Intermittent fasting ili isprekidani post

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Jesam
    Supermoderator
    • Mar 2011
    • 14468

Evo, jedan video s hrpom znanstvenog izstraživanja u podlozi - kako se keto dijetom može poboljšati funkcija bubrega ali i izliječiti diabetes tipa 2 (bubrežne bolesti najčešće i jesu posljedica diabetesa).

Moja prijateljica ima diabetes tipa 1 i uz pomoć ketogene prehrane uzima minimalne količine inzulina i osjeća se fenomenalno a nalazi su joj uzorni. Pa tko ima uši da čuje i oči da vidi ...

slobodni.net za slobodni svijet

Comment

• Jesam
      Supermoderator
      • Mar 2011
      • 14468

Još jedan kardiolog (kardiotorakalni kirurg), Philip Ovadia, MD govori o ketogenoj prehrani - dr. Berry inače zagovara čak isključivo carnivorsku prehranu i donosi isto tako čitavu gomilu dokaza u prilog tome.

Mogu ja tako dok se krave ne vrate s ispaše ...

Comment

• Jesam
        Supermoderator
        • Mar 2011
        • 14468

Jedno svjedočanstvo.

Comment

• Jesam
          Supermoderator
          • Mar 2011
          • 14468

REVERSE TYPE 2 DIABETES in 6 Months! (New Study)

Comment

• Ryuujin
            ...
            • Nov 2010
            • 2337

Naravno da mozes dovijeka, mogu i ja, al nema potrebe, samo sam rekao svoje misljenje, ljudi ce ionako napraviti sto zele.

Ne govorim o tome sto drugi kazu, probao sam i ja ketogenu prehranu i nazalost nemam nista dobro za reci o njoj. Sad to zovem prehrana za depresiju, tj. tko zeli biti ljut i depresivan treba probati keto Sala mala.
            Tijelo ima svoje razine soli i vode koje moze tolerirati i odrzavati za normalno funckioniranje i nijedna prehrana taj omjer nece promijeniti, to ne ovisi o nama. S razlogom je se zove tihi ubojica.

Drago mi je da ima ljudi kojima je za nesto pomoglo, nadam se da ce tako ostati, zbilja, ne zelim nikome zdravstvenih problema

Ali inace znate da se to zove cherry picking, kad se gleda samo dokaze koji podupiru jednu teoriju. To nikad nije dobra ideja..

Sretno.

Comment

• Jesam
              Supermoderator
              • Mar 2011
              • 14468

0:00 Introduction: Understanding fasting vs. snacking
              3:03 What great thinkers have said about fasting
              3:52 Fasting vs. starving
              5:30 Critical things you need to know about prolonged fasting
              18:33 Learn how to make insulin more sensitive!

Today, I’m going to share seven critical things you need to know about prolonged fasting. Fasting is very simple yet very powerful.

Snacking is one of the worst things for your insulin and your overall health. Food is nourishing, but to heal your body, you might be better off not eating.

Snacking causes hunger, weight gain, fatigue, and moodiness—among other potential health problems. Yet, simply not eating can create so many powerful health effects.

Throughout history, many great thinkers, including Hippocrates and Plato, have even had positive things to say about fasting.

Seven critical things you need to know about prolonged fasting (72 hours or longer):

1. Only drink water (2.5 liters), tea, and coffee—and take supplements (electrolytes, B vitamins, vitamin D, and vitamin C)
              2. Take electrolytes (including sea salt)
              3. Go very slow and gradual when refeeding, and avoid carbs, sugar, and a large meal
              4. Don’t take apple cider vinegar
              5. Do Healthy Keto when you break your fast
              6. Understand the dawn phenomenon (your liver is making sugar due to insulin resistance)
              7. Know when to break your fast (don’t stop when it’s uncomfortable—push through the transition phase)

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
              😀
              😂
              🥰
              😘
              🤢
              😎
              😞
              😡
              👍
              👎