Njegove nas rane iscijeliše.

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Uoo
    OOn
    • Oct 2009
    • 12425

    Njegove nas rane iscijeliše.

    Naš dragi Bog Otac nam je poslao najvećeg iscijelitelja. Iscijelitelja duše, tijela i smrti. Sam Život.. Našega Spasitelja Isusa Krista.

    Isus zapovjedi: Odvalite kamen! Kaže mu pokojnikova sestra Marta: Gospodine, već zaudara. Ta četvrti je dan. Kaže joj Isus: Nisam li ti rekao: budeš li vjerovala, vidjet ćeš slavu Božju? Odvališe dakle kamen. A Isus podiže oči i reče: Oče, hvala ti što si me uslišao. Ja sam znao da me svagda uslišavaš; no rekoh to zbog nazočnog mnoštva: da vjeruju da si me ti poslao. Rekavši to povika iza glasa: Lazare, izlazi! I mrtvac iziđe, noge mu i ruke bile povezane povojima, a lice omotano ručnikom. Nato Isus reče: Odriješite ga i pustite neka ide!
    Ivan 11:39-44

    I kao što Isusa posla Otac, tako šalje i On nas da vršimo volju Očevu.

    I reče im: Pođite po svem svijetu, propovijedajte evanđelje svemu stvorenju. Tko uzvjeruje i pokrsti se, spasit će se, a tko ne uzvjeruje, osudit će se. A ovi će znakovi pratiti one koji uzvjeruju: u ime će moje izganjati zloduhe, novim će jezicima zboriti, zmije uzimati; i popiju li što smrtonosno, ne, neće im nauditi; na nemoćnike će ruke polagati, i bit će im dobro.

    I Gospodin Isus, pošto im to reče, bude uzet na nebo i sjede zdesna Bogu. Oni pak odoše i propovijedahu posvuda, a Gospodin surađivaše i utvrđivaše Riječ popratnim znakovima.

    Marko 16:15-20

    Volim vas sve. Neka vas dragi Bog Otac blagoslovi u ime Isusovo.


    Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
    Ivan 3:16
  • riječanka
    Guru
    • Jul 2011
    • 6278

    #2
    Originally posted by Uoo
    Naš dragi Bog Otac nam je poslao najvećeg iscijelitelja. Iscijelitelja duše, tijela i smrti. Sam Život.. Našega Spasitelja Isusa Krista.

    Isus zapovjedi: Odvalite kamen! Kaže mu pokojnikova sestra Marta: Gospodine, već zaudara. Ta četvrti je dan. Kaže joj Isus: Nisam li ti rekao: budeš li vjerovala, vidjet ćeš slavu Božju? Odvališe dakle kamen. A Isus podiže oči i reče: Oče, hvala ti što si me uslišao. Ja sam znao da me svagda uslišavaš; no rekoh to zbog nazočnog mnoštva: da vjeruju da si me ti poslao. Rekavši to povika iza glasa: Lazare, izlazi! I mrtvac iziđe, noge mu i ruke bile povezane povojima, a lice omotano ručnikom. Nato Isus reče: Odriješite ga i pustite neka ide!
    Ivan 11:39-44

    I kao što Isusa posla Otac, tako šalje i On nas da vršimo volju Očevu.

    I reče im: Pođite po svem svijetu, propovijedajte evanđelje svemu stvorenju. Tko uzvjeruje i pokrsti se, spasit će se, a tko ne uzvjeruje, osudit će se. A ovi će znakovi pratiti one koji uzvjeruju: u ime će moje izganjati zloduhe, novim će jezicima zboriti, zmije uzimati; i popiju li što smrtonosno, ne, neće im nauditi; na nemoćnike će ruke polagati, i bit će im dobro.

    I Gospodin Isus, pošto im to reče, bude uzet na nebo i sjede zdesna Bogu. Oni pak odoše i propovijedahu posvuda, a Gospodin surađivaše i utvrđivaše Riječ popratnim znakovima.
    Marko 16:15-20

    Volim vas sve. Neka vas dragi Bog Otac blagoslovi u ime Isusovo.




    Možeš li što od ovog?

    Comment

    • degma
      Guru
      • Apr 2011
      • 574

      #3
      A sad sto pitanja slijedi Uoo,;) jel ti smatraš da ima razlike kad neki bioenergetičar ozdravi čovjeka na svoj način, ne spominjući nikakve više sile dakle jednostavno jer ima tu mogućnost i jer je to spoznao možda i slučajno u životu, sa ovim načinom liječenja koji si objavio, dakle u ime Isusa..i da li poznaješ osobu sa videa koja to radi..???

      A malo je smiješan video meni osobno, jer svi bi danas za 100 dolara reagirali i plesali kad ih snimam kako ja želim, ako si me shvatio...
      http://video-subtitle.tedcdn.com/tal...3G-480p-sr.mp4

      Comment

      • Uoo
        OOn
        • Oct 2009
        • 12425

        #4
        Originally posted by riječanka
        Možeš li što od ovog?
        Ja, sam po sebi ne mogu ništa. Sve čini naš dragi Spasitelj Isus Krist. Sva Slava Ocu, Sinu i Duhu Svetome!


        Što se konkretnih iskustava tiče u Njegovo Ime govorim jezicima i imam vlast nad silama tame. Nadam se da će me dragi Bog Otac obilato blagosloviti i pružiti mi priliku da svjedočim iscjeljnjima u ime Isusovo i da će me ojačati u Duhu da na moćan način širim Evanđelje oslobađajući zarobljenike smrti radosnom viješću Života i Istine.

        Neka vas sve dragi Bog Otac blagoslovi iscijeljenjem srca i otkrivenjem Istine u ime Isusovo. Molite Mu se za mene u ime Isusovo. Hvala

        Originally posted by degma
        A sad sto pitanja slijedi Uoo,;) jel ti smatraš da ima razlike kad neki bioenergetičar ozdravi čovjeka na svoj način, ne spominjući nikakve više sile dakle jednostavno jer ima tu mogućnost i jer je to spoznao možda i slučajno u životu, sa ovim načinom liječenja koji si objavio, dakle u ime Isusa..i da li poznaješ osobu sa videa koja to radi..???

        A malo je smiješan video meni osobno, jer svi bi danas za 100 dolara reagirali i plesali kad ih snimam kako ja želim, ako si me shvatio...
        Pogledaš li i pokoji drugi video sa liste primjetit ćeš da stotke za Isusa lete samo tako Sva Mu Slava i Hvala u sve vijeke vjekova!!

        Last edited by Uoo; 21-03-14, 16:07.
        Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
        Ivan 3:16

        Comment

        • MadMax111
          Road Warrior
          • May 2013
          • 1011

          #5
          Ovo je kao neka vrsta virtualne mise,Uoo samo citira citate stare trilijun godina,isto zazivanje boga,isti citati,isto sve.
          Sjecam se kad je nas svecenik krenul pricat na misi kako je astrologija jedno od zla koje sotona baca da dobre krscane odvodi sa Pravog Puta.
          Sad,sto je taj pravi put,to je trenutna verzija,trenutne postave u crkvi ili sugovornika.

          Rimski spisi,inace vrlo detaljni,uopce ne spominju nijedan od ovih dogadjaja.

          Napredna vanzemaljska ili jedan dio nase civilizacije koja je podzemno prezivjela je mogla poslat agenta da ozivljava navodne mrtve.
          Čak i danas se mogu stvorit prividno mrtvi ljudi koje bi se moglo cudesno ozivjeti,to neradi nikog od nas sinom bozjim.

          Imamo spise i dokumente koji se tiču drugog svjetskog rata a koji nam nisu jasni,pa kako onda netko moze citirat knjige stare
          valjda 5000god i tvrdit da je to rijec bozja.
          Bog,ako postoji (svaka mu cast na ovoj planeti i unistenju koje je stvoril) zivi u svima nama,govori kroz nasa dobra djela,a te bajke kako je netko nekad negdi navodno ozivljaval,kome to treba,tko zna tko je to napisao uopce.

          Ja da sam isus bil,volil bi da ljudi zive slobodno,bez ogranicenja i da ispunjavaju svoj puni potencijal,a nebi sad radil neke svetkovine,zakone kojih se treba pridrzavati niti bi pisao memoare duge 4km da ljude zatocim u sobici da ih proucavaju dokraja zivota.

          Ja kazem,sva slava nama,jer stignemo zivit u ovoj kaljuzi gustoj isprepletenoj svakakvim nesrecama,jos veca nam slava da razvalimo tu sporu vibraciju :D

          -I reče im: Pođite po svem svijetu, propovijedajte evanđelje svemu stvorenju. Tko uzvjeruje i pokrsti se, spasit će se, a tko ne uzvjeruje, osudit će se.
          Ovo mi je isto jedna jaka reččenica,puna navodne ljubavi a zapravo je krcata mrznjom i predrasudom.
          ...and in this maelstrom of decay, ordinary men were battered and smashed... men like Max... the warrior Max.

          Comment

          • Jesam
            Supermoderator
            • Mar 2011
            • 14482

            #6
            Originally posted by Uoo
            Ja, sam po sebi ne mogu ništa. Sve čini naš dragi Spasitelj Isus Krist. Sva Slava Ocu, Sinu i Duhu Svetome!

            Što se konkretnih iskustava tiče u Njegovo Ime govorim jezicima i imam vlast nad silama tame.
            Pa i ja govorim jezicima i imam vlast nad silama tame - sve sam ih pobijedila.
            slobodni.net za slobodni svijet

            Comment

            • Uoo
              OOn
              • Oct 2009
              • 12425

              #7
              Originally posted by Uoo
              Nadam se da će me dragi Bog Otac obilato blagosloviti i pružiti mi priliku da svjedočim iscjeljnjima u ime Isusovo i da će me ojačati u Duhu da na moćan način širim Evanđelje oslobađajući zarobljenike smrti radosnom viješću Života i Istine.

              Neka vas sve dragi Bog Otac blagoslovi iscijeljenjem srca i otkrivenjem Istine u ime Isusovo. Molite Mu se za mene u ime Isusovo. Hvala



              Hvala i Slava ti dragi Bože Oče sa tobom je doista sve moguće!! Ovako brzo nisam očekivao da će me uslišati!!

              Naime popodne je nazvala prva susjeda mamu, imala je nedavno operaciju i radi jake boli u ramenu i nepokretnosti ramena nije mogla zamjeniti veliku bocu vode na automatu u kući. Čim mi je majka to rekla odmah sam znao sa me Bog uslišao.. jer koje su šanse da se to desi BAŠ SADA??!! DANAS??

              Otišao sam tamo, prvi put upoznao tu osobu.. doktorica je inače, zamjenio bocu sa vodom i pitao je mogu li moliti za iscijeljenje njenog ramena.. rekla je da može. Položio sam ruku na njezino ljevo rame i molio Duha Svetoga da ju ispuni i iscijeli u Isusovo ime, pod rukom sam doslovno osjetio kako pucketaju košćice, a ona je bila potpuno zatečena kakva sila Božja ju je ispunila. Odmah je podigla ruku u zrak kako prije nije mogla i rekla sa čuđenjem kakvu to energiju imam.. Rekao sam joj da to nije moja energija nego Isus. Još jednom sam položio ruku na rame, molio Duha Svetoga u Isusovo ime za potpuno iscijeljenje i opet osjetio pucketanje pod rukom.. pitao sam ju osjeća li i ona pucketanje rekla je da.. i snažnu energiju.. nakon toga po licu sam vidio da boli više nema.. pitao sam ju ako je već prije prihvatila Isusa kao svojega Spasitelja i rekla je da zapravo nikada nije.. pitao sam ju želi li.. rekla je da. Zatim sam položio ruku opet na njeno rame, molili smo zajedno, ponavljala je zamnom i ispunio ju je Duh Sveti cijelim tijelom.

              Ovo sve se desilo u doslovno 4-5min.. doista supernaturalno.. nikada nisam doživio nešto ovako.. Hvala i Slava našem Veličanstvenom Bogu!! Hvala i Slava dragome Isusu!! Hvala i Slava Duhu Svetome!!
              Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
              Ivan 3:16

              Comment

              • Uoo
                OOn
                • Oct 2009
                • 12425

                #8
                pa će molitva vjere spasiti nemoćnika; Gospodin će ga podići, i ako je sagriješio, oprostit će mu se. Ispovijedajte dakle jedni drugima grijehe i molite jedni za druge da ozdravite! Mnogo može žarka molitva pravednikova.
                Jakovljeva poslanica 5:15-16




                I sve se više povećavalo mnoštvo muževa i žena što vjerovahu Gospodinu tako da su na trgove iznosili bolesnike i postavljali ih na ležaljkama i posteljama ne bi li, kad Petar bude prolazio, bar sjena njegova osjenila kojega od njih.
                Djela apostolska 5:14-15

                Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
                Ivan 3:16

                Comment

                • Zlo
                  U vladi
                  • Feb 2012
                  • 977

                  #9
                  meni ovo djeluje ko neka luda krajnost.... ko oni američki propovjednici na televiziji...sad mi je pao na pamet south park i njihova emisija 'jesus and pals' :D :D
                  Jesus is coming - Look busy!

                  Comment

                  • degma
                    Guru
                    • Apr 2011
                    • 574

                    #10
                    Jel ima kakvih još znakova Uoo vezano za tvoju odnedavnu sposobnost izljećivanja drugih???
                    http://video-subtitle.tedcdn.com/tal...3G-480p-sr.mp4

                    Comment

                    • Uoo
                      OOn
                      • Oct 2009
                      • 12425

                      #11
                      Isus je taj koji nas je iscijelio!! On je na sebe uzeo sve naše bolesti, grijehe i prokletstva.

                      on koji u tijelu svom grijehe naše ponese na drvo da umrijevši grijesima pravednosti živimo; on čijom se modricom izliječiste.
                      Prva Petrova 2:24

                      Da bilo je još znakova, no zapamtite da se mi možemo samo pomoliti za nekoga u ime Isusovo, i svim srcem vjerovati kako će ga Isus putem milosti Duha Svetoga dotaknuti i iscijeliti. Naravno, nažalost nisu svi otvoreni ka milosti i spasenju. Zato molimo za one na koje nas Duh Sveti uputi da molimo.

                      I gle, neka žena koja bolovaše dvanaest godina od krvarenja priđe odostraga i dotaknu se skuta njegove haljine. Mislila je: Dotaknem li se samo njegove haljine, spasit ću se. A Isus se okrenu i vidjevši je reče: Hrabro, kćeri, vjera te tvoja spasila. I žena bi spašena od toga časa.
                      Matej 9:20-22

                      Kad je Isus odlazio odande, pođu za njim dva slijepca vičući: Smiluj nam se, Sine Davidov! A kad uđe u kuću, pristupe mu slijepci. Isus im kaže: Vjerujete li da mogu to učiniti? Kažu mu: Da, Gospodine! Tada se dotače njihovih očiju govoreći: Neka vam bude po vašoj vjeri.
                      Matej 9:27-29

                      Dok je tako putovao u Jeruzalem, prolazio je između Samarije i Galileje. Kad je ulazio u neko selo, eto mu u susret deset gubavaca. Zaustave se podaleko i zavape: Isuse, Učitelju, smiluj nam se! Kad ih Isus ugleda, reče im: Idite, pokažite se svećenicima! I dok su išli, očistiše se. Jedan od njih vidjevši da je ozdravio, vrati se slaveći Boga u sav glas. Baci se ničice k Isusovim nogama zahvaljujući mu. A to bijaše neki Samarijanac. Nato Isus primijeti: Zar se ne očistiše desetorica? A gdje su ona devetorica? Ne nađe li se nijedan koji bi se vratio i podao slavu Bogu, osim ovoga tuđinca? A njemu reče: Ustani! Idi! Tvoja te vjera spasila!

                      Upitaju ga farizeji: Kad će doći kraljevstvo Božje? Odgovori im: Kraljevstvo Božje ne dolazi primjetljivo. Niti će se moći kazati: 'Evo ga ovdje!' ili: 'Eno ga ondje!' Ta evo - kraljevstvo je Božje među vama!

                      Luka 17:11-21

                      Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
                      Ivan 3:16

                      Comment

                      • Uoo
                        OOn
                        • Oct 2009
                        • 12425

                        #12
                        On liječi one koji su srca skršena i povija rane njihove.
                        Psalam 147,3

                        Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
                        Ivan 3:16

                        Comment

                        • Uoo
                          OOn
                          • Oct 2009
                          • 12425

                          #13
                          Evo degma.. ovaj ne dijeli stotke nego dvadesetice

                          Jednodušna mnoštva prianjaše riječima Filipovim, jer se čulo govoriti o čudima koja je on činio, a oni ih vidješe.
                          Apostolska djela 8:6

                          Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
                          Ivan 3:16

                          Comment

                          • Uoo
                            OOn
                            • Oct 2009
                            • 12425

                            #14
                            I čut će u onaj dan gluhi riječi knjige; oslobođene mraka i tmine, oči će slijepih vidjeti.
                            Izaija 29,18

                            Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
                            Ivan 3:16

                            Comment

                            • degma
                              Guru
                              • Apr 2011
                              • 574

                              #15
                              Kad ti krećeš na turneju:)))
                              http://video-subtitle.tedcdn.com/tal...3G-480p-sr.mp4

                              Comment









                              Latest Topics

                              Collapse

                              There are no results that meet this criteria.

                              Working...
                              😀
                              😂
                              🥰
                              😘
                              🤢
                              😎
                              😞
                              😡
                              👍
                              👎