Ovisnost o nikotinu

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement

• Adamina
    replied
    Rasprava je prebačena u novu temu http://www.alternativa-forum.com/rel...ovisnosti.html

Leave a comment:

• loach
    replied
    Danas sam kupio kutiju :)

drugi put, ako prestanem neću se javno hvaliti :p

Leave a comment:

• Uoo
    replied
    Originally posted by loach
    Jučer sam ostavio duhan... nadam se da ću za koji mjesec ovdje pisati kako se sve može kad se hoće :)
    Duh An.. duhan je biljka koja spada u psihodelične.. farmakopeia.. tj otvara čovjeka za određeni duh.. u drevno doba ljudi koji su koristili psihodelike i biljke za jedinjenje sa duhovima bili su poznati kao vračari, šamani.. vještice..

određene supstance otvaraju čovjeka za određenoga duha koji se zatim izražava kroz čovječje duševno/tjelesno.. zato čovjek kada bez potiskivanja istinski prestane pušiti bivajući oslobođen toga duha, postane kompletno druga osobnost.. jer izbačen je taj duh koji je preteča duševno tjelesnom izražaju.

osobno sam proveo desetljeće pušeći kanabis, i upola toliko pušeći domaći motani duhan.. prestati sam pokušao dosta puta neuspješno, no kada sam milošću Božjom upoznao da se radi o duhovnoj sponi koju ja ne mogu prekinuti u svojoj duševnoj snazi, jer u tom polju nemam autoriteta, pokajao sam se za grijeh, obratio Isusu Kristu za oslobođenje i primanje Duha Svetoga. Tada sam zapovijedio: "U ime Isusa Krista oštro odbacujem duha duhana i duha kanabisa. Zapovijedam u ime Isusovo: VAN iz mene."

Od toga dana lanci su spali.. i ja sam potpuno slobodan.. nikakve želje.. krize ni ničega nije bilo ni ostalo.. jer uzrokovao ih je duh koji zaposjedne čovjeka i koji me nakon tih zapovijedi morao napustiti jer sam iskoristio autoritet koji nam je od Boga svima dan u imenu Isusa Krista.

Isus je rekao: "Dana mi je sva vlast na nebu i na zemlji." "U moje ime dajem vam autoritet nad svim silama tame."

I ovo je doista Istina.. na taj način uz pomoć Božju eliminirao sam iz svojega života ne samo ovisnost o duhanu i kanabisu, već i duha požude, duha tuge itd itd.. sva ta mučna stanja koja vrše opresiju na čovjeka su razni duhovi.. duhovne sile koje zaposijedaju Božji hram, tj. čovjeka. Zato se kaže: "Nisi baš u nekom navijačkom duhu.." ili "Duh ovit si," itd.. Određeni duhovi nisu po čovjeka povoljni.. poput duha bolesti koji se manifestira u fizičko npr.. poput duha samoubojstva koji natjera čovjeka da okonča svoj život, duha ovisnosti itd..

Ispunite li se u ime Isusa Krista Duhom Svetim, Duhom Božjim i iskoristite li autoritet koji imate u imenu Isusa Krista ne morate više nikada trpjeti nikakvu bolest, ovisnost ni opresiju zloga. Jer Duh Božji je jedini koji vam Život daje, umjesto da poput ostalih duhova život uzima od vas.

Jednostavno u ime Isusa Krista oštro zapovijedite duhu koji uzrokuje stanje opresije da vas napusti, samo prekidanjem u duhovnome spone sa tim duhom možete biti doista slobodni.. inače.. radi li se o pukom potiskivanju, duh ostaje čučati u vama vrebajući slabost.. i vaš ponovni "pad" i povratak u ciklus..

Evo par citata koji su pomogli meni upoznati Istinu, i osloboditi me ovisnosti o duhanu ali i od svake druge opresije zloga, a nadam se da će pomoći i vama! :)

Odgovori im Isus: Zaista, zaista, kažem vam: tko god čini grijeh, rob je grijeha. Rob ne ostaje u kući zauvijek, a sin ostaje zauvijek. Ako vas dakle Sin oslobodi, zbilja ćete biti slobodni.
    Ivan 8:34-36

Isus im pristupi i prozbori: Dana mi je sva vlast na nebu i na zemlji! Pođite dakle i učinite mojim učenicima sve narode krsteći ih u ime Oca i Sina i Duha Svetoga i učeći ih čuvati sve što sam vam zapovjedio! I evo, ja sam s vama u sve dane - do svršetka svijeta.
    Matej 28:18-20

Napokon se ukaza jedanaestorici dok bijahu za stolom. Prekori njihovu nevjeru i okorjelost srca što ne povjerovaše onima koji ga vidješe uskrsla od mrtvih. I reče im: Pođite po svem svijetu, propovijedajte evanđelje svemu stvorenju. Tko uzvjeruje i pokrsti se, spasit će se, a tko ne uzvjeruje, osudit će se. A ovi će znakovi pratiti one koji uzvjeruju: u ime će moje izganjati zloduhe, novim će jezicima zboriti, zmije uzimati; i popiju li što smrtonosno, ne, neće im nauditi; na nemoćnike će ruke polagati, i bit će im dobro.
    Marko 16:14-18

Vratiše se zatim sedamdesetdvojica radosni govoreći: Gospodine, i zlodusi nam se pokoravaju na tvoje ime! A on im reče: Promatrah Sotonu kako poput munje s neba pade. Evo, dao sam vam vlast da gazite po zmijama i štipavcima i po svoj sili neprijateljevoj i ništa vam neće naškoditi. Ali ne radujte se što vam se duhovi pokoravaju, nego radujte se što su vam imena zapisana na nebesima.
    Luka 10:17-20

Leave a comment:

• Adamina
    replied
    Jučer sam ostavio duhan... nadam se da ću za koji mjesec ovdje pisati kako se sve može kad se hoće :)
    Bolje da si napisao pred mjesec dana sam ostavio duhan

Leave a comment:

• Drvodjelac
    replied
    Sve ovisi koliki imaš karakter i koliko vredi tvoja riječ ali postoji stara poslovica : NIKAD NE RECI NIKAD!!!
    Jedino što znam, tko je pio opet će, tko je puši ope će a tko je prestao sexati taj sigurno više neće
    Iskustvo mi kaže da tko se javno hvali uvijek pregazi obećanje, možda si ti iznimka pa pokušaj

Leave a comment:

• loach
    replied

Leave a comment:

• Drvodjelac
    replied
    Originally posted by zoricab
    ja ne ostavljam...

A ovde piše i zašto https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j...HGR7M83xfW00Uw
    Započeti posao se nikad ne ostavlja da bude polovičan.Kad su obe strane zadovoljne posao je uspješno obavljen !!!!

Mislim i potrošač i potrošeni ( dobavljač ) proizvođač.

Leave a comment:

• zoricab
    replied
    Originally posted by smješko
    pa kad si ti karakter
    ja ne ostavljam...

A ovde piše i zašto https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j...HGR7M83xfW00Uw
    Last edited by zoricab; 04-01-15, 18:55.

Leave a comment:

• smješko
    replied
    Originally posted by zoricab
    Ja sam zakleti, onaj drugi
    pa kad si ti karakter

Leave a comment:

• zoricab
    replied
    Originally posted by smješko
    eto,još malo pa 12 godina bez pljuge
    Ja sam zakleti, onaj drugi

Leave a comment:

• smješko
    replied
    eto,još malo pa 12 godina bez pljuge

Leave a comment:

• Adamina
    replied
    Offtopic prebačen http://www.alternativa-forum.com/brb...99-muzika.html

Leave a comment:

• SpectraDiggers
    replied
    Ja sam pusio paklicu dan-dva. Naprasno sam prestao i nisam pusio dvije godine. Ljetos u nekom baru vidim Gitanes i nesto me povuce da kupim paklicu. Trajala mi je nekih 20tak dana.
    Ponovo sam apstinirao do prije par dana, Malo se vise popilo i naravno uz alkohol se pozeli cigareta. Nisam mnogo, mozda dvije tri,ali sasvim dovoljno da me savjest pocne gristi. Eto,opet desetak dana nisam zapalio,niti mislim.

To je samo odluka u glavi. Necu vise i . Malo je bitan i karakter

Onaj ko pozeli,a ne moze da prestane, nek ode malo na plucno i pogleda na odjelu one koji pate od kolsa ili raka.....

Leave a comment:

• Drvodjelac
    replied
    Originally posted by Blue Saphire
    Pusio sam 18 godina cigarete i pocele su mi smetati tako da sam presao na motanje duhana (rizla,duhan i frlji)
    Nedavno sam napravio RTG pluca i nista,kao pluca u nepusaca

Ovi sta puse e-cigarete bi se trebali dobro zamisliti sta puse..Puse Antifriz
    Nadam se da ova slicica na bocici arome dovoljno govori..

[ATTACH]10419[/ATTACH]
    Četrdeset pet godina pušim od toga desetak domaći duhan sorte virginija i puno manje pušim nego kad sam kupovao cigarete u kojima ima preko 400aditiva + kancerogeni otrovi u ljepilu koji duhan čini kompaktnim da ne ispada koji se uvozi iz Austrije u TDR.Iako sam svjestan da je bolje ne pušiti i financijski i zdravstveno ipak je domaći duhan zdraviji od kupovnih cigareta a i od ecigareta za koje moj prijatelj pravi ulja i izvozi u 70 država svijeta, Moja baka je do devedeset četvrte godine života pušila po pet šest lula dnevno opet domaćeg duhana.Nikad nisam imao problema sa plućima pa čak ni neku težu prehladu a rengenska snimka uredna, do kada vidićemo

Leave a comment:

• Blue Saphire
    replied
    Originally posted by Drvodjelac
    Pusio sam 18 godina cigarete i pocele su mi smetati tako da sam presao na motanje duhana (rizla,duhan i frlji)
    Nedavno sam napravio RTG pluca i nista,kao pluca u nepusaca

Ovi sta puse e-cigarete bi se trebali dobro zamisliti sta puse..Puse Antifriz
    Nadam se da ova slicica na bocici arome dovoljno govori..

Click image for larger version

Name:	130416_E_Zigaretten__blob=normal.jpg
Views:	1
Size:	4.5 KB
ID:	666021

Leave a comment:

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
😀
😂
🥰
😘
🤢
😎
😞
😡
👍
👎