Galerija Orgonita

Collapse
X
 
  • Vrijeme
  • Show
Clear All
new posts
Advertisement
  • Uoo
    OOn
    • Oct 2009
    • 12425

    ps cini mi se da u tom HHGu fali sloj sitnije piljevine koji bi uvelike pojacao DOR-POR tranformaciju.. makar i da je samo 1cm debljine mislim da bi razlika bila orgomna..
    Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
    Ivan 3:16

    Comment

    • RED PILL
      urug
      • Apr 2009
      • 15340

      ma nije moguće

      ovo ide u prilog "korisnim" novitetima za izradu orgonita...

      ne filozofirajte puno...

      keep it simple, tvrdim dogmatično i kruto, na vašu "štetu"

      p.s. madrilo, što je onaj tamni sloj između sitne i krupne piljevine u stošcu?

      ja bih u njega ipak mrvu špene još stavio ;)
      http://www.aequilibrium-novum.hr/

      Comment

      • persona
        ...
        • Oct 2011
        • 471




        ..... kako se meni na osnovu fotografije čini ..... u ovom stošcu ni metali nisu baš složeni u slojevima prema veličini ..... gornji sloj mi čak za mrvicu djeluje krupniji od najdonjeg, a srednji mi se čini pak najkrupnijim ..... može li to imati veze s njegovom nekakvom snagom .....

        Comment

        • Pilgrim
          Alternativa addict
          • Feb 2010
          • 146

          Originally posted by FRED PILL
          @ icokej



          ne kužim Pilgrim ovo za ženu: kako joj se topi orgonit??!!
          E fred a otkuda da ja to znam. Misliš da je meni jasno

          Pa zato i pišem ovdje i opisujem jer računam da je puno glava puno pametnije od ove moje jedne prosječne.

          Čekam da mi to slika s nelim i pošalje jer moram i ja to vidjeti.

          kuglica krizokolje je bila u sredini na spirali od bakra. i po njenom opisu krizokolja koja je inače onako tamno zelena ali ne pretamno zelena je potamnila gotovo pocrnila , a poliester oko te kuglice se u obliku srca istopio. Unutar orgonita koji je medaljon debljine 5mm rađen sa prozirnim (onim skupim) poliesterom.

          Ponovo kažem citiram njene riječi a taj orgonit ću tražiti nazad da ga vidim jer mi ama baš ništa nije jasno. Pa ću ga nadam se sljedeći tjedan dobiti da to vidim svojim očima. Možda onda budem pametniji.

          Sad žena ide na kemoterapiju jer je bila na operaciji (rak dojke).

          Žena je inače bioenergetičar i to poprilično jak, tako da nemam blage u što da uprem prst i zašto se to sve događa.

          Al činjenica jest da jedino kod nje kamenje "izgara" sve redom osim gorskog.

          Pa sad ti budi pametan...ja stvarno nisam.

          Definitivno ne znam više jesam li negdje pogriješio (a nisam imao što jer su rađeni klasično) il orgoniti fakat vuku van maksimalno koliko mogu (doktori kažu da su joj markeri odlični, opet teško je reći da je zbog orgonita kad može biti milijun stvari -kad nemaš s čime usporediti) il je ona jednostavno posebna biljka (a to što jest jest stoji :)

          Ne znam Fred, ukratko zbunjen sam potpuno.

          Comment

          • BLIND GUARDIAN
            Meštar od Medaljona
            • Aug 2010
            • 3386

            Originally posted by ofelija13
            Inače ja isto stavljam kučicu puža kao Blind, nekako je logično da rupa ide dole....pa nek se orgon vrti, vrti...

            Kao uvertiru u izradu topa, potrošio sam oko 3-4litre smole, nešto metala (fine gize od moje dobrotvorke ) i kristala i bioniziranog sand quarza, i paf, izašlo ukupno 4 HHG i 30-ak TB-ova iz iz kalupa. Attached Thumbnails predivno
            joj kak bi to pojeooooooooooooo!
            bas mi vuce na kolace :D
            “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

            Comment

            • BLIND GUARDIAN
              Meštar od Medaljona
              • Aug 2010
              • 3386

              evo moji novi HHG, ovaj put nije oblika sise vec neko NLO oblik (iako se zna naici i na sisu istog oblika XD). malo mi je popucao po rubu na vrhu, neznam zast no nema veze, i dalje radi. ispod sam eksperimentalno dodao skoljkice i puzeve tako da usmjeravaju energiju prema gore a i sluze kao nogice. volio bi kada bi mi ga netko izmjerio. hvala



              a tko ga bude usvojio dobiva i ovu malu stepenastu piramidicu na poklon
              “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

              Comment

              • RED PILL
                urug
                • Apr 2009
                • 15340

                krasno


                jedno pitanjce:

                ono sitno zeleno, što si rekao da je zeleni kvarc, je zeleni kvarc kristal

                ili zeleno bojani kvarcni šljunak iz pet shopa

                ?
                http://www.aequilibrium-novum.hr/

                Comment

                • BLIND GUARDIAN
                  Meštar od Medaljona
                  • Aug 2010
                  • 3386

                  pa usporedi prvu i drugu sliku sa ovim mojim pa reci koje ti je slicnije
                  iz zooshopa je kao i rozenkvarc, kalcit i sodalit komadici koje sam nabavio.
                  no nabavio sam bas bojani kvarc u kricavo ruzicasto pa cu napraviti medaljone za dame koje vole barbie boje :D (a moze i za muskog ako to voli)
                  “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

                  Comment

                  • RED PILL
                    urug
                    • Apr 2009
                    • 15340

                    Originally posted by BLIND GUARDIAN
                    pa usporedi prvu i drugu sliku sa ovim mojim pa reci koje ti je slicnije
                    uzeo sam prvu sliku s neta, pa nijansa nije ista...

                    bio sam prije pol sata u pet shopu, i vidio krasno obojanih, sitnih kvarcnih šljunaka raznih boja i nijansi...svijetlo zelenih, tamno zelenih, narandžastih, žutih, plavih, crvenih...

                    one svijetlo zelene su me neodoljivo podsjetile na medaljon od prije neki dan...

                    znači, ne kupuješ to u pet shopu?

                    ono plavo je plavi kvarc, a kad bude narandžasto, onda bu narandžasti kvarc...

                    nisam znao da i toga ima u vidu kristala, za šljunak znam...

                    na vrećicama jasno piše: zeleni kvarcni šljunak...
                    http://www.aequilibrium-novum.hr/

                    Comment

                    • RED PILL
                      urug
                      • Apr 2009
                      • 15340

                      Originally posted by BLIND GUARDIAN
                      iz zooshopa je kao i rozenkvarc, kalcit i sodalit komadici koje sam nabavio.
                      ok, ako na vrećici ne piše da je kvarcni šljunak, ili pijesak određene boje, onda sve 5...

                      bio si spomenuo da će biti i narandžastih, pa reko, za narandžasti kvarc još nisam čuo...

                      ovo je recimo, zeleni kvarcni pijesak



                      ne kristal...
                      http://www.aequilibrium-novum.hr/

                      Comment

                      • RED PILL
                        urug
                        • Apr 2009
                        • 15340

                        evo, ja recimo, imam 10tak kg ovakvog kvarcnog pijeska



                        zbilja je krasan i sjajan, i stavim ga kao dodatak u gifterske TB-e...

                        no, ne bih ga nikada nazvao kristalom, i koristio ga kao kristal u orgonitu...

                        naravno, to je samo moj pogled...
                        http://www.aequilibrium-novum.hr/

                        Comment

                        • Uoo
                          OOn
                          • Oct 2009
                          • 12425

                          Originally posted by BLIND GUARDIAN
                          evo moji novi HHG, ovaj put nije oblika sise vec neko NLO oblik (iako se zna naici i na sisu istog oblika XD). malo mi je popucao po rubu na vrhu, neznam zast no nema veze, i dalje radi. ispod sam eksperimentalno dodao skoljkice i puzeve tako da usmjeravaju energiju prema gore a i sluze kao nogice. volio bi kada bi mi ga netko izmjerio. hvala



                          a tko ga bude usvojio dobiva i ovu malu stepenastu piramidicu na poklon

                          predivannnn

                          370kbovisa
                          Uistinu, Bog je tako ljubio svijet te je dao svoga Sina Jedinorođenca da nijedan koji u njega vjeruje ne propadne, nego da ima život vječni.
                          Ivan 3:16

                          Comment

                          • BLIND GUARDIAN
                            Meštar od Medaljona
                            • Aug 2010
                            • 3386

                            Uoo: hvalaaaaaa
                            FRed: pa...sve je to kristalne strukture, sve je to kvarc. a sad jel je pravi ili obojani...nema veze jer predivno izgledajuuuu.
                            “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

                            Comment

                            • RED PILL
                              urug
                              • Apr 2009
                              • 15340

                              Originally posted by BLIND GUARDIAN
                              FRed: pa...sve je to kristalne strukture, sve je to kvarc. a sad jel je pravi ili obojani...nema veze jer predivno izgledajuuuu.
                              tebi možda nema veze, ali ljudima koji čitaju ovu temu, može imati veze...

                              ako smo zaključili da kvarcni šljunak i kvarcni pijesak ne vibriraju kao ono što zovemo kvarcni kristal, onda nije naodmet točno reći što se stavlja u orgonit...

                              tako ja, a vjerujem i Neo, koji te je pitao o sastavu medaljona, pod zelenim kvarcom podrazumijevamo kristal koji se kupi u kristal-shopu...

                              pod kvarcnim pijeskom, pak, podrazumijevamo pijesak, koji se na kile kupuje u dućanima drugog tipa...

                              dobro je zbog ljudi, koji tek dolaze na forum i rade svoje prve korake u izradi orgonita, reći točan naziv onoga što stavljamo u svoje orgonite...da ne bi došlo do zabune, i da ljudi ne bi krenuli trpati svoje orgonite samo kvarcnim pijeskom i šljunkom, umjesto kristalom, jer su tu pročitali da je to isto...
                              http://www.aequilibrium-novum.hr/

                              Comment

                              • BLIND GUARDIAN
                                Meštar od Medaljona
                                • Aug 2010
                                • 3386

                                imas pravo :D
                                dakle zeleni kvarc u obliku pijeska, vjerojatno obojani, iz zoo shopa
                                “Ne vjeruj zato što je to mudrac rekao, ne vjeruj zato što je to uobičajeno mišljenje, ne vjeruj zato što je to zapisano, ne vjeruj zato što netko drugi to vjeruje, nego prosudi istinu i nakon što ju pažljivo ispitaš i raščlaniš i uvidiš da će svima činiti dobro, živi u skladu s njom i pomozi drugima da čine isto. – Buda

                                Comment









                                Latest Topics

                                Collapse

                                There are no results that meet this criteria.

                                Working...
                                😀
                                😂
                                🥰
                                😘
                                🤢
                                😎
                                😞
                                😡
                                👍
                                👎