Lidiko daruje

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • gandalf
    New member
    • Jul 2009
    • 21

Lidiko daruje

Poštovana administracijo, cijenjeni članovi foruma,

pratili smo nastajanje ovog foruma koji se u međuvremenu zaista jako proširio i kvalitetom tekstova odvojio. Još za forumski rođendan željeli smo pridonjeti slavlju, no zbog spleta okolnosti malo kasnimo.

Zbog i u duhu rođendanskog slavlja, prigodno uz početak proljetne akcije i samo za članove ovog foruma:

darujemo prvih 5 forumaša koji ostave svoj komentar u ovoj temi i izraze želju da isprobaju naše proizvode sa: paketom SOS 1 iz naše posebne ponude.

Paketi SOS osmišljeni su kao prva pomoć kod predstojećih proljetnih proljetnih neugoda: alergijskog rinitisa, sinusitisa, alergijskog i dr. dermatitisa, bronihitisa, proljetnih prehlada i viroza, te eskalacije gljivičnih oboljenja.

Paketi SOS 1 sadrže:
    1 x boca tamno staklo s razdjelnikom otopine ULTRA 200 ml + 1 boca pvc s raspršivačem nazalnim otopine ULTRA 20 ml
    i odlični su za prvi susret s otopinom srebra osoba koje imaju poteškoća uslijed rinitisa, sinusitisa, alergija, bronhitisa, čak i devijacije septuma, te kod prehlada, odnosno svih problema vezanih uz prekomjeran sekret ili prekomjerno isušivanje nevezano uz uzrok.

Više o nama, proizvodima i djelovanju molimo pogledajte na: http://www.skysparks.com/

Uz čestitke i bez sumnje da će ovaj forum biti sve veći i uspješniji,
    srdačno vas pozdravljamo,

gandalf za Lidiko
  • 33:1:22
    OM
    • May 2010
    • 575

Pozdrav, lijepa akcija. Ja sam zainteresiran, jedna draga osoba ima sinusitis i mislim da če joj se ovo svidjeti. Probao sam več ionizirano srebro i jako mi se svidjelo.
    ''Life is God`s gift to you.The way you live it is your gift to God.''
    Život je stvaran samo kad jesam.

Comment

• RED PILL
      urug
      • Apr 2009
      • 15340

također pozdravljam akciju, pa se eto i preporučam za SOS paket...

s obzirom da mi klinac povremeno ima probleme sa sinusima, možemo mu pokušati riješiti problem s vašom otopinom srebra...

http://www.aequilibrium-novum.hr/

Comment

• alison
        back to basic
        • Mar 2010
        • 9616

Ja se javljam za našu dragu Tinu, znam da joj jako treba....

- a moglo bi biti kasno kad se ona probudi
        Last edited by alison; 06-04-11, 19:53.
        TRAŽIM LJUDE, ŠTO VIŠE LJUDI,
        KOJI IMAJU NEOGRANIČENU SPOSOBNOST UVJERENJA
        DA NE POSTOJI NEŠTO ŠTO JE NEMOGUĆE UČINITI
        (H. FORD).
        pridruži nam se u bblj

Comment

• moqui
          Fallen
          • Aug 2010
          • 1789

Pa ako može i ja sam zainteresiran za koloidno srebro a nekako nikako da ga nabavim.. MMS mi se nije svidio, srebro mi je puno simpatičnije a mislim da će dobro doć mi ocu i/ili prijateljici koja vječito muku muči s alergijama / prehlade, oči.. ili na kraju krajeva meni ako može pomoć s aknama iliti prištićima
          KokoKao

Comment

• tinez
            New member
            • Aug 2009
            • 35

Pozdrav!
            Lijepa i vrijedna akcija,a po pričanju poznanika odličnog proizvoda,kojeg na žalost još do sada nisam probala jer se borim sa doktorima i njihovim preporukama i receptima,na moju žalost neuspješno već 4 godine a sve zbog KRONIČNE URTIKARIJE.Ako sam među prvih pet forumaša bilo bi mi drago da isprobam proizvod u nadi da će mi pomoći više i bolje od trpanja sa kortikosteroidima,bilo u obliku tableta ili inekcija.
            UNAPRIJED ZAHVALJUJEM UZ SRDAČAN POZDRAV

Comment

• Sativa
              kapierenundkopieren
              • Nov 2009
              • 709

Ma ko mi je izbriso komentar??!, ja sam ga prvi ostavio. (shala)
              Ajd javit nam kakvo je bilo srebro kad probate.

Comment

• Tina
                Guru
                • Apr 2010
                • 1049

Originally posted by alison
                Ja se javljam za našu dragu Tinu, znam da joj jako treba....

- a moglo bi biti kasno kad se ona probudi
                Zahvaljujem Alison što me uvrstila u prvih 5, i doslovno sam spavala . Poznajem djelovanje ionskog srebra; moj biviši dečko je spriječio amputaciju noge i izliječio uz to MRSU srebrom prije dosta godina, i otad počinje moje zanimanje za srebro . Moja iskustva su takva da bez tog ne mogu živjeti. Spasila sam puno životinja( zarazne virusne bolesti, dekubitusi, sepse, kožne bolesti, mogla bi nabrajat do sutra); i ja uvjek ističem po meni vrlo važniju funkciju ionskog srebra a to je i obnavljanje tkiva i stvaranje matičnih stanica što je revolucija. Tu gdje srebro prođe trava Opet raste po mom iskustvu bez obzira na stupanj oštećenja.

Pozdravljam ovu akciju darivanja .
                “Samo srcem čovjek može vidjeti ispravno; bitno je očima nevidljivo.” - Antoine de Saint-Exupery

Comment

• sumskovoce
                  Alternativa addict
                  • Jul 2009
                  • 210

Sjajna inicijativa! MM ima ozbiljnih problema s neurodermitisom koji smo do sada povezivali s alergijama, mada u zadnje vrijeme sve više sumnjam na kvalitetu vode u našem kućanstvu. Htjeli smo istražiti malo djelovanje srebra na vodu, pa ako ima materijala i/ili iskustava u liječenju neurodermitisa (atopijskog dermatitisa) bila bih zavhalna :)
                  I trust my inner wisdom

Comment

• gandalf
                    New member
                    • Jul 2009
                    • 21

Zhavaljujemo svima na pokazanom interesu i toplom dočeku

S obzirom na raznolikost ostavljenih komentara odlučili smo malo preurediti sastav i količinu paketa jer... pa eto, to nas istinski veseli...

SOS 1 pakete šaljemo:

33:1:2
                    RED PILL
                    Tini
                    i Sativi (zbog duhovitog komentara koji nas je nasmijao)

Za mogui-a, tinez i sumskovoce složiti ćemo prilagođene paketiće s bočicama s rasrpšivačem jer...

moqui - stava smo da je uvijek dobro osvjedočiti se osobno ako je moguće u djelovanje i onda preporučiti drugima, a za spomenute akne je zaista odlično. Odlično je djelovanje i za alergije, prehlade, probleme s očima i još zaista mnogo toga, ali staviti druge na prvo mjesto je hvalevrijedna i prekrasna gesta koju na ovaj način toplo pozdravljamo

tinez - jer je za urtikarije zaista potrebna bočica s raspršivačem, a ne nazalna bočica

sumskovoce - jer kod atopijskog dermatitisa imamo zaista puno odličnih povratnih informacija, a najkvalitetnije iskustvo je - osobno iskustvo

Molimo sve navedene članove da nam svoje podatke (o primaocu paketa) pošalju privatnom porukom ili na mail: feniks.hr@gmail.com

Do slijedeće prigode (vjerujemo ubrzo) velik i srdačan pozdrav svima iz Lidika

Comment

• alison
                      back to basic
                      • Mar 2010
                      • 9616

ne kužim što se događa na stranici ali nemogu ništa staviti u košaricu... dali neko naručivao preko neta iz ove firme???

malac je došo iz vrtića sa .... http://www.alternativa-forum.com/vir...tml#post111470 i hitno mi treba, a klavocin neka si doktorka zagura,,,,,,
                      TRAŽIM LJUDE, ŠTO VIŠE LJUDI,
                      KOJI IMAJU NEOGRANIČENU SPOSOBNOST UVJERENJA
                      DA NE POSTOJI NEŠTO ŠTO JE NEMOGUĆE UČINITI
                      (H. FORD).
                      pridruži nam se u bblj

Comment

• gruji44
                        Svjetlost, Znanje, Ljubav
                        • Dec 2010
                        • 2258

Originally posted by alison
                        ne kužim što se događa na stranici ali nemogu ništa staviti u košaricu... dali neko naručivao preko neta iz ove firme???

malac je došo iz vrtića sa .... http://www.alternativa-forum.com/vir...tml#post111470 i hitno mi treba, a klavocin neka si doktorka zagura,,,,,,
                        Ja kupovala i sad evo probala i sve ide u košaricu bez problema. Jedino kaj nemam sad toliko para da sve to platim što bi ja htjela pa ću morat bit skromna. Jedno po jedno!
                        http://planetzemlja.wix.com/mirjanagrujic

Comment

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
                        😀
                        😂
                        🥰
                        😘
                        🤢
                        😎
                        😞
                        😡
                        👍
                        👎