DNK aktiviranje

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Hazzard007
    New member
    • Oct 2010
    • 45

    #61
    Dal postoji audio zapis za 3 i 4 ? Ja sam jucer obavio prvu samo ne znam kolko uspjesno, istina da sam bio malo prehlađen sad mi se pojacala grlobolja i spavao sam samo par sati vise nisam mogao i osjecam se hiperaktivno

    Comment

    • King Oberon
      New member
      • Sep 2011
      • 1

      #62
      e, a može li pitanje ? tog ima u Zagrebu, tolko znam, ali kako se do toga može doći, kolika je cijena toga, i kako uopće kontaktirati nekog da mi prijmerice aktivira dnk ? :)

      Comment

      • stier99
        New member
        • Jun 2011
        • 61

        #63
        Kako ja vidim iz priloženog (nemoj te me hvatati za riječ jer sam totalni laik što se tiče theta healinga) to je unošenje pozitivne energije u kombinaciji sa sugestijom samo dublje na podsvjesnom nivou nešto poput hipnoze!

        Meni su se sve te promjene dešavale te još uvijek dešavaju sa obični međuljudskim druženjem koji imaju jaki bio potencijal te njihov dnk se prenosi na moj (njihovi stavovi i uvjerenje se prenose na mene),a da ne govorim o vlastitom radu na sebi te je još ovdje sugestija u pitanju (vlastito programiranje samo je u theti na podsvijesnom nivou)! Vjerovatno ima još toga pa bi molio tko zna više neka podjele te informacije! Neka bioenergija u kombinaciji sa nekom vrste hipnoze!

        Mislim da bi ovaj video puno toga otkrio u vezi theta healinga samo što u theti radi čovjek a ne stroj:

        Comment

        • DonQuixote
          Alternativa addict
          • Jul 2011
          • 366

          #64
          Da li neko može proslijediti link za meditaciju ua aktivaciju DNA?! :D

          Comment

          • Linda1968
            Lady Zeolit
            • Jan 2010
            • 181

            #65
            ja sam također u tretmanu aktiviranja DNK ali putem stroja na daljinu iz fotografije i promjene su mi kompleksne i značajne i to u roku već od par tjedana.

            Bila sam o tome popričala sa jednim učiteljem i kaže da se prije rada sa suptilnim energijam ove vrste treba dobro počistiti kako bi prijenos informacija bio što bolji (inače je i ugledan nutricionistički savjetnik u jednoj uglednoj firmi).-on osobno je izabrao raditi si dubinsku detoksikaciju sa mojim zeolitom u prahu Neurosanom. To mi je jako velika čast jer Saša živi jako zdravo i sportaš je. On smatra da otrovi nataloženi u tijelu mogu u takve pozitivne energetske promjene unijeti neugodnu lošu energiju, pa ih stoga prvo treba maknuti iz tijela.

            Stoga želim svima prenijeti njegov savjet. Činjenica je da u prosjeku godišnje pojedemo 500 kg hrane i od toga u njoj ima 3 kg raznih otrova. Tako za deset godina kroz naše tijelo procirkulira 30 kg otrova (herbicida, pesticida i drugih toksina od kojih se veliki dio i taloži-naprimjer teški metali).

            Ja sam isto primjetila da kada ga popijem prije nego si dajem reiki, da energija puno jače "teće" i osjećaj topline je nekako snažniji nego kada ga zaboravim popiti. kaako djeluje ionskom razmjenom, provodljivost informacija i energije je puno bolja, smanjuje nepoželjne blokade kod tretmana energetskog iscjeljivanja tipa Reiki, Theta healing.

            Imam takva iskustva sa "energetskim djelovanjima" da one ne moraju biti nužno ugodne, to jest kada se energetska ravnoteža poremeti (postojeća) kada izlazimo iz negativnih energetskih polja, to po nas često ima vrlo negativne posljedice.
            Moemo ih nazvati i negativnim smetnjama koje se ne ispljavaju samo na razini fizičkog tijela.

            Ja dakle nisma dobila temperaturu, kao što je ovdje bilo navedeno kod DNA aktivacije, ali sam dobila vrlo jaku bol u leđima, i mišići i kosti i još nekakav čudan osip oko zglobova koji su bili naotekli.

            Kod DNA aktivacije na razini međuljudskih odnosa sam isto primjetila da su neki ljudi naprosto isćeznuli iz mog života.
            Mam se je skroz čudno ponašala i stalno je željela da "preuzmem žensku krivnju". Kasnije sam pročitala da se u genomu gomilaju međugeneracijskim prijenosom razni programi da žena treba nositi svoj križ ženske sudbine (tip astalno kuhanje, pospremanje i da je za sve kriva...). Bilo je nevjerojatno kako joj je bujica riječi išla iz usta na telefon.
            Tek toliko da se na to pripremite ako to budete radili:).

            Za svaki slučaj sam i mamu stavila u tretman, da ne ometa:)
            http://www.valueadded-bestresults.co...am_promet.html

            Comment

            • Uoo
              OOn
              • Oct 2009
              • 12425

              #66
              Sorry, we couldn’t find that page
              Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
              Ivan 3:16

              Comment

              • Linda1968
                Lady Zeolit
                • Jan 2010
                • 181

                #67
                ja sam bila na tretmanu kroz Quantec u kojem ima i sedma razina DNK iscjeljenja.
                Opisujete samo šest. A gdje je sedma?
                http://www.valueadded-bestresults.co...am_promet.html

                Comment

                • soulmade
                  beyond the invisible ...
                  • Dec 2012
                  • 35

                  #68
                  meni je prije 3 tjedna napravljena dnk aktivacija.
                  fizicke manifestacije nisam osjetila, ali sam zato shvatila da mi inuticija (koja je inace bilo izrazena) sad jos jaca, i sto mi je najzanimljivije, tj najvise mi se sviđa je to da sad mogu čuda vizualizirati u glavi, što prije nisam samo tako mogla..
                  zadnjih par dana imam problema sa nesanicom, period prije toga mi se samo spavalo, ne znam dal to ima veze s dnk aktivacijom?

                  uglavnom, nadam se pozitivnim promjenama

                  Comment

                  • Eoja
                    Alternativa addict
                    • Oct 2011
                    • 219

                    #69
                    Gdje su vam ti linkovi za DNK aktivaciju?

                    Može li neko ko ima da ih podijeli? Hvala unaprijed.

                    Comment

                    • Alternativa Forum
                      Alternativa addict
                      • Sep 2010
                      • 155

                      #70
                      Originally posted by Eoja
                      Gdje su vam ti linkovi za DNK aktivaciju?

                      Može li neko ko ima da ih podijeli? Hvala unaprijed.




                      Code:
                      http://www.4shared.com/office/wwWUw1_r/DNK_Aktivacija.html
                      
                      http://www.4shared.com/rar/Ml2jmjGm/DNK_aktivacija.htm
                      http://www.zupa-surkovac.com/

                      Comment

                      • Klepsidra
                        New member
                        • Feb 2011
                        • 75

                        #71
                        Mozemo li raditi DNK aktivaciju bez nekog vođe Dakle sami iako nemam iskustva s tim pitam da li je to moguce, kakve su posljedice itd....znam da imaju nekakvi simptomi tipa temperatura i sl.

                        Comment

                        • matko
                          Guru
                          • Jun 2009
                          • 553

                          #72
                          Originally posted by Klepsidra
                          Mozemo li raditi DNK aktivaciju bez nekog vođe Dakle sami iako nemam iskustva s tim pitam da li je to moguce, kakve su posljedice itd....znam da imaju nekakvi simptomi tipa temperatura i sl.
                          Imajući u vidu simptome aktivacije DNK puno ljudi oko mene ih opisuju i mislim da dolazi do spontane aktivacije DNK kod svakoga tko je za to spreman bez obzira da li je toga svjestan ili ne. Na you tubeu imaš filmić "Simptomi aktivacije DNK" pa si pogledaj, može biti je i kod tebe već počela aktivacija!

                          Comment

                          • soulmade
                            beyond the invisible ...
                            • Dec 2012
                            • 35

                            #73
                            @ matko, bas sam pogledala ovaj filmic sa yt o simptomima aktivacije dnk .. ja ih redom prolazim..

                            nije lako.. nekad se preplasim da nije kakvo oboljenje opet u pitanju ali se sjetim toga pa se smirim.. najgore su mi glavobolje i umor.. pritisak u glavi.. imam osjecaj da mi se samo i stalno spava ... a glava mi je ko baloncic

                            cekam da prođe i ta faza hehe i veselim se pozitivnim ucincima aktivirane dnk

                            Comment

                            • Linda1968
                              Lady Zeolit
                              • Jan 2010
                              • 181

                              #74
                              Svima koji nisu još vježbali aktivaciju DNK, preporučam aktiviranje DNK putem Quantec sistema, s vođenim nadzorom u trajnaju mjesec dana ili dva. Meni su prošli svi bolovi u leđima i maserk akaže da otada imam leđa mekana kao maslac i čudi se što sam radila, znala sma imati leđa tvrda kao kamen. BAzirnao je na digitalnoj fotografii i može se raditi na daljinu. Ja sma naprimjer povraćala čistu vodu u naletu i imala sam jako puno energije dok sam bila pod Quantecom, prvi mjesec. JAko sam zadovoljna rezultatima.
                              http://www.valueadded-bestresults.co...am_promet.html

                              Comment

                              • Zaza
                                Dreamer
                                • Feb 2011
                                • 676

                                #75
                                Bi mi mogo netko malo objasniti DNK aktiviranje?

                                je moguce da krene "samo od sebe"?
                                It matters not how strait the gate,
                                How charged with punishments the scroll,
                                I am the master of my fate:
                                I am the captain of my soul.

                                Comment









                                Latest Topics

                                Collapse

                                There are no results that meet this criteria.

                                Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎