Rekreacija- badminton

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Siouxi
    Alternativa addict
    • Jan 2010
    • 180

    Rekreacija- badminton

    Tražeći po forumu nisam našla neki topik u kojem se spominje rekreacija općenito, a vjerujem da je važna u borbi protiv stresa.
    Ja sam u situaciji koja je svki dan pomalo stresna da mi se stres sad već čini normalnim stanjem i navikavam se na taj tempo. Našla sam se u nekim smirujućim aktivnostima, ali sad pomalo uviđam da mora postojati balans između aktivnog i pasivnog odmora. Budući ja nisam neki tip od trčkaranja, skakutanja i vježbanja, pa ni od šetnje ili vožnje prirodom, do sad se nisma bavila nekom aktivnošću. Međutim , počela sam razmišljati o - badmintonu. I tako , švrljajući netom, nađem na ovaj članka između mnogih članka o rekreaciji. Zaintrigiralo me i tražim frendice da mi se pridruže.
    Ima li neko iskustva, što kažete na to?


  • Anita
    Alternativa addict
    • Aug 2009
    • 305

    #2
    Koliko znam, postoji na Velesajmu...super je ideja za igrat badminton,..Eto, ja se javljam :) Nisam u nekoj kondiciji, a ni ne znam baš pravila...više se nadam smijehu i zezanciji. :)
    Al bilo bi dobro da nađemo još dvoje ljudi pa igramo u parovima. Zanimljivije je i jeftinije.
    Svijest je prvi korak ka slobodi i njen prvi preduvjet.

    Comment

    • Siouxi
      Alternativa addict
      • Jan 2010
      • 180

      #3
      Originally posted by Anita
      Koliko znam, postoji na Velesajmu...super je ideja za igrat badminton,..Eto, ja se javljam :) Nisam u nekoj kondiciji, a ni ne znam baš pravila...više se nadam smijehu i zezanciji. :)
      Al bilo bi dobro da nađemo još dvoje ljudi pa igramo u parovima. Zanimljivije je i jeftinije.


      Anita, ti si zakon...Nađi si za početak samo jednu partnericu pa si već u paru. Ja ti nažalost nisam u Zgb.
      Ni ja nemam pojma o pravilima i jako se nadam smijehu i zezanciji...Bitno je da trčkaramo i da se gibamo.

      Meni se odmah javila jedna frendica , a kad sam se pohvalila javila se i druga pa nam sad fali četvrta za parove...Iako ja u svemu ovome vidim dobru zeku-peku, svejedno se rsdujem aktivnosi i društvu. Drago mi je ako sam te motivirala za to...

      Ja bi rado čula iskusne badmintaše...

      Comment

      • sunčica
        :)
        • Dec 2009
        • 8629

        #4
        Originally posted by Siouxi
        Budući ja nisam neki tip od trčkaranja, skakutanja i vježbanja, pa ni od šetnje ili vožnje prirodom, do sad se nisma bavila nekom aktivnošću. Međutim , počela sam razmišljati o - badmintonu. I tako , švrljajući netom, nađem na ovaj članka između mnogih članka o rekreaciji. Zaintrigiralo me i tražim frendice da mi se pridruže.
        Ima li neko iskustva, što kažete na to?
        Odlična ideja za rekreaciju!
        Podsetila si me na detinjstvo, kad sam igrala badminton sa komšinicom preko žice za sušenje veša. Ona nam je kao delila "teren" na dva dela, a još kad se na nju postavi veš da se suši, pa ne vidiš protivnika, o to je bila koma...!

        Svaki vid rekreacije je odlična preventiva protiv stresa, izaberi šta ti najviše odgovara i uživaj! Rado bih ti se pridružila, da sam bliže.
        Gledaj dalje nego što vidiš.

        Comment

        • minjabg
          osmeh
          • Jul 2009
          • 2774

          #5
          Meni je to super
          Ne znam nista o pravilima,igrala sam kao mala...
          Samo nezgodno kada igras u svom dvoristu,a loptica ode kod ,,ljubaznog'' komsije
          Na prolece se deca i ja ,,bacamo'''na badminton.

          Comment

          • minjabg
            osmeh
            • Jul 2009
            • 2774

            #6
            Originally posted by sunčica

            Svaki vid rekreacije je odlična preventiva protiv stresa, izaberi šta ti najviše odgovara i uživaj! Rado bih ti se pridružila, da sam bliže.
            Hej, pa ovi prosvetari i nisu u generalnom strajku- bave se necim, doduse od kuce

            Ozbiljno-Sunci, u pravu si,sto je covek fizicki aktivniji,umno se bolje oseca.

            Comment

            • Siouxi
              Alternativa addict
              • Jan 2010
              • 180

              #7
              Sad vidim da vam se nisam pohvalila da sam jučer odigrala s frendicom cijeli sat. I super smo se osjećale- do jutros. Ona dobila mjesečnicu a mene malo desna ruka podsjeća na jučerašnju aktivnost. Bole me i mišići nogu, ali to trpim jer sam se izmasirala uljem protiv celulita. Vidim da mi se ove zime kanda malo javio , da ga ne zaboravim ..

              idem u borbu protiv kila , protiv, depre, protiv celulita...
              amožda me i "one stvari" krenu



              Danas ću samo malo vježbica.

              Comment

              • sunčica
                :)
                • Dec 2009
                • 8629

                #8
                Originally posted by minjabg
                Hej, pa ovi prosvetari i nisu u generalnom strajku- bave se necim, doduse od kuce

                Ozbiljno-Sunci, u pravu si,sto je covek fizicki aktivniji,umno se bolje oseca.
                Pa naravo da se bavimo - evo ja sam na forumu gotovo svaki dan, i to je neka aktivnost. Vežbam mišiće na prstima.


                Ne kaže se za dzabe - u zdravom telu zdrav duh.
                Gledaj dalje nego što vidiš.

                Comment









                Latest Topics

                Collapse

                There are no results that meet this criteria.

                Working...
                😀
                😂
                🥰
                😘
                🤢
                😎
                😞
                😡
                👍
                👎