Oče naš, Zdravo marijo

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Luycifer
    Banned
    • Dec 2015
    • 630

    Oče naš, Zdravo marijo

    Molim.

    kad molim, znam kome molim.

    Moj otac je Sunce.
    Moja zdravo marija je Zemlja.


    Moj otac nije kršćanski Bog Jupiter. Moj otac nije sotonistički Bog Saturn.

    Moja majka nije krsćanska marija Mjesec. Moja majka nije poganska trostruka boginja Mjesec.

    Moj mudraci nisu Sazvježđe Orion. Moj spasitelj nije žetveoc Sirius - Isus.
    Moj bog nije Jarac.



    Moji mudraci su Sazvježđe Veliki Medvjed. Moj spasitelj je Rak.


    but i˘m not sorry.


    moj smajli ne krade Sunce lijevom rukom i nema otvoreno samo lijevo oko. .

    vrijeme ljevičara završava. vrijeme ljevičara koji se prave da su desničari završava.

    i da. ljut sam. jako sam ljut.

    to je moje pravo. poštujem pravila ovog foruma zato što tu ima puno dobrih ljudi koji su zavedeni.

    kršćani, klonite me se. uništit ću vas logikom, znanjem i raciom.
    pogani, klonite me se. uništit ću vas magijom.

    jasno?
  • Ryuujin
    ...
    • Nov 2010
    • 2359

    #2
    Originally posted by Luycifer
    Molim.

    kad molim, znam kome molim.

    Moj otac je Sunce.
    Moja zdravo marija je Zemlja.


    Moj otac nije kršćanski Bog Jupiter. Moj otac nije sotonistički Bog Saturn.

    Moja majka nije krsćanska marija Mjesec. Moja majka nije poganska trostruka boginja Mjesec.

    Moj mudraci nisu Sazvježđe Orion. Moj spasitelj nije žetveoc Sirius - Isus.
    Moj bog nije Jarac.



    Moji mudraci su Sazvježđe Veliki Medvjed. Moj spasitelj je Rak.


    but i˘m not sorry.


    moj smajli ne krade Sunce lijevom rukom i nema otvoreno samo lijevo oko. .

    vrijeme ljevičara završava. vrijeme lijevičara koji se prave da su desničari završava.

    i da. ljut sam. jako sam ljut.

    to je moje pravo. poštujem pravila ovog foruma zato što tu ima puno dobrih ljudi koji su zavedeni.

    kršćani, klonite me se. uništit ću vas logikom, znanjem i raciom.
    pogani, klonite me se. uništit ću vas magijom.

    jasno?
    lijepo pises
    samo probaj da ne unistis vise od iluzija, posto ni krscani ni pogani zapravo ne postoje

    mogu li pitati nesto?

    zasto si ljut?
    sto znaci spasitelj Rak?

    Comment

    • Luycifer
      Banned
      • Dec 2015
      • 630

      #3
      Originally posted by Ryuujin
      lijepo pises
      samo probaj da ne unistis vise od iluzija, posto ni krscani ni pogani zapravo ne postoje

      mogu li pitati nesto?

      zasto si ljut?
      sto znaci spasitelj Rak?
      "Based on the most recent survey by the Pew Forum on religion, there are over one million Pagans estimated to be living in the United States. Up to 0.4% of respondents answered "Pagan" or "Wiccan" when polled."

      samo US.

      ""As of 2010, Christianity was by far the world's largest religion, with an estimated 2.2 billion adherents, nearly a third (31 percent) of all 6.9 billion people on Earth," the Pew report says. "Islam was second, with 1.6 billion adherents, or 23 percent of the global population."Apr 2, 2015"

      četvrtina populacije Zemlje.

      ti si u iluziji, ne ja.


      ljut sam zato što to znači da su po statistici četvrtina svjetske populacije obožavatelji Mjeseca na kršćanski način.
      ljut sam zato što se broj pogana ni ne zna jer se uglavnom skrivaju od kršćana, a isto obožavaju Mjesec. po nekoj logici balansa, yin yanga i tome slično rekao bi da ih ima otprilike isto.

      znači pola svjetske populacije su obožavatelji Mjeseca na ta dva načina. da se ne raspisujem dodatno ostat ću samo na njima.

      ljut sam jer živim na prelijepom prostoru punom psihopata.


      kao što insideri očekuju povratak Isusa i žetvu na Sirius način (da jako skratim priču), i nesvjesno se mole sazvježđu Orion; tako se i ja molim spasenju od takve žetve sazvježđu Veliki Medvjed i načinu Raka. (da još jače skratim priču).

      Comment

      • Ryuujin
        ...
        • Nov 2010
        • 2359

        #4
        Originally posted by Luycifer
        "Based on the most recent survey by the Pew Forum on religion, there are over one million Pagans estimated to be living in the United States. Up to 0.4% of respondents answered "Pagan" or "Wiccan" when polled."

        samo US.

        ""As of 2010, Christianity was by far the world's largest religion, with an estimated 2.2 billion adherents, nearly a third (31 percent) of all 6.9 billion people on Earth," the Pew report says. "Islam was second, with 1.6 billion adherents, or 23 percent of the global population."Apr 2, 2015"

        četvrtina populacije Zemlje.

        ti si u iluziji, ne ja.


        ljut sam zato što to znači da su po statistici četvrtina svjetske populacije obožavatelji Mjeseca na kršćanski način.
        ljut sam zato što se broj pogana ni ne zna jer se uglavnom skrivaju od kršćana, a isto obožavaju Mjesec. po nekoj logici balansa, yin yanga i tome slično rekao bi da ih ima otprilike isto.

        znači pola svjetske populacije su obožavatelji Mjeseca na ta dva načina. da se ne raspisujem dodatno ostat ću samo na njima.

        ljut sam jer živim na prelijepom prostoru punom psihopata.


        kao što insideri očekuju povratak Isusa i žetvu na Sirius način (da jako skratim priču), i nesvjesno se mole sazvježđu Orion; tako se i ja molim spasenju od takve žetve sazvježđu Veliki Medvjed i načinu Raka. (da još jače skratim priču).
        krivo si shvatio
        htio sam samo reci da je u iluziji onaj koji misli da je krscan ili pagan itd.. mogu to biti samo u mislima.. zivot nema takvih podjela.. svi su se rodili i svi ce umrijeti..

        da, nazalost ne mozes promijeniti to sto ima psihopata.. ali barem mozes odabrati svoje osjecaje o tome...

        Comment

        • Luycifer
          Banned
          • Dec 2015
          • 630

          #5
          Originally posted by Ryuujin
          krivo si shvatio
          htio sam samo reci da je u iluziji onaj koji misli da je krscan ili pagan itd.. mogu to biti samo u mislima.. zivot nema takvih podjela.. svi su se rodili i svi ce umrijeti..

          da, nazalost ne mozes promijeniti to sto ima psihopata.. ali barem mozes odabrati svoje osjecaje o tome...
          ti si opet krivo shvatio.

          ljudi imaju pravo misliti što hoće, koliko god to debilno bilo.
          u iluziji su samo kad misle da je njihov bog neka Apstrakcija. ponavljam, njihov bog je MJESEC.

          mogu to biti i u djelima.

          i davat potporu jedni drugima u svojoj iluziji.

          neće svi umrijeti. samo zli.

          mogu. i imam pomoć sa raznih strana u istrebljenju psihopata. moji osjećaji ostaju isti. psihopati su psihopati, a Ljubav je Ljubav.

          Comment

          • Ryuujin
            ...
            • Nov 2010
            • 2359

            #6
            Originally posted by Luycifer
            ti si opet krivo shvatio.

            ljudi imaju pravo misliti što hoće, koliko god to debilno bilo.
            u iluziji su samo kad misle da je njihov bog neka Apstrakcija. ponavljam, njihov bog je MJESEC.

            mogu to biti i u djelima.

            i davat potporu jedni drugima u svojoj iluziji.

            neće svi umrijeti. samo zli.

            mogu. i imam pomoć sa raznih strana u istrebljenju psihopata. moji osjećaji ostaju isti. psihopati su psihopati, a Ljubav je Ljubav.

            nisam
            naravno da mogu misliti sto hoce, no svejedno ce trebati uvijek zrak da disu, hranu da jedu i vodu da piju, spavati ce i buditi se..

            zar ne vidis da i ti dijelis te ljude po necemu sto ne postoji samo zato sto kazu da u to vjeruju.. kao nesto drugacije i odvojeno od tebe..
            nisi im valjda povjerovao?

            ako nisi, onda vidis da nisu drugaciji, drugi covjek je kao i ti.. izgubljen covjek al ipak samo covjek..

            djela postoje samo ona koja poticu zivot i ona koja ga unistavaju, potpuno je svejedno sto vjerujes.. vidjet ce se posljedice njihovih uvjerenja veoma jasno.. i vide se vec dugo vremena.

            i upravo zato sto ne vide posljedice ne vide nista...

            ne znam o kakvom istrebljenju govoris al ljudi istrebljuju jedni druge od pocetka vremena i na kraju nisu istrijebili nista osim sveg zivota oko sebe.. svi su jos tu u jos vecem broju.. rat je jos tu, istrebljenja su jos tu, tko je pobijedio i nad kime... nikad nece moci istrijebiti misli, ni svoje ni tude.

            Comment

            • Luycifer
              Banned
              • Dec 2015
              • 630

              #7
              Originally posted by Ryuujin
              nisam
              naravno da mogu misliti sto hoce, no svejedno ce trebati uvijek zrak da disu,
              prdit i podrigivat ću im po zraku.


              Originally posted by Ryuujin
              hranu da jedu i vodu da piju,
              nać ću ekipu koja će im trovat hranu i vodu.


              Originally posted by Ryuujin
              spavati ce i buditi se..
              imat će najgore noćne more ikad i budit će se vrištanjem.



              Originally posted by Ryuujin
              zar ne vidis da i ti dijelis te ljude po necemu sto ne postoji samo zato sto kazu da u to vjeruju.. kao nesto drugacije i odvojeno od tebe..
              nisi im valjda povjerovao?
              tebi ne vjerujem jer pričaš utopističke gluposti.


              Originally posted by Ryuujin
              ako nisi, onda vidis da nisu drugaciji, drugi covjek je kao i ti.. izgubljen covjek al ipak samo covjek..
              davno sam ja prestao bit samo čovjek.
              ti si izgubljen i ako mi nastaviš imputirati riječi koje ja nisam i uvaljivati ih meni, uvalit ću ti...nešto...odostraga.



              Originally posted by Ryuujin
              djela postoje samo ona koja poticu zivot i ona koja ga unistavaju, potpuno je svejedno sto vjerujes.. vidjet ce se posljedice njihovih uvjerenja veoma jasno.. i vide se vec dugo vremena.
              meni je potpuno svejedno za tebe jer je tebi svejedno za sve.
              ti uvjerenja nemaš. tebi je svejedno.
              ja imam i vjeru i znanje. vjeru u Ljubav, znanje o Svijetu.



              Originally posted by Ryuujin
              i upravo zato sto ne vide posljedice ne vide nista...
              ti ništa ne vidiš. ili još gore, praviš se da niš ne vidiš.
              pazi da ne bi stvarno oslijepio.



              Originally posted by Ryuujin
              ne znam o kakvom istrebljenju govoris al ljudi istrebljuju jedni druge od pocetka vremena i na kraju nisu istrijebili nista osim sveg zivota oko sebe.. svi su jos tu u jos vecem broju.. rat je jos tu, istrebljenja su jos tu, tko je pobijedio i nad kime... nikad nece moci istrijebiti misli, ni svoje ni tude.
              ti i tvoji će bit istrebljeni. (mentalni sklopovi)

              Comment

              • Ryuujin
                ...
                • Nov 2010
                • 2359

                #8
                pretvorio si sve sto sam rekao u nekakvu mrznju.. iako su moja prva pitanja bila samo znatizelja.. mozes samo sebe pitati otkud to..

                s ostatkom sto govoris nemam nikakve veze.
                ako mozes na druge gledati samo s mrznjom to je problem u tvojoj glavi, nemoj se praviti da su ti drugi ljudi krivi.

                ono sto vidim jest kakve posljedice tvoja vrsta mrznje ima.. bez obzira kome je usmjerena. i to mi je dovoljno.. a ima je po cijelom svijetu. bas takvi koji pokusavaju kontrolirati sve unistavaju sve.

                ne znam gdje vidis razliku izmedu psihopata koje mislis istrijebiti i sebe samog.. radis istu stvar..
                svijet ce ici dalje i bez tebe i bez mene. ljuti se koliko hoces to se nece promjeniti. ugodan ti dan.

                Comment

                • Luycifer
                  Banned
                  • Dec 2015
                  • 630

                  #9
                  ugodan dan i tebi.

                  Comment

                  • chameleon
                    padanormalan
                    • Jul 2011
                    • 12422

                    #10
                    Originally posted by Ryuujin

                    djela postoje samo ona koja poticu zivot i ona koja ga unistavaju, potpuno je svejedno sto vjerujes.. vidjet ce se posljedice njihovih uvjerenja veoma jasno.. i vide se vec dugo vremena.

                    i upravo zato sto ne vide posljedice ne vide nista...
                    Ovo bi trebalo stavit u ustav svake države.

                    Izostanak tog uvida često vidim u argumentu religijske strane da su ateistički režimi tipa komunizma i nacizma (Staljin, Hitler) radili zločine.
                    A zapravo se radi o nerazumno obožavanoj ideologiji (politika, religija, duhovnost) koja od čovjeka radi nesposobnu budalu. Riješi se ideologije i ostaje više prostora jednostavnom razumu.
                    Stone

                    Comment

                    • szomszu
                      Banned
                      • Aug 2017
                      • 182

                      #11


                      Bizek je vjerojatno najpoznatiji po (danas napuštenom) kamenolomu. Iako je kamenolom napušten, iznimno se povremeno otvara zbog izvlačenja kamena za popravak [Zagrebačke Katedrale].
                      Također, na području Bizeka nalaze se najvrednija nalazište fosila na Medvednici.

                      .

                      .

                      Comment

                      • Jesam
                        Supermoderator
                        • Mar 2011
                        • 14483

                        #12
                        I evo tebe opet ...
                        slobodni.net za slobodni svijet

                        Comment

                        • szomszu
                          Banned
                          • Aug 2017
                          • 182

                          #13
                          .

                          .

                          . .

                          Comment

                          • szomszu
                            Banned
                            • Aug 2017
                            • 182

                            #14


                            .

                            Comment

                            • szomszu
                              Banned
                              • Aug 2017
                              • 182

                              #15


                              szensz szasznesz

                              .

                              Comment









                              Latest Topics

                              Collapse

                              There are no results that meet this criteria.

                              Working...
                              😀
                              😂
                              🥰
                              😘
                              🤢
                              😎
                              😞
                              😡
                              👍
                              👎