DNK aktiviranje

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • RIM
    Alternativa addict
    • Mar 2010
    • 220

    #46
    Originally posted by Blue_Knight
    Krenimo sa pozitivom...
    Nisam negativna osoba , više sam optimist , a od pozitivnih strana aktivacije sigurno je i to da se sa ženom još bolje slažem i da sam nekako staloženiji.BITI ĆE TOGA JOŠ !!! Pozdrav !!!

    Comment

    • alison
      back to basic
      • Mar 2010
      • 9616

      #47
      Originally posted by RIM
      Nisam negativna osoba , više sam optimist , a od pozitivnih strana aktivacije sigurno je i to da se sa ženom još bolje slažem i da sam nekako staloženiji.BITI ĆE TOGA JOŠ !!! Pozdrav !!!
      Sijajnooooo! Baš se veselim...
      TRAŽIM LJUDE, ŠTO VIŠE LJUDI,
      KOJI IMAJU NEOGRANIČENU SPOSOBNOST UVJERENJA
      DA NE POSTOJI NEŠTO ŠTO JE NEMOGUĆE UČINITI
      (H. FORD).
      pridruži nam se u bblj

      Comment

      • RIM
        Alternativa addict
        • Mar 2010
        • 220

        #48
        SRETAN VAM USKRS !!!

        Comment

        • Gollem
          :)
          • Dec 2009
          • 88

          #49
          A sta znaci ako se ne primjete nikakve promjene nakon DNK aktivacije?

          Nakon sto mi je napravljena DNK aktivacija, nisam primjetila nista na sebi... a proslo je par mjeseci.
          Citala sam da reakcije aktivacije mogu segnuti i do godinu poslije, ali opet mi je cudno da nisam nista primjetila.
          Niti je neko iz moje okoline rekao da sam drugacija

          Ono sto znam sigurno jeste da nije do terapeuta.

          Zna li mozda neko sta bi to moglo znaciti?

          Comment

          • nagual
            prijatelj
            • Apr 2010
            • 657

            #50
            Originally posted by Gollem
            A sta znaci ako se ne primjete nikakve promjene nakon DNK aktivacije?

            Nakon sto mi je napravljena DNK aktivacija, nisam primjetila nista na sebi... a proslo je par mjeseci.
            Citala sam da reakcije aktivacije mogu segnuti i do godinu poslije, ali opet mi je cudno da nisam nista primjetila.
            Niti je neko iz moje okoline rekao da sam drugacija

            Ono sto znam sigurno jeste da nije do terapeuta.

            Zna li mozda neko sta bi to moglo znaciti?
            ne mora se nuzno odmah pozitivno manifestirat!
            moze doc do odredjenih ciscenja i kriza,ili jednostavno stagnirat.a moguce je da si imala aktivirano..
            taj tip promjene rezultira povisenjem frekvencije-intuicija,pozitiva..
            a da se to uklopi i sjedne na mjesto potrban je rad na vjerovanjima i osjecajima

            Comment

            • nowa
              New member
              • Jul 2010
              • 18

              #51
              Ja ne vjerujem da se to zloupotrijebiti i da mi netko može nešto ,odnosno bilo što bez moje volje.
              Držim se onog da ne postoji ni dobro ni loše već SVE jednostavno postoji,sve je onako kako treba biti jer da nije ne bi ni bilo a mi samo biramo kako ćemo etiketirati neki događaj.
              U knjizi piše :
              "Aktiviranje DNK postaje dio kolektivne svijesti na Zemlji.Vć je dovoljno ljudi aktivirano tako da se ta aktivacija počela događati spontano,bez pomoći praktičara.Većina ljudi je to učinila intuitivno."
              To potvrđuje onu priču o kritičnoj masi tj. o fenomenu 100majmuna, o mom omiljenom Gandijevskom citatu"promjeni sebe i promjenio si cijeli svijet" i još nekih biilijskih da sad ne davim....
              Mene zanima je li se aktivacija treba raditi svaka 3 mjeseca? ili se to odnosi samo na zamjenu gena?

              Comment

              • Blue_Knight
                Ohm
                • Apr 2009
                • 2394

                #52
                Pričalo se da Vianna ju radi svaki dan, zato se pomladila sa 60 godina na 20ak...

                Ok, malo je pomogao i Photoshopov Airbrush...

                Ali ne znatno...

                Airbrush skin like a pro. In this Photoshop retouching tutorial, you'll learn how to retouch skin like the professionals. Find out how to make skin look healthy without looking plastic or blurred. Sample PSD (Photoshop Document) skin-airbrushing.psd Airbrushing Skin Photoshop Tutorial Step 1 Open the photo into Photoshop. For this…
                "Karakter je čovjeku sudbina" (Heraklit)

                Comment

                • lucero
                  svjetlo
                  • Nov 2009
                  • 4471

                  #53
                  Originally posted by nowa
                  Mene zanima je li se aktivacija treba raditi svaka 3 mjeseca? ili se to odnosi samo na zamjenu gena?
                  Kad ju jednom napraviš,proces je pokrenut,jedino treba nekoliko mjeseci da se proces prenese na sve stanice tijela.Ne trebaš ništa ponavljati.
                  "Kuda koracam hoću da bacam
                  snopove zlatne svjetlosti."

                  Comment

                  • nowa
                    New member
                    • Jul 2010
                    • 18

                    #54
                    Blue,
                    Viana je radila čak dva puta dnevno genetsko programiranje za pomlađivanje, mjenjanje genetskih programa kod pomlađivanja,tako Goran kaže.
                    A čuj,očito je osnovni nedovoljan,stalno mi je nešto nedorečeno ali ja ću sve to probat i saslušat pa..... moje iskustvo je moje a tvoje može pomoć mome....ali ja moram iskusiti
                    Lucero,
                    nešto su mi bilješke zbrčkane zamjena gena i aktiviranje kromosona.Onda je samo zamjena gena svaka 3 mjeseca.

                    Možda je sve izluzija,kao i sve ostalo,ne znam.
                    Otišla sam na tečaj,ostavljajući sve predrasude i mentalna ograničenja.Sa upoznavanjem i primjenjivanjem tehnike počinje konsolidacija i integracija informacija..proces se nastavlja,daljnja iskustva,stil se stvaraju..ne mogu ništa reć dok sve ne probam što je netko već probao ..tek onda mogu kritizirati a sad istražujem ,vježbam....

                    Comment

                    • SAS
                      Guru
                      • Aug 2009
                      • 740

                      #55
                      pricajte kako ste se osjecali u tom trenutku kada ste aktivirali DNK na osnovnom tecaju - mladosti i vitalnosti

                      koliko ta akcija/reakcija traje i sto ste kasnije primjetili ?



                      mene je nes bolelo u sredistu glave na nekih pol sata i poslije nakon mozda 2tijedna osjecam da sam nekih 10-15% zivlji, jel mogu poslije sta jos primjetiti ?

                      Bez obzira da li mislis da mozes ili da ne mozes,
                      u svakom slucaju si u pravu.
                      - Henry Ford

                      Comment

                      • SAS
                        Guru
                        • Aug 2009
                        • 740

                        #56
                        kaj nitko nema iskustva ?

                        ili se nema sto pricati jer ko da se nije niti dogodilo ?

                        Bez obzira da li mislis da mozes ili da ne mozes,
                        u svakom slucaju si u pravu.
                        - Henry Ford

                        Comment

                        • Pipe
                          New member
                          • May 2011
                          • 1

                          #57
                          Duhovni napredak

                          Evo i mene prvi puta.
                          Čitam od početka ovaj topić pa me živo zanima vi koji ste aktivaciju izvršili prije godinu dana ili više, kako je to utjecalo na vas duhovni napredak, vjerovanja?
                          Prestali ste jesti životinje na primjer ili osjećate da vam neka hrana više jednostavno ne odgovara vašem stupnju duhovnog razvoja...
                          Kako gledate na probleme sada u odnosu na prije?
                          Čitam o povećanoj potrebi za pijenjem vode, pa se mislim treba li me uopće nešto posebno "natjerati" da bi počeo piti dovoljno vode. Dosta je pročitati knjige "Batmanghelidj - Vaše tijelo vapi za vodom" ili "Batmanghelidj - Voda liječi kemikalije ubijaju" i ako je osoba imalo samosvjesna počet će konzumirati 2-3 litre vode dnevno i osjetiti sve blagodati pijenja vode.
                          Malo sam skeptičan prema svemu što je konzumentski orijentirano ili se plača pod krinkom dobrobiti.
                          Koja je poanta svega toga?
                          Naravno da budem prvom prilikom posjetio neki tečaj i uvjerim se osobno o čemu se radi.

                          Comment

                          • den92
                            Alternativa addict
                            • Aug 2009
                            • 143

                            #58
                            evo da ti odgovorim,kod mene je prošlo više od godine dana od aktivacije i još se dalje promjene dešavaju... što se tiče ishrane, nisam izbacila hranu životinjskog porijekla,znači, jedem meso još uvijek, ali mi ne odgovara masnoća i jaki začini,puno manje soli unosim u organizam, gazirana me pića ne privlače ni najmanje, pijem puno vode ili limunade,jedem puno voća i to sezonskog (ne pada mi napamet kupiti jagode u 12 mjesecu ili pomidore u 2 ili 3 mjesecu, ne podnosim onaj "plastičan" okus)...intuicija mi se razvila,što mi je postalo normalno,problemima pristupam na sasvim drugačiji način nego što sam ranije, ne zatvaram se u sebe,ustvari,ne promatram iz tog kuta kao da je problem nego kao na nešto što me upućuje na to da negdje u nečemu "kiksam". A to budu najčešće moja vjerovanja koja još izlaze i koje uredno mijenjam kad se pojave.(theta-praktičar sam :-) )
                            A možda ima i još nekih promjena, na fizičkom nivou, ali ja sama to ne primjećujem jako jer se svaki dan gledam pa mi je normalno, ali ljudi koji me ne vide duži period kažu da sam drugačija, da zračim jako pozitivno i da izgledam puno mlađe od prije....
                            da bi pokrenuo svijet, moraš najprije pokrenuti sebe

                            Comment

                            • Green Summer
                              ♥♥♥
                              • Jun 2011
                              • 25

                              #59
                              Ja sam uradila DNK aktivaciju po vođenoj meditaciji koju sam skinula na preporuku članice jednog drugog foruma. Napravila sam samo prve dvije jer ostale nisu bile snimljene. Ne znam je li ovo sad slučajnost ili nije, ali čim sam napravila prvu aktivaciju, dobila sam visoku temperaturu koja je potrajala 2 dana. Lako je moguće da je to bila gripa jer sam bila osjetljiva nakon operacije krajnika pa se sve "lijepilo" na mene, ali ne isključujem mogućnost da je to bilo, ajmo reći otklanjanje blokade i da je zbog toga došlo do temperature.
                              Nakon toga mi nije bilo baš svejedno napraviti drugu aktivaciju za 2 tjedna, ali sam ju ipak napravila.

                              Ono što primjećujem nakon nekoliko mjeseci od toga je da se ni jednom otad nisam razboljela, čak me nije uhvatila ni prehlada, niti išta tako bezazleno. Do aktivacije sam bila bolesna barem jednom mjesečno, to je bilo pod normalno. Primijetila sam da reagiram na neke sitne alergije, ali to sam pripisala nekoj prilagodbi, dok mi aktivacija ne obuhvati sve stanice i ne izbalansira se (možda to nema veze, ali sam ja sebi to tako protumačila).
                              Netko je spomenuo brži rast kose i noktiju, to ne mogu reći jer meni oni i inače dvostruko brže rastu .

                              Što se tiče nekih međuljudskih odnosa, spontano sam počela osjećati neku vrstu averzije prema određenim ljudima s kojima sam prije bila svakodnevno i od kojih sam informacije primala zdravo za gotovo.
                              Počela sam preispitivati svoju vezu i također je dolazilo do nekih problema.
                              Počela sam preispitivati svoju budućnost, faks koji ću upisati i općenito tko sam, koja je svrha svega i hoće li se bilo kakav trud isplatiti.
                              Imala sam jedan period kad sam bila ljuta na sve i kad sam se bila spremna odseliti i početi novi život. Sad su mi se ti intenzivni osjećaji malo smirili i opet "učim" funkcionirati u društvu i biti tolerantnija na različitosti.

                              Ovo sve što sam napisala može i ne mora biti posljedica te aktivacije, to ne mogu reći sa sigurnošću. Rekoh samo da podijelim svoje iskustvo.

                              Comment

                              • Alternativa Forum
                                Alternativa addict
                                • Sep 2010
                                • 155

                                #60
                                da se mogu nabaviti preostale akrivacije dnk

                                U trećoj se ciljano aktiviraju kromosomi jedinstvenosti koji čuvaju zapis o vašem poslanstvu na ovome planetu. U četvrtoj se aktivaciji usklađuju elektromagnetski potencijali na razini DNK (vaši unutrašnji muški i ženski aspekti). U petoj pokrećemo kromosome blagostanja i uspješnosti. U šestoj aktivaciji DNK pokreće se vaša svemirska ili “strana” DNK koja otvara linkove prema dosad neslućenim dimenzijama vašega bića.
                                http://www.zupa-surkovac.com/

                                Comment









                                Latest Topics

                                Collapse

                                There are no results that meet this criteria.

                                Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎