo da bi nesto zaboravio/ nosio se sa zivotom isl. Ljudi ne piju iz zadovoljstva vec zbog bijega .

Cim ima problema sa alkoholom , nesretan je . Bez obzira na lijepu zenu . Nazalost . Bitno je da si mu htio pomoci, tvoja nesebicna namjera
                  Ostalo je bilo na njemu ...

Comment

• RinTinTin
                    Alternativa addict
                    • May 2012
                    • 213

Ja to ne kužim ,znao sam prije zapaliti ali nikada nisam razvio naviku ,zapravo više sam znao zapaliti radi društva -ne znam ali cigarete mi ne pružaju nikakvo zadovoljstvo pa mi je dosadno i zapaliti :) !
                    Treba vježbati, ne razvija se ovisnost tako lako.. Za stjecanje ovisnosti preporučujem 20 doza na dan, 6 mjeseci.. Obavezno pušiti uz kavu, tako da se jedna ovisnost naljepi na drugu.. Ne pušiti na suho, uvjek je ljepše uz sokić, ili kakvo piće..
                    Ako ni to ne ide, motati ispočetka vutra sa duhanom, da se veže uz ljepše osječaje.. Eto za početak, pa se javi kako napreduješ
                    Kada su pitali Danila zašto je Bog stvorio covjeka? Danilo se sagne, uzme malo pijeska u svoju ruku, te ga pocne polako ispuštati.. "Što smo mi doli publika", mudro ce Danilo..

Comment

• Uoo
                      OOn
                      • Oct 2009
                      • 12425

ili moze unajmit nekoga da ga lupa prva 2 mjeseca ako ne zapali pljugu svakih sat vremena..
                      Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
                      Ivan 3:16

Comment

• Gnosis
                        Aquarius
                        • Nov 2012
                        • 8866

Sram vas bilo ,ogovarate me iza leđa ......ma šalim se neke dobre ste ideje naveli ali džaba vam sve....
                        Gerald Massey

Comment

• buda
                          smijeh je lijek za sve
                          • Jul 2011
                          • 25915

Sram vas bilo ,ogovarate me iza leđa ......ma šalim se neke dobre ste ideje naveli ali džaba vam sve....
                          ne daj se, sinko

Comment

• lava.zg79
                            New member
                            • Dec 2012
                            • 103

ovisnost o cigaretama

nisam čitala cijelu temu, ali mogu dati savjet..

pušila sam do pred 3 tjedna 2 kutije dnevno, moj muž i više...

prešli smo na e-mod, i evo sad parimo...došlo je toliko daleko da ne možemo biti u zadimljenom prostoru..jednostavno smeta dim za pluća,nakako davi..
                            znam da zvuči nevjerovatno da se to desilo u tako kratkom roku,ali nemam razloga lagati.

znam da duhanska industrija skupo plaća studije kojima želi dokazati da su elektronske cigarete jednako štetne ako ne i štetnije od običnih, ali iz svog iskustva vidim da nije tako..

ako laže koza,ne laže rog

nama više težine u plućima, imam kondicije a nemam onaj efekt"pojedi koliko možeš" zbog naučene oralne fiksacije..

a polako vidim i da tu e-cigaretu sve manje primam..

ne reklamiram proizvod, ali mislim da mi je spasio pluća...a sva osjetila su zadovoljena, imam šta držati u rukama, kad parim imam kick tamo di mi paše, ispuhujem paru ..zaista dostojna zamjena..a ne žderem ( toga me priznajem bilo najviše strah)..

osim početne svote novca, ostalo je mizerno tako da spašava uveliko kućni budžet- a danas je mnogima to glavni razlog da prestanu pušiti.

pa ako ne ide drugačije,probajte s tim..

lijep pozdrav

Comment

• buda
                              smijeh je lijek za sve
                              • Jul 2011
                              • 25915

danas dan 40., za dva dana 6 tjedana

Comment

• Gnosis
                                Aquarius
                                • Nov 2012
                                • 8866

Originally posted by buda
                                danas dan 40., za dva dana 6 tjedana
                                Čestitam
                                Gerald Massey

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎