Pitanja, pritužbe i pohvale

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement

• Moldercuker
    replied
    Originally posted by Jesam
    Da, slažem se - ovo je jako loša i nedorađena verzija ali s obzirom da svo umalo ostali uopće bez foruma i da nema baš tko se vremena niti novaca baviti doradom, onda je i ovo ipak nešto. Možda se naviknemo.
    Zar forum ne stvara nikakav profit

Slazem se da je bolje ista nego nista barem u ovom slucaju

Leave a comment:

• Jesam
    replied
    Da, slažem se - ovo je jako loša i nedorađena verzija ali s obzirom da smo umalo ostali uopće bez foruma i da nema baš tko se vremena niti novaca baviti doradom, onda je i ovo ipak nešto. Možda se naviknemo.
    Last edited by Jesam; 23-04-24, 11:16.

Leave a comment:

• Moldercuker
    replied
    Starija verzija vBulletina je puno preglednija bila.
    Ovo je tako lose dizajnirano, da bi rekao da je ovo iz 1998. Godine verzija.
    Vjerojatno se to da dorsdit u postavkama i sigurno ima template neki slicniji starom.
    Mozda bi cak bilo bolje da se prebacilo na SMF, koji je besplatan, a gotovo isti kao vBulletin. Ako to uopce jos i postoji, nisam godinama vec u tome.

Leave a comment:

• kainos
    replied
    Nova ili ne - nepregledna je i loša arhitektura. nema mnoge stvari koje je stara imala.
    Daleko je Vbulletin od drugih foruma. Ja sam probao (imam 4) i druge verzije. Xenforo, Invision Community su iznad njega. Čak i onaj besplatni open source Discourse je bolji. Sad imam čast probati Vbulletin 6 ovdje, i nije me se nešto posebno dojmio. Ali dobro, nije ni toliko loš, ipak je to stari lisac .

Leave a comment:

• Jesam
    replied
    Nova ili ne - nepregledna je i loša arhitektura. nema mnoge stvari koje je stara imala.

Leave a comment:

• kainos
    replied
    Što hoćete, ovo je najnovija verzija Vbulletin foruma, trebate biti prezadovoljni. Pogledajte forum.hr.... još imaju onu prastaru verziju. Ja sam postavo profilun sliku i izgleda kako bi trebalo izgledati. Ali vaše profilne slike su nekako jajaste. Probajte izbrisati sliku, pa ponovno upload.

Leave a comment:

• Jesam
    replied
    Originally posted by Moldercuker

Tu sam

Ovo mi je sada totalno ne prakticno
    Drago mi je da je forum tu, ali ne u ovom izdanju
    Slažem se, sve je sirovo i nedorađeno - trebalo bi se malo posvetiti doradi, samo se bojim da nema tko to raditi.

Leave a comment:

• Moldercuker
    replied
    Originally posted by nevenkagaragic

Gde nam je nas Moldercuker?
    Nema ga od 22.04.2023.
    Tu sam

Ovo mi je sada totalno ne prakticno
    Drago mi je da je forum tu, ali ne u ovom izdanju

Leave a comment:

• Poli
    replied
    I ja sam mislila da je Alternativa nestala zauvek.
    Hvala bogu spašena je. Pozdrav,pa se pišemo.

Leave a comment:

• Jesam
    replied
    testing emoticons

Leave a comment:

• nevenkagaragic
    replied

Super, bas mi je drago! sto je forum ipak spasen! Hvala Jesam na javljanju. Upravo sam ispravila prethodni post i ipak nekako postavila 2 slike sto mi sinoc nije uspelo. Moram malo istraziti mogucnosti na ovom novom forumu. Pozdrav svim clanovima i starim i novim iz Tuzle.
    Da probam sa slikama:

O super.

Leave a comment:

• nevenkagaragic
    replied

Forum je bio hakiran a s obzirom da je bio na prastaroj platformi, nisu ga mogli spasiti i prvo je bila odluka da se ugasi ali onda su ipak odlučili upgradeati platformu i eto nas opet ovdje. :-)))
    Sve to skupa je potrajalo jer je to ogroman posao.
    Super, bas mi je drago! sto je forum ipak spasen! Hvala Jesam na javljanju. Upravo sam ispravila prethodni post i ipak nekako postavila 2 slike sto mi sinoc nije uspelo. Moram malo istraziti mogucnosti na ovom novom forumu. Pozdrav svim clanovima i starim i novim iz Tuzle.

Leave a comment:

• Jesam
    replied
    Sta je ovo??? Slucajno naleteh na Google trazilici? Mislila sam da je je novembru UKINUT forum!
    A sa slikama mi (ocito!) nista nije jasno...
    Forum je bio hakiran a s obzirom da je bio na prastaroj platformi, nisu ga mogli spasiti i prvo je bila odluka da se ugasi ali onda su ipak odlučili upgradeati platformu i eto nas opet ovdje. :-)))
    Sve to skupa je potrajalo jer je to ogroman posao.

Leave a comment:

• nevenkagaragic
    replied
    Sta je ovo??? Slucajno naleteh na Google trazilici? Mislila sam da je je novembru UKINUT forum!
    A sa slikama mi (ocito!) nista nije jasno... evo bar ovako.

Leave a comment:

• nevenkagaragic
    replied
    Originally posted by Moldercuker
    Ne vidim, a ti vidiš??
    možda je do ad blockera
    Gde nam je nas Moldercuker?
    Nema ga od 22.04.2023.

Leave a comment:

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
😀
😂
🥰
😘
🤢
😎
😞
😡
👍
👎