DNK aktiviranje

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • sunčica
    :)
    • Dec 2009
    • 8629

    #31
    Originally posted by RIM
    Da li postoje neki znakovi ili simptomi ? Ovo pitam jer sam netom završio osnovni tečaj kod Gorana.
    Čitala sam da se mogu javiti ovi propratni efekti: simptomi nalik gripu ili pojačana razdražljivost jer se vrši oslobađanje potisnutih emocija. Takođe može doći i do osipa kože, u predelu štitne žlezde, koji će se povući posle nekoliko dana. Može doći i do naglog porasta ili pada enegrije sve dok se energije ne ustale. Naravno, ne mora se destiti ništa od ovoga jer svako reaguje na svoj način.

    Den92, koliko si ti aktivacija izvršila?
    Gledaj dalje nego što vidiš.

    Comment

    • zoricab
      Super Moderator
      • Mar 2009
      • 22098

      #32
      Draga Sunčice,

      meni su odradjene dve aktivacije DNK, nisam sigurna, tačno koje, ali sve u svemu nisam imala nekih propratnih efekata, bar ne loših! Od ovih boljih, kojih sam svesna, su porast energije, porast osećaja, posebno intuicije! Ona mi je oduvek bila jaka ali sada mislim da je u kulminaciji! Naravno, bilo je tu i nekih "drugih emocija" samo ih nisam povezivala sa aktivacijom!

      Sve u svemu, jedno izuzetno iskustvo!

      Veliki pozdrav
      Budućnost pripada onima koji veruju u lepotu svojih snova!

      Comment

      • RIM
        Alternativa addict
        • Mar 2010
        • 220

        #33
        Hvala Den92 ,sunčici, i još jednom Blu-u.Polako ću ulazit u tu zanimljivu tehniku i sigurno ću imati još puno pitanja . Naime ja sam predpostavljam stariji od vas i do sada se sličnim stvarima nisam bavio do sada osim yogom. Evo za sada toliko od mene . E da još nešto : ODUŠEVLJEN SAM SA VAŠOM DOBROM VIBROM I ŽELJOM ZA POMOĆI.

        Comment

        • zoricab
          Super Moderator
          • Mar 2009
          • 22098

          #34
          E da, čitajući Sunčice tekst koji si dala o aktivaciji, mogu potvrditi i ovo što si navela, jer se i meni to dogadja!

          Vaše veze i odnosi:
          * lakše i brže prihvatanje i deljenje novih osećanja,
          * otpuštanje preživeloga,
          * bistrije razabiranje značenja neke veze,
          * otkrivanje dublje veze sa drugima,
          * privlačenje srodnih duša i članova duhovne porodice.
          Veliki pozdrav
          Budućnost pripada onima koji veruju u lepotu svojih snova!

          Comment

          • Blue_Knight
            Ohm
            • Apr 2009
            • 2394

            #35
            Originally posted by RIM
            Hvala Den92 ,sunčici, i još jednom Blu-u.Polako ću ulazit u tu zanimljivu tehniku i sigurno ću imati još puno pitanja . Naime ja sam predpostavljam stariji od vas i do sada se sličnim stvarima nisam bavio do sada osim yogom. Evo za sada toliko od mene . E da još nešto : ODUŠEVLJEN SAM SA VAŠOM DOBROM VIBROM I ŽELJOM ZA POMOĆI.
            "Karakter je čovjeku sudbina" (Heraklit)

            Comment

            • fantazy
              Guru
              • Jan 2010
              • 4613

              #36
              Originally posted by zoricab
              E da, čitajući Sunčice tekst koji si dala o aktivaciji, mogu potvrditi i ovo što si navela, jer se i meni to dogadja!



              Veliki pozdrav
              Meni je odrađena početkom ovog mjeseca
              Ne znam da li ovo sve što mi se dešava posljedica toga ili ne
              Uglavnom situacija mi se počela razvijati u sitnicama, vrlo malim sitnicama i sitnim koracima. Malo je nezgodno što to većinom nije ono što sam i kako sam željela ali je super osjećaj da sada mogu sjesti sa sobom bez da kukam kako sam jadna nego da sagledam situaciju i u većini slučajeva zaključujem kako je baš to dobro što je tako jer .......a ne znam vam reći kao da otvara prostor za nešto novo
              Uglavnom, jako sam zahvalna što sam naišla na pravu osobu u pravom trenutku da mi to napravi i što je imala mogućnost da mi radi thetu općenito

              Hvala

              Comment

              • sunčica
                :)
                • Dec 2009
                • 8629

                #37
                Originally posted by RIM
                Hvala Den92 ,sunčici, i još jednom Blu-u.Polako ću ulazit u tu zanimljivu tehniku i sigurno ću imati još puno pitanja . Naime ja sam predpostavljam stariji od vas i do sada se sličnim stvarima nisam bavio do sada osim yogom. Evo za sada toliko od mene . E da još nešto : ODUŠEVLJEN SAM SA VAŠOM DOBROM VIBROM I ŽELJOM ZA POMOĆI.
                Nema na čemu RIM, slobodno pitaj sve što te zanima, verujem da će se uvek naći neko da ti odgovori.
                A to da pretpostavljaš da si stariji od nas, ne mora da znači, ima nas ovde raznih godina... Što je apsolutno nebitno.

                Hvala Zoki i fantazy što su svoje iskustvo podelile sa nama.
                Gledaj dalje nego što vidiš.

                Comment

                • RIM
                  Alternativa addict
                  • Mar 2010
                  • 220

                  #38
                  Originally posted by sunčica
                  Nema na čemu RIM, slobodno pitaj sve što te zanima, verujem da će se uvek naći neko da ti odgovori.
                  A to da pretpostavljaš da si stariji od nas, ne mora da znači, ima nas ovde raznih godina... Što je apsolutno nebitno.

                  Hvala Zoki i fantazy što su svoje iskustvo podelile sa nama.
                  Hvala Sunčice , još sam dosta friški u svemu ovome pa mi treba malo vremena da polovim sve konce . Blu mi je javio da se u Savičenti održavaju susreti theta praktičara . Volio bih da malo opiše kako to funkcionira, koliko traje , koja je cjena i na kraju koliko često ? Inače ja ne uspjevam biti puno na forumu jer jer se sam previše zauzet. Nadam se da ću kroz thetu ipak neke stvari presložit i još sretnije jedriti kroz život. Ugodnu Vam nedjelju želim

                  Comment

                  • den92
                    Alternativa addict
                    • Aug 2009
                    • 143

                    #39
                    što se tiće seminara u savičenti, pogledaj si na stranici Alide Del Bianco Omrčen, www.thetahealing.com.
                    Tamo imaš sve informacije na jednom mjestu.
                    da bi pokrenuo svijet, moraš najprije pokrenuti sebe

                    Comment

                    • RIM
                      Alternativa addict
                      • Mar 2010
                      • 220

                      #40
                      Originally posted by den92
                      što se tiće seminara u savičenti, pogledaj si na stranici Alide Del Bianco Omrčen, www.thetahealing.com.
                      Tamo imaš sve informacije na jednom mjestu.

                      Comment

                      • LIK
                        ←↑→↓
                        • Oct 2009
                        • 3195

                        #41
                        Originally posted by den92
                        što se tiće seminara u savičenti, pogledaj si na stranici Alide Del Bianco Omrčen, www.thetahealing.com.
                        Tamo imaš sve informacije na jednom mjestu.
                        Samo mala ispravka ovo gore je Viannina stranica.

                        Alidina je ova: http://www.thetahealing.com.hr/

                        Comment

                        • lucero
                          svjetlo
                          • Nov 2009
                          • 4471

                          #42
                          Originally posted by bebac
                          Pozdrav svima,
                          tema je odlična , ali moje je mišljenje da ako postoji mogućnost reprogramiranja od nekog učitelja onda isto tako postoji mogućnost programiranja od strane te iste osobe ( mislim na zloupotrebe ).
                          Tako da se i ja slažem sa svetlosnim mravom da je ipak bolje raditi sam na sebi
                          Pretpostavka je da su osobe koje to rade visoko svjesne svoje odgovornosti i da rade s potrebno uokvirenim egom.U svakom slučaju,ako imaš takva razmišljanja (pitanje je svakako logično),najbolje je obratiti se nekome prema dobroj preporuci.Ili,naravno,osposobiti se i napraviti sam.
                          "Kuda koracam hoću da bacam
                          snopove zlatne svjetlosti."

                          Comment

                          • RIM
                            Alternativa addict
                            • Mar 2010
                            • 220

                            #43
                            Evo ča se meni dogodilo poslje aktivacije DNK : nešto kao viroza koja je trajala 4-5 dana i herpes na usni , a to mi zna izbaciti kod pada imuniteta.Ima još nekih bitnih pomak ,ali o tome kada budem skroz siguran.

                            Comment

                            • Blue_Knight
                              Ohm
                              • Apr 2009
                              • 2394

                              #44
                              Krenimo sa pozitivom...
                              "Karakter je čovjeku sudbina" (Heraklit)

                              Comment

                              • den92
                                Alternativa addict
                                • Aug 2009
                                • 143

                                #45
                                A ja sam poslije aktivacije jela puno čokolade,koju inače jako volim,ali nakon aktivacije mi je bila san...nisam dobila na težini,da ne zabrinem žensku populaciju, organizam je jednostavno tražio... boje sam vidjela intenzivnije, mirise sam jače osjetila...A ne mogu reći sa nisam izbacivala toksine,naime, nisam imala viroze ili prehlade, ali puno češće sam mokrila i pila jako puno vode i čajeva. Ali ni viroze ni povišene temperature neka ne plaše nikoga, jer to je proces kojim se organizam čisti od toksina i traje možda dan ili dva.
                                da bi pokrenuo svijet, moraš najprije pokrenuti sebe

                                Comment









                                Latest Topics

                                Collapse

                                There are no results that meet this criteria.

                                Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎