Koloidno srebro, ožiljci

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • medix
    Alternativa addict
    • Oct 2009
    • 427

Koloidno srebro, ožiljci

Da li postoje iskustva u vezi ovog zdravstvenog problema?
  • Neno0801
    New member
    • Oct 2009
    • 106

Pozdrav svima,odgovor za MEDIX.Moja supruga je imala duboku opekotinu na ruci,koristeći srebro nekih desetak dana,rana je nestala a ožiljka nema.Da li ovo vrijedi za stare ožiljke još uvijek neznam,ali vidjet ćemo ovo s mačkom,slučaj sam već opisao na ovim stranicama.Ajd uzdravlje.

Comment

• medix
      Alternativa addict
      • Oct 2009
      • 427

Originally posted by Neno0801
      Pozdrav svima,odgovor za MEDIX.Moja supruga je imala duboku opekotinu na ruci,koristeći srebro nekih desetak dana,rana je nestala a ožiljka nema.Da li ovo vrijedi za stare ožiljke još uvijek neznam,ali vidjet ćemo ovo s mačkom,slučaj sam već opisao na ovim stranicama.Ajd uzdravlje.
      Kakav je to sluicaj sa mackom?
      Na koji je nacin tvoja supruga koristila koloidno srebro,lokalno ili ga je pila?
      Koji je proizvodjac tog koloidnog srebra?

Comment

• Diana
        <3
        • Oct 2009
        • 7086

i mene zanima,muž mi ima neke stare ožiljke na vidljivom mjestu pa bi se htio riješit toga(odmah se rješava buljenja i prosuđivanja okoline)
        :)

Comment

• medix
          Alternativa addict
          • Oct 2009
          • 427

Neno0801

Cekamo tvoje odgovore,nestrpljivo smo!!!!

Comment

• Neno0801
            New member
            • Oct 2009
            • 106

Hallo MEDIX,prvo tebi odgovor,supruga je prskala direktno na ranu srebro i nije ga pila,a rana je na očigled zarastala i skupljala se,DIANAMAXIMUS,sad odgovor za tebe,nemam saznanja o starim ožiljcima i srebru,ali škodit mu neće,treba pokušati,ali neka proba i sa aloe vera gelom mislim da bi mu i to moglo pomoći.Mačka je imala veliku ranu na glavi i pijući srebro u mlijeku ozdravila je za mjesec dana.Da ne bi ispalo da nekoga reklamiram,pošaljite mi svoj pm,ajd uzdravlje.

Comment

• Neno0801
              New member
              • Oct 2009
              • 106

Pozdrav svima,za MEDIX I DIANAMAXIMUS,evo par slika o ožiljcima na slobodni.net,pa prosudite sami.Ajd uzdravlje.

Comment

• medix
                Alternativa addict
                • Oct 2009
                • 427

Pozdrav svima,za MEDIX I DIANAMAXIMUS,evo par slika o ožiljcima na slobodni.net,pa prosudite sami.Ajd uzdravlje.
                neno,gdje su slike?

Comment

• Neno0801
                  New member
                  • Oct 2009
                  • 106

Pozdrav svima,a za MEDIX,slobodni.net,tema koloidno srebro idi redom i nemoš falit.Ajd uzdravlje.

Comment

• Neno0801
                    New member
                    • Oct 2009
                    • 106

Opet ja, sve ovo gore isto ali sam ti malo zakrečio pa nisam napisao,ideš na zdravlje pa onda na srebro.

Comment

• medix
                      Alternativa addict
                      • Oct 2009
                      • 427

Opet ja, sve ovo gore isto ali sam ti malo zakrečio pa nisam napisao,ideš na zdravlje pa onda na srebro.
                      Pa i nisu uverljive slike o saniranju oziljaka.
                      Mislio sam da je stepen oziljaka i povrsin akoja je zahvacena veca??

Comment

• Neno0801
                        New member
                        • Oct 2009
                        • 106

Pozdrav svima,Medix znam da rezultati nisu spektakularni i kako sam prije rekao ono što znam o srebru sam isprobao na sebi,svojoj familiji i svojoj mački kojoj je ostao ožiljak,ali njoj je falila trećina kože na glavi,tako da sam mislo da neće ni ostati živa,a kamoli što drugo.Ovo su skromni rezultati ali ipak daju nadu i vrijedi pokušati.Srebro polako ali sigurno ulazi na mala vrata i u oficijelnu medicinu,mada postoji otpor.Nedavno mi je rekao dr.anesteziolog iz jedne klinike neurokirurške u Beogradu da oni već neko vrijeme koriste srebro i imaju odlične rezultate te da čak i sami proizvode srebro za svoje potrebe.Toliko za sad od mene ajd uzdravlje.

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                        😀
                        😂
                        🥰
                        😘
                        🤢
                        😎
                        😞
                        😡
                        👍
                        👎