Da li znate neki jednostavan program za astrologiju?

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • one love
    New member
    • Feb 2012
    • 15

    Da li znate neki jednostavan program za astrologiju?

    da li bi neko mogao da mi preporuci softver u vezi astrologije koji je jednostavan za koriscenje, za mac os x?vidio sam da je neko predlozio junior yotish, ali nijesam mogao da nadjem verziju za mac.ili nijesam dovoljno trazio :)
    uglavnom, totalni sam laik za astrologiju pa me je zanimao neki jednostavan program koji bih mogao da proucavam uz neke knjige koje sam 'skinuo'.. hvala
  • Uoo
    OOn
    • Oct 2009
    • 12425

    #2
    Originally posted by one love
    da li bi neko mogao da mi preporuci softver u vezi astrologije koji je jednostavan za koriscenje, za mac os x?vidio sam da je neko predlozio junior yotish, ali nijesam mogao da nadjem verziju za mac.ili nijesam dovoljno trazio :)
    uglavnom, totalni sam laik za astrologiju pa me je zanimao neki jednostavan program koji bih mogao da proucavam uz neke knjige koje sam 'skinuo'.. hvala
    astro.com ima dosta opcija.. samo se registriras :)
    Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
    Ivan 3:16

    Comment

    • Petricca123
      New member
      • Apr 2012
      • 3

      #3
      Originally posted by one love
      da li bi neko mogao da mi preporuci softver u vezi astrologije koji je jednostavan za koriscenje, za mac os x?vidio sam da je neko predlozio junior yotish, ali nijesam mogao da nadjem verziju za mac.ili nijesam dovoljno trazio :)
      uglavnom, totalni sam laik za astrologiju pa me je zanimao neki jednostavan program koji bih mogao da proucavam uz neke knjige koje sam 'skinuo'.. hvala
      ja recimo idem na mojanatalnakarta.com i ok je,makar interpretacije nisu nešto opširne,ali imaš sve,dnevna kretanja,sinastrija,grafički prikaz...vidjet ćeš ;)

      Comment

      • one love
        New member
        • Feb 2012
        • 15

        #4
        hvala na prijedlozima, ali da budem iskren vise bi me interesovao neki program na kojem bih mogao da radim offline :)
        tako da ne moram da zavisim od dostupnosti interneta..

        Comment

        • bojamunje
          Išpricavam se :)
          • Jul 2011
          • 662

          #5
          Kepler 7
          sjedi mirno zatvorenih ociju i ravne kicme bar 20 minuta

          Comment

          • Silex
            New member
            • Mar 2012
            • 67

            #6
            Ja sam svojevremeno koristio programcic Astrolog 5.4.
            Moze se naci na adresi http://www.astrolog.org/astrolog.htm
            Maleni programcic, koji radi bez instalacije, s nevjerojatnom kolicinom opcija.
            Problem je sto ne radi na Win 7 u 64 bit okruzenju, razvoj apliakcije je stao očito...
            Takoder bi me zanimala neka takoder jednostavna ali modernija alternativa koja ce raditi na modernim operativnim sustavima

            Comment

            • Relax
              zadovoljna
              • Jul 2012
              • 2203

              #7
              Originally posted by one love
              da li bi neko mogao da mi preporuci softver u vezi astrologije koji je jednostavan za koriscenje, za mac os x?vidio sam da je neko predlozio junior yotish, ali nijesam mogao da nadjem verziju za mac.ili nijesam dovoljno trazio :)
              uglavnom, totalni sam laik za astrologiju pa me je zanimao neki jednostavan program koji bih mogao da proucavam uz neke knjige koje sam 'skinuo'.. hvala
              ako si skinuo proučavati neke knjige
              onda ti jedno vrijeme program neće trebati nego efemeride,
              dakle, na astro.com imaš praktične efemeride u pdf-u koje možeš skinuti

              kad učiš astrologiju, moraš uz ostalo naučiti i RUČNO raditi horoskop - tako se najbolje uči

              kada dobro naučiš osnovne stvari
              (nadam se da si za početak za učenje skinuo march-mcevers ili rae orion)

              e onda se možeš poigrati s programima:)

              ja se već jako dugo bavim astrologijom, ali koristim isključivo astro.com za izračune jer su pouzdani i kvalitetni
              Lord, Save Me From Your "Followers"!

              Comment

              • Furija
                ***
                • Nov 2011
                • 2343

                #8
                nije program za skinuti ali je dobar link za napraviti natalnu kartu sa kratkim opisom

                horoskop - natalna karta
                wabi-sabi

                Comment

                • ann4you
                  New member
                  • Jul 2013
                  • 23

                  #9
                  ja sam svojedobno koristila zet astrology, prilicno opsiran, mozda ga ima jos za skinut ili WOW astro, ali cini mi se da je wow isto zastao u vremenu proslosti sto se efemerida tice :)

                  Comment

                  • occulta
                    New member
                    • Dec 2012
                    • 6

                    #10
                    Besplatan astrološki program, odličan sa tekstovima koje možete posebno skinuti ... ZET 9 Lite je besplatan, druge verzije se plaćaju :)
                    www.occulta.info

                    Comment

                    • Silvio Sponza
                      Guru
                      • Feb 2021
                      • 597

                      #11
                      besplatni program s puno opcija za najbolje astrologe link https://astrolog.software.informer.com/7.3/

                      Comment

                      • Silvio Sponza
                        Guru
                        • Feb 2021
                        • 597

                        #12
                        Astrolog 7.3 i 7.2 mogu uz orbitalne elemente 30 patuljastih planeta uračunati u astro chart

                        Međutim ne znam je li osim mene još neki drugi astrolog-ica u Hrvatskoj zna tumačiti patuljaste planete u astro chartovima , a zastarjele astrologije bez patuljastih planeta uveliko griješe

                        Comment

                        • Silvio Sponza
                          Guru
                          • Feb 2021
                          • 597

                          #13
                          Već su verzije Astrolog 7.4 i Astrolog 7.5

                          Comment









                          Latest Topics

                          Collapse

                          There are no results that meet this criteria.

                          Working...
                          😀
                          😂
                          🥰
                          😘
                          🤢
                          😎
                          😞
                          😡
                          👍
                          👎