MOĆ PRISUTNOSTI - online tečaj

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • rajnabanovac
    New member
    • May 2022
    • 7

MOĆ PRISUTNOSTI - online tečaj

DANAŠNJA VJEŽBA s 3. dana za ljude koji se žele osloboditi terora misli.

Još stignete preuzeti svoje video materijale i daljnju podršku ovdje:

Znate li one trenutke kada nešto čekate? Možda stojite u redu u trgovini ili čekate da vam prijatelj stigne na mjesto sastanka. Što vam prolazi kroz glavu u tim trenucima? Često se javljaju misli poput: “Zašto to traje toliko dugo?”, “Zašto uvijek moram čekati?”, “Kad dolazi?” itd.
    Otpustite čekanje kao stanje duha. Kad se uhvatite kako čekate nešto … izvucite se iz toga i vratite se sadašnjem trenutku. Samo budite tamo i uživajte biti tamo.
    Ako ste prisutni, nikad ne treba ništa čekati. Dakle, sljedeći put kad netko kaže: “Žao mi je što si me čekao”, možete reći: “U redu je, nisam čekao. Samo sam stajao ovdje radujući se – radujući se sebi".

Više na BLOGU
  • Ray
    New member
    • Jul 2019
    • 69

i čekanje, smetanje, nestrpljivost, …. je dio cjelokupnog plesa. Možda bi bilo lakše, najjednostavnije učiniti Ništa! u vezi tog čekanja. Možda je problem u otpuštanju tog moda da nešto treba učiniti, prakticirati, pobijediti, …..

Comment

Latest Topics

Collapse

• lozinka
      Svrab
      by lozinka
      Pozdrav, imam 27 godina.
      Godinama se patim sa svrabom, isao sam kod dermatologa, davala mi je neke gelove, malo pomogne ali ne puno. Vadio sam krv...
      12-04-24, 09:08
    • nensav
      Šta je hromoterapija
      by nensav
      malo poznata metoda lečenje bojama

Ceo...
      21-03-24, 08:52
    Working...
    😀
    😂
    🥰
    😘