Ovisnost o nikotinu

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement

• buda
    replied
    7 tjedana

Leave a comment:

• frust
    replied
    Originally posted by lucy
    Žločešti Frust, u svakoj drugoj situaciji bih poslušala tvoj pametan savjet.
    Ali ja već prakticiram i druge lijepe načine korištenja usana i prstiju. Pa zar se ne vidi u natalu?!

Ok, ti se salis, a ja sam bio klinicki mrtav ozbiljan.Za te druge stvari nisam ni sumnjao, prva je nezgodna.Eto, toliko.

Leave a comment:

• lucy
    Guest replied
    Originally posted by frust
    Draga, zlocesta lucy, u vezi sa vrhom i vladarom 6., naredjujem ulazak u proces prestanka pusenja.Postoji mnogo lepsih nacina koriscenja usana i prstiju.Ali stvarno/ozbiljno.
    Žločešti Frust, u svakoj drugoj situaciji bih poslušala tvoj pametan savjet.
    Ali ja već prakticiram i druge lijepe načine korištenja usana i prstiju. Pa zar se ne vidi u natalu?!

Leave a comment:

• frust
    replied
    Prakticiram sve od gore navedenog - čisto da netko ne pomisli da sam čudna.
    Draga, zlocesta lucy, u vezi sa vrhom i vladarom 6., naredjujem ulazak u proces prestanka pusenja.Postoji mnogo lepsih nacina koriscenja usana i prstiju.Ali stvarno/ozbiljno.

Leave a comment:

• Qwerty
    replied
    Prestati pusiti? Pa to je bar lako. Kupis lek Zyban i ne moras da se mucis, nemas krize, nisi nervozan... Jedini problem je da je lek dosta skup, oko 6000 dinara, ako se dobro secam. Inace, taj lek je prvobitno trebao biti antidepresiv, ali su primetili da su ljudi koji su ga testirali prestali da puse sami od sebe. Tako da su mu posle promenili namenu: za odvikavanje od pusenja. :)

Leave a comment:

• lucy
    Guest replied
    Originally posted by frust
    Uh, hvala bogu da psujem.
    Pa jasno. Ti si čisto normalan, drag i pristojan dečko.

Leave a comment:

• frust
    replied
    kaj?

Znaš kada ti netko veli.. ne pijem, ne pušim, ne jedem meso, ne opsujem nikada.. ja od takvih bježim ko oparena.
    Meni su svi takvi čistunci pre-čudni.
    Uh, hvala bogu da psujem.

Leave a comment:

• lucy
    Guest replied
    Originally posted by deltaforce
    Čisti, čisti
    A meseko
    Prakticiram sve od gore navedenog - čisto da netko ne pomisli da sam čudna.

Leave a comment:

• deltaforce
    replied
    kaj?

Znaš kada ti netko veli.. ne pijem, ne pušim, ne jedem meso, ne opsujem nikada.. ja od takvih bježim ko oparena.
    Čisti, čisti
    A meseko

Leave a comment:

• lucy
    Guest replied

kaj?

Leave a comment:

• deltaforce
    replied
    Mah, ja opće ne vjerujem da to tako funkcionira.

Leave a comment:

• lucy
    Guest replied
    Ako ne riješim taj osnovni razlog, neću postoći ništa prestankom pušenja jer ću samo zamijeniti pušenje nečim drugim.
    Mah, ja opće ne vjerujem da to tako funkcionira.

Leave a comment:

• deltaforce
    replied
    Kako se otrgunuti iz nikotinskih ralja? Najjednostavnije je prestati pušiti :) Ja ne pušim više od 10 godina. no sada da prestajem izabrao bih drugačiji način. jer umjesto cigareta sam počeo previše jesti tako da sam nabio skoro 20 kg viška. Uglavnom, kako sam učio stvari koje sam učio, shvatio sam da je postojao razlog zašto sam i počeo pušiti. Ako ne riješim taj osnovni razlog, neću postoći ništa prestankom pušenja jer ću samo zamijeniti pušenje nečim drugim. Tek ove godine sam uspio riješiti problem i skinuo sam 15 kg. Još se da koja skinuti no više to nije problem....

Moja je preporuka krenuti ovim putem, ka traženju uzroka. Sami ili uz nečiju pomoć, prosudite sami.

Leave a comment:

• buda
    replied
    Originally posted by dudy

Hahaha, tak sam i ja sanjala cigaretu prva dva mjeseca, nakon što sam prestala pušit!
    Ustvari, ja nisam uživala u njoj, nego sam se budila sva u panici, gledajući tko mi je tu cigaretu mogao staviti u usta!
    Čestitam, ako si izdržala 6 tjedana, znači da možeš i sljedećih 6, pa opet 6 i tak…
    Držim ti fige!

ovo je bio prvi takav san

Leave a comment:

• dudy
    replied

Hahaha, tak sam i ja sanjala cigaretu prva dva mjeseca, nakon što sam prestala pušit!
    Ustvari, ja nisam uživala u njoj, nego sam se budila sva u panici, gledajući tko mi je tu cigaretu mogao staviti u usta!
    Čestitam, ako si izdržala 6 tjedana, znači da možeš i sljedećih 6, pa opet 6 i tak…
    Držim ti fige!

Leave a comment:

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
😀
😂
🥰
😘
🤢
😎
😞
😡
👍
👎