Ovisnost o nikotinu

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement

• buda
    replied
    noćas sam pušila pravu lijepu, veliku cigaretu...sa svim guštima...
    prvo što sam napravila kada sam se probudila...pomirisala sam prste

Leave a comment:

• buda
    replied
    Originally posted by smješko
    ,bravo Buda,svaka čast
    oono najgore je negdje "iza"

Leave a comment:

• smješko
    replied
    Originally posted by buda
    danas dan 40., za dva dana 6 tjedana
    ,bravo Buda,svaka čast

Leave a comment:

• buda
    replied
    Originally posted by Gnosis
    Čestitam

Leave a comment:

• Gnosis
    replied
    Originally posted by buda
    Čestitam

Leave a comment:

• buda
    replied

Leave a comment:

• lava.zg79
    replied
    ovisnost o cigaretama

nisam čitala cijelu temu, ali mogu dati savjet..

pušila sam do pred 3 tjedna 2 kutije dnevno, moj muž i više...

prešli smo na e-mod, i evo sad parimo...došlo je toliko daleko da ne možemo biti u zadimljenom prostoru..jednostavno smeta dim za pluća,nakako davi..
    znam da zvuči nevjerovatno da se to desilo u tako kratkom roku,ali nemam razloga lagati.

znam da duhanska industrija skupo plaća studije kojima želi dokazati da su elektronske cigarete jednako štetne ako ne i štetnije od običnih, ali iz svog iskustva vidim da nije tako..

ako laže koza,ne laže rog

nama više težine u plućima, imam kondicije a nemam onaj efekt"pojedi koliko možeš" zbog naučene oralne fiksacije..

a polako vidim i da tu e-cigaretu sve manje primam..

ne reklamiram proizvod, ali mislim da mi je spasio pluća...a sva osjetila su zadovoljena, imam šta držati u rukama, kad parim imam kick tamo di mi paše, ispuhujem paru ..zaista dostojna zamjena..a ne žderem ( toga me priznajem bilo najviše strah)..

osim početne svote novca, ostalo je mizerno tako da spašava uveliko kućni budžet- a danas je mnogima to glavni razlog da prestanu pušiti.

pa ako ne ide drugačije,probajte s tim..

lijep pozdrav

Leave a comment:

• buda
    replied
    Sram vas bilo ,ogovarate me iza leđa ......ma šalim se neke dobre ste ideje naveli ali džaba vam sve....
    ne daj se, sinko

Leave a comment:

• Gnosis
    replied
    Sram vas bilo ,ogovarate me iza leđa ......ma šalim se neke dobre ste ideje naveli ali džaba vam sve....

Leave a comment:

• Uoo
    replied
    ili moze unajmit nekoga da ga lupa prva 2 mjeseca ako ne zapali pljugu svakih sat vremena..

Leave a comment:

• RinTinTin
    replied
    Ja to ne kužim ,znao sam prije zapaliti ali nikada nisam razvio naviku ,zapravo više sam znao zapaliti radi društva -ne znam ali cigarete mi ne pružaju nikakvo zadovoljstvo pa mi je dosadno i zapaliti :) !
    Treba vježbati, ne razvija se ovisnost tako lako.. Za stjecanje ovisnosti preporučujem 20 doza na dan, 6 mjeseci.. Obavezno pušiti uz kavu, tako da se jedna ovisnost naljepi na drugu.. Ne pušiti na suho, uvjek je ljepše uz sokić, ili kakvo piće..
    Ako ni to ne ide, motati ispočetka vutra sa duhanom, da se veže uz ljepše osječaje.. Eto za početak, pa se javi kako napreduješ

Leave a comment:

• Diana
    replied
    Dijana nije on bio nesretan ,ništa ga nije boljelo imao je mladu preljepu ženu ,dobroga sina i sve je to profućkao ...sa odvikavanja kada se vraćao kući rekao je sinu da mu kupi šest piva -kome je tjerao inat -samo sebi
    Nemoj osudjivati, ne znas zasto je njemu to trebalo da bi nesto zaboravio/ nosio se sa zivotom isl. Ljudi ne piju iz zadovoljstva vec zbog bijega .

Cim ima problema sa alkoholom , nesretan je . Bez obzira na lijepu zenu . Nazalost . Bitno je da si mu htio pomoci, tvoja nesebicna namjera
    Ostalo je bilo na njemu ...

Leave a comment:

• Gnosis
    replied
    Dijana nije on bio nesretan ,ništa ga nije boljelo imao je mladu preljepu ženu ,dobroga sina i sve je to profućkao ...sa odvikavanja kada se vraćao kući rekao je sinu da mu kupi šest piva -kome je tjerao inat -samo sebi

Leave a comment:

• buda
    replied
    buda -ma žao je i meni ali nažalost svi mi odabiremo(makar dijelimično) svoju sudbinu a on je odabrao svoju ,vodio sam ga na odvikavanje ,pisao recepte za ljekove,nosio pijanoga -isključili su mu struju evo 5 mijeseci već jer nije radio ,a sve je dao na piće ...ali on je otac moga bratića koji nažalost ide tatinim stopama čini mi se :(
    da...ne znam šta da ti kažem...nešto nam je zapisano u genima, a ono drugo je okolina u kojoj živimo i razvijamo se

Leave a comment:

• buda
    replied
    Originally posted by Diana
    Vec sam danas razmisljala da ostavim do 5 cigareta dnevno, to mi i ne bi bio neki udrac po dzepu

Malo sam izgubljena bez cigarete : zapalila bih i onda se ogledavam , ne znam kaj da radim
    meni nisu problem ruke, već mi fali dim u ustima
    danas mjesec dana...neću popustiti iz principa

bolje nemoj ni tih 5, brzo ćeš povisiti broj

Leave a comment:

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
😀
😂
🥰
😘
🤢
😎
😞
😡
👍
👎