Otvaranje firme za proizvodnju koloidnog srebra

Collapse
X

• Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement

• Branac
    replied
    Nažalost nisam uspio ništa riješiti. Nitko ne odgovara na mailove. A poslao sam ih na sve adrese koje sam znao. Ove godine nisam ni pokušao ništa jer zbog posla ne stignem ništa drugo. Kad uhvatim slobodnog vremena valjda bih morao osobno otići nekamo i raspitati se više o nekim stvarima.

Leave a comment:

• Nell65
    replied
    Dakle mene zanima ova teme, ali postovi su stali. Da li netko zna ima li što novoga vezano za te dozvole za proizvodnju koloidnog srebra, da li treba dozvola, kakva, da li to spada u dodatak prehrani ili lijekove. Molim ako netko nešto zna o tome da se javi :)
    Hvala

Leave a comment:

• Branac
    replied
    Znači moram se tamo javiti. U Ministarstvo zdravlja (koji glupi naziv). Budem nekaj probal zmisliti i raspitati se. I dalje primam savjete.

Leave a comment:

• imagine
    replied
    I puuno para
    Da bi se ishodila dozvola triba učinit čudo kontrola .

Kojom god se prilikom nađem u apoteci ne mogu odoliti prilici da ne upitam: 'Imate li možda koloidnog srebra?' ,samo da vidin facu od apotekarke

Leave a comment:

• Moldercuker
    replied
    Originally posted by Branac
    Postoji nešto što se zove paušalni obrt. Ali mene više zanima dozvola ako treba za proizvodnju koloidnog srebra. Nisam siguran gdje to provjeriti. Smije li se proizvoditi i prodavati kao recimo neki drugi proizvod. Jer ipak to je nešto što se tiče zdravlja i ako je loše napravljeno može biti opasno. Tu sam u dilemi. Ali budem, nadam se, uskoro saznao.
    Sigurno da treba dozvola, ministarstvo zdravstva je nadlezno za taj dio koliko ja znam
    :)

Leave a comment:

• Branac
    replied
    Postoji nešto što se zove paušalni obrt. Ali mene više zanima dozvola ako treba za proizvodnju koloidnog srebra. Nisam siguran gdje to provjeriti. Smije li se proizvoditi i prodavati kao recimo neki drugi proizvod. Jer ipak to je nešto što se tiče zdravlja i ako je loše napravljeno može biti opasno. Tu sam u dilemi. Ali budem, nadam se, uskoro saznao.

Leave a comment:

• Moldercuker
    replied
    Kad kazes da bi kao dodatni posao sad ima nekakve kucne radinosti neku novi zakon...msm da se manji porez placa, ali nije ni firma ni obrt...

Leave a comment:

• Branac
    replied
    Poslao sam nekoliko mailova. Ali imam osjećam da nitko nije "vidio" moj mail. Boje se ljudi konkurencije. Makar mislim se orijentirati samo na svoju županiju, ali eto tako je to danas kad trebaš pomoć. Ako slučajno netko sazna nešto više bio bih zahvalan ako to podijeli tu na forumu.

Leave a comment:

• Adamina
    replied
    Jedino da nazovete nekoga tko već prodaje (google) i njih pitate, ako će biti dovoljno ljubazni da vam kažu...

Leave a comment:

• Branac
    replied
    To sam i mislio. Bit će zabavno vidjeti face kad spomenem koloidno srebro. Kad se raspitam i vidim kako to ide napisem na forumu da i drugi znaju. Hvala na odgovorima.

Leave a comment:

• Adamina
    replied
    Najbolje ti je da pitaš u nadležnoj službi, tako ćeš saznati sve potrebne informacije.

Leave a comment:

• Zlo
    replied
    a nemam pojma... mislim da bi morao dobiti neke posebne dozvole, ipak prodaješ nešto što se uzima i oralno, moraš imati neka zdravstvena testiranja, dozvole... najbolje ti se raspitati u nekom uredu koji se bavi takvim stvarima.
    Ko će ga znati kako se kod nas ionsko srebro deklarira, jel to lijek, suplement... ja ti nemam pojma, iskreno.

Leave a comment:

• Branac
    replied
    Nitko nezna ništa o tome?

Leave a comment:

• Otvaranje firme za proizvodnju koloidnog srebra

Pozdravljam sve na forumu, a pogotovo na ovoj temi.

Proizvodnjom koloidnog srebra se bavim već duže vrijeme. Pogotovo za sebe i svoju obitelj, prijatelje i znance.

Pošto sve više ljudi želi srebro razmišljam kako bi bilo otvoriti firmu za proizvodnju i prodaju koloidnog srebra. Pošto već radim negdje to bi bilo onako usput ali neznam kakve su procedure, te kako se registrira takva firma. Treba li nekakva posebna odobrenja?
    Ako netko ima kakvo iskustvo u tome bio bih zahvalan.

Latest Topics

Collapse

There are no results that meet this criteria.

Working...
😀
😂
🥰
😘
🤢
😎
😞
😡
👍
👎