Ovisnost o nikotinu

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement

• smješko
    replied
    Originally posted by 7th SUN (mooney)
    o kojem kanalu pricas? suck on my kiss ili kiss my ass?
    small heavenly circle

Leave a comment:

• 7th SUN (mooney)
    replied
    o kojem kanalu pricas? suck on my kiss ili kiss my ass?

Leave a comment:

• smješko
    replied
    Originally posted by Jesam
    Pa ja onda ni ne znam što propuštam
    nikad nije kasno

Leave a comment:

• Jesam
    replied
    Originally posted by smješko
    je je,mo''š se ti smijat ko'lko hočeš al' kad još taj osmjeh provučeš kroz taj kanal -prava nirvana
    Pa ja onda ni ne znam što propuštam

Leave a comment:

• smješko
    replied
    je je,mo''š se ti smijat ko'lko hočeš al' kad još taj osmjeh provučeš kroz taj kanal -prava nirvana

Leave a comment:

• Jesam
    replied
    Originally posted by smješko
    tak' podižeš kundalini.... a sa pušenjem pranayamu

Leave a comment:

• smješko
    replied
    Originally posted by 7th SUN (mooney)
    reverse fart. yes we can!
    tak' podižeš kundalini.... a sa pušenjem pranayamu

Leave a comment:

• 7th SUN (mooney)
    replied
    Originally posted by Namjerni prolaznik
    Analna konzumacija duhana? To moram smislit.
    reverse fart. yes we can!

Leave a comment:

• Namjerni prolaznik
    replied
    (osim toga, ne jedeš duhan, nego ga uzimaš na usta u pluća u vidu dima - do crijeva, gdje se većina parazita nalazi, to ni ne dopre)
    Analna konzumacija duhana? To moram smislit.
    Čekaj vatra... To se u merkabu uvlači pa se radi rotacija elementa?

Btw. imaš li konzervu sa trešjem i parafinom (ili uljem) viška (komiška).

Leave a comment:

• 7th SUN (mooney)
    replied
    Ljubac, mislim da ima daleko boljih sredstava protiv parazita, koja se ne moraju uzimati u vidu dima svakodnevno i cjelodnevno (osim toga, ne jedeš duhan, nego ga uzimaš na usta u pluća u vidu dima - do crijeva, gdje se većina parazita nalazi, to ni ne dopre). Jedno je ako uzimamo duhanski preparat da se riješimo parazita a drugo je pušiti svakodnevno jer smo ovisni o udisanju, punjenju pluća, efektu i stanju koji to izaziva ... što je to što želimo nadoknaditi, koji manjak, odnosno manjak čega želimo nadomjestiti takvom rutiniranom radnjom?

Da nije manjak kontrole možda?

Pušiš zbog parazita? - don't fool yourself, hon!

(što se tiče razlike između domaćeg duhana i onoga u kupovnim cigaretama, tu se slažem, ali to nije poanta)
    manjak vatre. fale mi lomace na svakom uglu u gradu pa dimim. fali mi otvoreni plamen pa dimim. imam visak pravila i regula o paljenju vatre u zakonu države u kojoj zivim pa dimim. fali mi sto sam zaboravio rigat vatru iz zdrijela ko nekad davno pa dimim. gustam u okusu duhana pa dimim. gustam u zaru koji se stvara kad uvlacim pa dimim. uglavnom n pa dimim.

dio ode u pluca, dio u zeludac. iz zeluca u crijeva i tamo roka po nametnicima na stjenkama. iz pluca u krv i tamo roka po nametnicima na stjenkama i u krvi. uglavnom, artiljerija je i puca po svemu sto smeta.

hvala na ovom hon, hon.

manjak kontrole u potpunosti. anima i animus su van kaveza i rade sto im je volja. pitomi kad trebaju biti, divljaci kad trebaju divljat. radim sto me volja i uzivam u tome. i jos se usput lijecim.

i da, radim panayamu sa svakim udahom. tasty, tasty prana.

Leave a comment:

• smješko
    replied
    Ljubac, mislim da ima daleko boljih sredstava protiv parazita, koja se ne moraju uzimati u vidu dima svakodnevno i cjelodnevno (osim toga, ne jedeš duhan, nego ga uzimaš na usta u pluća u vidu dima - do crijeva, gdje se većina parazita nalazi, to ni ne dopre). Jedno je ako uzimamo duhanski preparat da se riješimo parazita a drugo je pušiti svakodnevno jer smo ovisni o udisanju, punjenju pluća, efektu i stanju koji to izaziva ... što je to što želimo nadoknaditi, koji manjak, odnosno manjak čega želimo nadomjestiti takvom rutiniranom radnjom?

(što se tiče razlike između domaćeg duhana i onoga u kupovnim cigaretama, tu se slažem, ali to nije poanta)
    ma pušači svakodnevno treniraju pranayamu i još pogotovo ako imaju dobar frk...

Leave a comment:

• Jesam
    replied

Leave a comment:

• 7th SUN (mooney)
    replied
    jos jedna velika sitnica. ubija grinje.
    oni koji su alergicni na te male velike bestije i zaspu na mjestu punom grinja, probude se sa svrbezom u grlu i punim nosom nek pripale jednu ili dvije nakon budjenja. bye bye grinje.

Leave a comment:

• 7th SUN (mooney)
    replied
    kako da ja svima po spisku objasnim da je duhan zdrava i sveta biljka. kvalitetan duhan čisti tijelo od parazita, unutarnjih i vanjskih, fizickih i eterickih.

castanedini voladoresi bjeze od njega ko vrag od
    tamjana. crvi, gliste, trakavice i njima slicni puzavci takodjer. balansira krvni tlak, popravlja raspolozenje, umiruje nemiran duh, topi masne stanice, a ono najbolje kod njega je sto pusaci uvlace vatru i rigaju dim.

zmajevi svijeta ujedinimo se.

kvalitetan duhan je kljucan, zaboravite na cigarete, to su uglavnom skupi otpadci.

radio sam jedan test, razmotavao sam cigarete i usporedjivao duhan. pall mall, ronhill, winston, walter wolf, benston i ostala ekipa je obicno spricano smece koje se prodaje pod duhan. marlboro koliko toliko vrijedi al se moze sakrit pred imalo kvalitetnim domacim duhanom.

izaziva ovisnost. pa sta, uzivam u njoj.

pluca cista, grlo za 5, probava balasirana, a pusim ko turcin. uzrokuje rak i smrt samo kad pusite smece.

eto. volim duhan, koristi mi i uzivam u njemu.

praise tobacco.

Leave a comment:

• Adamina
    replied
    Duhan koji čisti pluća

Medicinski travar i naturopat doktor Richard Schultze je koristio Lobeliu u liječenju mnogih njegovih pacijenata koji su očajno htjeli prekinuti s pušenjem cigareta i koji su isto tako očajno željeli izliječiti svoja pluća i popraviti štetu od modernih cigareta.
    On je također objasnio zašto je FDA stigmatizirala Lobeliu i zabranila je za upotrebu. Sada je ponovno legalna, i neki se travari vraćaju u pravljenu pripravaka od iste, no mnogi se još uvijek boje korištenja Lobelie jer će ih medicinske udruge maltretirati i naročito se boje reakcije pacijenata.
    Lobelia se smatra jednom od najjačih biljaka u svijetu travarstva. Sadrži 14 alkaloida, jedan od njih je lobelin, sličnog nikotinu koji se nalazi u običnom duhanu.
    Schultze propagira postepen pristup u samnjenju broja cigareta svakog dana i korištenje Lobelie kada želja za pušenjem cigareta postane prejaka. Doktor Schultze je Lobeliom riješio mnoge ozbiljne plućne probleme svojih pacijenata.

Leave a comment:

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
😀
😂
🥰
😘
🤢
😎
😞
😡
👍
👎